1 : 1
0 : 1
Crveni karton
LoÅ”i sudija Marić je pokazao crveni karton Kokotu,a onda iz smao njemu znanih razloga zaustavioi akciju Slavije i svirao indirektan udarac za domaćina.
90.minut '
Utakmica zavrŔena
ZavrŔena tvrda i čvrsta utakmica.
90+3'
Izmena
Kod Slavije izaÅ”ao Žugić, uÅ”ao Bojanić,a kod Tekstilca izaÅ”ao Kukić,a uÅ”ao Duspara.
80. minut '
Tvrda utamica u Istočnom Sarajevu. Otvoreno sa obe strane.
72.minut '
Å ut na gol
Dve sjajne prilike su propustili dopmaći. Oba puta je odlično reagovao Dejan Plisnić.
60. minut '
Penal
igrač gostiju Kovcač u svom Å”esnetercu je igrao rukom,a sudija Mrić pokazao na belu tačku. Pogodio je Radovanović.
58.minut '
Izmena
IzaŔao je iz igre Stefan Arbinja,a uŔao je Nikola Popovac.
46.minut '
Žuti karton
Žuti karton zaradio je Susaković.
44. minut '
Žuti karton
Žute kartone zbog međusobnog koÅ”kanja dobili Kokot (Slavija) i Komljenović (Tekstilac).
35.minut '
Tvrda igra na sreidni terena. Tekstilac čuva prednost.
22.minut '
Penal
Gosti su pveli sa 0:1. Strelac je bio Ozren Perić, Sudija Dražen Marić je pokazao na belu tačku,a lopta je bila napucana u Regoju sa dva metra. Zbog protesta Bojan Regoje zaradio žuti karton.
13. minut '
Å ut na gol
Gosti imali dobar napad,ali je Nedžibović lako zaustavio udarac jednog napadača Tekstilca. Iz teÅ”ke pozicije je probao.
5.minut '
Domaćin verovatno prvi put u istoriji igra u crvenim drsovima.
4. minut '
SLAVIJA - TEKSTILAC Sudija: Dražen Marić (Bijeljina) Pomoćnici: Radmilo Vuković i Bojan Rakić (oba Bijeljina) Četvrti sudija: Mladen Mirić (Bijeljina) Delegat: Vladan Simeunović (Bijeljina) Kontrolor suđenja: DuÅ”ko JoÅ”kić (Prijedor)
Slavija: 1 Nedžibović, 2 M. Lalović, 3 Cicović, 4 Regoje, 5 A PuÅ”ara, 7 N. PuÅ”ara, 8 Babić, 9 Radovanović, 10 Kokot, 13 Å pepanović, 17 Arbinja. Na klupi: 31 Jokić, 11 Popovac, 18 Stevanović, Minić . Trener: Goran Simić.
Tekstilac: 1 Plisnić, 2 Marić, 4 Jolović, 5 Kovač, 6 Đuričić, 8 Maksimović, 10 Perić, 13 Ćorić, 14 Komlenović, 17 Kukić. Na klupi: 25 Pećić, 7 Brković, 15 Šekić, 18 Simić, 20 Vugdalić, 21 Ćorić. Trener: Igor Janković.
Zbog kvara na autobusu igrači Tekstilca u Istočno Sarajevo doputovali 45 minuta pred meč.