0 : 9

Crnogorka pogodila u debiju

31.03.2018 Administrator DC

Fudbalerke SFK 2000 Sarajevo danas su na gostovanju kod Sloge u Petrovu stigle do novih bodova i popravile svoju gol razliku koja je impresivna i nakon 14. kola Premijer ženske lige BiH.

Gođće iz Sarajeva u vođstvo je već u petoj minuti dovela Dajana Spasojević, a deset minuta kasnije za 0:2 gol postiže Đoković. U 18. minuti Medić poga đa za 0:3, a ista fudbalerka postiže gol deset minuta kasnije za 0:4.

Svoj drugi gol na utakmici i peti za SFK 2000 Sarajevo danas u 31. minuti postigla je Dajana Spasojević.

Do kraja prvo poluvremena Hamzić je pogodila za 0:5.

U drugom poluvremenu još tri gola su postigle djevojke iz Sarajeva. U 50. minuti svoj treći gol danas, a šesti za SFK 2000 Sarajevo postiže Mejrema Medić. U prvom zvaničnom nastupu za SFK 2000 Sarajevo i Tamara Bojat je postigla gol u 53. minuti za 0:8. Pet minuta prije kraja utakmice za konačnih 0:9 pogodila je Mejrema Medić.