Velež
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
12.03.2016 15:00 | Velež | 0 : 3 | Široki Brijeg | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Sloboda
Tuzla
|
12.03.2016 15:00 | Vitez | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
12.03.2016 15:00 | Radnik | 0 : 0 | Olimpic | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Drina
Zvornik
|
12.03.2016 18:00 | Borac | 3 : 0 | Drina | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
12.03.2016 15:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Sarajevo | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
12.03.2016 17:00 | Čelik | 2 : 2 | Zrinjski |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Borac
Šamac
|
12.03.2016 14:00 | Vlasenica | 0 : 6 | Borac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Kozara
Gradiška
|
12.03.2016 14:00 | Krupa | 3 : 0 | Kozara | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Sutjeska
Foča
|
12.03.2016 14:00 | Tekstilac | 2 : 0 | Sutjeska | ||||||
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Drina HE
Višegrad
|
12.03.2016 14:00 | Sloboda (MG) | 4 : 0 | Drina HE | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
12.03.2016 14:00 | Leotar | 0 : 2 | Zvijezda 09 |
Sloga (D)
Doboj
|
|
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
|
12.03.2016 14:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Jedinstvo (Ž) | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Ozren
Petrovo
|
12.03.2016 14:00 | Laktaši | 1 : 2 | Ozren | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Proleter
Teslić
|
12.03.2016 14:00 | Modriča | 1 : 0 | Proleter | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
BSK
Banja Luka
|
12.03.2016 14:00 | Sloga (S) | 3 : 0 | BSK |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
12.03.2016 14:00 | Ilićka 01 | 0 : 0 | Sloga Junajted | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Famos
Vojkovići
|
12.03.2016 14:00 | Glasinac 2011 | 1 : 2 | Famos | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
12.03.2016 14:00 | Podrinje | 2 : 0 | Jedinstvo (Bč) | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
12.03.2016 14:00 | Mladost (G) | 2 : 1 | Jedinstvo (Br) |
FSA
Prijedor
|
|
Željezničar
Banja Luka
|
12.03.2016 14:00 | FSA | 1 : 2 | Željezničar | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
12.03.2016 14:00 | OFK Lauš | 2 : 1 | Mladost |
Polet 1926
Brod
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
12.03.2016 14:00 | Polet 1926 | 1 : 2 | OFK Pridjel |
Lokanj
Lokanj
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
12.03.2016 14:00 | Lokanj | 3 : 0 | Partizan |
Mladost
Zalužani
|
|
Džaja
Banja Luka
|
12.03.2016 14:00 | Mladost | 8 : 1 | Džaja | ||||||
Borac
Istočni Drvar
|
|
Polet-Krajišnik
Dragočaj
|
12.03.2016 14:00 | Borac | 0 : 3 | Polet-Krajišnik |
OFK Laminci
Laminci
|
|
Bratstvo
Orahova
|
12.03.2016 15:30 | OFK Laminci | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Jablanica
Jablanica
|
12.03.2016 15:30 | Omladinac | 5 : 0 | Jablanica |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
12.03.2016 10:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Travnik
Travnik
|
12.03.2016 10:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Travnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Drina
Zvornik
|
12.03.2016 10:00 | Čelik | 1 : 1 | Drina | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
12.03.2016 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Olimpic | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
12.03.2016 10:00 | Slavija | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
12.03.2016 10:00 | Borac | 4 : 1 | Mladost | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Velež
Mostar
|
12.03.2016 10:00 | Radnik | 1 : 3 | Velež | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
12.03.2016 10:00 | Vitez | 0 : 2 | Željezničar |
Mladost
Nević Polje
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
12.03.2016 15:00 | Mladost | 0 : 0 | Radnik Bumerang | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Banjaluka
Banjaluka
|
12.03.2016 15:00 | Gradina | 2 : 1 | Banjaluka | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Mostar
Mostar
|
12.03.2016 15:00 | Modriča | 2 : 3 | Mostar | ||||||
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
12.03.2016 15:00 | Lokomotiva | 0 : 5 | SFK 2000 |
Seljak
Livno
|
|
Centar
Sarajevo
|
12.03.2016 18:00 | Seljak | 2 : 3 | Centar |
Kaskada
Gračanica
|
|
Čelinac
Čelinac
|
12.03.2016 18:30 | Kaskada | 5 : 2 | Čelinac | ||||||
Bosna Kompred
Tuzla
|
|
Sofić Konjic
Buturović Polje
|
12.03.2016 19:00 | Bosna Kompred | 5 : 2 | Sofić Konjic |
Mladost
Teslić
|
|
Doboj
Doboj
|
12.03.2016 19:00 | Mladost | 4 : 4 | Doboj |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
12.03.2016 19:00 | Igokea | 68 : 52 | Široki | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Spars
Sarajevo
|
12.03.2016 19:00 | Kakanj | 80 : 66 | Spars |
Student
Mostar
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
12.03.2016 20:00 | Student | 61 : 70 | Radnik BN Basket | ||||||
Bošnjak
Hadžići
|
|
Zrinjski
Mostar
|
12.03.2016 20:00 | Bošnjak | 70 : 74 | Zrinjski | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Sloboda
Tuzla
|
12.03.2016 20:00 | Građanski | 70 : 78 | Sloboda |
Borac
Banja Luka
|
|
Teslić
Teslić
|
12.03.2016 19:00 | Borac | 78 : 64 | Teslić | ||||||
HEO
Bileća
|
|
Sutjeska
Foča
|
12.03.2016 19:00 | HEO | 73 : 57 | Sutjeska | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Student
Banja Luka
|
12.03.2016 19:00 | Prijedor | 78 : 87 | Student | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Rogatica
Rogatica
|
12.03.2016 19:00 | Slavija 1996 | 59 : 79 | Rogatica | ||||||
Drina Birač
Zvornik
|
|
Kozara
Gradiška
|
12.03.2016 19:00 | Drina Birač | 66 : 62 | Kozara |
Majevica
Lopare
|
|
Jahorina
Pale
|
12.03.2016 18:00 | Majevica | 0 : 3 | Jahorina | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
12.03.2016 18:00 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Modriča Optima | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Gradiška
Gradiška
|
12.03.2016 18:00 | Tempo | 3 : 0 | Gradiška | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Maglić
Foča
|
12.03.2016 18:00 | Drina | 0 : 3 | Maglić |
Stakorina
Čajniče
|
|
Balkana
Mrkonjić Grad
|
12.03.2016 18:00 | Stakorina | 3 : 0 | Balkana | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Jahorina
Pale
|
12.03.2016 18:00 | Hercegovac | 0 : 3 | Jahorina | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
HE Drini
Višegrad
|
12.03.2016 18:00 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | HE Drini | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
12.03.2016 18:00 | Laktaši | 1 : 3 | Slavija | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Maglić
Foča
|
12.03.2016 18:00 | Glasinac | 0 : 3 | Maglić |
Sloga
Doboj
|
|
Maglaj
Maglaj
|
12.03.2016 19:00 | Sloga | 26 : 26 | Maglaj | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
12.03.2016 19:00 | Bosna | 20 : 26 | Izviđač | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Krajina
Cazin
|
12.03.2016 20:00 | Čelik | 40 : 29 | Krajina | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Prijedor
Prijedor
|
12.03.2016 19:00 | Igman | 0 : 10 | Prijedor | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Bosna
Visoko
|
12.03.2016 18:00 | Gračanica | 24 : 24 | Bosna | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Derventa
Derventa
|
12.03.2016 19:00 | Sloboda | 24 : 33 | Derventa |
Hercegovac
Bileća
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
12.03.2016 18:00 | Hercegovac | 22 : 22 | Kozara Mlijekoprodukt | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost
Banja Luka
|
12.03.2016 18:00 | Leotar | 29 : 22 | Mladost | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Golić Šarić
Banja Luka
|
12.03.2016 18:00 | Kotor Varoš | 33 : 39 | Golić Šarić | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
12.03.2016 18:00 | Slavija | 29 : 32 | Drina | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
12.03.2016 18:00 | Hercegovina | 38 : 28 | Lokomotiva |
Bihać
Bihać
|
|
Mira
Prijedor
|
12.03.2016 20:00 | Bihać | 24 : 24 | Mira | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Rogatica
Rogatica
|
12.03.2016 20:00 | Krivaja | 31 : 23 | Rogatica | ||||||
Grude
Grude
|
|
Zrinjski
Mostar
|
12.03.2016 20:00 | Grude | 33 : 13 | Zrinjski | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Goražde
Goražde
|
12.03.2016 20:00 | Izviđač | 26 : 15 | Goražde | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
12.03.2016 20:00 | Katarina | 15 : 22 | Lokomotiva | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Ilidža
Ilidža
|
12.03.2016 20:00 | Jedinstvo | 28 : 23 | Ilidža |
Partizan 2
Beograd
|
|
Valis
Valjevo
|
12.03.2016 | Partizan 2 | 33 : 5 | Valis | ||||||
Bečej
Bečej
|
|
Novi Beograd 011
Beograd
|
12.03.2016 | Bečej | 8 : 5 | Novi Beograd 011 | ||||||
Dorćol
Beograd
|
|
Valis 93
Valjevo
|
12.03.2016 | Dorćol | 6 : 7 | Valis 93 | ||||||
Singidunum
Beograd
|
|
Rasina
Kruševac
|
12.03.2016 | Singidunum | 13 : 12 | Rasina |