Sokrates
Banja Luka
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
21.02.2015 20:30 | Sokrates | 5 : 2 | Nevesinje | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
21.02.2015 20:30 | Leotar | 2 : 1 | Brotnjo |
Derventa
Derventa
|
|
Obilić
Prnjavor
|
21.02.2015 18:00 | Derventa | 3 : 8 | Obilić |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Teslić
Teslić
|
21.02.2015 21:00 | Ljubić | 3 : 0 | Teslić |
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Glasinac
Sokolac
|
21.02.2015 18:00 | Brčko Zdravlje | 7 : 2 | Glasinac |
Gacko
Gacko
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
21.02.2015 18:00 | Gacko | 62 : 109 | Radnik BN Basket |
Brčanka
Brčko
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
21.02.2015 16:00 | Brčanka | 57 : 51 | Orlovi | ||||||
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
21.02.2015 16:00 | Rudar Sport | 87 : 72 | Mladi Krajišnik | ||||||
RMU Banovići
Banovići
|
|
Bugojno
Bugojno
|
21.02.2015 16:00 | RMU Banovići | 71 : 41 | Bugojno | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
21.02.2015 16:00 | Jedinstvo | 90 : 43 | Sloboda |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Mladost Basket Una
Prijedor
|
21.02.2015 16:00 | Igokea | 57 : 27 | Mladost Basket Una |
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
21.02.2015 18:00 | Kakanj 78 | 3 : 1 | Modriča Optima | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Mladost
Brčko
|
21.02.2015 19:00 | Radnik | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
21.02.2015 18:00 | Ilijaš | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Borac m:tel
Banjaluka
|
|
Bosna
Kalesija
|
21.02.2015 16:00 | Borac m:tel | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Gacko
Gacko
|
21.02.2015 18:00 | Domaljevac | 1 : 3 | Gacko |
Majevica
Lopare
|
|
Student
Pale
|
21.02.2015 14:00 | Majevica | 3 : 0 | Student | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Drina
Zvornik
|
21.02.2015 14:00 | Maglić | 3 : 0 | Drina | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Gradiška
Gradiška
|
21.02.2015 14:00 | Tempo | 3 : 0 | Gradiška | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
21.02.2015 14:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Gacko
Gacko
|
|
Modriča
Modriča
|
21.02.2015 18:30 | Gacko | 3 : 0 | Modriča | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Bihać Preminger
Bihać
|
21.02.2015 18:00 | HE na Drini | 2 : 3 | Bihać Preminger | ||||||
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
21.02.2015 18:30 | Bimal-Jedinstvo | 3 : 0 | Kula Gradačac | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
|
21.02.2015 16:00 | Radnik | 1 : 3 | Sloboda Tuzlafarm |
Hercegovac
Bileća
|
|
Stakorina
Čajniče
|
21.02.2015 16:00 | Hercegovac | 2 : 3 | Stakorina | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Laktaši
Laktaši
|
21.02.2015 16:00 | Maglić | 3 : 0 | Laktaši | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Jahorina
Pale
|
21.02.2015 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Jahorina | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
21.02.2015 16:00 | Glasinac | 2 : 3 | Slavija | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
21.02.2015 16:00 | Derventa | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Smeč
Novi Grad
|
21.02.2015
17:00
|
Prijedor
Prijedor
|
21.02.2015 17:00 | Smeč | : | Prijedor | |||
Pliva
Šipovo
|
21.02.2015
17:00
|
Servitium
Gradiška
|
21.02.2015 17:00 | Pliva | : | Servitium | |||
Olimpik
Gradiška
|
21.02.2015
17:00
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
21.02.2015 17:00 | Olimpik | : | Balkana MP |
Drina
Zvornik
|
21.02.2015
16:00
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
21.02.2015 16:00 | Drina | : | Han Pijesak | |||
Bratunac
Bratunac
|
21.02.2015
16:00
|
Rudar
Ugljevik
|
21.02.2015 16:00 | Bratunac | : | Rudar |
Rudo
Rudo
|
21.02.2015
16:00
|
Ljubinje
Ljubinje
|
21.02.2015 16:00 | Rudo | : | Ljubinje | |||
Velež
Nevesinje
|
21.02.2015
16:00
|
Zelengora
Kalinovik
|
21.02.2015 16:00 | Velež | : | Zelengora |
Ukrina
Prnjavor
|
21.02.2015
16:00
|
Nikos Kambera
Rudanka
|
21.02.2015 16:00 | Ukrina | : | Nikos Kambera | |||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
21.02.2015
16:00
|
Panter
Doboj
|
21.02.2015 16:00 | Kotor Varoš | : | Panter | |||
Kozara
Gradiška
|
21.02.2015
16:00
|
Inova
Banja Luka
|
21.02.2015 16:00 | Kozara | : | Inova |
Zrinjski
Mostar
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
21.02.2015 19:00 | Zrinjski | 38 : 28 | Krivaja | ||||||
Bosna (V)
Visoko
|
|
Gračanica
Gračanica
|
21.02.2015 19:00 | Bosna (V) | 30 : 26 | Gračanica | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Sloboda
Tuzla
|
21.02.2015 19:00 | Izviđač | 35 : 19 | Sloboda | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Derventa
Derventa
|
21.02.2015 19:00 | Lokomotiva | 26 : 41 | Derventa | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Konjuh
Živinice
|
21.02.2015 19:00 | Prijedor | 31 : 27 | Konjuh | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Vogošća
Vogošća
|
21.02.2015 19:00 | Čelik | 24 : 26 | Vogošća | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Bosna (S)
Sarajevo
|
21.02.2015 19:00 | Gradačac | 28 : 26 | Bosna (S) |