Iznenađenje u kanjonu Vrbasa

Fudbaleri Omladinca iz Lazareva napravili su veliko iznenađenje jer su u kanjonu Vrbasa u Krupi na Vrbasu pobijedili domaću Krupu rezultatom 3:1.

Ovo je prvi poraz u sezoni na domaćem terenu još uvijek aktuelnog šampiona Republike Srpske, a već poslije prvih 45 minuta gosti su imali prednost od dva gola razlike koju su uspjeli da odbrane u nastavku susreta.

Krupa – Omladinac    1:3 (0:2)

Stadion: FK Krupa u Krupi na Vrbasu. Gledalaca: 35. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Strijelci: 0:1 Velaja (34), 0:2 Malešević (38), 1:2 Šamara (68), 1:3 Petrović (90). Žuti kartoni: Čivčić, Tovilović (Krupa), Velaja, Ćurković, Umićević, Malešević (Omladinac).
KRUPA: Kesić, Ducanović (od 56. Blagojević), Tovilović, V. Ilić, Vučić, Strika (od 25. Šamara), Čivčić, Bojanić, Zec (od 77. Vidović), M. Ilić, Simić.
OMLADINAC: Vuković, Umićević, Vidović, Ždero (od 83. Mitrović), Velaja, Malešević (od 60. Guskić), Varnica (od 77. Petrović), Ćurković, Blažić, Kos (od 77. Mirnić), Stanić (od 83. Komljenović).

Šnjegotina 2 : 2 Rekreativo
Gomionica 7 : 0 Omladinac
Vrbas 3 : 1 Mladost
Sloga Nektar 1 : 3 OFK Banja Luka
Krupa 0 : 1 Piskavica
Zmijanje 0 : 5 OFK Spartak 2013