Radnik
Bijeljina
|
|
Vitez
Vitez
|
26.11.2016 13:00 | Radnik | 1 : 1 | Vitez | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
26.11.2016 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Olimpic | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
26.11.2016 13:00 | Krupa | 1 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Sloboda
Tuzla
|
26.11.2016 13:00 | Čelik | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
26.11.2016 14:00 | Zrinjski | 0 : 4 | Željezničar |
Brod
Brod
|
|
Beli anđeo
Popovo polje
|
26.11.2016 20:00 | Brod | 3 : 0 | Beli anđeo |
Leotar Ocean Link
Trebinje
|
|
Seljak
Livno
|
26.11.2016 17:30 | Leotar Ocean Link | 4 : 3 | Seljak | ||||||
Kaskada
Gračanica
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
26.11.2016 16:00 | Kaskada | 1 : 2 | Tango | ||||||
Brotnjo Premier SK
Čitluk
|
|
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
26.11.2016 17:00 | Brotnjo Premier SK | 3 : 7 | Mostar SG Staklorad | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Salines
Tuzla
|
26.11.2016 17:00 | Zrinjski | 5 : 1 | Salines |
Ugljevik
Ugljevik
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
26.11.2016 20:30 | Ugljevik | 11 : 2 | Ljubinje | ||||||
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Jahorina
Pale
|
26.11.2016 19:30 | Brčko Zdravlje | 9 : 3 | Jahorina |
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
26.11.2016 18:00 | Zvornik Basket | 65 : 68 | Budućnost BN | ||||||
Šamac
Šamac
|
|
Rudar
Ugljevik
|
26.11.2016 18:00 | Šamac | 93 : 61 | Rudar |
Igokea 2
Aleksandrovac
|
|
Servitium
Gradiška
|
26.11.2016 17:00 | Igokea 2 | 82 : 80 | Servitium | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
26.11.2016 17:00 | Sloboda 73 | 71 : 52 | Una | ||||||
Borac 72
Istočni Drvar
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
26.11.2016 13:00 | Borac 72 | 79 : 86 | Mladost | ||||||
Prnjavor
Prnjavor
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
26.11.2016 19:00 | Prnjavor | 94 : 69 | Lijevče |
Mornar
Bar
|
|
Krka
Novo Mesto
|
26.11.2016 17:00 | Mornar | 86 : 73 | Krka | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
Mega Leks
Beograd
|
26.11.2016 19:00 | Partizan NIS | 86 : 79 | Mega Leks | ||||||
Karpoš Sokoli
Skopje
|
|
Cedevita
Zagreb
|
26.11.2016 21:00 | Karpoš Sokoli | 89 : 81 | Cedevita |
Kakanj
Kakanj
|
|
Leotar Swisslion
Trebinje
|
26.11.2016 19:00 | Kakanj | 79 : 72 | Leotar Swisslion | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Građanski
Bijeljina
|
26.11.2016 19:30 | Sloboda | 83 : 81 | Građanski | ||||||
Bošnjak
Hadžići
|
|
Royal Bosna
Sarajevo
|
26.11.2016 18:00 | Bošnjak | 59 : 77 | Royal Bosna | ||||||
Široki
Široki Brijeg
|
|
Spars
Sarajevo
|
26.11.2016 18:00 | Široki | 88 : 102 | Spars | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
26.11.2016 19:30 | Zrinjski | 85 : 69 | Mladost |
Kozara
Gradiška
|
|
Sutjeska
Foča
|
26.11.2016 18:00 | Kozara | 86 : 75 | Sutjeska | ||||||
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Varda HE
Višegrad
|
26.11.2016 18:00 | Rudar 2015 | 77 : 75 | Varda HE | ||||||
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Sokolac
Sokolac
|
26.11.2016 19:00 | Radnik BN Basket | 86 : 79 | Sokolac |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Bosna
Sarajevo
|
26.11.2016 18:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Bosna | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
26.11.2016 19:00 | Maglić | 0 : 3 | Kakanj 78 | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
26.11.2016 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Domaljevac |
Tempo
Ražljevo
|
|
Majevica
Lopare
|
26.11.2016 17:00 | Tempo | 3 : 0 | Majevica |
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
|
|
Gacko
Gacko
|
26.11.2016 17:00 | Sloboda Tuzlafarm | 1 : 3 | Gacko | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Goražde
Goražde
|
26.11.2016 19:00 | Modriča | 2 : 3 | Goražde | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Radnik
Bijeljina
|
26.11.2016 18:30 | Derventa | 3 : 1 | Radnik |
Maglić
Foča
|
|
Stakorina
Čajniče
|
26.11.2016 16:00 | Maglić | 3 : 0 | Stakorina | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
26.11.2016 16:00 | Glasinac | 1 : 3 | Slavija |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Drina
Zvornik
|
26.11.2016 15:00 | Han Pijesak | 3 : 2 | Drina | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Panter
Doboj
|
26.11.2016 11:00 | Rudar | 2 : 3 | Panter |
Inova
Banja Luka
|
|
Prijedor
Prijedor
|
26.11.2016 19:00 | Inova | 3 : 0 | Prijedor |
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Drina
Zvornik
|
26.11.2016 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 33 : 30 | Drina | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
26.11.2016 18:00 | Slavija | 33 : 24 | Leotar |
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Srbac
Srbac
|
26.11.2016 | Srednjoškolac | 32 : 26 | Srbac | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Sloga 2
Doboj
|
26.11.2016 | Omladinac | 37 : 35 | Sloga 2 | ||||||
Kozara
Kozarska Dubica
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
26.11.2016 | Kozara | 31 : 22 | Prijedor 2 | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
Derventa 2
Derventa
|
26.11.2016 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 28 : 26 | Derventa 2 |
Neretva
Jablanica
|
|
Bihać
Bihać
|
26.11.2016 19:30 | Neretva | 35 : 18 | Bihać | ||||||
Grude
Grude
|
|
Katarina
Mostar
|
26.11.2016 19:00 | Grude | 42 : 17 | Katarina |
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Laktaši
Laktaši
|
26.11.2016 18:00 | Nestro grupa Brod | 28 : 27 | Laktaši | ||||||
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Doboj
Doboj
|
26.11.2016 18:00 | Knežopoljka | 30 : 23 | Doboj | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
26.11.2016 18:00 | Rogatica | 26 : 35 | Jedinstvo | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Borja
Teslić
|
26.11.2016 18:00 | Borac | 21 : 24 | Borja |
ŽAK
Kikinda
|
|
Spartak Prozivka
Subotica
|
26.11.2016 | ŽAK | 18 : 11 | Spartak Prozivka | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Proleter
Zrenjanin
|
26.11.2016 20:30 | Banja Luka | 8 : 6 | Proleter | ||||||
Polet
Sombor
|
|
Bečej
Bečej
|
26.11.2016 | Polet | 10 : 17 | Bečej |