Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Čelik
Zenica
|
20.11.2016 16:00 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Čelik | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
20.11.2016 13:00 | Olimpic | 0 : 3 | Krupa | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
20.11.2016 13:00 | Sarajevo | 4 : 3 | Mladost |
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
20.11.2016 13:30 | Sloga Junajted | 1 : 0 | Mladost (BS) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
20.11.2016 13:30 | Proleter | 4 : 2 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
20.11.2016 13:30 | Velež | 1 : 0 | Ilićka 01 |
Omarska
Omarska
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
20.11.2016 13:30 | Omarska | 7 : 1 | Borac | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
20.11.2016 13:30 | Mladost | 5 : 0 | Sloga (S) | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Laktaši
Laktaši
|
20.11.2016 13:30 | Mineral | 2 : 2 | Laktaši | ||||||
Željezničar (D)
Doboj
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
20.11.2016 13:30 | Željezničar (D) | 0 : 2 | Željezničar Sport Team | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
BSK
Banja Luka
|
20.11.2016 13:30 | Ozren | 3 : 2 | BSK |
Milići
Milići
|
|
Lokanj
Lokanj
|
20.11.2016 13:30 | Milići | 2 : 3 | Lokanj | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
20.11.2016 13:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Rudar
Ugljevik
|
20.11.2016 13:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Rudar | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
20.11.2016 13:30 | Podrinje | 0 : 0 | Mladost | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Budućnost
Pilica
|
20.11.2016 13:30 | OFK Šekovići | 2 : 3 | Budućnost | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
20.11.2016 13:30 | Partizan | 0 : 1 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Omladinac
Potočari
|
20.11.2016 13:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Omladinac |
Sloga
Gornji Podgradci
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
20.11.2016 13:30 | Sloga | 1 : 2 | Gomjenica | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Brdo
Hambarine
|
20.11.2016 13:30 | Mladost | 3 : 0 | Brdo | ||||||
Kladari
Kladari
|
|
Ravan
Međeđa
|
20.11.2016 13:30 | Kladari | 3 : 0 | Ravan | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
20.11.2016 13:30 | Partizan | 4 : 0 | Lijevče | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Dubrave
Dubrave
|
20.11.2016 13:30 | Čelinac | 0 : 3 | Dubrave |
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Brodac
Brodac
|
20.11.2016 13:00 | Miloš Obilić | 3 : 3 | Brodac |
Derventa
Derventa
|
|
Brod
Brod
|
20.11.2016 20:45 | Derventa | 2 : 7 | Brod |
Starčevica
Banja Luka
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
20.11.2016 17:00 | Starčevica | 6 : 5 | Kotor Varoš |
Salines
Tuzla
|
|
Brotnjo Premier SK
Čitluk
|
20.11.2016 16:30 | Salines | 3 : 2 | Brotnjo Premier SK | ||||||
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
|
Kaskada
Gračanica
|
20.11.2016 17:00 | Mostar SG Staklorad | 8 : 7 | Kaskada |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sokrates
Banja Luka
|
20.11.2016 20:15 | Ljubić | 3 : 3 | Sokrates |
Budućnost BN
Bijeljina
|
|
Princip
Zvornik
|
20.11.2016 20:30 | Budućnost BN | 76 : 61 | Princip |
Una
Kozarska Dubica
|
|
Igokea 2
Aleksandrovac
|
20.11.2016 17:00 | Una | 52 : 67 | Igokea 2 | ||||||
Servitium
Gradiška
|
|
Ušće
Banja Luka
|
20.11.2016 15:00 | Servitium | 70 : 55 | Ušće |
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Union Olimpija
Ljubljana
|
20.11.2016 17:00 | Budućnost VOLI | 84 : 74 | Union Olimpija | ||||||
Cedevita
Zagreb
|
|
Cibona
Zagreb
|
20.11.2016 21:00 | Cedevita | 100 : 80 | Cibona |
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Kozara
Gradiška
|
20.11.2016 18:00 | Radnik BN Basket | 98 : 62 | Kozara | ||||||
Varda HE
Višegrad
|
|
Prijedor
Prijedor
|
20.11.2016 19:30 | Varda HE | 52 : 63 | Prijedor |
Gradiška
Gradiška
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
20.11.2016 12:00 | Gradiška | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Stakorina
Čajniče
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
20.11.2016 13:00 | Stakorina | 0 : 3 | Slavija | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
20.11.2016 14:00 | Hercegovac | 3 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
20.11.2016 18:00 | Maglić | 3 : 0 | Ljubinje Bankom |
Zelengora
Kalinovik
|
|
Rudo
Rudo
|
20.11.2016 13:00 | Zelengora | 3 : 0 | Rudo |
Panter
Doboj
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
20.11.2016 15:00 | Panter | 3 : 0 | Han Pijesak | ||||||
Nikos Kanbera
Rudanka
|
|
Bratunac
Bratunac
|
20.11.2016 15:00 | Nikos Kanbera | 3 : 0 | Bratunac |
Kozara
Gradiška
|
|
Servitium
Gradiška
|
20.11.2016 18:00 | Kozara | 2 : 3 | Servitium | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Mladost
Brod
|
20.11.2016 11:00 | Laktaši | 3 : 0 | Mladost |
Hercegovac
Bileća
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
20.11.2016 16:30 | Hercegovac | 25 : 37 | Jedinstvo 2015 |
Derventa 2
Derventa
|
|
Kozara
Kozarska Dubica
|
20.11.2016 10:30 | Derventa 2 | 26 : 37 | Kozara |
Katarina
Mostar
|
|
Ilidža
Ilidža
|
20.11.2016 17:00 | Katarina | 29 : 29 | Ilidža | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Mira
Prijedor
|
20.11.2016 17:30 | Izviđač CO | 21 : 32 | Mira | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
20.11.2016 17:00 | Krivaja | 25 : 22 | Lokomotiva |
Borja
Teslić
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
20.11.2016 17:30 | Borja | 27 : 30 | Dubica | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Rogatica
Rogatica
|
20.11.2016 18:00 | Radnik | 33 : 20 | Rogatica |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Srbac
Srbac
|
20.11.2016 | Omladinac | 19 : 26 | Srbac | ||||||
Knežopoljka 2
Kozarska Dubica
|
|
Mira 2
Prijedor
|
20.11.2016 | Knežopoljka 2 | 36 : 16 | Mira 2 |