XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 178 utakmica za dan
Nedelja, 10 Septembar 2017

Fudbal

10.09.2017 20:00 Široki Brijeg 2 : 0 Borac
10.09.2017 16:30 Radnik 0 : 2 Željezničar
10.09.2017 16:00 Krupa 3 : 1 Mladost
10.09.2017 11:00 Jedinstvo 2 : 0 Laktaši
10.09.2017 17:00 Vranjak 2 : 0 Sloga(T)
10.09.2017 17:00 Mladost 3 : 2 Dubrave
10.09.2017 17:00 Željezničar 1 : 0 BSK
10.09.2017 17:00 Velež 1 : 2 Ilićka 01
10.09.2017 17:00 Jedinstvo(Br) 2 : 0 Mladost(R)
10.09.2017 17:00 Leotar 3 : 1 Sloga United
10.09.2017 17:00 Jedinstvo(Bč) 2 : 0 Famos
10.09.2017 17:00 Radnički 3 : 0 OFK Šekovići
10.09.2017 17:00 OFK Trnovica 2 : 1 Podrinje
10.09.2017 17:00 Omladinac 2 : 1 Lokomotiva
10.09.2017 17:00 BSK Ledinci 2 : 1 Lokanj
10.09.2017 17:00 Zadrugar 3 : 2 Vlasenica
10.09.2017 17:00 Partizan 1 : 0 Milići
10.09.2017 17:00 Majevica 3 : 2 Čelopek
10.09.2017 17:00 Rudanka 2 : 2 Crvena zvijezda
10.09.2017 17:00 Zvijezda 3 : 2 Sloga(J)
10.09.2017 17:00 Naša krila 4 : 2 Skugrić
10.09.2017 17:00 Budućnost 3 : 2 Sloga(DP)
10.09.2017 17:00 Čelinac 2 : 0 Naprijed
10.09.2017 17:00 Sloga 1 : 1 OFK Brdo
10.09.2017 17:00 Gorica 1 : 0 Milan
10.09.2017 17:00 Sloga DIPO 1 : 1 Mladi Krajišnik
10.09.2017 17:00 Kozara 0 : 0 Torpedo
10.09.2017 17:00 13 Skojevki 3 : 0 Tamaris
10.09.2017 17:00 Mladost 2 : 0 Borac(M)
10.09.2017 15:00 Kalemi 11 : 0 Ratar
10.09.2017 17:00 Borac(Š) 2 : 0 Potkozarje
10.09.2017 17:00 Biseri 0 : 4 Sloboda
10.09.2017 17:00 Obilić 1 : 0 Grčica
10.09.2017 17:00 Slijepčevići 7 : 1 Čelik
10.09.2017 17:00 Jugović 2 : 1 Crvena zvijezda
10.09.2017 17:00 Mladost(S) 1 : 3 Rudar 1925
10.09.2017 17:00 OFK Brezik 1 : 1 Jedinstvo
10.09.2017 17:00 Gredice 3 : 0 Mladost(T)
10.09.2017 17:00 Sava 04 4 : 0 Zadrugar
10.09.2017 17:00 Gomjenica 0 : 2 Brzi
10.09.2017 17:00 Bratstvo 2 : 1 Mrakovica
10.09.2017 17:00 Podgrmeč 1 : 1 Radnik
10.09.2017 17:00 Plamen 3 : 1 Slaven
10.09.2017 17:00 Kozara 5 : 1 Ljubija
10.09.2017 16:30 Kladari Gornji 1 : 0 Trebavac
10.09.2017 16:30 Borac(BL) 4 : 1 Bratstvo
10.09.2017 16:30 Crkvina 3 : 3 Skugrić 1964
10.09.2017 16:30 Pelagićevo 4 : 1 Rudar
10.09.2017 16:30 Borac(0) 2 : 2 Hajduk
10.09.2017 16:30 Vučijak 5 : 1 Ukrina
10.09.2017 16:30 Liješće 2 : 1 Mladost
10.09.2017 17:00 OFK Banja Luka 2017 0 : 3 Polet Krajišnik
10.09.2017 17:00 Vrbas 2 : 3 Gomionica
10.09.2017 17:00 Sloga Nektar 4 : 2 Omladinac
10.09.2017 17:00 Džaja 0 : 2 Krajina
10.09.2017 17:00 Miloš Obilić 2 : 1 Proleter
10.09.2017 17:00 Jedinstvo 0 : 2 OFK Janja 2009
10.09.2017 17:00 Priboj 0 : 2 Sloboda
10.09.2017 17:00 Semberija 2 : 0 Balatun
10.09.2017 17:00 Novo doba 3 : 0 Čelzi
10.09.2017 17:00 Drina 0 : 0 Brodac
10.09.2017 17:00 Obarska 2 : 0 Stević Jovan
10.09.2017 17:00 Polet 0 : 4 Birač
10.09.2017 17:00 Branjevo 1 : 1 Budućnost
10.09.2017 17:00 Jardan 0 : 2 Tabanci
10.09.2017 17:00 Pecka 2 : 0 Borac
10.09.2017 17:00 Jasenica 2 : 0 Jadar
10.09.2017 17:30 Omladinac 3 : 2 Laminci
10.09.2017 17:30 Vilusi 2 : 3 Bratstvo(K)
10.09.2017 17:30 Jablanica 0 : 7 Borac
10.09.2017 17:30 Obradovac 2 : 0 Bratstvo(0)
10.09.2017 17:00 Zvijezda 4 : 0 Mladost(ST)
10.09.2017 17:00 Dobor 2 : 4 Crvena zvijezda
10.09.2017 17:00 Mladost(B) 3 : 1 Jedinstvo
10.09.2017 17:00 Partizan 4 : 0 Omladinac
10.09.2017 17:00 Sloga 73 3 : 2 Posavina
10.09.2017 16:30 Pobjeda 3 : 0 Tavna
10.09.2017 16:30 Drina 7 : 0 Bjeloševac
10.09.2017 16:30 Međaši 0 : 1 VSK
10.09.2017 16:30 Modran 0 : 0 Glogovac
10.09.2017 16:30 Borac 0 : 1 Kolektiv
10.09.2017 16:30 OFK Magnojević 3 : 1 Magnojević 2001
10.09.2017 16:30 Sava 2 : 3 Omladinac
10.09.2017 16:30 Jedinstvo 1 : 3 Građanski
10.09.2017 16:30 Koridor 2011 2 : 1 Ljeljenča
10.09.2017 16:30 Polet 0 : 2 Kovačići 08
10.09.2017 11:00 Borac 3 : 1 Polet
10.09.2017 11:00 Budućnost Red Star 5 : 0 Sloboda
10.09.2017 11:00 Bobetino Brdo 8 : 1 Sveti Jovan
10.09.2017 17:00 Radnik Urije 4 : 6 Omladinac
10.09.2017 17:00 Svodna 4 : 2 Rudar
10.09.2017 17:00 Rasavci 2 : 2 Berek 1975
10.09.2017 16:30 Vrbas 2 : 1 Crvena zemlja
10.09.2017 16:30 Budućnost 2 : 3 Bratstvo
10.09.2017 16:30 Biseri 5 : 4 OFK Nožičko
10.09.2017 16:30 Župa 2 : 1 Crni vrh
10.09.2017 17:00 4. juli 4 : 2 Zadrugar
10.09.2017 17:00 Ozrenski sokolovi 3 : 1 Polet
10.09.2017 17:00 27. Juli 0 : 3 Borac
10.09.2017 17:00 Željezničar 1 : 1 BSK
10.09.2017 17:00 Zborište 3 : 4 Radnički
10.09.2017 10:30 Napredak 4 : 1 Nacional
10.09.2017 10:30 Lazarevica 0 : 11 Sloboda
10.09.2017 10:30 Buk 1 : 1 Gorica
10.09.2017 10:30 Proleter 2 : 2 Sloga
10.09.2017 10:30 Mladen Perić 1 : 3 Polet
10.09.2017 19:00 Voždovac 1 : 1 Vojvodina
10.09.2017 16:30 Budućnost 1 : 0 Sloboda
10.09.2017 19:00 Metalac 2 : 0 Inđija
10.09.2017 16:30 ČSK Pivara 3 : 2 Teleoptik
10.09.2017 14:30 Burnley 1 : 0 Crystal Palace
10.09.2017 17:00 Swansea 0 : 1 Newcastle
10.09.2017 12:00 La Coruña 2 : 4 Real Sociedad
10.09.2017 16:15 Athletic Club 2 : 0 Girona
10.09.2017 18:30 Celta Vigo 1 : 0 Alavés
10.09.2017 20:45 Villarreal 3 : 1 Real Betis
10.09.2017 15:30 Hertha BSC 1 : 1 Werder
10.09.2017 18:00 Schalke 04 3 : 1 Stuttgart
10.09.2017 15:00 Atalanta 2 : 1 Sassuolo
10.09.2017 18:00 Benevento 0 : 1 Torino
10.09.2017 20:45 Bologna 0 : 3 Napoli
10.09.2017 15:00 Cagliari 1 : 0 Crotone
10.09.2017 15:00 Verona 0 : 5 Fiorentina
10.09.2017 12:30 Internazionale 2 : 0 SPAL
10.09.2017 16:00 Lazio 4 : 1 Milan
10.09.2017 15:00 Udinese 1 : 0 Genoa
10.09.2017 17:00 Lyon 2 : 1 Guingamp
10.09.2017 21:00 Marseille 1 : 3 Rennes
10.09.2017 15:00 Saint-Étienne 1 : 1 Angers
10.09.2017 13:00 Gradina 0 : 2 Radnik Bumerang
10.09.2017 16:00 Iskra 1 : 4 Lokomotiva
10.09.2017 16:00 Fortuna 0 : 2 SFK 2000
10.09.2017 17:00 Čelik 4 : 0 Radnik
10.09.2017 16:30 Zrinjski 2 : 1 Široki Brijeg
10.09.2017 16:00 Željezničar 3 : 0 Zvijezda 09
10.09.2017 16:00 Sarajevo 5 : 1 Borac
10.09.2017 17:00 Velež 1 : 1 Mladost
10.09.2017 12:00 Kozara 2 : 0 Krajina
10.09.2017 12:00 Jedinstvo 1 : 1 Željezničar Sport team
10.09.2017 12:00 Sloga 1 : 4 Rudar Prijedor
10.09.2017 12:00 Goražde 1 : 7 Olimpik
10.09.2017 12:00 Željezničar 1 : 0 Sarajevo
10.09.2017 12:00 Rudar 1 : 1 Bosna
10.09.2017 12:00 Novi Grad 1 : 3 Bosna Union
10.09.2017 12:00 Slavija 1 : 5 Radnik (H)
10.09.2017 12:00 TOŠK 4 : 0 FK Vitez
10.09.2017 16:00 Metalleghe BSI 0 : 5 Travnik
10.09.2017 12:00 Napredak 0 : 3 Sloga(SH)
10.09.2017 12:00 Drina 2 : 0 Slaven
10.09.2017 12:00 Sloga(T) 1 : 1 Gradina
10.09.2017 12:00 Sloga(GC) 6 : 0 Podrinje
10.09.2017 12:00 Radnički 1 : 1 Budućnost
10.09.2017 12:00 Tekstilac Kort 1 : 3 Bratstvo
10.09.2017 12:00 Sloga 6 : 0 Proleter
10.09.2017 12:00 Orašje 7 : 1 Alfa
10.09.2017 10:00 Kozara 3 : 0 Krajina
10.09.2017 10:00 Jedinstvo 2 : 5 Željezničar Sport team
10.09.2017 10:00 Sloga 0 : 3 Rudar Prijedor
10.09.2017 10:00 Goražde 2 : 5 Olimpik
10.09.2017 10:00 Željezničar 2 : 1 Sarajevo
10.09.2017 10:00 Rudar 1 : 4 Bosna
10.09.2017 09:30 Novi Grad 4 : 2 Bosna Union
10.09.2017 10:00 Slavija 1 : 3 Radnik (H)
10.09.2017 10:00 TOŠK 2 : 0 FK Vitez
10.09.2017 14:00 Metalleghe BSI 3 : 2 Travnik
10.09.2017 10:00 Napredak 0 : 15 Sloga(SH)
10.09.2017 10:00 Drina 3 : 1 Slaven
10.09.2017 10:00 Sloga(T) 1 : 2 Gradina
10.09.2017 10:00 Sloga(GC) 1 : 1 Podrinje
10.09.2017 10:00 Radnički 2 : 10 Budućnost
10.09.2017 10:00 Tekstilac Kort 1 : 1 Bratstvo
10.09.2017 10:00 Sloga 5 : 2 Proleter
10.09.2017 10:00 Orašje 2 : 0 Alfa
10.09.2017 17:00 Sloga 0 : 3 Banja Luka
10.09.2017 10:00 Željezničar Sport team 4 : 2 Polet 1926
10.09.2017 11:30 Mladost 2 : 1 Sutjeska
10.09.2017 12:00 Željezničar Sport team 4 : 0 Polet 1926
10.09.2017 10:00 Mladost 1 : 1 Sutjeska