1 : 0
0 : 0
Å ut na gol
Stopostotna prilika za Sutjesku. Å utira je RaÅ”ević, a golman Bogičević odlično intervenisao i odbranio njegov udarac.
52.minut'
Å ut na gol
Stefan Pljevaljčić je Å”utirao sa 18 metara,a njegov udarac zavrÅ”io je pored gola Drine.
50.minut'
Samo Å”to su krenili domaci igrači sa centra, Okuka je lijepo proÅ”ao po lijevoj strani, ubacio u kazneni prostor gdje je pronaÅ”ao Radovića koji pogađs mrežu gostiju iz Zvornika...
47.minut'
Å ut na gol
Dobar pokuÅ”aj Okuke, brani golman Bogićević.
36.minut'
Å ut na gol
Probao je igrač Sutjskle Sekulović iz slobodnog udarca. lopta je fijuknula koji centimetar izand prečke.
31.minut'
Å ut na gol
PokuÅ”aj igrača Drine Mitrovića , brani Hodžić.
29.minut'
Å ut na gol
Najagilniji igrač Drine Stjepanović je joÅ” jednom bo u odličnoj prilici. Tukao je glavom pored gola.
24.minut'
Å ut na gol
Ponovo Drina u dobroj prilici. Opet Stjepanović Å”utira loptu, a sa gol linije izbijaju domaći igrači...
20.minut'
Å ut na gol
Drina u odličnoj prilici. Stjepanovićev Å”ut brani Hodžić.
18.minut'
Å ut na gol
U odličnoj prilici se naÅ”ao Radović, ali je pogadio spoljni dio mreže.
5.minut'
Sutjeska Foča ā€“ Drina Zvornik Foča. Gradski stadion. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Pomoćnici: NebojÅ”a Žugić ( Banjaluka), Branimir Đermanović ( Čelinac).Četvrti sudija: Zoran Soknić (I. Sarajevo). Posmatrač suđenja: Veljko Salamić ( Prijedor). Delegat: Miroslav Vuković (Gacko).
: Hodži, Mrgud, S. Pljevaljčić, RaÅ”ević, Radović, Sekulović, Okuka, Elez, Milić, O. Pljevaljčić, Čvoro. Na klupi: Plemić, KrajiÅ”nik, PV. Ivanović, Filipović, A. Ivanović, Medan, M. Ivanović. Trener: Momčilo Stanić.
:Bogićević, Trifković, Vasiljević, Stjepanović, Mitrović, Blagojević, Marković, Stupar, Milivojević, Jokić, Jevtić. Na klupi: Lukić, Grahovac, Bajić, Alić, MiloÅ”ević, Spasojević. Trener: Aleksandar Vasić.