XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 290 utakmica za dan
Nedelja, 15 Oktobar 2017

Fudbal

15.10.2017 18:00 Čelik 0 : 3 Željezničar
15.10.2017 15:30 GOŠK 2 : 2 Mladost
15.10.2017 15:00 Omarska 4 : 0 BSK
15.10.2017 11:00 Jedinstvo 4 : 2 Ozren
15.10.2017 15:00 Mladost(BS) 2 : 1 Sloga Junajted
15.10.2017 15:00 Proleter 2 : 1 Budućnost
15.10.2017 15:00 Mladost(R) 1 : 1 Famos
15.10.2017 15:00 Sloga 3 : 0 Leotar
15.10.2017 15:00 Velež 2 : 0 Glasinac 2011
15.10.2017 15:00 OFK Šekovići 3 : 0 Milići
15.10.2017 15:00 Vlasenica 2 : 1 Jedinstvo
15.10.2017 15:00 Lokomotiva 3 : 2 Majevica
15.10.2017 15:00 Podrinje 2 : 1 Bratstvo
15.10.2017 15:00 Radnički 4 : 3 Partizan
15.10.2017 15:00 OFK Trnovica 1 : 0 Zadrugar
15.10.2017 15:00 Omladinac 6 : 0 BSK Ledinci
15.10.2017 15:00 Mineral 5 : 1 Skugrić
15.10.2017 15:00 Sloga(J) 2 : 1 Sloga(DP)
15.10.2017 15:00 Hajduk 1 : 1 Trebava
15.10.2017 15:00 Crvena zvijezda 2 : 2 Ozren
15.10.2017 15:00 OFK Pridjel 1 : 0 Budućnost
15.10.2017 15:00 Rudanka 3 : 1 Naša krila
15.10.2017 15:00 Polet 1926 7 : 2 Zvijezda
15.10.2017 15:00 Borac 2 : 2 OFK Lauš
15.10.2017 15:00 Karanovac 2 : 0 Milan
15.10.2017 15:00 Čelinac 5 : 1 Sloga
15.10.2017 15:30 OFK Podgrab 1 : 0 Romanija
15.10.2017 15:30 Han Pijesak 1 : 1 Željeznica
15.10.2017 15:30 Rudo 2 : 3 Stakorina
15.10.2017 15:00 Mladi Krajišnik 7 : 1 Ratar
15.10.2017 15:00 Tamaris 1 : 3 Sloboda
15.10.2017 15:00 Torpedo 1 : 0 Biseri
15.10.2017 15:00 Sloga DIPO 2 : 2 Borac(Š)
15.10.2017 15:00 Kozara 1 : 1 Kalemi
15.10.2017 15:00 13 Skojevki 1 : 1 Mladost
15.10.2017 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Obilić
15.10.2017 15:00 Rudar 1925 7 : 1 Mladost(T)
15.10.2017 15:00 Crvena zvijezda 3 : 1 Zadrugar
15.10.2017 15:00 Čelik 0 : 3 Sava 04
15.10.2017 15:00 Grčica 0 : 2 Gredice
15.10.2017 15:00 Slijepčevići 4 : 2 OFK Brezik
15.10.2017 15:00 Jugović 1 : 0 Mladost(S)
15.10.2017 15:00 Mrakovica 0 : 4 Slaven
15.10.2017 15:00 Brzi 6 : 1 Ljubija
15.10.2017 15:00 Podgrmeč 0 : 2 Plamen
15.10.2017 15:00 Hajduk 2 : 3 Kladari Gornji
15.10.2017 15:00 Pelagićevo 3 : 0 Ukrina
15.10.2017 15:00 Skugrić 1964 5 : 2 Mladost
15.10.2017 15:00 Bratstvo 2 : 2 Liješće
15.10.2017 15:00 Trebavac 0 : 5 Vučijak
15.10.2017 15:00 Borac(BL) 5 : 0 Borac(0)
15.10.2017 15:00 Crkvina 2 : 1 Rudar
15.10.2017 15:00 Gomionica 0 : 3 Krajina
15.10.2017 15:00 Polet Krajišnik 0 : 0 Budućnost
15.10.2017 15:00 Šnjegotina 3 : 2 Mladost Farmaprom
15.10.2017 15:00 Borac 10 : 1 Džaja
15.10.2017 15:00 Rekreativo 3 : 0 Sloga Nektar
15.10.2017 15:00 OFK Banja Luka 2017 0 : 1 Vrbas
15.10.2017 15:00 Sloboda 5 : 1 Stević Jovan
15.10.2017 15:00 OFK Janja 2009 2 : 0 Obarska
15.10.2017 15:00 Proleter 2 : 1 Drina
15.10.2017 15:00 Jedinstvo 3 : 4 Novo doba
15.10.2017 15:00 Priboj 3 : 0 Semberija
15.10.2017 15:00 Tabanci 5 : 0 Polet
15.10.2017 15:00 Budućnost 0 : 1 Borac
15.10.2017 15:00 Birač 3 : 0 Jadar
15.10.2017 15:00 Branjevo 4 : 1 Jasenica
15.10.2017 15:00 Jardan 6 : 0 Pecka
15.10.2017 15:30 Mladost 2 : 1 Polet
15.10.2017 15:30 Omladinac 3 : 0 Obradovac
15.10.2017 15:30 Vilusi 6 : 1 Jablanica
15.10.2017 15:00 Mladost(ST) 1 : 1 Omladinac
15.10.2017 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Sloga
15.10.2017 15:00 Crvena zvijezda 0 : 5 Posavina
15.10.2017 15:00 Zvijezda 2 : 1 Sloga 73
15.10.2017 15:00 Mladost(B) 1 : 3 Partizan
15.10.2017 15:00 Tavna 1 : 2 Glogovac
15.10.2017 15:00 VSK 1 : 5 Kolektiv
15.10.2017 15:00 Bjeloševac 2 : 1 Ljeskovac
15.10.2017 15:00 Pobjeda 0 : 4 OFK Batković
15.10.2017 15:00 Drina 2 : 2 Borac
15.10.2017 15:00 Međaši 2 : 1 Modran
15.10.2017 15:00 Magnojević 2001 0 : 3 Građanski
15.10.2017 15:00 Panteri 2 : 1 Kovačići 08
15.10.2017 15:00 OFK Magnojević 1 : 0 Polet
15.10.2017 15:00 Sava 3 : 1 Jedinstvo
15.10.2017 11:00 Polet 1 : 0 Sloboda
15.10.2017 11:00 Borac 4 : 0 Sveti Jovan
15.10.2017 11:00 Budućnost Red Star 2 : 1 Mladost
15.10.2017 11:00 Bobetino Brdo 3 : 4 Mladost 2003
15.10.2017 15:00 Omladinac 3 : 1 Kiseljak
15.10.2017 15:00 Blatna 1 : 8 Berek 1975
15.10.2017 15:00 Radnik Urije 2 : 5 Rasavci
15.10.2017 15:00 Svodna 5 : 4 Moštanica
15.10.2017 14:30 Crvena zemlja 3 : 0 OFK Nožičko
15.10.2017 14:30 Polet 0 : 1 Crni vrh
15.10.2017 14:30 Vrbas 1 : 1 Župa
15.10.2017 14:30 Budućnost 2 : 4 Biseri
15.10.2017 15:00 Borac 6 : 2 4. juli
15.10.2017 15:00 Polet 1 : 2 BSK
15.10.2017 15:00 Zadrugar 1 : 2 Radnički
15.10.2017 15:00 Ozrenski sokolovi 1 : 1 Zborište
15.10.2017 15:00 27. Juli 1 : 4 Željezničar
15.10.2017 12:00 Strijelac 1 : 2 Budućnost
15.10.2017 10:30 Zenit 3 : 0 Napredak
15.10.2017 10:30 Gorica 7 : 0 Lazarevica
15.10.2017 10:30 Buk 2 : 1 Polet
15.10.2017 10:30 Proleter 4 : 1 Mladen Perić
15.10.2017 17:00 Mladost 2 : 1 Napredak
15.10.2017 15:00 Radnik 0 : 2 Partizan
15.10.2017 15:00 OFK Bačka 1 : 0 Borac
15.10.2017 15:00 Sloboda 0 : 0 Novi Pazar
15.10.2017 15:00 Temnić 1924 0 : 2 Sinđelić
15.10.2017 15:00 Radnički (P) 3 : 1 Jagodina
15.10.2017 15:00 Bežanija 0 : 1 Metalac
15.10.2017 14:30 Brighton 1 : 1 Everton
15.10.2017 17:00 Southampton 2 : 2 Newcastle
15.10.2017 16:15 Girona 1 : 2 Villarreal
15.10.2017 20:45 Real Betis 3 : 6 Valencia
15.10.2017 12:00 Eibar 0 : 0 La Coruña
15.10.2017 18:30 Málaga 0 : 2 Leganés
15.10.2017 18:00 Werder 0 : 2 Borussia Mönchengladbach
15.10.2017 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 Wolfsburg
15.10.2017 15:00 Bologna 2 : 1 SPAL
15.10.2017 15:00 Cagliari 2 : 3 Genoa
15.10.2017 15:00 Crotone 2 : 2 Torino
15.10.2017 12:30 Fiorentina 2 : 1 Udinese
15.10.2017 20:45 Internazionale 3 : 2 Milan
15.10.2017 15:00 Sampdoria 3 : 1 Atalanta
15.10.2017 15:00 Sassuolo 0 : 0 Chievo
15.10.2017 15:00 Bordeaux 1 : 1 Nantes
15.10.2017 17:00 Montpellier 2 : 0 Nice
15.10.2017 21:00 Strasbourg 3 : 3 Marseille
15.10.2017 16:00 Novi Travnik 4 : 0 Krajišnik
15.10.2017 16:00 Brekovica 78 0 : 0 Kiseljak
15.10.2017 16:00 Radnik 2 : 0 Sloga
15.10.2017 16:00 Rudar 1 : 0 Borac
15.10.2017 16:00 Ilijaš 1 : 0 Usora
15.10.2017 16:00 Žepče 3 : 1 Bosna Union
15.10.2017 16:00 Pobjeda 2 : 2 Azot
15.10.2017 16:00 Natron 2 : 2 Radnik
15.10.2017 15:00 Svatovac 0 : 3 Seona
15.10.2017 15:00 Gradina 4 : 0 Dizdaruša
15.10.2017 15:00 Dinamo 1 : 4 Budućnost
15.10.2017 15:00 Sloga 0 : 1 Radnički
15.10.2017 15:00 Lokomotiva 1 : 2 Bosna(M)
15.10.2017 15:00 Mramor 2 : 2 Bosna(K)
15.10.2017 15:00 Priluk 8 : 1 Ingram
15.10.2017 15:00 Mladost 1 : 1 Prokosovići
15.10.2017 15:00 Stolac 3 : 1 Neum
15.10.2017 15:00 Branitelj 4 : 0 Grude
15.10.2017 15:00 Troglav 1918 1 : 2 Brotnjo
15.10.2017 15:00 Klis 1 : 3 Sloga(U-DV)
15.10.2017 15:00 Rama 1 : 1 Turbina
15.10.2017 15:00 Sloga(Lj) 2 : 5 Kamešnica
15.10.2017 15:00 Posušje 5 : 2 Cim
15.10.2017 15:00 Čelić 5 : 0 Koraj
15.10.2017 15:00 DSK 2 : 2 Mladost(T)
15.10.2017 15:00 Jedinstvo 4 : 2 Mladost(K)
15.10.2017 15:00 Doboj Istok 1 : 1 Proleter
15.10.2017 15:00 Biberovo Polje 1 : 5 Rijeka
15.10.2017 15:00 Orahovica 74 3 : 0 Željezničar
15.10.2017 15:00 Trešnjevka 2 : 0 Gornji Rahić
15.10.2017 15:00 Mladost(P) 3 : 2 Vražići 92
15.10.2017 15:00 Vareš 2 : 0 Novi Šeher
15.10.2017 15:00 Fortuna 1 : 2 Vis
15.10.2017 15:00 Napredak 3 : 3 Proleter
15.10.2017 15:00 Nemila 1 : 2 Zmaj
15.10.2017 15:00 Rudar 1 : 0 Stupčanica
15.10.2017 15:00 Elektrobosna 1 : 0 Kaćuni
15.10.2017 15:00 Fojnica 3 : 1 Dnoluka
15.10.2017 15:00 Mladost 1 : 1 Vlašić
15.10.2017 16:00 Pofalićki 5 : 3 Dobrinja
15.10.2017 16:00 Vratnik 0 : 3 Jug
15.10.2017 16:00 Vrbanjuša 4 : 2 Ozren
15.10.2017 16:00 SAŠK Napredak 5 : 2 Omadinac
15.10.2017 15:00 Višići 6 : 1 Blagaj
15.10.2017 15:00 Mostar 0 : 3 Buna
15.10.2017 15:00 Bjelopoljac 3 : 0 Međugorje
15.10.2017 15:00 Kruševo 6 : 1 Iskra
15.10.2017 15:00 Brnjaci 0 : 3 Gorica
15.10.2017 15:00 Katarina 3 : 0 OFK Lugovi
15.10.2017 15:00 Šantići 5 : 2 Karaula
15.10.2017 15:00 Polet 4 : 0 Posavina
15.10.2017 15:00 Željezničar 1 : 0 OFK Međiđa
15.10.2017 15:00 Graničar 1 : 0 Omladinac 68
15.10.2017 15:00 Napredak 0 : 3 Ograđenovac
15.10.2017 15:00 Trebava 5 : 1 Voćar
15.10.2017 15:00 12 decembar 3 : 0 Jedinstvo
15.10.2017 Orahovica 77 2 : 6 Turija
15.10.2017 Mramor 0 : 2 Stjepan Polje
15.10.2017 Pribava 4 : 1 Bukovik
15.10.2017 Mladost(D) 1 : 2 Mladost(VB)
15.10.2017 Sloga 7 : 0 BSK
15.10.2017 Rudar 1 : 1 Jedinstvo
15.10.2017 Borac 4 : 0 Polet
15.10.2017 Mladost(GŽ) 2 : 0 Slatina
15.10.2017 Mladost(S) 0 : 3 OFK Tuzla
15.10.2017 Grivice 0 : 0 Mladost 78
15.10.2017 Napredak 1 : 3 Omazići 1937
15.10.2017 Gornji Rainci 4 : 1 Omladinac RMU
15.10.2017 Srnica 3 : 0 Rudar
15.10.2017 15:00 OFK Brčko 3 : 3 Frankopan
15.10.2017 15:00 Dinamo 75 1 : 7 Mladi zadrugar
15.10.2017 15:00 Kostrč 2 : 1 Ravne
15.10.2017 15:00 Mladost 1 : 1 Korpar
15.10.2017 Brka 1948 6 : 0 Rahićki ljiljani
15.10.2017 Majevica 3 : 4 Sloboda
15.10.2017 Izbor 2 : 1 Mionica 85
15.10.2017 15:00 25 maj 3 : 0 Modrac
15.10.2017 15:00 Špionica 1953 6 : 3 Škahovica
15.10.2017 Porječani 4 : 3 Monjare
15.10.2017 Liješeva 0 : 1 Moštre
15.10.2017 Ljiljan 3 : 0 Dijamant
15.10.2017 Omladinac 0 : 3 Kralupi
15.10.2017 15:00 Banja Luka 1 : 3 Radnik Bumerang
15.10.2017 15:30 Gradina 0 : 9 SFK 2000
15.10.2017 13:00 Željezničar 2011 0 : 2 Čelik
15.10.2017 15:30 Sloboda 0 : 4 Libero
15.10.2017 15:00 Zrinjski 1 : 1 Radnik
15.10.2017 13:00 Sloboda 3 : 0 Čelik
15.10.2017 13:00 Borac 7 : 0 Vitez
15.10.2017 12:00 Podgrmeč 0 : 1 Kozara
15.10.2017 13:00 Sutjeska 1 : 2 Slavija
15.10.2017 13:00 Goražde 1 : 1 Novi Grad
15.10.2017 13:00 Iskra 3 : 0 FK Vitez
15.10.2017 13:00 Tomislav 3 : 0 Čapljina
15.10.2017 13:00 Grude 1 : 0 Igman
15.10.2017 13:00 Stolac 7 : 1 Brotnjo
15.10.2017 13:00 Velež 4 : 0 Blagaj
15.10.2017 12:00 Napredak 1 : 1 Sloga(GC)
15.10.2017 12:00 Drina 5 : 1 Sloga(T)
15.10.2017 12:00 Jedinstvo 6 : 4 Borac
15.10.2017 12:00 Bratstvo 4 : 0 Proleter
15.10.2017 12:00 Zvijezda 2 : 0 Alfa
15.10.2017 12:00 Tekstilac Kort 1 : 3 Orašje
15.10.2017 12:00 Ilićka 01 0 : 3 Sloga
15.10.2017 15:00 Radnik 3 : 1 Krupa
15.10.2017 10:00 Podgrmeč 2 : 0 Kozara
15.10.2017 11:00 Sutjeska 2 : 4 Slavija
15.10.2017 11:00 Goražde 0 : 2 Novi Grad
15.10.2017 11:00 Iskra 5 : 0 FK Vitez
15.10.2017 11:00 Tomislav 2 : 1 Čapljina
15.10.2017 11:00 Grude 3 : 0 Igman
15.10.2017 11:00 Stolac 5 : 0 Brotnjo
15.10.2017 11:00 Velež 5 : 0 Blagaj
15.10.2017 10:00 Zvijezda 09 6 : 0 Radnički
15.10.2017 10:00 Napredak 3 : 2 Sloga(GC)
15.10.2017 10:00 Drina 5 : 2 Sloga(T)
15.10.2017 10:00 Jedinstvo 2 : 3 Borac
15.10.2017 10:00 Bratstvo 2 : 0 Proleter
15.10.2017 10:00 Zvijezda 4 : 0 Alfa
15.10.2017 10:00 Tekstilac Kort 1 : 2 Orašje
15.10.2017 10:00 Ilićka 01 1 : 4 Sloga
15.10.2017 12:00 Fortuna 0 : 13 Iskra
15.10.2017 14:00 Sloga 4 : 2 Lokomotiva
15.10.2017 13:00 Radnik 0 : 0 Krupa
15.10.2017 15:00 Tekstilac Kort 1 : 0 Polet 1926
15.10.2017 10:00 Drina HE 4 : 0 Glasinac 2011
15.10.2017 14:00 Drina 3 : 1 Radnik
15.10.2017 16:30 Tekstilac Kort 1 : 2 Polet 1926

Futsal

15.10.2017 19:30 Brotnjo 5 : 3 Zrinjski

Košarka

15.10.2017 19:00 Crvena zvezda MTS 75 : 79 Budućnost VOLI
15.10.2017 17:00 Mega Bemax 77 : 86 Union Olimpija
15.10.2017 Vogošća 76 : 61 Bošnjak

Odbojka

15.10.2017 18:00 Pelagićevo 3 : 0 Crvena zvijezda
15.10.2017 18:00 Gradiška 3 : 0 Jahorina
15.10.2017 Bihać 2 : 3 Napredak
15.10.2017 Galeb 0 : 3 Bosna
15.10.2017 Gradina-Herceg 0 : 3 Sloboda
15.10.2017 Rudo 0 : 3 OK Leotar
15.10.2017 Maglaj 3 : 0 Bihać Preminger
15.10.2017 Smeč 3 : 0 Gradina-Herceg
15.10.2017 Žepče 3 : 1 Gračanica Forteks
15.10.2017 Bosna 3 : 0 Lukavac
15.10.2017 Vogošća 0 : 3 Igman
15.10.2017 Čapljina 3 : 0 Kakanj
15.10.2017 Troglav 0 : 3 Smeč

Rukomet

15.10.2017 Goražde 34 : 33 Kakanj
15.10.2017 Hercegovina 28 : 25 Mladost
15.10.2017 Bijeljina 29 : 25 Drina
15.10.2017 Srbac 28 : 34 Kozara Mlijekoprodukt 2
15.10.2017 Srednjoškolac 29 : 26 Borac M:TEL 2
15.10.2017 Čelinac 37 : 30 Laktaši
15.10.2017 Kozara 38 : 21 Sloga
15.10.2017 17:00 Ilidža 26 : 31 Dubica
15.10.2017 17:00 Mira 37 : 33 Hadžići
15.10.2017 Leotar 21 : 39 Knežopoljka
15.10.2017 Doboj 26 : 20 Borac
15.10.2017 Borja 25 : 30 Radnik