Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.05.2016 17:00 | Široki Brijeg | 5 : 0 | Radnik | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Vitez
Vitez
|
14.05.2016 17:00 | Borac | 2 : 2 | Vitez | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Velež
Mostar
|
14.05.2016 17:00 | Rudar Prijedor | 4 : 0 | Velež | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
14.05.2016 17:00 | Čelik | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.05.2016 17:00 | Zrinjski | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
14.05.2016 17:00 | Sarajevo | 1 : 3 | Olimpic | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Drina
Zvornik
|
14.05.2016 17:00 | Travnik | 4 : 2 | Drina |
Gorica
Šipovo
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
14.05.2016 16:30 | Gorica | 3 : 2 | Gomionica |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina
|
14.05.2016 16:30 | Sloga | 8 : 0 | SFK Akademac UIS |
Omladinac
Brestovčina
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
14.05.2016 17:30 | Omladinac | 1 : 2 | Kalemi | ||||||
Jablanica
Jablanica
|
|
Bratstvo
Orahova
|
14.05.2016 17:30 | Jablanica | 0 : 3 | Bratstvo |
OFK Janja 2009
Janja
|
|
OFK Batković
Batković
|
14.05.2016 17:00 | OFK Janja 2009 | 1 : 2 | OFK Batković |
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Sava
Gradac
|
14.05.2016 11:00 | Sloga | 2 : 7 | Sava |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Nacional
Bijeljina
|
14.05.2016 11:00 | Ljeskovac | 1 : 3 | Nacional | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
14.05.2016 11:00 | Borac | 5 : 2 | Polet |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
14.05.2016 10:00 | Široki Brijeg | 3 : 2 | Olimpic | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.05.2016 10:00 | Drina | 1 : 4 | Sloboda | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
14.05.2016 10:00 | Travnik | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
14.05.2016 10:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Velež | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
14.05.2016 10:00 | Zrinjski | 0 : 0 | Željezničar | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Vitez
Vitez
|
14.05.2016 10:00 | Čelik | 3 : 0 | Vitez | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.05.2016 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 0 | Radnik | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.05.2016 10:00 | Slavija | 1 : 0 | Borac |
Romanija
Pale
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
14.05.2016 | Romanija | 0 : 3 | Mladost (G) |
Velež
Nevesinje
|
|
Rudo
Rudo
|
14.05.2016 | Velež | 3 : 0 | Rudo | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
14.05.2016 | Romanija | 0 : 3 | Mladost (G) |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.05.2016 17:00 | SFK 2000 | 5 : 0 | Gradina |
Mostar
Mostar
|
|
Mladost
Nević Polje
|
14.05.2016 17:00 | Mostar | 5 : 1 | Mladost |
Mira
Prijedor
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
14.05.2016 20:00 | Mira | 38 : 33 | Krivaja | ||||||
Grude
Grude
|
|
Bihać
Bihać
|
14.05.2016 20:00 | Grude | 32 : 20 | Bihać | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Rogatica
Rogatica
|
14.05.2016 20:00 | Izviđač | 37 : 15 | Rogatica | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
14.05.2016 20:00 | Katarina | 28 : 27 | Zrinjski | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Goražde
Goražde
|
14.05.2016 20:00 | Jedinstvo | 37 : 26 | Goražde | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
14.05.2016 20:00 | Ilidža | 35 : 29 | Lokomotiva |