Pokušaj Jandrića glavim, nakon kornera, ali bez opasnosti po gol Sloge.
46.minut'
Šut na gol
Pokušaj Šišića sa lijeve strane iskosa, ali pored gola.
42.minut '
Brza kontra Kozare preko Glišića koji se s lijeve strane stuštio u šesneasrrerac gostiju, ruši ga nemoćni Matić s leđa i sudija svira jedanaesterac. Siguran sa bijele tačke je Jandrić
38'
Šut na gol
Najbolja prilika za goste, Modić odbija šut, na loptu natrčava Ristić, ali je promašio prazan gol
30. minut'
Dinamična utakmica i prve varnice na terenu, zbog koškanja žute kartone dobijaju Šakić i Stokić
16.minut'
Šut na gol
Prva šansa za Kozaru, pokusaj Raspudića,ali pored gola
8.minut'
Sudije: Jovo Karić (Trebinje), Dragan Keranović (Prijedor), Davor Maksimović ( Doboj), Četvrti sudija: Zoran Soknić (I. Sarajevo). Posmatrač suđenja: |eljko Salamić (Prijedor). Delegat: Borislav Gragovac (Kozarska Dubica).
Kozara: Srđan Modić, Dušan Kolmljenović, Boris Raspudić, Slaviša Maksimović, Milan Šakić, Miloš Kukić, Dejan Glišić, Srboljub Jandrić, Neven Bunić, Aleksandar Kondić, Amir Kukavica. Na klupi: Dušan Dončić, Ognjen Petrović, Nemanja Gavrić, Boris Ostojić, Milovan Novaković, Vladimir Petković, Nebojša Stjepanović. Trener: Igor Janković.
Boriša Bodiroga, Vukašin Benović, Nemanja Matović, Davor Arnaut, Dušan Ristić, Aldin Šišić, Dragiša Komarčević, Igor Krmar, Nikola Mazić, Dejan Popović, Joso Stokić. Na klupi: Perica Novaković, Marko labović, Strahinja Macanović, Danijel Zlatković, Bojan Mihajlović, Branislav Panić, Elmin Hadžikadunić. Trener: Dragan Mičić.
Na Gradskom stadionu u Gradišci počela je utakmica 18. kola I lige Republike Srpske FK Kozara (Gradiška) – Sloga (Gornje Crnjelovo)
Šut na gol
Pokušaj Kukavice sa dvadest pet metara,golman zaustavlja.
Žuti karton
Šakić
Žuti karton
Stokić
Upravo je završeno prvo poluvrijeme utakmice 18. kola I lige Republike Srpske FK Kozara (Gradiška) – Sloga (Gornje Crnjelovo) 1:0.