XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 200 utakmica za dan
Nedelja, 24 Septembar 2017

Fudbal

24.09.2017 16:00 Široki Brijeg 1 : 0 Vitez
24.09.2017 15:30 Krupa 2 : 0 Borac
24.09.2017 11:00 Jedinstvo 2 : 1 Alfa
24.09.2017 16:00 Vranjak 1 : 0 Omarska
24.09.2017 16:00 Mladost 5 : 3 Proleter
24.09.2017 16:00 Željezničar 0 : 1 Sloga(T)
24.09.2017 16:00 Velež 6 : 3 Mladost(BS)
24.09.2017 16:00 Jedinstvo(Br) 2 : 1 Ilićka 01
24.09.2017 16:00 OFK Trnovica 2 : 0 OFK Šekovići
24.09.2017 16:00 Omladinac 1 : 0 Radnički
24.09.2017 16:00 BSK Ledinci 3 : 1 Podrinje
24.09.2017 16:00 Zadrugar 0 : 2 Lokomotiva
24.09.2017 16:00 Partizan 2 : 2 Lokanj
24.09.2017 16:00 Majevica 4 : 1 Milići
24.09.2017 16:00 Čelopek 1 : 1 Jedinstvo
24.09.2017 16:00 Rudanka 2 : 2 Mineral
24.09.2017 16:00 Zvijezda 5 : 1 Crvena zvijezda
24.09.2017 16:00 Naša krila 1 : 1 Hajduk
24.09.2017 16:00 Budućnost 2 : 4 Sloga(J)
24.09.2017 16:00 Čelinac 3 : 1 Lijevče
24.09.2017 16:00 Sloga 1 : 0 Partizan
24.09.2017 16:00 OFK Ravan 1 : 2 OFK Brdo
24.09.2017 16:00 Gorica 4 : 1 Karanovac
24.09.2017 16:00 Kladari 1 : 1 Milan
24.09.2017 16:00 Rudo 3 : 0 Romanija
24.09.2017 16:00 Kozara 6 : 3 Mladi Krajišnik
24.09.2017 16:00 13 Skojevki 2 : 2 Sloga DIPO
24.09.2017 16:00 Kalemi 7 : 4 Tamaris
24.09.2017 16:00 Borac(Š) 3 : 2 Borac(M)
24.09.2017 16:00 Biseri 4 : 0 Ratar
24.09.2017 16:00 Sloboda 2 : 3 Potkozarje
24.09.2017 16:00 Obilić 0 : 2 Slijepčevići
24.09.2017 16:00 Jugović 2 : 2 Grčica
24.09.2017 16:00 Mladost(S) 4 : 1 Čelik
24.09.2017 16:00 OFK Brezik 2 : 2 Crvena zvijezda
24.09.2017 16:00 Gredice 1 : 0 Rudar 1925
24.09.2017 16:00 Sava 04 1 : 2 Jedinstvo
24.09.2017 16:00 Zadrugar 4 : 3 Mladost(T)
24.09.2017 11:00 Gomjenica 1 : 2 Bratstvo
24.09.2017 16:00 Podgrmeč 0 : 0 Brzi
24.09.2017 16:00 Plamen 3 : 0 Mrakovica
24.09.2017 16:00 Kozara 2 : 2 Radnik
24.09.2017 16:00 Ljubija 1 : 3 Slaven
24.09.2017 15:30 Kladari Gornji 3 : 1 Borac(BL)
24.09.2017 15:30 Crkvina 3 : 0 Trebavac
24.09.2017 15:30 Rudar 3 : 0 Bratstvo
24.09.2017 15:30 Borac(0) 3 : 2 Skugrić 1964
24.09.2017 15:30 Vučijak 7 : 0 Pelagićevo
24.09.2017 15:30 Liješće 2 : 4 Hajduk
24.09.2017 15:30 Mladost 4 : 0 Ukrina
24.09.2017 16:00 OFK Banja Luka 2017 2 : 11 Borac
24.09.2017 16:00 Vrbas 0 : 1 Šnjegotina
24.09.2017 16:00 Sloga Nektar 3 : 1 Polet Krajišnik
24.09.2017 16:00 Džaja 2 : 3 Gomionica
24.09.2017 16:00 Budućnost 2 : 1 Krajina
24.09.2017 16:00 Miloš Obilić 1 : 1 Jedinstvo
24.09.2017 16:00 Priboj 7 : 3 Proleter
24.09.2017 16:00 Semberija 0 : 0 OFK Janja 2009
24.09.2017 16:00 Novo doba 0 : 3 Sloboda
24.09.2017 16:00 Drina 0 : 0 Balatun
24.09.2017 16:00 Stević Jovan 4 : 2 Brodac
24.09.2017 16:00 Polet 3 : 0 Branjevo
24.09.2017 16:00 Jardan 0 : 1 Birač
24.09.2017 16:00 Pecka 1 : 1 Budućnost
24.09.2017 16:00 Jasenica 0 : 2 Tabanci
24.09.2017 16:00 Jadar 0 : 0 Borac
24.09.2017 16:30 Vilusi 2 : 2 Mladost
24.09.2017 16:30 Obradovac 3 : 0 Bratstvo(K)
24.09.2017 16:30 Romanovci 6 : 2 Bratstvo(0)
24.09.2017 16:00 Dobor 4 : 4 Mladost(ST)
24.09.2017 16:00 Mladost(B) 1 : 6 Zvijezda
24.09.2017 16:00 Partizan 6 : 1 Crvena zvijezda
24.09.2017 16:00 Sloga 73 7 : 1 Omladinac
24.09.2017 16:00 Posavina 0 : 0 Sloga
24.09.2017 16:00 Drina 7 : 2 Tavna
24.09.2017 16:00 Modran 3 : 0 Bjeloševac
24.09.2017 16:00 Borac 3 : 0 VSK
24.09.2017 16:00 OFK Batković 4 : 0 Glogovac
24.09.2017 16:00 Sava 0 : 1 OFK Magnojević
24.09.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 8 Panteri
24.09.2017 16:00 Koridor 2011 1 : 2 Omladinac
24.09.2017 16:00 Polet 4 : 1 Građanski
24.09.2017 16:00 Kovačići 08 1 : 4 Ljeljenča
24.09.2017 11:00 Budućnost Red Star 6 : 0 Polet
24.09.2017 11:00 Bobetino Brdo 2 : 1 Borac
24.09.2017 11:00 Mladost 2003 5 : 0 Sloboda
24.09.2017 11:00 Mladost 0 : 0 Sveti Jovan
24.09.2017 16:00 Svodna 5 : 1 Blatna
24.09.2017 16:00 Moštanica 3 : 3 Omladinac
24.09.2017 16:00 Rasavci 2 : 6 Rudar
24.09.2017 16:00 Berek 1975 3 : 2 Kiseljak
24.09.2017 15:30 Budućnost 0 : 5 Polet
24.09.2017 15:30 Biseri 2 : 3 Crvena zemlja
24.09.2017 15:30 Župa 0 : 2 Bratstvo
24.09.2017 15:30 Crni vrh 1 : 0 OFK Nožičko
24.09.2017 16:00 4. juli 3 : 3 Ozrenski sokolovi
24.09.2017 16:00 27. Juli 2 : 1 Zadrugar
24.09.2017 16:00 Željezničar 2 : 0 Polet
24.09.2017 16:00 Zborište 1 : 5 Borac
24.09.2017 16:00 Radnički 4 : 1 BSK
24.09.2017 12:00 Majevica : Jedinstvo
24.09.2017 10:30 Napredak 0 : 3 Sinđelić
24.09.2017 10:30 Nacional 0 : 6 Sloga 2
24.09.2017 10:30 Lazarevica 2 : 6 Buk
24.09.2017 10:30 Proleter 0 : 4 Sloboda
24.09.2017 10:30 Mladen Perić 3 : 2 Gorica
24.09.2017 10:30 Polet 2 : 0 Sloga
24.09.2017 19:00 Napredak 3 : 1 Mačva
24.09.2017 17:00 Crvena zvezda 2 : 0 Vojvodina
24.09.2017 19:00 Mladost 1 : 3 Voždovac
24.09.2017 15:00 Zemun 1 : 1 Spartak ŽK
24.09.2017 19:00 Radnički (N) 1 : 0 Javor Matis
24.09.2017 19:00 Rad 2 : 4 Partizan
24.09.2017 19:00 Čukarički 2 : 0 Borac
24.09.2017 19:00 Radnik 3 : 1 OFK Bačka
24.09.2017 16:00 Budućnost 3 : 1 Radnički (P)
24.09.2017 19:00 Metalac 2 : 0 Temnić 1924
24.09.2017 16:00 ČSK Pivara 3 : 1 Sloboda
24.09.2017 16:00 Jagodina 0 : 0 Inđija
24.09.2017 16:00 Sinđelić 0 : 0 Teleoptik
24.09.2017 15:30 Novi Pazar 0 : 1 Radnički 1923
24.09.2017 17:00 Brighton 1 : 0 Newcastle
24.09.2017 12:00 Espanyol 4 : 1 La Coruña
24.09.2017 18:30 Las Palmas 0 : 2 Leganés
24.09.2017 16:15 Getafe 4 : 0 Villarreal
24.09.2017 18:30 Eibar 0 : 4 Celta Vigo
24.09.2017 20:45 Real Sociedad 2 : 3 Valencia
24.09.2017 15:30 Hannover 96 0 : 0 Köln
24.09.2017 18:00 Bayer Leverkusen 3 : 0 Hamburger SV
24.09.2017 15:00 Cagliari 0 : 2 Chievo
24.09.2017 15:00 Crotone 2 : 0 Benevento
24.09.2017 20:45 Fiorentina 1 : 1 Atalanta
24.09.2017 15:00 Verona 0 : 3 Lazio
24.09.2017 15:00 Internazionale 1 : 0 Genoa
24.09.2017 12:30 Sampdoria 2 : 0 Milan
24.09.2017 18:00 Sassuolo 0 : 1 Bologna
24.09.2017 21:00 Marseille 2 : 0 Toulouse
24.09.2017 15:00 Saint-Étienne 2 : 2 Rennes
24.09.2017 17:00 Strasbourg 1 : 2 Nantes
24.09.2017 14:00 Radnik Bumerang 0 : 4 SFK 2000
24.09.2017 16:00 Sloga 2 : 3 Fortuna
24.09.2017 16:00 Lokomotiva 7 : 0 Banja Luka
24.09.2017 14:00 Gradina 0 : 7 Iskra
24.09.2017 11:00 Olimpik 4 : 3 Centar
24.09.2017 16:30 Zrinjski 3 : 0 Čelik
24.09.2017 13:00 Sloboda 0 : 5 Široki Brijeg
24.09.2017 16:00 Sarajevo 3 : 2 Zvijezda 09
24.09.2017 16:00 Velež 3 : 0 Vitez
24.09.2017 12:00 Kozara 4 : 0 Jedinstvo
24.09.2017 12:00 Sloboda (MG) 0 : 3 Krajina
24.09.2017 12:00 Sloboda (NG) 0 : 2 Željezničar Sport team
24.09.2017 12:00 Sloga 4 : 0 Podgrmeč
24.09.2017 12:00 Željezničar 2 : 2 Sutjeska
24.09.2017 12:00 Rudar 1 : 2 Olimpik
24.09.2017 15:00 Slavija 4 : 2 Bosna
24.09.2017 16:00 Radnik (H) 3 : 3 Bosna Union
24.09.2017 12:00 TOŠK 0 : 2 Iskra
24.09.2017 12:00 Metalleghe BSI 1 : 0 Borac
24.09.2017 12:00 Travnik 3 : 0 FK Vitez
24.09.2017 12:00 Čapljina 1 : 2 Posušje
24.09.2017 12:00 Igman 2 : 1 Tomislav
24.09.2017 12:00 Sloga(T) 1 : 2 Sloga(SH)
24.09.2017 12:00 Sloga(GC) 3 : 0 Slaven
24.09.2017 12:00 Budućnost 13 : 1 Podrinje
24.09.2017 12:00 Borac 1 : 2 Tekstilac Kort
24.09.2017 12:00 Ilićka 01 0 : 3 Zvijezda
24.09.2017 12:00 Sloga 2 : 2 Bratstvo
24.09.2017 12:00 Orašje 11 : 2 Jedinstvo
24.09.2017 16:00 GOŠK 1 : 3 Vitez
24.09.2017 16:00 Radnik 1 : 0 Široki Brijeg
24.09.2017 10:00 Kozara 1 : 2 Jedinstvo
24.09.2017 10:00 Sloboda(MG) 1 : 6 Krajina
24.09.2017 10:00 Sloboda (NG) 0 : 2 Željezničar Sport team
24.09.2017 10:00 Sloga 3 : 2 Podgrmeč
24.09.2017 10:00 Željezničar 2 : 0 Sutjeska
24.09.2017 10:00 Rudar 2 : 0 Olimpik
24.09.2017 13:00 Slavija 1 : 3 Bosna
24.09.2017 14:00 Radnik (H) 5 : 0 Bosna Union
24.09.2017 10:00 TOŠK 1 : 0 Iskra
24.09.2017 10:00 Metalleghe BSI 0 : 0 Borac
24.09.2017 10:00 Travnik 10 : 0 FK Vitez
24.09.2017 10:00 Čapljina 1 : 2 Posušje
24.09.2017 10:00 Igman 2 : 1 Tomislav
24.09.2017 10:00 Drina 0 : 3 Zvijezda 09
24.09.2017 10:00 Sloga(T) 2 : 1 Sloga(SH)
24.09.2017 10:00 Sloga(GC) 3 : 0 Slaven
24.09.2017 10:00 Budućnost 9 : 0 Podrinje
24.09.2017 10:00 Borac 1 : 2 Tekstilac Kort
24.09.2017 10:00 Ilićka 01 0 : 5 Zvijezda
24.09.2017 10:00 Sloga 3 : 1 Bratstvo
24.09.2017 10:00 Orašje 8 : 0 Jedinstvo
24.09.2017 14:30 GOŠK 0 : 7 Vitez
24.09.2017 14:00 Radnik 0 : 1 Široki Brijeg
24.09.2017 14:30 Sloga 3 : 0 Sloboda
24.09.2017 16:00 Sloga 3 : 1 Sloboda

Rukomet

24.09.2017 18:00 Vogošća Poljine Hills 34 : 20 Bosna
24.09.2017 Kozara Mlijekoprodukt 39 : 30 Kotor Varoš
24.09.2017 Teslić 25 : 39 Lokomotiva
24.09.2017 17:00 Mira 22 : 31 Jedinstvo
24.09.2017 17:00 Hadžići 24 : 20 Bihać