3 : 1
2 : 0
Slobodan udarac
ZavrÅ”ena dobra utakmica. Oba tima igrala otvoreno,a domaćin bio bolji i slavio sa 3:1.
90'
Å ut na gol
Odmah u sledećm napadu dobra prilika za Kozaru,ali ne pogađa Novaković.
88'
Izmena
Vućčina Šćepanović apaluzima ispraćen na klupu. Umesto njega uÅ”ao Tihoimir Lalović. Šćepanović sigurno najbolji akter susreta.
88'
Korner
Nakon ubacivanja iz ugla sjajnu priliku nije u gol nije pretvorio Bojan Regoje. Golman Ilić je nogom zaustavio loptu.
87'
Izmena
Iz igre je izaÅ”ao Stefan Arbinja,a na teren uÅ”ao veteran Igor Radovanović. Trenutno se kazuije pomoć Zoranu Kokotu. Nastaviće on meč.
72'
Auto
Slavija je nakon kornera povela sa 3:0. Lopta se od PaŔtara odbila u mrežu.
69'
Å ut na gol
Kakvu je priliku propustio Å akić. IzaÅ”ao je sam pred golmana Nedžibovića,ali je domaći čuvar mreže zaustavio njegov udarac.
67'
Kvalitetan napad Kozare po desnoj strani., da bi se prsldila na suprotnu. GliÅ”ić je bio brži od Šćepanovića i ispod Ndžibova je poslao u mrežu.
64'
Å ut na gol
Nemanja PuÅ”ara se probio po levom boku, doÅ”ao praktično do stative,ali je golman Ilić izbacio loptu u korner.
59'
Å ut na gol
Slavija izvela odličlan napad, Nije prvo pogodio Nemanja PuŔara. Lopta je pogodila stativu, da bi je naklon toga Kokot poslao preko gola.
53'
Nastavljen susret u Istočnom Sarajevu. Otvoreno sa obje strane. Kozara mora u ofanzivu,. Ima dva gola zostatka.
46'
Igra se otvoreno sa obe strane. kozara imala nekoliko obećavajućih napada,kao i Slavija. Odmor je u toku.
45'
Izmena
IzaÅ”ao DraÅ”ko Lolić u igru je uÅ”ao NebojÅ”a Stjepanović.
30'
brz napad Slavije po desnoj strani, loptu je na suprotnu stranu posla Arbinja,a Kokot sigurno pogađa mrežu.
24'
Korner
Odlična napad i udarac Kozare na gol,ali Nedžibović sjano reaguje i Å”alje loptu u korner. Prvi opasniji napad gostiju.
20'
Slavija preko Kokota dolazi do gola. Iskoristio je on dobru dubinsku loptu Aleksandra PuÅ”are, te lob udarcem matirao golmana. ilić je dirao loptu,ali nije imao snage da je poÅ”alje u korner.
7'
I: Sarajevo. Snažno i otvoreno se krenulo. Dobar napad Slavije,ali lopta beži Šćepanoviću. PropuÅ”tena prilika da s ena pravi način zavrÅ”i prvi napad.
2'
Slavija - Kozara. I. Sarajevo. SRC Slavija. Sudija: Velmir Drinić (Modriča). Slavija: Nedžibović, M. Lalović, Cicović, Regoje, A. PuÅ”ara, N. puÅ”ara, Babić, Kokot, Popovac, Šćepanović, Arbinja. Na klupi: Ćosić, Radovanović, Jolović, Žugić, Bojanić, T. Lalović, Jokić. Trener: Goran Simić.
1'
Kozara: Ilić, PaÅ”tar, Petrović, Raspudić, Å akić, Lolić, Radoje, Kremenović, GliÅ”ić, Jandrić, Bunić. Na klupi: Komljenović, Dončić, Ninković, Gvozden. Novaković, Petković, Stjepanović. Trener: Vule Trivunović.
1'
Počela utakmica Slavija - Kozara
1'
Å ut na gol
Odlično ubacio iz slobodnog udarca Ščepanović,a lopta zavrÅ”ila u gol autu. Bila je to zanimljiva akcija...