0 : 0

Kozari bod kod Krojača

14.04.2018 Administrator DC

U Derventi je danas odigrana utakmica 22. kola I lige Republike Srpske Tekstilac ā€“ FK Kozara koja je zavrÅ”ila nerijeÅ”enim rezultatom 0-0.

U otvorenoj igri u prvom poluvremenu Kozara je za nijansu bila bolji protivnik, ali Kremenović i Petković ne uspijevaju da materijalizuju dobru igru Kozare u Derventi.

I u drugom poluvremenu Kozara je bolji protivnik. PokuÅ”avaju savladati golmana domaćih Mirković i Radoja ali bez uspjeha. Od 68. minuta igrač Tekstilca Brković isključen je nakon drugog žutog. Od tog trenutka domaći su se skoncentrisali samo da sačuvaju svoju mrežu, Kozara ima terensku inicijativu, a najbolju Å”ansu da promjeni rezultat u posljednjoj minuti nakon centarÅ”uta Kovačevića propuÅ”ta Kremenović čiji Å”ut glavom vrhovima prstiju golman domaćih Plisnić izbacuje u korner

Ovo je posljednje kolo u regularnom dijelu I lige Republike Srpske. Od ovog kola ekipe se razdvajaju u dvije lige, za prvaka (Ŕest prvoplasiranih) i za opstanak (posljednjih Ŕest ekipa.) i pred nama je joŔ deset kola prvenstva. Kozara nastavlja takmičenje u ligi za opstanak.

Tekstilac (Derventa):Ā Plisnić D., Marić D. (od 84. Vugdalić B.), Jolović D., Kovač A., Đuričić S., Brković M., Perić O., Susaković I. (od 72. Vukadinović D.), Ćorić D., Komlenović V., Simić S. (od 72. Đekić D.), trener: Stojić M., nisu igrali: Pećić D., Vukadinović D., Eminović D.,Ā  Trivić A.

FK Kozara:Ā Ilić M., Kovačević M., Raspudić B., Petrović O., Radoja S., Kremenović V., Mirković I., Petković Z., Stjepanović N., Petković V. (od 86. min. Džombić R.), PaÅ”tar M., trener: Ā Trivunović V., nisu igrali: Bojanić M., Petrović O., Zečević M., Babić N., Aljetić B., Bubić Ž.

IZVOR: FK Kozara /FOTO:FK KozaraĀ