2 : 1
1 : 0

Nova pobjeda Stakorine (video)

04.11.2018 Administrator DC

Nova tri boda za seniore Stakorine iz Čajniča.  Ovaj put su savladani gosti iz Dvorova ekipa Proletera. Domaći  momci su odigrali jednu od najboljih utakmica do sada u prvenstvu i pravo je čudo kako je na kraju bilo "samo" 2:1.

Redale su se šanse pred golom gostiju i prvi se u strijelce upisao  Radenko Pjevic u 45 minutu. U drugom poluvremenu igrači Stakorine nastavljaju da napadaju i krunišu dobru igru još jednim golom za 2:0, ovaj put strijelac je Jovica Dačević

Htjeli su domaći da postignu jos koji pogodak, ali umjesto toga primaju gol  za 2:1 u 79 minutu. Bilo je  to je sve sto se  vidjelo  danas od gostiju.