Vlasenica
Vlasenica
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
19.03.2017 14:00 | Vlasenica | 1 : 1 | Sloga Junajted | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
19.03.2017 14:00 | Mladost (BS) | 1 : 1 | Glasinac 2011 | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
19.03.2017 14:00 | Jedinstvo (Br) | 2 : 1 | Mladost (G) |
Omarska
Omarska
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
19.03.2017 14:00 | Omarska | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
19.03.2017 14:00 | Borac | 2 : 2 | Mineral |
Sloga
Dugo Polje
|
|
Vranjak
Vranjak
|
19.03.2017 14:30 | Sloga | 3 : 0 | Vranjak | ||||||
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
19.03.2017 14:30 | LijeÅ”Äe | 1 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
19.03.2017 14:30 | Polet 1926 | 4 : 1 | Zvijezda | ||||||
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
|
NaŔa krila
Kostajnica
|
19.03.2017 14:30 | BuduÄnost | 4 : 1 | NaÅ”a krila | ||||||
Hajduk
BatkuŔa
|
|
Rudanka
Rudanka
|
19.03.2017 14:30 | Hajduk | 3 : 2 | Rudanka | ||||||
SkugriÄ
SkugriÄ
|
|
Ozren
Paklenica
|
19.03.2017 14:30 | SkugriÄ | 2 : 2 | Ozren |
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Lokanj
Lokanj
|
19.03.2017 14:00 | Lokomotiva | 0 : 3 | Lokanj | ||||||
MiliÄi
MiliÄi
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
19.03.2017 14:00 | MiliÄi | 4 : 1 | Zadrugar | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
19.03.2017 14:00 | OFK Trnovica | 0 : 0 | Podrinje | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
19.03.2017 14:00 | Mladost | 0 : 1 | Bratstvo | ||||||
BuduÄnost
Pilica
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
19.03.2017 14:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Partizan | ||||||
RadniÄki
Karakaj
|
|
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
19.03.2017 14:00 | RadniÄki | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Omladinac
PotoÄari
|
19.03.2017 14:00 | Sloga | 7 : 0 | Omladinac |
Sloga
Gornji Podgradci
|
|
Karanovac
Karanovac
|
19.03.2017 14:00 | Sloga | 0 : 3 | Karanovac | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
19.03.2017 11:00 | Gomjenica | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Partizan
Kostajnica
|
19.03.2017 14:00 | Brdo | 3 : 2 | Partizan | ||||||
Ravan
MeÄeÄa
|
|
FSA
Prijedor
|
19.03.2017 14:00 | Ravan | 2 : 1 | FSA | ||||||
LijevÄe
Nova Topola
|
|
Äelinac
Äelinac
|
19.03.2017 11:00 | LijevÄe | 3 : 1 | Äelinac |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
19.03.2017 14:00 | Omladinac | 1 : 3 | Mladost Farma Prom | ||||||
Gorica
Å ipovo
|
|
Borac
IstoÄni Drvar
|
19.03.2017 14:00 | Gorica | 9 : 1 | Borac | ||||||
BuduÄnost
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
19.03.2017 14:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | Rekreativo | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Å njegotina
Å njegotina
|
19.03.2017 14:00 | Gomionica | 3 : 2 | Å njegotina | ||||||
Polet KrajiŔnik
DragoÄaj-RamiÄi
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
19.03.2017 14:00 | Polet KrajiŔnik | 0 : 4 | Vrbas |
Mladost
Dobrinja
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
19.03.2017 14:30 | Mladost | 0 : 1 | Hajduk | ||||||
Borac
Osinja
|
|
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
19.03.2017 14:30 | Borac | 1 : 0 | PelagiÄevo | ||||||
Ukrina
ÄeÄava
|
|
Sloga
JakeÅ”
|
19.03.2017 14:30 | Ukrina | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
19.03.2017 14:30 | Crkvina | 2 : 2 | SkugriÄ 1964 | ||||||
Polet
ÄoviÄ Polje
|
|
Bosna
ModriÄki Lug
|
19.03.2017 14:30 | Polet | 1 : 2 | Bosna | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
19.03.2017 14:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Kladari Gornji |
Borac (M)
Maglajani
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
19.03.2017 15:00 | Borac (M) | 1 : 0 | Torpedo | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
19.03.2017 15:00 | Milan | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Tamaris
MrÄevci
|
|
Mladost
Bajinci
|
19.03.2017 15:00 | Tamaris | 0 : 4 | Mladost | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Kozara
Turjak
|
19.03.2017 15:00 | Vrbas | 0 : 2 | Kozara | ||||||
Biseri
Äatrnja
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
19.03.2017 15:00 | Biseri | 2 : 2 | Bratstvo | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
19.03.2017 15:00 | Ratar | 0 : 2 | Mladi KrajiŔnik |
Novo doba
ÄardaÄine
|
|
Brodac
Brodac
|
19.03.2017 14:00 | Novo doba | 3 : 0 | Brodac | ||||||
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
|
Priboj
Priboj
|
19.03.2017 14:00 | SteviÄ Jovan | 0 : 1 | Priboj | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina(TrijeŔnica)
|
19.03.2017 14:00 | Semberija | 1 : 0 | SFK Akademac UIS | ||||||
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
|
Drina
Amajlije
|
19.03.2017 14:00 | Proleter | 1 : 2 | Drina | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
19.03.2017 14:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Strijelac | ||||||
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
|
Balatun
Balatun
|
19.03.2017 14:00 | BSK Ledinci | 0 : 1 | Balatun | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
19.03.2017 14:00 | Sloboda | 2 : 0 | MiloÅ” ObiliÄ |
Borac (K)
Kotorsko
|
|
ŽeljezniÄar
Pridjel Gornji
|
19.03.2017 14:00 | Borac (K) | 2 : 1 | ŽeljezniÄar | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
19.03.2017 14:00 | 27. Juli | 5 : 4 | Zadrugar | ||||||
Ozrenski sokolovi
BoljaniÄ
|
|
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
19.03.2017 14:00 | Ozrenski sokolovi | 1 : 3 | Borac (BL) | ||||||
VuÄijak
Majevac
|
|
BSK
BuÅ”letiÄ
|
19.03.2017 14:00 | VuÄijak | 2 : 0 | BSK | ||||||
RadniÄki
Brodsko Polje
|
|
4. juli
Pojezna
|
19.03.2017 14:00 | RadniÄki | 1 : 2 | 4. juli | ||||||
OFK ZboriŔte
ZboriŔte
|
|
Polet
Podnovlje
|
19.03.2017 14:00 | OFK ZboriŔte | 2 : 2 | Polet |
Romanovci
Romanovci
|
|
Polet
ElezagiÄi
|
19.03.2017 15:30 | Romanovci | 2 : 6 | Polet | ||||||
Obradovac
GradiŔka
|
|
Mladost
Seferovci
|
19.03.2017 15:30 | Obradovac | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Bratstvo
Orahova
|
19.03.2017 15:30 | Vilusi | 3 : 2 | Bratstvo | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Omladinac
BrestovÄina
|
19.03.2017 15:30 | Laminci | 1 : 0 | Omladinac |
SofiÄ Konjic
ButuroviÄ Polje
|
|
Centar
Sarajevo
|
19.03.2017 20:15 | SofiÄ Konjic | 5 : 7 | Centar |
Salines
Tuzla
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
19.03.2017 18:30 | Salines | 5 : 3 | Nevesinje | ||||||
Kaskada
GraÄanica
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
19.03.2017 18:00 | Kaskada | 8 : 9 | Brotnjo |
JoŔavka
Äelinac
|
|
BrÄko Zdravlje
BrÄko
|
19.03.2017 17:00 | JoÅ”avka | 0 : 1 | BrÄko Zdravlje | ||||||
Sokrates
Banja Luka
|
|
Jahorina
Pale
|
19.03.2017 20:30 | Sokrates | 2 : 2 | Jahorina | ||||||
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
19.03.2017 20:15 | LjubiÄ | 3 : 0 | Ljubinje |
OKK Leotar
Trebinje
|
|
Igman
IstoÄna Ilidža
|
19.03.2017 | OKK Leotar | 75 : 93 | Igman |
Borac 72
IstoÄni Drvar
|
|
LijevÄe
Nova Topola
|
19.03.2017 14:00 | Borac 72 | 93 : 76 | LijevÄe | ||||||
Prnjavor
Prnjavor
|
|
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
19.03.2017 19:00 | Prnjavor | 91 : 54 | Mladost |
Mladost
MrkonjiÄ Grad
|
|
Å iroki
Å iroki Brijeg
|
19.03.2017 19:00 | Mladost | 84 : 85 | Å iroki |
Kozara
GradiŔka
|
|
Sokolac
Sokolac
|
19.03.2017 18:00 | Kozara | 78 : 77 | Sokolac | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Varda HE
ViŔegrad
|
19.03.2017 18:00 | Borac | 69 : 82 | Varda HE | ||||||
Student
Banja Luka
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
19.03.2017 20:00 | Student | 71 : 69 | Sutjeska |
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Radnik
Bijeljina
|
19.03.2017 15:00 | LaktaŔi | 27 : 27 | Radnik | ||||||
Borja
TesliÄ
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
19.03.2017 16:30 | Borja | 33 : 29 | Jedinstvo | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
19.03.2017 18:00 | Rogatica | 13 : 24 | Knežopoljka |