Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Zrinjski
Mostar
|
14.04.2018 16:30 | Krupa | 0 : 1 | Zrinjski |
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.04.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Borac | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Mladost
Kakanj
|
14.04.2018 18:00 | Čelik | 2 : 1 | Mladost |
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
14.04.2018 16:30 | Zvijezda 09 | 6 : 2 | Željezničar Sport Team | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.04.2018 16:30 | Tekstilac Kort | 0 : 0 | Kozara | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
14.04.2018 16:30 | Napredak | 0 : 0 | Slavija | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Sloga
Doboj
|
14.04.2018 16:30 | Podrinje | 0 : 1 | Sloga | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
14.04.2018 16:30 | Sutjeska | 1 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
14.04.2018 16:30 | Drina | 1 : 1 | Sloboda |
Ozren
Petrovo
|
|
Omarska
Omarska
|
14.04.2018 16:30 | Ozren | 1 : 1 | Omarska | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Borac
Šamac
|
14.04.2018 16:30 | Sloga(S) | 3 : 2 | Borac | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Laktaši
Laktaši
|
14.04.2018 11:00 | Ljubić | 3 : 3 | Laktaši |
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Budućnost
Pilica
|
14.04.2018 16:30 | Jedinstvo(Bč) | 0 : 2 | Budućnost | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
14.04.2018 16:30 | Drina HE | 3 : 1 | Sloga Junajted | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Proleter
Dvorovi
|
14.04.2018 16:30 | Leotar | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
14.04.2018 16:30 | Glasinac 2011 | 3 : 0 | Mladost(R) | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Guber
Srebrenica
|
14.04.2018 16:30 | Jedinstvo(Br) | 1 : 3 | Guber | ||||||
Mladost(G)
Gacko
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
14.04.2018 16:30 | Mladost(G) | 5 : 0 | Ilićka 01 |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Milići
Milići
|
14.04.2018 16:00 | Bratstvo | 0 : 3 | Milići |
Trebava
Osječani
|
|
Ozren
Paklenica
|
14.04.2018 15:00 | Trebava | 7 : 0 | Ozren |
Progres
Kneževo
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
14.04.2018 16:30 | Progres | 1 : 0 | OFK Brdo |
Ratar
Stara Topola
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
14.04.2018 16:00 | Ratar | 1 : 4 | Kalemi |
Krajina
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
14.04.2018 18:30 | Krajina | 6 : 0 | Džaja |
Vilusi
Vilusi
|
|
Laminci
Laminci
|
14.04.2018 17:00 | Vilusi | 0 : 3 | Laminci | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Mladost
Seferovci
|
14.04.2018 17:00 | Omladinac | 4 : 0 | Mladost |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
OFK Batković
Batković
|
14.04.2018 16:30 | Ljeskovac | 1 : 0 | OFK Batković |
Čukarički
Beograd
|
|
Radnički
Niš
|
14.04.2018 15:00 | Čukarički | 2 : 3 | Radnički | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Partizan
Beograd
|
14.04.2018 18:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Partizan |
Mačva
Šabac
|
|
Borac
Čačak
|
14.04.2018 18:00 | Mačva | 2 : 0 | Borac | ||||||
Mladost
Lučani
|
|
Rad
Beograd
|
14.04.2018 18:00 | Mladost | 1 : 1 | Rad | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Javor
Ivanjica
|
14.04.2018 18:00 | Radnik | 0 : 0 | Javor |
Sutjeska
Nikšić
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
14.04.2018 | Sutjeska | 1 : 0 | OFK Petrovac | ||||||
Kom Eurozox
Podgorica
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
14.04.2018 | Kom Eurozox | 0 : 0 | Iskra | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Zeta
Golubovci
|
14.04.2018 | Budućnost | 1 : 1 | Zeta | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Mladost
Podgorica
|
14.04.2018 | Dečić | 1 : 4 | Mladost | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Grbalj
Radanovići
|
14.04.2018 | Rudar | 1 : 0 | Grbalj |
Burnley
Burnley
|
|
Leicester
Leicester
|
14.04.2018 16:00 | Burnley | 2 : 1 | Leicester | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Brighton
Brighton
|
14.04.2018 16:00 | Crystal Palace | 3 : 2 | Brighton | ||||||
Huddersfield
Huddersfield
|
|
Watford
Watford
|
14.04.2018 16:00 | Huddersfield | 1 : 0 | Watford | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Bournemouth
Bournemouth
|
14.04.2018 18:30 | Liverpool | 3 : 0 | Bournemouth | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
Chelsea
London
|
14.04.2018 13:30 | Southampton | 2 : 3 | Chelsea | ||||||
Swansea
Swansea
|
|
Everton
Liverpool
|
14.04.2018 16:00 | Swansea | 1 : 1 | Everton | ||||||
Tottenham
London
|
|
Manchester City
Manchester
|
14.04.2018 20:45 | Tottenham | 1 : 3 | Manchester City |
Barcelona
Barcelona
|
|
Valencia
Valencia
|
14.04.2018 16:15 | Barcelona | 2 : 1 | Valencia | ||||||
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
14.04.2018 18:30 | Las Palmas | 0 : 1 | Real Sociedad | ||||||
Leganés
Leganés
|
|
Celta Vigo
Vigo
|
14.04.2018 18:30 | Leganés | 1 : 0 | Celta Vigo | ||||||
Athletic Club
Bilbao
|
|
La Coruña
La Coruña
|
14.04.2018 20:45 | Athletic Club | 2 : 3 | La Coruña | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Villarreal
Villarreal
|
14.04.2018 13:00 | Sevilla | 2 : 2 | Villarreal |
Bayern
München
|
|
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
14.04.2018 18:30 | Bayern | 5 : 1 | Borussia Mönchengladbach | ||||||
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Hamburger SV
Hamburg
|
14.04.2018 15:30 | Hoffenheim | 2 : 0 | Hamburger SV | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Köln
Köln
|
14.04.2018 15:30 | Hertha BSC | 2 : 1 | Köln | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
14.04.2018 15:30 | Bayer Leverkusen | 4 : 1 | Eintracht | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Hannover 96
Hannover
|
14.04.2018 15:30 | Stuttgart | 1 : 1 | Hannover 96 |
Genoa
Genova
|
|
Crotone
Crotone
|
14.04.2018 18:00 | Genoa | 1 : 0 | Crotone | ||||||
Atalanta
Bergamo
|
|
Internazionale
Milano
|
14.04.2018 20:45 | Atalanta | 0 : 0 | Internazionale | ||||||
Chievo
Verona
|
|
Torino
Torino
|
14.04.2018 18:00 | Chievo | 0 : 0 | Torino | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Udinese
Udine
|
14.04.2018 15:00 | Cagliari | 2 : 1 | Udinese |
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Guingamp
Guingamp
|
14.04.2018 20:00 | Lille | 2 : 2 | Guingamp | ||||||
Lyon
Lyon
|
|
Amiens SC
Amiens
|
14.04.2018 17:00 | Lyon | 3 : 0 | Amiens SC | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Dijon
Dijon
|
14.04.2018 20:00 | Nantes | 1 : 1 | Dijon | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
14.04.2018 20:00 | Rennes | 1 : 2 | Metz | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
14.04.2018 20:00 | Strasbourg | 0 : 1 | Saint-Étienne |
Slaven
Živinice
|
|
Rudar
Kakanj
|
14.04.2018 16:00 | Slaven | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Velež
Mostar
|
14.04.2018 16:00 | Iskra | 0 : 0 | Velež | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Čapljina
Čapljina
|
14.04.2018 16:00 | Bosna | 1 : 1 | Čapljina | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Igman
Konjic
|
14.04.2018 16:00 | Travnik | 0 : 3 | Igman | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Sloga
Simin Han
|
14.04.2018 16:00 | Orašje | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Tošk
Tešanj
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
14.04.2018 16:00 | Tošk | 0 : 0 | Metalleghe-BSI | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
14.04.2018 16:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Zvijezda | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
14.04.2018 16:00 | Olimpik | 2 : 1 | Jedinstvo |
Krajina
Cazin
|
|
Ključ
Ključ
|
14.04.2018 16:00 | Krajina | 2 : 0 | Ključ | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
14.04.2018 16:00 | Sloga | 0 : 2 | Novi Travnik | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
14.04.2018 16:00 | Vitez | 0 : 1 | Podgrmeč | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
14.04.2018 16:00 | FK Vitez | 7 : 0 | Brekovica 78 |
Borac
Jelah
|
|
Moševac
Moševac
|
14.04.2018 16:00 | Borac | 5 : 1 | Moševac | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Rudar
Zenica
|
14.04.2018 16:00 | Goražde | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
14.04.2018 16:00 | Bosna Union | 0 : 1 | Ilijaš | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Famos
Hrasnica
|
14.04.2018 16:00 | Radnik | 1 : 2 | Famos |
Dobrinja
Sarajevo
|
|
Jug
Sarajevo
|
14.04.2018 16:00 | Dobrinja | 1 : 2 | Jug | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
14.04.2018 16:00 | Ozren | 2 : 1 | Pofalićki | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
14.04.2018 16:00 | Omadinac | 1 : 0 | Vratnik | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Vrbanjuša
Sarajevo
|
14.04.2018 16:00 | SAŠK Napredak | 3 : 1 | Vrbanjuša |
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.04.2018 14:00 | Mladost | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.04.2018 16:00 | Velež | 0 : 2 | Borac | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Vitez
Vitez
|
14.04.2018 13:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Vitez | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
14.04.2018 12:30 | Željezničar | 1 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
GOŠK
Gabela
|
14.04.2018 16:30 | Zrinjski | 2 : 0 | GOŠK |
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
14.04.2018 13:30 | Bosna Union | 0 : 3 | Radnik (H) |
Žepče
Žepče
|
|
Rudar
Zenica
|
14.04.2018 13:00 | Žepče | 6 : 1 | Rudar | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
14.04.2018 13:00 | Novi Travnik | 2 : 1 | Radnik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Travnik
Travnik
|
14.04.2018 12:00 | FK Vitez | 0 : 4 | Travnik |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
14.04.2018 13:00 | Brotnjo | 0 : 8 | Tomislav | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
14.04.2018 13:00 | Blagaj | 2 : 4 | Rama | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Stolac
Stolac
|
14.04.2018 13:00 | Posušje | 1 : 3 | Stolac |
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
14.04.2018 12:00 | Sloga(GC) | 7 : 1 | Napredak |
Čelik
Zenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.04.2018 16:00 | Čelik | 0 : 0 | Radnik |
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
14.04.2018 15:30 | Bosna Union | 0 : 3 | Radnik (H) |
Žepče
Žepče
|
|
Rudar
Zenica
|
14.04.2018 11:00 | Žepče | 1 : 1 | Rudar | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
14.04.2018 11:00 | Novi Travnik | 4 : 0 | Radnik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Travnik
Travnik
|
14.04.2018 10:00 | FK Vitez | 0 : 4 | Travnik |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
14.04.2018 11:00 | Brotnjo | 1 : 7 | Tomislav | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
14.04.2018 11:00 | Blagaj | 5 : 1 | Rama | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Stolac
Stolac
|
14.04.2018 11:00 | Posušje | 3 : 0 | Stolac |
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
14.04.2018 10:00 | Sloga(GC) | 2 : 1 | Napredak |
Čelik
Zenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.04.2018 14:00 | Čelik | 1 : 2 | Radnik |
Zenit
Bijeljina
|
|
Podrinje
Janja
|
14.04.2018 10:00 | Zenit | 3 : 0 | Podrinje | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
14.04.2018 10:00 | Ilićka 01 | 4 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
14.04.2018 10:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Borac |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.04.2018 10:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Proleter
Teslić
|
14.04.2018 10:00 | Alfa | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
14.04.2018 10:00 | Borac | 3 : 1 | Željezničar | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
14.04.2018 10:00 | Sloga | 2 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
14.04.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 7 : 0 | Sloboda |
Hercegovac
Bileća
|
|
Sutjeska
Foča
|
14.04.2018 11:15 | Hercegovac | 2 : 1 | Sutjeska |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.04.2018 12:00 | Lokomotiva | 0 : 8 | Radnik | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
14.04.2018 12:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Borac |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.04.2018 12:00 | Željezničar Sport Team | 0 : 1 | Kozara | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Proleter
Teslić
|
14.04.2018 12:00 | Alfa | 1 : 2 | Proleter | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
14.04.2018 12:00 | Borac | 11 : 0 | Željezničar | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
14.04.2018 12:00 | Sloga | 2 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
14.04.2018 12:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Sloboda |
Hercegovac
Bileća
|
|
Sutjeska
Foča
|
14.04.2018 10:00 | Hercegovac | 1 : 4 | Sutjeska |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Iskra
Bugojno
|
14.04.2018 14:00 | Radnik Bumerang | 1 : 1 | Iskra |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.04.2018 16:00 | Banja Luka | 2 : 0 | Gradina |
Olimpik
Brčko
|
|
Mladost
Rogatica
|
14.04.2018 16:00 | Olimpik | 0 : 5 | Mladost |
Modriča
Modriča
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
14.04.2018 14:00 | Modriča | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Čelik
Doboj
|
|
Borac
Šamac
|
14.04.2018 11:00 | Čelik | 4 : 0 | Borac |
Fortuna
Živinice
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.04.2018 12:00 | Fortuna | 4 : 0 | Lokomotiva |
Banovići
Banovići
|
|
Salines
Tuzla
|
14.04.2018 19:00 | Banovići | 6 : 7 | Salines | ||||||
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
14.04.2018 20:00 | Brčko Zdravlje | 7 : 7 | Mostar SG Staklorad |
Široki
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
14.04.2018 | Široki | 95 : 80 | Zrinjski | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
14.04.2018 | Igokea | 88 : 62 | Bosna Royal | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Kakanj
Kakanj
|
14.04.2018 | Spars | 75 : 64 | Kakanj |
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
14.04.2018 | Mladost | 95 : 77 | Radnik BN Basket | ||||||
Student
Mostar
|
|
Vogošća
Vogošća
|
14.04.2018 | Student | 78 : 85 | Vogošća | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Bošnjak
Hadžići
|
14.04.2018 | Sloboda | 90 : 63 | Bošnjak |
Bratunac
Bratunac
|
|
Leotar
Trebinje
|
14.04.2018 20:00 | Bratunac | 80 : 63 | Leotar |
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
14.04.2018 19:00 | Kula Gradačac | 3 : 2 | Bimal-Jedinstvo |
Maglaj
Maglaj
|
|
Kakanj
Kakanj
|
14.04.2018 | Maglaj | 35 : 31 | Kakanj | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Konjuh
Živinice
|
14.04.2018 | Goražde | 23 : 22 | Konjuh | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Sloga
Doboj
|
14.04.2018 | Bosna | 28 : 33 | Sloga |
Leotar
Trebinje
|
|
Prijedor
Prijedor
|
14.04.2018 | Leotar | 31 : 26 | Prijedor | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Teslić
Teslić
|
14.04.2018 | Kozara Mlijekoprodukt | 37 : 30 | Teslić |
Krajina
Cazin
|
|
Žepče
Žepče
|
14.04.2018 | Krajina | 33 : 25 | Žepče | ||||||
Bosna TS
Tešanj
|
|
Konjuh 2
Kladanj
|
14.04.2018 | Bosna TS | 31 : 24 | Konjuh 2 | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
14.04.2018 | Čelik | 41 : 27 | Sana 7 | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Gradačac
Gradačac
|
14.04.2018 | Lukavac | 37 : 30 | Gradačac | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
14.04.2018 | Sloboda | 27 : 31 | Krivaja |
Neretva
Čapljina
|
|
Velež
Mostar
|
14.04.2018 | Neretva | 0 : 10 | Velež | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Radnički
Goražde
|
14.04.2018 | Jajce | 32 : 31 | Radnički | ||||||
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Međugorje
Međugorje
|
14.04.2018 | RA Čapljina | 34 : 32 | Međugorje | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Borac
Travnik
|
14.04.2018 | Iskra | 30 : 24 | Borac | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Čapljina
Čapljina
|
14.04.2018 | Turbina | 10 : 0 | Čapljina | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Igman
Ilidža
|
14.04.2018 | Izviđač CO 2 | 32 : 20 | Igman | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
14.04.2018 | Donji Vakuf | 19 : 36 | Sloga |
Bihać
Bihać
|
|
Grude
Grude
|
14.04.2018 | Bihać | 19 : 38 | Grude | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Jedinstvo
Tuzla
|
14.04.2018 | Ilidža | 31 : 34 | Jedinstvo | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
14.04.2018 | Neretva | 12 : 32 | Izviđač | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Mira
Prijedor
|
14.04.2018 | Dubica | 22 : 35 | Mira | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Hadžići
Hadžići
|
14.04.2018 | Katarina | 26 : 29 | Hadžići | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
14.04.2018 | Goražde | 23 : 21 | Krivaja |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
14.04.2018 | Jedinstvo | 24 : 22 | Knežopoljka |
Zrinjski
Mostar
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
14.04.2018 | Zrinjski | 37 : 39 | Hrasnica | ||||||
Iskra(S)
Stolac
|
|
Krajina
Cazin
|
14.04.2018 | Iskra(S) | 29 : 26 | Krajina | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Turbina
Jablanica
|
14.04.2018 | Vitez | 38 : 34 | Turbina | ||||||
Sloga 2013
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Iskra(B)
Bugojno
|
14.04.2018 | Sloga 2013 | 23 : 18 | Iskra(B) |