Sloga(T)
Trn
|
|
Željezničar
Doboj
|
16.05.2018 17:00 | Sloga(T) | 2 : 1 | Željezničar | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Omarska
Omarska
|
16.05.2018 17:00 | BSK | 2 : 2 | Omarska |
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
16.05.2018 17:00 | Sloga Junajted | 3 : 2 | Mladost(BS) | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
16.05.2018 17:00 | Famos | 4 : 0 | Mladost(R) | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Guber
Srebrenica
|
16.05.2018 17:00 | Jedinstvo(Bč) | 3 : 1 | Guber |
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Ratar
Stara Topola
|
16.05.2018 17:30 | Sloboda | 6 : 4 | Ratar | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Borac(M)
Maglajani
|
16.05.2018 17:30 | Biseri | 4 : 2 | Borac(M) |
Jugović
Gredice
|
|
Obilić
Krepšić
|
16.05.2018 17:30 | Jugović | 4 : 2 | Obilić | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
16.05.2018 17:30 | Slijepčevići | 1 : 1 | Mladost(S) | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
16.05.2018 17:30 | Grčica | 3 : 0 | OFK Brezik | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Gredice
Gredice
|
16.05.2018 17:30 | Čelik | 2 : 7 | Gredice | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
16.05.2018 17:30 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Sava 04 | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
16.05.2018 17:30 | Rudar 1925 | 5 : 0 | Zadrugar | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Mladost(T)
Trnjaci
|
16.05.2018 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost(T) |
Polet
Podnovlje
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
16.05.2018 17:00 | Polet | 1 : 1 | Željezničar |
Dečić
Tuzi
|
|
Kom Eurozox
Podgorica
|
16.05.2018 | Dečić | 1 : 3 | Kom Eurozox | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Budućnost
Podgorica
|
16.05.2018 | OFK Petrovac | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
16.05.2018 | Rudar | 2 : 1 | Sutjeska | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
16.05.2018 | Grbalj | 0 : 2 | Iskra | ||||||
Mladost
Podgorica
|
|
Zeta
Golubovci
|
16.05.2018 | Mladost | 2 : 3 | Zeta |
Sloga
Rakelići
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
16.05.2018 18:00 | Sloga | 0 : 1 | OFK Brdo | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
FSA
Prijedor
|
16.05.2018 18:00 | Bratstvo | 3 : 2 | FSA |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
16.05.2018 12:00 | Rudar Prijedor | 3 : 1 | Jedinstvo |
Sloga(SH)
Simin Han
|
|
Budućnost
Banovići
|
16.05.2018 16:30 | Sloga(SH) | 1 : 4 | Budućnost | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Slaven
Živinice
|
16.05.2018 12:00 | Podrinje | 0 : 0 | Slaven | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
16.05.2018 18:00 | Radnički | 0 : 0 | Sloga(GC) |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
16.05.2018 16:00 | Krupa | 0 : 4 | Sarajevo | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik
Bijeljina
|
16.05.2018 17:00 | Borac | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Vitez
Vitez
|
16.05.2018 12:30 | Čelik | 1 : 1 | Vitez |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
16.05.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Jedinstvo |
Sloga(SH)
Simin Han
|
|
Budućnost
Banovići
|
16.05.2018 14:30 | Sloga(SH) | 2 : 4 | Budućnost | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Drina
Zvornik
|
16.05.2018 10:00 | Zvijezda 09 | 4 : 1 | Drina | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Slaven
Živinice
|
16.05.2018 10:00 | Podrinje | 7 : 0 | Slaven | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
16.05.2018 10:00 | Radnički | 3 : 3 | Sloga(GC) |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
16.05.2018 14:00 | Krupa | 1 : 1 | Sarajevo | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik
Bijeljina
|
16.05.2018 15:00 | Borac | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Vitez
Vitez
|
16.05.2018 11:00 | Čelik | 1 : 1 | Vitez |
Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
16.05.2018 11:00 | Leotar | 7 : 0 | Velež |
Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
16.05.2018 10:00 | Leotar | 1 : 1 | Velež |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Zrinjski
Mostar
|
16.05.2018 | Igokea | 80 : 59 | Zrinjski |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
16.05.2018 | Pelagićevo | 3 : 0 | Ljubinje |
Mladost
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
16.05.2018 | Mladost | 24 : 22 | Leotar |
Mira 2
Prijedor
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
16.05.2018 | Mira 2 | 10 : 0 | Lokomotiva |