1 : 4
0 : 2
Utakmica zavrŔena
Radnik porazio Kozaru kao gost i otiŔao u naredno kolo Kupa Bosne i Hercegovine.
90+3'
Odličan solo prodor i Ŕut Motike 1-4.
80.minut '
Kozara smanjila na 1-3,strijelac Petković
70'
Rezevista Brković je u 48. minut postiogao i treći gol za Radnik. U igru je uÅ”ao umjesto Handžića.
48.minut '
Penal
Radnik povećava vodstvo iz jedanaesterca na 0:2 strijelac GliÅ”ić A. Jedanaesterac skrivio Petrović O.
43.minut '
Å ut na gol
Odličan pokuÅ”aj GliÅ”ića sa 16 metara, ali Ilić brani i lopta odlazi u korner.
40. minut '
Žuti karton
Žuti karton Novakovi M. (Kozara)
37. minut '
Å ut na gol
Odličan kontra napad Kozare, ali Radojin Ŕut ide malo pored gola.
24. minut '
Odličan ubačaj iz kornera ekipe Radnika i 0:1 strijelac Irfa Hadžić.
10.minut '
Å ut na gol
Odlična akcija i Ŕut Radoje, sa desne strane, ali lopta ide preko gola.
4. minut '
Å ut na gol
PokuŔaj Novakovica sa 17 metara.
2.minut '
Na Gradskom stadionu u GradiÅ”ci upravo je počela utakmica 1/16 finala Kupa Bosne i Hercegovine FK Kozara (GradiÅ”ka) ā€“ FK Radnik (Bijeljina)