XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 112 utakmica za dan
Subota, 11 Novembar 2017

Fudbal

11.11.2017 13:30 Drina 0 : 0 Podrinje
11.11.2017 13:30 Sloboda 2 : 1 Napredak
11.11.2017 13:30 Rudar Prijedor 2 : 0 Tekstilac Kort
11.11.2017 13:30 Sloga 2 : 3 Željezničar Sport Team
11.11.2017 13:30 Slavija 2 : 1 Kozara
11.11.2017 13:30 Alfa 2 : 1 Omarska
11.11.2017 13:30 Borac 0 : 0 Proleter
11.11.2017 13:30 Laktaši 1 : 1 Sloga(T)
11.11.2017 13:30 Sloboda 1 : 0 Dubrave
11.11.2017 13:30 Ljubić 4 : 0 Željezničar
11.11.2017 13:30 Sloga(S) 1 : 5 Mladost
11.11.2017 13:30 Ozren 2 : 1 Vranjak
11.11.2017 13:30 Guber 2 : 1 Proleter
11.11.2017 13:30 Ilićka 01 0 : 0 Sloga Junajted
11.11.2017 13:30 Mladost(G) 2 : 0 Jedinstvo(Bč)
11.11.2017 13:30 Glasinac 2011 2 : 1 Leotar
11.11.2017 14:00 Polet 1926 5 : 1 OFK Pridjel
11.11.2017 13:30 Progres 6 : 1 OFK Ravan
11.11.2017 13:30 Borac 7 : 3 Omladinac
11.11.2017 13:00 Proleter 2 : 0 Radnički 1923
11.11.2017 13:00 Metalac 3 : 0 ČSK Pivara
11.11.2017 14:00 Kozara 1 : 6 Kalemi
11.11.2017 16:00 Sloga 3 : 0 Slaven
11.11.2017 16:00 Metalleghe-BSI 1 : 0 Igman
11.11.2017 16:00 Zvijezda 2 : 0 Čapljina
11.11.2017 16:00 Jedinstvo 3 : 6 Velež
11.11.2017 16:00 Olimpik 1 : 0 Rudar
11.11.2017 16:00 Bratstvo 3 : 2 Iskra
11.11.2017 16:00 Tošk 0 : 2 Bosna
11.11.2017 16:00 Orašje 6 : 1 Travnik
11.11.2017 16:00 Podgrmeč 1 : 0 Krajina
11.11.2017 16:00 Bratstvo 3 : 2 Busovača
11.11.2017 16:00 FK Vitez 5 : 2 Ključ
11.11.2017 16:00 Vitez 1 : 2 Kiseljak
11.11.2017 16:00 Sloga 0 : 0 Rudar
11.11.2017 16:00 Borac 5 : 1 Krivaja
11.11.2017 16:00 Famos 2 : 2 Ilijaš
11.11.2017 16:00 Jedinstvo 0 : 4 Rudar
1/8 Finala
11.11.2017 13:00 Banja Luka 6 : 0 Sloga
11.11.2017 13:30 Lokomotiva 4 : 0 Gradina
11.11.2017 13:30 Iskra 3 : 0 Centar
11.11.2017 13:00 Rama 6 : 1 Čapljina
11.11.2017 13:00 Velež 2 : 1 Branitelj
11.11.2017 11:00 Blagaj 2 : 0 Igman
11.11.2017 13:00 Troglav 1918 4 : 1 Brotnjo
11.11.2017 11:00 Rama 0 : 3 Čapljina
11.11.2017 11:00 Velež 5 : 0 Branitelj
11.11.2017 11:00 Blagaj 2 : 4 Igman
11.11.2017 11:00 Troglav 1918 5 : 0 Brotnjo
11.11.2017 10:00 Slaven 0 : 2 Zvijezda 09
11.11.2017 10:00 Podrinje 2 : 0 Jedinstvo
11.11.2017 10:00 Zvijezda 09 5 : 1 Borac
11.11.2017 10:00 Zenit 2 : 1 Ilićka 01
11.11.2017 10:00 Kozara 6 : 0 Sloga
11.11.2017 12:00 Zenit 4 : 2 Ilićka 01
11.11.2017 12:00 Lokomotiva 0 : 5 Radnik
11.11.2017 12:00 Kozara 4 : 1 Sloga

Futsal

11.11.2017 18:00 Mostar SG Staklorad 5 : 0 Salines
11.11.2017 18:00 Seljak 3 : 6 Centar
11.11.2017 18:00 Tango 6 : 3 Banovići
11.11.2017 19:00 Starčevica 6 : 3 Jošavka

Košarka

11.11.2017 19:00 Mega Bemax 89 : 102 Partizan NIS
11.11.2017 Široki 78 : 61 Bošnjak
11.11.2017 Kakanj 90 : 78 Sloboda
11.11.2017 Zrinjski 84 : 62 Vogošća
11.11.2017 Student 74 : 73 Mladost
11.11.2017 Prijedor 65 : 70 Borac
11.11.2017 Varda HE 81 : 86 Rudar 2015
11.11.2017 Leotar 78 : 56 Sutjeska
11.11.2017 Bratunac 74 : 65 Slavija 1996
11.11.2017 Teslić 97 : 55 Rudar
11.11.2017 Šamac 90 : 66 Ozren

Odbojka

11.11.2017 Borac m:tel 3 : 1 Kakanj 78
11.11.2017 7 Lukavac 1 : 3 Jedinstvo
11.11.2017 Gacko 0 : 3 Mladost
11.11.2017 Radnik 3 : 0 Domaljevac
11.11.2017 18:00 Drina 3 : 1 Pelagićevo
11.11.2017 18:00 Tempo 3 : 0 Jahorina
11.11.2017 18:00 Majevica 3 : 0 Ljubinje Bankom
11.11.2017 HE na Drini 1 : 3 Jahorina
11.11.2017 Kula Gradačac 3 : 0 Modriča
11.11.2017 Goražde 1 : 3 Gacko
11.11.2017 18:00 Slavija 3 : 0 Ljubinje Bankom
11.11.2017 18:00 Hercegovac 3 : 1 Derventa
11.11.2017 18:00 Inova 3 : 0 Radnik
11.11.2017 18:00 Glasinac 3 : 0 Gradiška
11.11.2017 Han Pijesak 3 : 0 Libero
11.11.2017 Panter 0 : 3 Crvena zvijezda 2
11.11.2017 Ukrina 2 : 3 Laktaši
11.11.2017 Smeč 2 : 3 Kozara
11.11.2017 Balkana MP 0 : 3 Pliva
11.11.2017 Prijedor 3 : 1 BL Volley 2

Rukomet

11.11.2017 Slavija 24 : 38 Zrinjski
11.11.2017 Kakanj 32 : 38 Maglaj
11.11.2017 Izviđač CO 23 : 21 Borac M:TEL
11.11.2017 Bosna Centrotrans 28 : 23 Derventa
11.11.2017 Konjuh 33 : 24 Goražde
11.11.2017 Sloga 24 : 22 Bosna
11.11.2017 Leotar 29 : 26 Mladost
11.11.2017 Kotor Varoš 39 : 33 Bijeljina
11.11.2017 Prijedor 36 : 27 Teslić
11.11.2017 Kozara Mlijekoprodukt 32 : 34 Lokomotiva
11.11.2017 Jedinstvo 2015 30 : 24 Drina
11.11.2017 Sloga 49 : 31 Kozara Mlijekoprodukt 2
11.11.2017 Grude 48 : 23 Bihać
11.11.2017 Izviđač 40 : 19 Neretva
11.11.2017 Hadžići 39 : 34 Katarina
11.11.2017 Krivaja 37 : 30 Goražde
11.11.2017 Jedinstvo 27 : 17 Borac

Vaterpolo

11.11.2017 Singidunum 17 : 3 Banja Luka
11.11.2017 TENT 11 : 8 Rasina
11.11.2017 Novi Beograd 011 11 : 4 Dorćol