XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 107 utakmica za dan
Subota, 16 Septembar 2017

Fudbal

16.09.2017 16:30 Vitez 2 : 0 Čelik
16.09.2017 16:30 GOŠK 0 : 2 Zrinjski
16.09.2017 16:30 Mladost 1 : 1 Sloboda
16.09.2017 19:00 Sarajevo 2 : 0 Široki Brijeg
16.09.2017 16:30 Zvijezda 09 4 : 0 Sloga
16.09.2017 16:30 Rudar Prijedor 1 : 1 Slavija
16.09.2017 16:30 Sloboda 3 : 0 Kozara
16.09.2017 16:30 Drina 1 : 1 Željezničar Sport team
16.09.2017 16:30 Sutjeska 1 : 1 Tekstilac Kort
16.09.2017 16:30 Podrinje 2 : 1 Napredak
16.09.2017 20:30 Alfa 2 : 0 BSK
16.09.2017 16:30 Sloga(T) 2 : 1 Mladost
16.09.2017 16:30 Proleter 2 : 1 Vranjak
16.09.2017 16:30 Borac 2 : 0 Sloga(S)
16.09.2017 16:30 Laktaši 1 : 0 Ljubić
16.09.2017 16:30 Sloboda 4 : 1 Jedinstvo
16.09.2017 16:30 Guber 4 : 1 Jedinstvo(Br)
16.09.2017 16:30 Ilićka 01 4 : 0 Mladost(G)
16.09.2017 16:30 Lokanj 0 : 1 Zadrugar
16.09.2017 16:30 OFK Pridjel 0 : 0 Rudanka
16.09.2017 16:30 OFK Lauš 1 : 2 Gorica
16.09.2017 16:30 Karanovac 2 : 0 OFK Ravan
16.09.2017 16:30 Lijevče 1 : 0 Mladost
16.09.2017 16:30 Mladi Krajišnik 0 : 2 Sloboda
16.09.2017 16:30 Radnik 1 : 1 Plamen
16.09.2017 16:30 Borac 1 : 0 Rekreativo
16.09.2017 16:30 Brodac : Obarska
16.09.2017 16:30 OFK Janja 2009 2 : 0 Priboj
16.09.2017 16:00 Tabanci 2 : 0 Pecka
16.09.2017 17:30 Mladost 0 : 6 Omladinac
16.09.2017 16:00 Ostojićevo 3 : 0 Mladost
16.09.2017 19:00 Vojvodina 3 : 1 Napredak
16.09.2017 19:00 Novi Pazar 2 : 0 TSC
16.09.2017 16:00 Radnički 1923 0 : 1 Sinđelić
16.09.2017 16:00 Inđija 1 : 0 ČSK Pivara
16.09.2017 19:00 Sloboda 0 : 2 Metalac
16.09.2017 16:30 Temnić 1924 2 : 0 Budućnost
16.09.2017 16:00 Radnički (P) 3 : 5 Dinamo
16.09.2017 13:30 Crystal Palace 0 : 1 Southampton
16.09.2017 16:00 Huddersfield 1 : 1 Leicester
16.09.2017 16:00 Liverpool 1 : 1 Burnley
16.09.2017 16:00 Newcastle 2 : 1 Stoke
16.09.2017 16:00 Watford 0 : 6 Manchester City
16.09.2017 16:00 WBA 0 : 0 West Ham
16.09.2017 18:30 Tottenham 0 : 0 Swansea
16.09.2017 16:15 Getafe 1 : 2 Barcelona
16.09.2017 18:30 Real Betis 2 : 1 La Coruña
16.09.2017 20:45 Atlético Madrid 1 : 0 Málaga
16.09.2017 13:00 Levante 1 : 1 Valencia
16.09.2017 15:30 Bayern 4 : 0 Mainz 05
16.09.2017 15:30 Werder 1 : 2 Schalke 04
16.09.2017 15:30 Eintracht 1 : 2 Augsburg
16.09.2017 15:30 Stuttgart 1 : 0 Wolfsburg
16.09.2017 18:30 RB Leipzig 2 : 2 Borussia Mönchengladbach
16.09.2017 15:00 Crotone 0 : 2 Internazionale
16.09.2017 18:00 Fiorentina 2 : 1 Bologna
16.09.2017 20:45 Roma 3 : 0 Verona
16.09.2017 20:00 Dijon 0 : 1 Saint-Étienne
16.09.2017 20:00 Guingamp 1 : 0 Lille
16.09.2017 17:00 Monaco 3 : 0 Strasbourg
16.09.2017 20:00 Nantes 1 : 0 Caen
16.09.2017 20:00 Troyes 0 : 1 Montpellier
16.09.2017 15:30 Zeta 3 : 0 Mladost
16.09.2017 15:30 Iskra 0 : 0 Grbalj
16.09.2017 15:30 Sutjeska 3 : 0 Rudar
16.09.2017 15:30 Budućnost 0 : 0 OFK Petrovac
16.09.2017 15:30 Kom Eurozox 2 : 1 Dečić
16.09.2017 13:00 Radnik 2 : 1 Mladost
16.09.2017 16:00 Borac 0 : 1 Velež
16.09.2017 11:00 Bosna Union 5 : 1 Slavija
16.09.2017 12:00 Novi Travnik 6 : 2 Rudar
16.09.2017 12:00 Žepče 3 : 2 Kiseljak
16.09.2017 12:00 Branitelj 5 : 0 Čapljina
16.09.2017 12:00 Sloga(DV-U) 2 : 2 Igman
16.09.2017 12:00 Rama 7 : 1 Blagaj
16.09.2017 12:00 Stolac 7 : 2 Posušje
16.09.2017 12:00 Vitez 1 : 1 Široki Brijeg
16.09.2017 12:00 Borac 1 : 0 Krupa
16.09.2017 16:00 Željezničar 3 : 1 Sloboda
16.09.2017 09:00 Bosna Union 1 : 5 Slavija
16.09.2017 10:00 Novi Travnik 1 : 2 Rudar
16.09.2017 10:00 Žepče 1 : 3 Kiseljak
16.09.2017 10:00 Branitelj 0 : 4 Čapljina
16.09.2017 10:00 Sloga(DV-U) 1 : 2 Igman
16.09.2017 10:00 Rama 1 : 2 Blagaj
16.09.2017 10:00 Stolac 1 : 2 Posušje
16.09.2017 10:30 Vitez 0 : 6 Široki Brijeg
16.09.2017 10:00 Borac 2 : 0 Krupa
16.09.2017 14:00 Željezničar 2 : 1 Sloboda
16.09.2017 10:00 Lokomotiva 4 : 0 Jedinstvo
16.09.2017 10:00 Zvijezda 09 1 : 1 Ilićka 01
16.09.2017 10:00 Podrinje 3 : 0 Napredak
16.09.2017 11:00 Željezničar 0 : 3 Borac
16.09.2017 10:00 Tekstilac Kort 1 : 1 Sloga
16.09.2017 10:00 Glasinac 2011 0 : 4 Slavija
16.09.2017 10:00 Mladost 0 : 4 Rudo
16.09.2017 11:30 Velež 0 : 8 Mladost
16.09.2017 12:00 Lokomotiva 1 : 5 Jedinstvo
16.09.2017 12:00 Zenit 1 : 0 Radnik
16.09.2017 12:00 Drina 1 : 1 Borac
16.09.2017 12:00 Željezničar 0 : 6 Borac
16.09.2017 12:00 Tekstilac Kort 1 : 2 Sloga
16.09.2017 12:00 Sloboda 3 : 0 Rudar Prijedor
16.09.2017 09:00 Glasinac 2011 6 : 0 Slavija
16.09.2017 10:00 Velež 6 : 0 Mladost

Odbojka

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
04.11.2017 Bimal-Jedinstvo 3 : 0 Gacko
Polufinale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.10.2017 HE na Drini 1 : 3 Gacko
01.10.2017 BL Volley 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
1/4 Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.09.2017 Radnik 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
16.09.2017 HE na Drini 3 : 1 Modriča
23.09.2017 Jahorina 0 : 3 Gacko
24.09.2017 Derventa 0 : 3 BL Volley
2 Kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.05.2017 Glasinac 2 : 3 Jahorina
1.Kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.04.2017 Glasinac 3 : 0 Maglić
29.04.2017 Servitium 1 : 3 Jahorina
4.kolo pretkvalifikacije
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.04.2017 Ljubinje 1 : 3 Maglić
15.04.2017 Glasinac 3 : 0 Slavija
15.04.2017 Crvena zvijezda 2 : 3 Jahorina
19.04.2017 Kozara 2 : 3 Servitium
3.kolo pretkvalifikacije
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.04.2017 Ljubinje 3 : 0 Hercegovac
07.04.2017 Stakorina 0 : 3 Maglić
08.04.2017 Glasinac 3 : 0 Bratunac
09.04.2017 Drina 1 : 3 Slavija
09.04.2017 Panter 2 : 3 Crvena zvijezda
08.04.2017 Kozara 3 : 0 Inova
09.04.2017 Laktaši 1 : 3 Servitium
2.kolo pretkvalifikacije
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.04.2017 Leotar 1 : 3 Ljubinje
01.04.2017 Zelengora 2 : 3 Stakorina
02.04.2017 Mladost 0 : 3 Glasinac
01.04.2017 Libero 0 : 3 Drina
01.04.2017 Han Pijesak 2 : 3 Bratunac
02.04.2017 Panter 3 : 0 Mladost
02.04.2017 Mladost 0 : 3 Servitium
01.04.2017 Smeč 1 : 3 Inova
02.04.2017 Laktaši 3 : 1 Kotor Varoš
01.04.2017 Pliva 0 : 3 Kozara
1.kolo pretkvalifikacije
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.03.2017 Leotar 3 : 0 Trebišnjica
26.03.2017 Zelengora 3 : 2 Velež
25.03.2017 Majevica 1 : 3 Bratunac
26.03.2017 Smeč DN 2 : 3 Libero
24.03.2017 Han Pijesak 3 : 0 Net
26.03.2017 Rudar 2 : 3 Drina
26.03.2017 Mladost 3 : 2 Nikos Kanbera
25.03.2017 Smeč 3 : 0 Prijedor
26.03.2017 Balkana MP 0 : 3 Kotor Varoš
25.03.2017 Ukrina 1 : 3 Laktaši
26.03.2017 Kozara 3 : 0 Vožd
25.03.2017 Rudo 0 : 3 Stakorina