ZavrÅ”eno 1:0.Ā 350 ulaznica prodato za liječenje Vlade Borkovića.
Crveni karton
Isključen Jevtić.
81'
Å ut na gol
Avramović brani ispred Stjepanovića u peterca stopostotnu Å”ansu nakon ubačaja Bunića, sljedeći minut Å akić pored gola
66'
Izmena
Lolić - Petković V. izmjena Kozara
62'
Å ut na gol
Golman Podrinja interveniÅ”e ispred Novakovića nakon ubačaja sa lijeva Petrovića
52'
Å ut na gol
Odlično proigravanja Jandrića za Šakića, ali ovaj komplikuje i odbrana oduzima loptu
51'
Å ut na gol
. Lolić izvodi slobodni, kombinacija za Novakovića, ovaj sa osam metara preko gola
47'
Sami kraj poluvremena Bunić centrira sa desne strane, GliÅ”ić postiže glavom gol za vođstvo Kozare od 1-0.
42'
Å ut na gol
Kremenović sam pred golmana, Å”utIRA i pogađa prečku, ostaje 0:0.
41'
Å ut na gol
Dobra akcija Podrinja, ali napadači ne stižu glavom zahvatiti ubačaj s desne strane.
31'
Å ut na gol
PokuÅ”aj proigravanja Lolića nakon slobodnog udarca izblokiran
26'
Å ut na gol
Å akić nakon dobre asistencije Lolića Å”utira slabo pored gola
25'
Å ut na gol
Petrović dobro centrira sa lijeva, odbrana izbija u korner. Nakon dva uzastopna kornera, Å akić sa osamnaest metara preko golaā€‹
17'
Å ut na gol
Prvi pokuŔaj kontra napada Podrinja u desetom minutu, ali bez opasnosti po gol Kozare
10'
Å ut na gol
GliÅ”ić preko gola sa dvadeset metara, ovaj put iz igre.
8'
Penal
Penal za Kozaru. Glićić Ā Å”utira preko gola,ostaje 0:0.
6'
U GradiÅ”ci je počela utakmica 2. kola I lige Republike Srpske FK Kozara ā€“ Podrinje (Janja)
5'
Kozara: Ilić, paÅ”tar, O. Petrović, Å akić, Lolić, Kremenović, GliÅ”ić, Jandrić, Bunić, Stjepanović, Kondić. Na klupi: Dončić, Komljenović, Ninković, Gvozden, Novaković, Petković. Trener: Vule Trivunović.
Podrinje:Avramović, Zariić, Guzoijan, Jevtić, DoÅ”lo, Đokić, Vujić, Hadžić, Arnautović, Janjić, KarjaÅ”ević. Na klupi: Ćurčić, Zekić, Rakić, Mitrović, Čelahmetović, Musić, Lupi. Trener: Senad Hadžić.
Kremenović sam pred golmanom,sruÅ”en,ali samo korner.