1 : 1

Mladost uzela bod Širokom

04.11.2018 Administrator DC

Ekipa Mladosti je  zahvaljujući čudesnim odbrana svog golmana Velića kući se vratila  sa jednim bodm. Bio je on nepremostiva prepreka za napadače Širokog, a u prvom delu susreta kod rezultata 0:1 za goste odbranio je udarac sa bele tačke Čabraje.

Mladost se bila u ovom susretu  ograničila na odbranu i kontranapade, pa su jedan iskorostuli i poveli u 27.minuti. Strelac je bio Atajić.

Široki je nakon toga napadao, tražio pogodak i dočekao ga u 70. minuti. Samo dva minuta nakon što je ušao u igru pogdio je Franjić.

Široki brijeg - Mladost 1:1 (0:1)

Široki brijeg. Stadion: Pecara. Gledalaca:2000. Sudija. Slađan Došlo (Istočno Sarajevo). Strelac: Franjić  70. (Široki), Atajić 27. (Mladost). Žuti kartoni: Begonja, Bagari, Eliomar (Široki), Velbek, Anđušić, Marković (Mladost).

ŠIROKI: Bilobrk, Kvesić (od 58.Vukoje), Barišić, Čabraja (od 68. Franjić), Eliomar, Marić (od 46. Bagarić), Ćorluka, Jurić, Kovačić, Begonja, Marković.

MLADOST: Velić, Velbek, Guzina, Anđušić (od 88. Delić), Marković, Atajić (od 73. Sadiković), Bojo, Asani, Nikolić, Mujagić, Isaković.

Premijer liga BiH Premijer liga BiH BH Telecom Premijer liga Široki Brijeg Mladost