0 : 1

Fukare tjeraju Jagodića

10.09.2017 Administrator DC

U okviru 7. kola fudbalske  Premijer lige BiH, tuzlanska Sloboda je sinoć na Tušnju pred oko 1.000 gledatelja poražena od ekipe GOŠK-a iz Gabele rezultatom 0:1 (0:1).

Ekipa Vlade Jagodića mučila se protiv direktnog konkurenta u borbi za opstanak, izazivajući često zvižduke publike s tribina Tušnja.

Gosti su poveli u 22. minuti nakon brze kontre koju je Pehar okončao golom, koji je šokirao domaće igrače, pa su nastavili igrati konfuzno.

U nastavku je Sloboda zaigrala energičnije, a Sulejman Krpić je čak četiri puta zaprijetio izjednačenjem. U 49. minuti zamalo mu je to uspjelo, kada je lobovao golmana Kozića, ali je neko iz odbrane gostiju loptu izbacio ispred gol-crte. U finišu utakmice golman Kozić je spasio svoju mrežu dobrim intervencijama.

Uprkos stalnim pokušajima, „crveno-crni“ nisu uspjeli izjednačiti rezultat i spriječiti novu blamažu.

Sloboda ni u trećoj utakmici na Tušnju ove sezone nije uspjela postići gol i doživjela je treći poraz, zbog čega je publika tražila ostavku trenera Jagodića,piše Fena.

Sloboda - Goš / foto: Miroslav Petrović , FENA