Radnik
Bijeljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
21.04.2018 16:30 | Radnik | 1 : 2 | Zrinjski | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
21.04.2018 17:00 | Krupa | 2 : 0 | Željezničar |
Vitez
Vitez
|
|
Mladost
Kakanj
|
21.04.2018 17:00 | Vitez | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Borac
Banja Luka
|
21.04.2018 17:00 | Čelik | 1 : 1 | Borac |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
21.04.2018 16:30 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
21.04.2018 16:30 | Drina | 1 : 1 | Podrinje | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
21.04.2018 16:30 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Slavija |
Sutjeska
Foča
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
21.04.2018 16:30 | Sutjeska | 1 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Kozara
Gradiška
|
21.04.2018 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
21.04.2018 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Sloboda |
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
21.04.2018 16:30 | Alfa Modriča | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
21.04.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | Ljubić | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
21.04.2018 16:30 | Laktaši | 3 : 2 | Sloga(S) | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Ozren
Petrovo
|
21.04.2018 16:30 | Borac | 3 : 1 | Ozren |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
21.04.2018 16:30 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
21.04.2018 16:30 | Guber | 0 : 2 | Glasinac 2011 |
Lokanj
Lokanj
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
21.04.2018 16:00 | Lokanj | 2 : 0 | Partizan |
Trebava
Osječani
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
21.04.2018 15:30 | Trebava | 2 : 1 | Mineral | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
21.04.2018 15:30 | Ozren | 3 : 2 | Sloga(DP) | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
21.04.2018 15:30 | Polet 1926 | 9 : 0 | Crvena zvijezda |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Čelinac
Čelinac
|
21.04.2018 16:30 | Lijevče | 0 : 0 | Čelinac | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
Gorica
Šipovo
|
21.04.2018 16:30 | Karanovac | 1 : 1 | Gorica | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
FSA
Prijedor
|
21.04.2018 16:30 | OFK Lauš | 2 : 0 | FSA |
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
21.04.2018 17:00 | OFK Podgrab | 1 : 1 | Han Pijesak |
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
21.04.2018 16:30 | Sloboda | 0 : 3 | Mladi Krajišnik |
Laminci
Laminci
|
|
Jablanica
Jablanica
|
21.04.2018 17:00 | Laminci | 3 : 0 | Jablanica | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Polet
Elezagići
|
21.04.2018 17:00 | Borac | 6 : 0 | Polet |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Tavna
Banjica
|
21.04.2018 17:00 | Ljeskovac | 4 : 0 | Tavna |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
21.04.2018 17:00 | Sloga 94 | 0 : 1 | OFK Magnojević |
Mladost
Patkovača
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
21.04.2018 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Ostojićevo |
Lazarevica
Čengić
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
21.04.2018 17:00 | Lazarevica | 2 : 4 | Polet |
Radnički
Niš
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
21.04.2018 19:00 | Radnički | 1 : 3 | Crvena zvezda |
Rad
Beograd
|
|
Radnik
Surdulica
|
21.04.2018 17:00 | Rad | 2 : 1 | Radnik | ||||||
Javor
Ivanjica
|
|
Zemun
Zemun
|
21.04.2018 17:00 | Javor | 1 : 0 | Zemun |
Proleter
Novi Sad
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
21.04.2018 16:00 | Proleter | 2 : 3 | Metalac | ||||||
Temnić 1924
Varvarin
|
|
Jagodina
Jagodina
|
21.04.2018 16:00 | Temnić 1924 | 4 : 2 | Jagodina | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
Sinđelić
Beograd
|
21.04.2018 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Sinđelić |
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Rudar
Pljevlja
|
21.04.2018 | OFK Petrovac | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Dečić
Tuzi
|
21.04.2018 | Grbalj | 1 : 1 | Dečić | ||||||
Mladost
Podgorica
|
|
Budućnost
Podgorica
|
21.04.2018 | Mladost | 1 : 1 | Budućnost | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Kom Eurozox
Podgorica
|
21.04.2018 | Zeta | 0 : 2 | Kom Eurozox | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
21.04.2018 | Iskra | 0 : 1 | Sutjeska |
Watford
Watford
|
|
Crystal Palace
London
|
21.04.2018 16:00 | Watford | 0 : 0 | Crystal Palace | ||||||
WBA
West Bromwich
|
|
Liverpool
Liverpool
|
21.04.2018 13:30 | WBA | 2 : 2 | Liverpool |
Celta Vigo
Vigo
|
|
Valencia
Valencia
|
21.04.2018 16:15 | Celta Vigo | 1 : 1 | Valencia | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
21.04.2018 13:00 | Eibar | 0 : 1 | Getafe |
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
21.04.2018 18:30 | Borussia Dortmund | 4 : 0 | Bayer Leverkusen | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
21.04.2018 15:30 | RB Leipzig | 2 : 5 | Hoffenheim | ||||||
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
21.04.2018 15:30 | Eintracht | 0 : 3 | Hertha BSC | ||||||
Hamburger SV
Hamburg
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
21.04.2018 15:30 | Hamburger SV | 1 : 0 | Freiburg | ||||||
Hannover 96
Hannover
|
|
Bayern
München
|
21.04.2018 15:30 | Hannover 96 | 0 : 3 | Bayern | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Werder
Bremen
|
21.04.2018 15:30 | Stuttgart | 2 : 0 | Werder |
Milan
Milano
|
|
Benevento
Benevento
|
21.04.2018 20:45 | Milan | 0 : 1 | Benevento | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Fiorentina
Firenze
|
21.04.2018 18:00 | Sassuolo | 1 : 0 | Fiorentina | ||||||
SPAL
Ferrara
|
|
Roma
Roma
|
21.04.2018 15:00 | SPAL | 0 : 3 | Roma |
Amiens SC
Amiens
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
21.04.2018 20:00 | Amiens SC | 3 : 1 | Strasbourg | ||||||
Guingamp
Guingamp
|
|
Monaco
Monaco
|
21.04.2018 20:00 | Guingamp | 3 : 1 | Monaco | ||||||
Marseille
Marseille
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
21.04.2018 17:00 | Marseille | 5 : 1 | Lille | ||||||
Metz
Longeville-lès-Metz
|
|
Caen
Caen
|
21.04.2018 20:00 | Metz | 1 : 1 | Caen | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Angers
Angers
|
21.04.2018 20:00 | Toulouse | 2 : 0 | Angers |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Slaven
Živinice
|
21.04.2018 16:00 | Olimpik | 3 : 0 | Slaven | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
21.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Tošk
Tešanj
|
21.04.2018 16:00 | Zvijezda | 2 : 0 | Tošk | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Orašje
Orašje
|
21.04.2018 16:00 | Metalleghe-BSI | 2 : 1 | Orašje | ||||||
Sloga
Simin Han
|
|
Travnik
Travnik
|
21.04.2018 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Travnik | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Bosna
Visoko
|
21.04.2018 16:00 | Igman | 1 : 2 | Bosna | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Iskra
Bugojno
|
21.04.2018 16:00 | Čapljina | 0 : 2 | Iskra | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Rudar
Kakanj
|
21.04.2018 16:00 | Velež | 4 : 2 | Rudar |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
FK Vitez
Vitez
|
21.04.2018 16:00 | Bratstvo | 2 : 0 | FK Vitez | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
21.04.2018 16:00 | Podgrmeč | 3 : 0 | Sloga |
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Radnik
Hadžići
|
21.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Azot
Vitkovići
|
21.04.2018 16:00 | Famos | 4 : 0 | Azot | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Goražde
Goražde
|
21.04.2018 16:00 | Ilijaš | 1 : 1 | Goražde | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Moševac
Moševac
|
21.04.2018 16:00 | Usora | 2 : 1 | Moševac |
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Dobrinja
Sarajevo
|
21.04.2018 16:00 | SAŠK Napredak | 6 : 0 | Dobrinja | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Omadinac
Doglodi-Stup
|
21.04.2018 16:00 | Vrbanjuša | 4 : 1 | Omadinac | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
21.04.2018 16:00 | Vratnik | 5 : 3 | Ozren | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Jug
Sarajevo
|
21.04.2018 16:00 | Pofalićki | 3 : 2 | Jug |
Čelik
Zenica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
21.04.2018 16:00 | Čelik | 0 : 2 | Zrinjski |
Radnik (H)
Hadžići
|
|
Bosna
Visoko
|
21.04.2018 13:00 | Radnik (H) | 6 : 1 | Bosna |
Travnik
Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
21.04.2018 13:00 | Travnik | 2 : 0 | Borac | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
21.04.2018 13:00 | TOŠK | 2 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Žepče
Žepče
|
21.04.2018 13:00 | Radnik | 2 : 2 | Žepče | ||||||
Rudar
Zenica
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
21.04.2018 14:00 | Rudar | 2 : 2 | Kiseljak |
Posušje
Posušje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
21.04.2018 12:00 | Posušje | 2 : 0 | Čapljina | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Velež
Mostar
|
21.04.2018 12:00 | Stolac | 2 : 0 | Velež | ||||||
Grude
Grude
|
|
Blagaj
Blagaj
|
21.04.2018 16:30 | Grude | 8 : 2 | Blagaj | ||||||
Rama
Rama-Prozor
|
|
Troglav 1918
Livno
|
21.04.2018 13:00 | Rama | 6 : 1 | Troglav 1918 | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Igman
Konjic
|
21.04.2018 13:00 | Tomislav | 1 : 2 | Igman | ||||||
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
21.04.2018 17:00 | Sloga(DV-U) | 0 : 2 | Branitelj |
Sloga(SH)
Simin Han
|
|
Podrinje
Janja
|
21.04.2018 12:00 | Sloga(SH) | 5 : 0 | Podrinje |
Borac
Banja Luka
|
|
GOŠK
Gabela
|
21.04.2018 17:00 | Borac | 2 : 0 | GOŠK | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
21.04.2018 13:30 | Sloboda | 1 : 2 | Sarajevo | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Mladost
Doboj Kakanj
|
21.04.2018 17:30 | Zrinjski | 2 : 1 | Mladost |
Radnik (H)
Hadžići
|
|
Bosna
Visoko
|
21.04.2018 11:00 | Radnik (H) | 3 : 0 | Bosna |
Travnik
Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
21.04.2018 11:00 | Travnik | 5 : 0 | Borac | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
21.04.2018 11:00 | TOŠK | 2 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Žepče
Žepče
|
21.04.2018 11:00 | Radnik | 1 : 0 | Žepče | ||||||
Rudar
Zenica
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
21.04.2018 12:00 | Rudar | 2 : 1 | Kiseljak |
Posušje
Posušje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
21.04.2018 10:00 | Posušje | 4 : 1 | Čapljina | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Velež
Mostar
|
21.04.2018 10:00 | Stolac | 1 : 4 | Velež | ||||||
Grude
Grude
|
|
Blagaj
Blagaj
|
21.04.2018 14:30 | Grude | 3 : 0 | Blagaj | ||||||
Rama
Rama-Prozor
|
|
Troglav 1918
Livno
|
21.04.2018 11:00 | Rama | 2 : 1 | Troglav 1918 | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Igman
Konjic
|
21.04.2018 11:00 | Tomislav | 4 : 1 | Igman | ||||||
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
21.04.2018 15:00 | Sloga(DV-U) | 2 : 0 | Branitelj |
Sloga(SH)
Simin Han
|
|
Podrinje
Janja
|
21.04.2018 10:00 | Sloga(SH) | 2 : 2 | Podrinje |
Borac
Banja Luka
|
|
GOŠK
Gabela
|
21.04.2018 15:00 | Borac | 4 : 0 | GOŠK | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
21.04.2018 12:00 | Sloboda | 1 : 1 | Sarajevo | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
21.04.2018 16:00 | Zrinjski | 3 : 1 | Mladost |
Napredak
Donji Šepak
|
|
Borac
Šamac
|
21.04.2018 10:00 | Napredak | 1 : 5 | Borac | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
21.04.2018 10:00 | Zvijezda 09 | 0 : 2 | Jedinstvo |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
21.04.2018 10:00 | Mineral | 2 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Sloga
Doboj
|
21.04.2018 10:00 | Sloboda | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Borac
Banja Luka
|
21.04.2018 10:00 | Tekstilac Kort | 1 : 3 | Borac | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
21.04.2018 10:00 | Proleter | 1 : 3 | Željezničar Sport Team | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Polet 1926
Brod
|
21.04.2018 10:00 | Kozara | 9 : 1 | Polet 1926 |
Rudo
Rudo
|
|
Mladost
Rogatica
|
21.04.2018 10:00 | Rudo | 3 : 3 | Mladost |
Hercegovac
Bileća
|
|
Velež
Nevesinje
|
21.04.2018 11:00 | Hercegovac | 5 : 0 | Velež | ||||||
Mladost
Gacko
|
|
Sutjeska
Foča
|
21.04.2018 11:00 | Mladost | 3 : 0 | Sutjeska |
Radnik
Bijeljina
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
21.04.2018 12:00 | Radnik | 3 : 0 | Ilićka 01 |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
21.04.2018 12:00 | Mineral | 2 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Sloga
Doboj
|
21.04.2018 12:00 | Sloboda | 0 : 3 | Sloga | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Borac
Banja Luka
|
21.04.2018 12:00 | Tekstilac Kort | 0 : 2 | Borac | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
21.04.2018 11:30 | Proleter | 0 : 3 | Željezničar Sport Team | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Polet 1926
Brod
|
21.04.2018 12:00 | Kozara | 3 : 0 | Polet 1926 |
Hercegovac
Bileća
|
|
Velež
Nevesinje
|
21.04.2018 10:00 | Hercegovac | 2 : 3 | Velež | ||||||
Mladost
Gacko
|
|
Sutjeska
Foča
|
21.04.2018 10:00 | Mladost | 2 : 0 | Sutjeska |
Lokomotiva
Brčko-
|
|
Iskra
Bugojno
|
21.04.2018 17:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Iskra | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
21.04.2018 17:00 | SFK 2000 | 7 : 0 | Radnik Bumerang |
Fortuna
Živinice
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
21.04.2018 14:00 | Fortuna | 1 : 2 | Banja Luka |
Mladost
Rogatica
|
|
Sokolac
Sokolac
|
21.04.2018 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Sokolac |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
21.04.2018 16:00 | Široki Brijeg | 7 : 0 | Sloboda |
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
21.04.2018 18:00 | Nevesinje | 6 : 3 | Brotnjo |
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
21.04.2018 | Bosna Royal | 80 : 71 | Zrinjski | ||||||
Široki
Široki Brijeg
|
|
Kakanj
Kakanj
|
21.04.2018 | Široki | 92 : 77 | Kakanj |
Obilić
Pale
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
21.04.2018 19:00 | Obilić | 88 : 81 | Budućnost BN |
Mladost
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
21.04.2018 20:30 | Mladost | 3 : 0 | Radnik |
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
21.04.2018 17:30 | Bimal-Jedinstvo | 3 : 0 | Kula Gradačac |
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
|
Kakanj
Kakanj
|
21.04.2018 | Vogošća Poljine Hills | 37 : 29 | Kakanj | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
21.04.2018 | Zrinjski | 29 : 32 | Izviđač CO | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Bosna Centrotrans
Visoko
|
21.04.2018 | Maglaj | 28 : 16 | Bosna Centrotrans | ||||||
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Konjuh
Živinice
|
21.04.2018 | Borac M:TEL | 30 : 27 | Konjuh | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Sloga
Doboj
|
21.04.2018 | Derventa | 29 : 20 | Sloga | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Bosna
Sarajevo
|
21.04.2018 | Goražde | 31 : 24 | Bosna |
Teslić
Teslić
|
|
Leotar
Trebinje
|
21.04.2018 | Teslić | 24 : 32 | Leotar |
Srbac
Srbac
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
21.04.2018 | Srbac | 35 : 20 | Prijedor 2 | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
21.04.2018 | Laktaši | 37 : 29 | Kozara Mlijekoprodukt 2 |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Lukavac
Lukavac
|
21.04.2018 | Krivaja | 39 : 33 | Lukavac | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Čelik
Zenica
|
21.04.2018 | Gradačac | 28 : 28 | Čelik | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Bosna TS
Tešanj
|
21.04.2018 | Sana 7 | 25 : 31 | Bosna TS | ||||||
Konjuh 2
Kladanj
|
|
Krajina
Cazin
|
21.04.2018 | Konjuh 2 | 29 : 33 | Krajina | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Gračanica
Gračanica
|
21.04.2018 | Žepče | 27 : 33 | Gračanica |
Velež
Mostar
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
21.04.2018 | Velež | 31 : 26 | Donji Vakuf | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
21.04.2018 | Sloga | 30 : 25 | Izviđač CO 2 | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Turbina
Jablanica
|
21.04.2018 | Igman | 33 : 26 | Turbina | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Iskra
Bugojna
|
21.04.2018 | Čapljina | 0 : 10 | Iskra | ||||||
Borac
Travnik
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
21.04.2018 | Borac | 10 : 0 | RA Čapljina | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Jajce
Jajce
|
21.04.2018 | Međugorje | 31 : 34 | Jajce | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Neretva
Čapljina
|
21.04.2018 | Radnički | 10 : 0 | Neretva |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Katarina
Mostar
|
21.04.2018 | Krivaja | 35 : 27 | Katarina | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Ilidža
Ilidža
|
21.04.2018 | Izviđač | 39 : 29 | Ilidža | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Bihać
Bihać
|
21.04.2018 | Jedinstvo | 33 : 24 | Bihać |
Doboj
Doboj
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
21.04.2018 | Doboj | 18 : 26 | Jedinstvo |
Iskra(B)
Bugojno
|
|
Vitez
Vitez
|
21.04.2018 | Iskra(B) | 0 : 10 | Vitez | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Iskra(S)
Stolac
|
21.04.2018 | Turbina | 25 : 31 | Iskra(S) | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Zrinjski
Mostar
|
21.04.2018 | Krajina | 30 : 29 | Zrinjski | ||||||
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Živinice
Živinice
|
21.04.2018 | Hrasnica | 35 : 19 | Živinice |