Željezničar
Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
25.10.2015 14:30 | Željezničar | 4 : 0 | Čelik |
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
25.10.2015 14:00 | Sloboda (MG) | 0 : 1 | Krupa |
Liješće
Liješće
|
|
Modriča
Modriča
|
25.10.2015 14:00 | Liješće | 0 : 2 | Modriča | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Župa
Milosavci
|
25.10.2015 14:00 | Sloga (T) | 6 : 0 | Župa | ||||||
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo (Ž) | 2 : 1 | Sloga (S) | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
25.10.2015 14:00 | Ozren | 1 : 2 | Borac |
Radnički (K)
Karakaj
|
|
Podrinje
Janja
|
25.10.2015 14:00 | Radnički (K) | 1 : 4 | Podrinje | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
25.10.2015 14:00 | Sloga Junajted | 2 : 1 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
25.10.2015 14:00 | Proleter | 3 : 2 | Mladost (R) | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
25.10.2015 14:00 | Famos | 3 : 0 | Jedinstvo (Bč) |
Ozren
Paklenica
|
|
Hajduk
Batkuša
|
25.10.2015 14:00 | Ozren | 4 : 3 | Hajduk | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Rudanka
Rudanka
|
25.10.2015 14:00 | Mineral | 5 : 1 | Rudanka | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
25.10.2015 14:00 | Sloga | 4 : 1 | Budućnost | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Trebava
Osječani
|
25.10.2015 14:00 | Naša krila | 5 : 0 | Trebava | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Vranjak
Vranjak
|
25.10.2015 14:00 | Posavina | 1 : 1 | Vranjak |
Jedinstvo
Roćević
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Proleter | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Majevica
Lopare
|
25.10.2015 14:00 | Zadrugar | 5 : 0 | Majevica | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
25.10.2015 14:00 | Birač | 0 : 1 | Partizan | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
25.10.2015 14:00 | Podrinje | 3 : 0 | OFK Trnovica |
Velež
Nevesinje
|
|
Rudo
Rudo
|
25.10.2015 14:00 | Velež | 3 : 0 | Rudo |
Knežopoljac
Knežica
|
|
Slaven
Dobrljin
|
25.10.2015 14:00 | Knežopoljac | 3 : 1 | Slaven | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
25.10.2015 14:00 | Berek 1975 | 0 : 0 | Kozara | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
25.10.2015 14:00 | Mrakovica | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Omladinac
Draksenić
|
|
Sloga
Rakelići
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
25.10.2015 14:00 | Plamen | 3 : 1 | Radnik Urije | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Brzi
Busnovi
|
25.10.2015 14:00 | Partizan | 3 : 1 | Brzi |
Tamaris
Mrčevci
|
|
Mladost (B)
Bajinci
|
25.10.2015 14:30 | Tamaris | 2 : 3 | Mladost (B) | ||||||
Bratstvo
Kozinci
|
|
Kozara
Turjak
|
25.10.2015 14:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Kozara | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Borac (Š)
Šibovska
|
25.10.2015 14:30 | Milan | 2 : 1 | Borac (Š) | ||||||
Kladari
Gornji Kladari
|
|
Biseri
Čatrnja
|
25.10.2015 14:30 | Kladari | 2 : 0 | Biseri | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
25.10.2015 14:30 | Torpedo | 4 : 1 | Borac (M) |
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
25.10.2015 14:00 | Rekreativo | 4 : 4 | Gomionica | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Polet-Krajišnik
Dragočaj
|
25.10.2015 14:00 | Vrbas | 0 : 1 | Polet-Krajišnik | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
25.10.2015 11:00 | Krajina | 2 : 3 | Omladinac |
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Sloboda
Vinska
|
25.10.2015 17:00 | Bratstvo | 8 : 2 | Sloboda | ||||||
Kladari
Kladari Gornji
|
|
Borac
Osinja
|
25.10.2015 17:00 | Kladari | 2 : 2 | Borac | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Bosna
Modrički Lug
|
25.10.2015 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Bosna | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
25.10.2015 17:00 | Crkvina | 3 : 2 | Zvijezda | ||||||
Sloga
Jakeš
|
|
Jedinstvo
Crkvina
|
25.10.2015 17:00 | Sloga | 6 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Crvena Zvijezda
Gajevi
|
|
Ukrina
Čečava
|
25.10.2015 17:00 | Crvena Zvijezda | 6 : 2 | Ukrina | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
25.10.2015 17:00 | Rudar | 2 : 0 | Pelagićevo |
Jugović
Brčko
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
25.10.2015 14:00 | Jugović | 6 : 3 | Sveti Jovan | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
25.10.2015 14:00 | OFK Brezik | 3 : 0 | Sava 04 | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Mladost (L)
Lončari
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 3 : 1 | Mladost (L) | ||||||
Mladost (T)
Trnjaci
|
|
Obilić
Krepšić
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (T) | 3 : 5 | Obilić | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
OFK Krbeti
Krbeti
|
25.10.2015 14:00 | Grčica | 2 : 1 | OFK Krbeti | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (S) | 4 : 1 | Slijepčevići | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Gredice
Gredice 1
|
25.10.2015 14:00 | Mladost 2003 | 1 : 1 | Gredice |
Semberija
Popovi
|
|
Priboj
Priboj
|
25.10.2015 14:00 | Semberija | 3 : 1 | Priboj | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Drina
Amajlije
|
25.10.2015 14:00 | Sloboda | 0 : 0 | Drina | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
25.10.2015 14:00 | SFK Akademac UIS | 1 : 2 | Miloš Obilić | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Majevica
Donje Zabrđe
|
25.10.2015 14:00 | Međaši | 0 : 3 | Majevica | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
25.10.2015 14:00 | Novo doba | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | BSK Ledinci |
Budućnost (S)
Skelani
|
|
Tabanci
Tabanci
|
25.10.2015 14:00 | Budućnost (S) | 3 : 0 | Tabanci | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
25.10.2015 14:00 | Jardan | 2 : 1 | Jadar | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Srpski Soko
Čelopek
|
25.10.2015 14:00 | Jasenica | 3 : 0 | Srpski Soko |
Kiseljak
Koprivna
|
|
Rudar
Blagaj
|
25.10.2015 14:00 | Kiseljak | 0 : 3 | Rudar | ||||||
Blatna
Blatna
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
25.10.2015 14:00 | Blatna | 1 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Željezničar
Ravnice
|
|
Moštanica
Božići
|
25.10.2015 14:00 | Željezničar | 5 : 1 | Moštanica |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Romanovci
Romanovci
|
25.10.2015 14:00 | 13 Skojevki | 2 : 0 | Romanovci | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 4 : 0 | Novi Napredak | ||||||
OFK Laminci
Laminci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
25.10.2015 14:00 | OFK Laminci | 2 : 1 | Kalemi | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Borac
Mašići
|
25.10.2015 14:00 | Vilusi | 1 : 0 | Borac |
Studenac
Kobaš
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
25.10.2015 14:00 | Studenac | 3 : 0 | Crvena zemlja | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
25.10.2015 14:00 | Vrbas | 4 : 2 | Budućnost |
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Borac (L)
Lužani
|
25.10.2015 14:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Borac (L) | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
25.10.2015 14:00 | Polet | 1 : 4 | Hajduk | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
25.10.2015 14:00 | Borac (K) | 3 : 0 | 27. Juli | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
OFK Zborište
Zborište
|
25.10.2015 14:00 | Željezničar | 6 : 2 | OFK Zborište | ||||||
Borac 1975
Osinja
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
25.10.2015 14:00 | Borac 1975 | 2 : 2 | Radnički | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
BSK
Bušletić
|
25.10.2015 14:00 | Vučijak | 4 : 0 | BSK |
Obarska
Velika Obarska
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
25.10.2015 14:00 | Obarska | 1 : 5 | Stević Jovan | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
25.10.2015 14:00 | Magnojević 2001 | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
25.10.2015 14:00 | Koridor 2011 | 1 : 0 | Ljeljenča | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
25.10.2015 14:00 | Proleter | 2 : 2 | OFK Magnojević | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
25.10.2015 14:00 | Građanski | 2 : 0 | Omladinac | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Panteri
Zagoni
|
25.10.2015 14:00 | Sloboda | 3 : 1 | Panteri |
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
Modran
Modran
|
25.10.2015 14:00 | Bjeloševac | 2 : 2 | Modran | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Kolektiv
Međaši
|
25.10.2015 14:00 | VSK | 1 : 3 | Kolektiv | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Brodac
Brodac
|
25.10.2015 14:00 | Tavna | 0 : 2 | Brodac | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Drina
Batar
|
25.10.2015 14:00 | OFK Batković | 1 : 0 | Drina | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
25.10.2015 14:00 | Glogovac | 2 : 0 | Sloga | ||||||
Mladost
Patkovača
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
25.10.2015 14:00 | Mladost | 1 : 1 | OFK Janja 2009 |
Polet
Mala Obarska
|
|
Sava
Gradac
|
25.10.2015 10:30 | Polet | 3 : 1 | Sava |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
25.10.2015 | Mladost (R) | 1 : 2 | Mladost (G) |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
25.10.2015 | Mladost (R) | 3 : 1 | Mladost (G) |
Cedevita
Zagreb
|
|
Zadar
Zadar
|
25.10.2015 19:00 | Cedevita | 81 : 88 | Zadar | ||||||
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
|
Cibona
Zagreb
|
25.10.2015 17:00 | MZT Skopje Aerodrom | 69 : 68 | Cibona |
Građanski
Bijeljina
|
|
Kakanj
Kakanj
|
25.10.2015 18:00 | Građanski | 71 : 69 | Kakanj | ||||||
Široki
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
25.10.2015 18:00 | Široki | 95 : 78 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Spars
Sarajevo
|
25.10.2015 18:00 | Sloboda | 70 : 76 | Spars | ||||||
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Varda HE
Višegrad
|
25.10.2015 18:00 | Mladost | 89 : 77 | Varda HE | ||||||
Bošnjak
Hadžići
|
|
Leotar Swisslion
Trebinje
|
25.10.2015 18:00 | Bošnjak | 68 : 82 | Leotar Swisslion |
Čelik
Zenica
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
25.10.2015 15:30 | Čelik | 23 : 29 | Izviđač |
Drina
Zvornik
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
25.10.2015 18:00 | Drina | 35 : 24 | Bijeljina | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Hercegovac
Bileća
|
25.10.2015 18:00 | Lokomotiva | 10 : 0 | Hercegovac | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Leotar
Trebinje
|
25.10.2015 18:00 | Hercegovina | 27 : 23 | Leotar |