XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 187 utakmica za dan
Nedelja, 17 Septembar 2017

Fudbal

17.09.2017 19:30 Željezničar 4 : 1 Krupa
17.09.2017 19:00 Borac 1 : 0 Radnik
17.09.2017 16:30 Dubrave 3 : 0 Željezničar
17.09.2017 16:30 Omarska 4 : 0 Ozren
17.09.2017 16:30 Mladost(BS) 0 : 1 Famos
17.09.2017 16:30 Budućnost 3 : 1 Jedinstvo(Bč)
17.09.2017 16:30 Sloga United 3 : 1 Drina HE
17.09.2017 16:30 Proleter 1 : 0 Leotar
17.09.2017 16:30 Mladost(R) 2 : 4 Glasinac 2011
17.09.2017 16:30 Sloga 6 : 0 Velež
17.09.2017 16:30 OFK Šekovići 3 : 1 Čelopek
17.09.2017 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Majevica
17.09.2017 16:30 Milići 1 : 2 Bratstvo
17.09.2017 16:30 Vlasenica 4 : 3 Partizan
17.09.2017 16:30 Lokomotiva 0 : 1 BSK Ledinci
17.09.2017 16:30 Podrinje 6 : 1 Omladinac
17.09.2017 16:30 Radnički 2 : 2 OFK Trnovica
17.09.2017 16:30 Mineral 4 : 2 Trebava
17.09.2017 16:30 Sloga(DP) 3 : 1 Ozren
17.09.2017 16:30 Skugrić 0 : 1 Budućnost
17.09.2017 16:30 Sloga(J) 2 : 0 Naša krila
17.09.2017 16:30 Hajduk 4 : 2 Zvijezda
17.09.2017 16:30 Crvena zvijezda 1 : 6 Polet 1926
17.09.2017 16:30 Borac 3 : 1 Kladari
17.09.2017 16:30 Milan 0 : 1 FSA
17.09.2017 16:30 OFK Brdo 6 : 2 Progres
17.09.2017 16:30 Partizan 3 : 1 Čelinac
17.09.2017 16:30 Potkozarje 3 : 2 Biseri
17.09.2017 16:30 Ratar 1 : 1 Borac(Š)
17.09.2017 16:30 Borac(M) 0 : 2 Kalemi
17.09.2017 16:30 Tamaris 1 : 0 Mladost
17.09.2017 16:30 Torpedo 2 : 3 13 Skojevki
17.09.2017 16:30 Sloga DIPO 1 : 1 Kozara
17.09.2017 17:00 Zadrugar 2 : 10 Obilić
17.09.2017 17:00 Mladost(T) 2 : 4 Sava 04
17.09.2017 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Gredice
17.09.2017 17:00 Rudar 1925 3 : 0 OFK Brezik
17.09.2017 17:00 Crvena zvijezda 1 : 1 Mladost(S)
17.09.2017 17:00 Čelik 1 : 8 Jugović
17.09.2017 17:00 Grčica 0 : 1 Slijepčevići
17.09.2017 16:30 Ljubija 3 : 3 Gomjenica
17.09.2017 16:30 Slaven 2 : 1 Kozara
17.09.2017 16:30 Mrakovica 1 : 2 Podgrmeč
17.09.2017 16:30 Brzi 2 : 3 Bratstvo
17.09.2017 16:00 Mladost 2 : 3 Kladari Gornji
17.09.2017 16:00 Ukrina 0 : 0 Liješće
17.09.2017 16:00 Hajduk 3 : 1 Vučijak
17.09.2017 16:00 Pelagićevo 2 : 1 Borac(0)
17.09.2017 16:00 Skugrić 1964 4 : 2 Rudar
17.09.2017 16:00 Bratstvo 4 : 0 Crkvina
17.09.2017 16:00 Trebavac 1 : 0 Borac(BL)
17.09.2017 11:00 Krajina 2 : 0 Mladost Farma prom
17.09.2017 16:30 Omladinac 3 : 1 Džaja
17.09.2017 16:30 Gomionica 1 : 0 Sloga Nektar
17.09.2017 16:30 Polet Krajišnik 4 : 2 Vrbas
17.09.2017 16:30 Šnjegotina 10 : 0 OFK Banja Luka 2017
17.09.2017 16:30 Stević Jovan 2 : 3 Miloš Obilić
17.09.2017 16:00 Čelzi 2 : 3 Drina
17.09.2017 16:30 Balatun 1 : 1 Novo doba
17.09.2017 16:30 Sloboda 6 : 0 Semberija
17.09.2017 16:30 Proleter 2 : 0 Jedinstvo
17.09.2017 16:00 Jadar 5 : 1 Polet
17.09.2017 16:00 Borac 2 : 1 Jasenica
17.09.2017 16:00 Budućnost 2 : 1 Jardan
17.09.2017 16:00 Birač 2 : 0 Branjevo
17.09.2017 17:30 Bratstvo(0) 1 : 1 Polet
17.09.2017 17:30 Borac 0 : 2 Obradovac
17.09.2017 17:30 Bratstvo(K) 10 : 0 Jablanica
17.09.2017 17:30 Laminci 5 : 1 Vilusi
17.09.2017 16:30 Mladost(ST) : Posavina
17.09.2017 16:30 Sloga 0 : 3 Sloga 73
17.09.2017 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Partizan
17.09.2017 16:30 Crvena zvijezda 1 : 0 Mladost(B)
17.09.2017 16:30 Zvijezda 5 : 1 Dobor
17.09.2017 16:00 Tavna 3 : 1 Ljeskovac
17.09.2017 16:00 Kolektiv 0 : 1 OFK Batković
17.09.2017 16:00 Glogovac 1 : 2 Borac
17.09.2017 16:00 VSK 1 : 3 Modran
17.09.2017 16:00 Bjeloševac 2 : 1 Međaši
17.09.2017 16:00 Pobjeda 0 : 3 Drina
17.09.2017 16:00 Magnojević 2001 1 : 0 Kovačići 08
17.09.2017 16:00 Ljeljenča 2 : 1 Polet
17.09.2017 16:00 Građanski 3 : 1 Koridor 2011
17.09.2017 16:00 Omladinac 1 : 1 Jedinstvo
17.09.2017 16:00 Panteri 4 : 0 Sava
17.09.2017 16:00 OFK Magnojević 1 : 1 Sloga 94
17.09.2017 11:00 Polet 0 : 1 Mladost
17.09.2017 11:00 Sveti Jovan 1 : 5 Mladost 2003
17.09.2017 11:00 Sloboda 0 : 1 Bobetino Brdo
17.09.2017 11:00 Borac 2 : 1 Budućnost Red Star
17.09.2017 16:30 Kiseljak 3 : 1 Rasavci
17.09.2017 16:30 Rudar 4 : 1 Moštanica
17.09.2017 16:30 Omladinac 0 : 4 Svodna
17.09.2017 16:00 Blatna 4 : 4 Radnik Urije
17.09.2017 16:00 Župa 3 : 1 OFK Nožičko
17.09.2017 16:00 Bratstvo 2 : 1 Biseri
17.09.2017 16:00 Crvena zemlja 4 : 1 Budućnost
17.09.2017 16:00 Polet 2 : 2 Vrbas
17.09.2017 16:30 Radnički 5 : 0 4. juli
17.09.2017 16:30 BSK 6 : 0 Zborište
17.09.2017 16:30 Borac 3 : 1 Željezničar
17.09.2017 16:30 Polet 4 : 1 27. Juli
17.09.2017 16:30 Zadrugar 2 : 1 Ozrenski sokolovi
17.09.2017 10:30 Sloga B 11 : 0 Napredak
17.09.2017 10:30 Sinđelić 3 : 6 Zenit
17.09.2017 10:30 Polet 3 : 1 Lazarevica
17.09.2017 10:30 Sloga 3 : 2 Mladen Perić
17.09.2017 10:30 Gorica 1 : 2 Proleter
17.09.2017 10:30 Sloboda 0 : 1 Buk
17.09.2017 16:00 Mačva 4 : 0 Radnik
17.09.2017 16:00 OFK Bačka 2 : 3 Čukarički
17.09.2017 19:00 Borac 3 : 1 Rad
17.09.2017 19:00 Partizan 3 : 1 Radnički (N)
17.09.2017 19:00 Javor Matis 0 : 1 Zemun
17.09.2017 17:00 Spartak ŽK 3 : 3 Mladost
17.09.2017 17:00 Voždovac 0 : 2 Crvena zvezda
17.09.2017 14:30 Chelsea 0 : 0 Arsenal
17.09.2017 17:00 Manchester Utd 4 : 0 Everton
17.09.2017 18:30 Las Palmas 1 : 0 Athletic Club
17.09.2017 16:15 Girona 0 : 1 Sevilla
17.09.2017 20:45 Real Sociedad 1 : 3 Real Madrid
17.09.2017 12:00 Alavés 0 : 3 Villarreal
17.09.2017 13:30 Hoffenheim 1 : 1 Hertha BSC
17.09.2017 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 Freiburg
17.09.2017 18:00 Borussia Dortmund 5 : 0 Köln
17.09.2017 18:00 Chievo 1 : 1 Atalanta
17.09.2017 20:45 Genoa 2 : 3 Lazio
17.09.2017 15:00 Milan 2 : 1 Udinese
17.09.2017 15:00 Napoli 6 : 0 Benevento
17.09.2017 12:30 Sassuolo 1 : 3 Juventus
17.09.2017 15:00 SPAL 0 : 2 Cagliari
17.09.2017 15:00 Torino 2 : 2 Sampdoria
17.09.2017 15:00 Amiens SC 0 : 2 Marseille
17.09.2017 17:00 Angers 0 : 1 Metz
17.09.2017 17:00 Rennes 0 : 1 Nice
17.09.2017 21:00 PSG 2 : 0 Lyon
17.09.2017 16:00 Zvijezda 09 1 : 2 Sloboda
17.09.2017 16:30 Čelik 1 : 1 Krupa
17.09.2017 12:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Kozara
17.09.2017 12:00 Podgrmeč 0 : 3 Sloboda (NG)
17.09.2017 14:00 Željezničar Sport team 9 : 2 Sloboda (MG)
17.09.2017 12:00 Bosna 2 : 0 Novi Grad
17.09.2017 12:00 Sarajevo 6 : 1 Rudar
17.09.2017 14:00 Olimpik 3 : 1 Željezničar
17.09.2017 12:00 Sutjeska 4 : 1 Goražde
17.09.2017 12:00 FK Vitez 0 : 4 Metalleghe BSI
17.09.2017 12:00 Borac 2 : 1 TOŠK
17.09.2017 12:00 Tomislav 3 : 0 Brotnjo
17.09.2017 12:00 Grude 4 : 0 Velež
17.09.2017 12:00 Podrinje 0 : 4 Radnički
17.09.2017 12:00 Alfa 2 : 1 Borac
17.09.2017 12:00 Proleter 0 : 6 Orašje
17.09.2017 12:00 Jedinstvo 0 : 1 Sloga
17.09.2017 12:00 Bratstvo 1 : 0 Ilićka 01
17.09.2017 12:00 Zvijezda 2 : 1 Tekstilac Kort
17.09.2017 16:00 Sarajevo 5 : 0 Radnik
17.09.2017 15:30 Mladost 1 : 0 Zrinjski
17.09.2017 16:30 GOŠK 2 : 5 Čelik
17.09.2017 10:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Kozara
17.09.2017 12:00 Podgrmeč 4 : 0 Sloboda (NG)
17.09.2017 10:00 Željezničar Sport team 6 : 0 Sloboda(MG)
17.09.2017 10:00 Bosna 1 : 1 Novi Grad
17.09.2017 10:00 Sarajevo 2 : 0 Rudar
17.09.2017 12:00 Olimpik 2 : 2 Željezničar
17.09.2017 10:00 Sutjeska 5 : 2 Goražde
17.09.2017 10:00 FK Vitez 1 : 3 Metalleghe BSI
17.09.2017 10:00 Borac 2 : 1 TOŠK
17.09.2017 10:00 Iskra 1 : 0 Radnik
17.09.2017 10:00 Tomislav 6 : 1 Brotnjo
17.09.2017 10:00 Grude 1 : 2 Velež
17.09.2017 10:00 Podrinje 4 : 1 Radnički
17.09.2017 10:00 Zvijezda 09 18 : 0 Napredak
17.09.2017 10:00 Alfa 2 : 0 Borac
17.09.2017 10:00 Proleter 0 : 3 Orašje
17.09.2017 10:00 Jedinstvo 0 : 2 Sloga
17.09.2017 10:00 Bratstvo 4 : 0 Ilićka 01
17.09.2017 10:00 Zvijezda 3 : 0 Tekstilac Kort
17.09.2017 14:00 Sarajevo 7 : 0 Radnik
17.09.2017 14:00 Mladost 1 : 4 Zrinjski
17.09.2017 15:00 GOŠK 0 : 3 Čelik
17.09.2017 10:00 Drina 4 : 0 Borac
17.09.2017 14:00 Proleter 0 : 3 Alfa
17.09.2017 10:00 Sloboda 1 : 6 Rudar Prijedor
17.09.2017 11:30 Leotar 3 : 1 Sutjeska
17.09.2017 16:00 Proleter 0 : 3 Alfa
17.09.2017 10:00 Romanija 3 : 3 Han Pijesak
17.09.2017 10:00 Leotar 4 : 0 Sutjeska