Završeno. Domaćin dobio sa 3:2.
90+5 '
Biće zanimljiv finiš meča. Sada gosti pogađaju, pa Mladopst ima samo gol viška.
89.minut '
Novi pogodak za Mladost. Sada je 3:1. Golove za domaćina su postgli Ristanović dva i Tadić.
85. minut '
Igrači Mladosti prave kompletan rezultatski prokret. Proletr je poveo sa 0:1 ,ali je sada Mladost u prednosti. Od 71. minute vode Rogatičani sa 2:1.
71. minut'
Domaćin je stigao do poravnanja. Igrala se 58. minuta, kada su matirali Simojlovića.
58. minut '
U Rogatici gosti dolaze do gola u finišu prvog dela meča.
41. minut'
Mladost Rogatica - Proleter Rogatica. Stadion Mladosti. Sudija:Dalibor Lukić (Bijeljina).
Karišik,J. Rajak, Božović, Bojat, Ristanović, Ujić, Sokolović, Đurović, Miličević, Šarenac, M. Rajak. Na klupi: Simsija, Obradović, Nikolić, Mihajlović, Tadić, Jovanović. Trener: Dragan Jovanović.
Simojlović, Sekulić, Božić, Gavranović, Vlačić, Crkvenjaš, Maksimović, Vanovac, Simeunović, Ivanović, Čordić. Na klupi: Bogrdanović, Tojić. Trener: Boško Tonković.
Pogodak za Proleter u 34. minuti je postigao Vanovac.