PokuÅ”ao je Igor Radovanović,a lopta odlazi pored gola Borca.
Stojan VranjeÅ” Å”utira sjajno i pogađa prečku Slavijinog gola.
Vladan Danilović je nakon solo akcije matirao Butorovića. Boprac vodi sa 0:2.
80.minut '
Å ut na gol
Pritiska Slavije. Odlično izveden slobodan udarac Šćepanovića. Brani golman.,
65.minut'
Slavija bolja,. Kolosalnu priliku je propustio Popovac. IzaŔao je sam pred golmana, ovaj zaustavio udarac.
62.minut'
Å ut na gol
slavija imala kornmer i opasno zaprijetila. Golman izbacio u korner,nakon čega lopta stiže do Šćepanovića. Snažn Å”ut, a lopta pogađa jednog igrača Borca u ruku. Negovanović je samo odmahnuo rukom...Slavija je oÅ”tećena.
45.minut'
Å ut na gol
Dobar udarac Ziljkića, pravo u Butorovića.
39.minut'
Korner
Dobar napad Slavije, Borac zaustavlja kornerom.
36.minut'
Nakon primljenog gola Slavija pojača i pokuÅ”ava doći do poravnanja. Borac igra mirno i sigurno. Čeka priliku iz kontre.
31.minut'
Dobra akcija Borca. Lopta ubačena sa desne strane preletjela je sve igrače,a Ziljkić je vraća na suprotnu stranu. Kajkut sam i mirno je gura u mrežu.
22.minuta '
Å ut na gol
Novu dobru priliku propustio je Borac. Kajkut Ŕutirao . golaman odbranio.
16.minut '
Žuti karton
Ćosić
13.minut'
Å ut na gol
Stojan VranjeÅ” je tukao iz slobodnog udarca, iskosa sa desne strane, snažno i precizno,a lotu sa gol linije izbacije Butorović. Odluka da svira prekrÅ”aj za Borac izazvala je revolt domaćih pristalica.
11.minut'
Igra se otvoreno sa obje strane.
6.minut '
Å ut na gol
Aničić je glavom odlično tukao, pod prečku,ali je Buturović loptu poslao u korner.
4.minut'
SRC Slavija Sudije: Aleksandar Njegomirović, Davor Maksimović, Božidar Rustić, Stojan Vukota (4. sudija)
Ivan Butorović, Borislav Cicović, Bojan Regoje, Aleksandar PuÅ”ara, Mirza Rizvanović, Vučina Šćepanović, Stefan Arbinja, Nemanja PuÅ”ara, Zoran Kokot, Nikola Popovac, Lazar Babić Trener: Milan Gutović Na klupi su: Nino Nedžibović, Tihomir Lalović, Igor Radovanović, Vladan Minić, Srđan Žugić, Džan Selak, Rade Bojanić.
Borac: Kenan Topolović, Delimir Bajić, SaÅ”a Kajkut, Vladan Danilović, Zoran Milutinović, SiniÅ”a Dujaković, Stojan VranjeÅ”, Nemanja Janičić, Igor Aničić, Almedin Ziljkić Trener: Darko Vojvodić Na klupi su: Marko Savatović, Aleksandar Radulović, Demir Jakupović, MiloÅ” Žeravica, Dejan Zarić, NebojÅ”a Runić
NeŔto veče interesovanje ljubitelja fudbala, nego u ostalim susretima Slavije.
Počeo meč u Istočnom Sarajevu. Prvi napad Slavije.
Faul
Ubacio Šćepanović pred gol Borca, a Arbinja napravio prekrÅ”aj.
Podignuteb tentijue zbog Negovanovića i njegovih pomoćnika.
Ofsajd
Borac je izveo brzu kontru,.a Njegomirović, na asistenciju pomoćnika svira ofsajad. Igrač Borca koji je dobio loptu nije bio u nedozvoljenoj poziciji. Kompenzacija sudija koji su najloÅ”iji akteri ove utakmice.
Izmena
IzaÅ”ao Arbinja, uÅ”ao Tihomir Lalović.
Zaustavno vreme
Tri minute će se joÅ” igrati.
ZavrÅ”eno u Istočnom Sarajevu. Borac slavio sa 0:2. Kvalitetna utakmica kloju su upropsastili Njegomirović i njegov pomoćnik Davor Maksimović.