1 : 0
0 : 0
Å ut na gol
Stopostotna prilika za Sutjesku. Å utira je RaÅ”ević, a golman Bogičević odlično intervenisao i odbranio njegov udarac.
52.minut'
Å ut na gol
Stefan Pljevaljčić je Å”utirao sa 18 metara,a njegov udarac zavrÅ”io je pored gola Drine.
50.minut'
Samo Å”to su krenili domaci igrači sa centra, Okuka je lijepo proÅ”ao po lijevoj strani, ubacio u kazneni prostor gdje je pronaÅ”ao Radovića koji pogađs mrežu gostiju iz Zvornika...
47.minut'
Å ut na gol
Dobar pokuÅ”aj Okuke, brani golman Bogićević.
36.minut'
Å ut na gol
Probao je igrač Sutjskle Sekulović iz slobodnog udarca. lopta je fijuknula koji centimetar izand prečke.
31.minut'
Å ut na gol
PokuÅ”aj igrača Drine Mitrovića , brani Hodžić.
29.minut'
Å ut na gol
Najagilniji igrač Drine Stjepanović je joÅ” jednom bo u odličnoj prilici. Tukao je glavom pored gola.
24.minut'
Å ut na gol
Ponovo Drina u dobroj prilici. Opet Stjepanović Å”utira loptu, a sa gol linije izbijaju domaći igrači...
20.minut'
Å ut na gol
Drina u odličnoj prilici. Stjepanovićev Å”ut brani Hodžić.
18.minut'
Å ut na gol
U odličnoj prilici se naÅ”ao Radović, ali je pogadio spoljni dio mreže.
5.minut'
Sutjeska Foča ā€“ Drina Zvornik Foča. Gradski stadion. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Pomoćnici: NebojÅ”a Žugić ( Banjaluka), Branimir Đermanović ( Čelinac).Četvrti sudija: Zoran Soknić (I. Sarajevo). Posmatrač suđenja: Veljko Salamić ( Prijedor). Delegat: Miroslav Vuković (Gacko).
: Hodži, Mrgud, S. Pljevaljčić, RaÅ”ević, Radović, Sekulović, Okuka, Elez, Milić, O. Pljevaljčić, Čvoro. Na klupi: Plemić, KrajiÅ”nik, PV. Ivanović, Filipović, A. Ivanović, Medan, M. Ivanović. Trener: Momčilo Stanić.
:Bogićević, Trifković, Vasiljević, Stjepanović, Mitrović, Blagojević, Marković, Stupar, Milivojević, Jokić, Jevtić. Na klupi: Lukić, Grahovac, Bajić, Alić, MiloÅ”ević, Spasojević. Trener: Aleksandar Vasić.
Å ut na gol
Gosti su u prilici udarac Stjepanovića glavom, zavrÅ”ava pored domaćeg gola.

Sutjeska zaustavila Drinu

18.05.2019 SlaviÅ”a VukaÅ”inović

Zustavili Drinu: fudbaleri Sutjeske, Foča.

U veoma borbenoj ,dinamičnoj i do kraja neizvesnoj utamici  Sutjeska je stigla do značajne pobede, protiv kvalitetne ekipe Drine i zadržala šanse u borbi za opstanak u prvoligaškom karavanu RS.

Prvo poluvreme proteklo je u obostrano otvorenoj igri, čak su gosti iz Zvornika u pojedinim delovim bili i opasniji.

Počelo je prilikom domaćeg tima kada je Radović u 5. minutu pogodio spoljni deo mreže. Potom sledi bolji period igre gostiju, pa su dobre prilike propustili Stjepanović, u tri navrata,  prvi putu 18. zatim u 20. i  u 24. minutu,  a neprecizan je bio i Mitrović u 29. minutu.

Domaći tim je ozbiljno zapretio u 31. minutu kada je Sekulovićev udarac iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara završio koji centimetar preko gostujućeg gola.

Pet minuta kasnije pokušao je i Okuka, međutim nije se dao iznenaditi gostujući golman Bogičević.

Početak drugog poluvremena je počeo sa kišom . Donela je ona  i radost domaćim igračima. Tek što su pošli sa centra Okuka je lepo prošao po levoj strani ubacio, u kazneni prostor gde je pronašao Boška Radovića koji pogađa mrežu gola Zvorničana.

Domaći igrači su mogli povećati prednost u 50 .minutu,  ali udarac Stefana Pljevaljčića je završio pored gola gostujućeg tima.

Rašević je bio u stopostotnoj prilici u 52.minuti da udvostruči prednost Sutjeske, ali se odličnom intervencijom istakao gostujući golman Bogičević.

Drina je opasno zapretila u 63, minutu ali Stjepanović glavom šutira pored gola domaćeg tima.Najzreliju priliku za izjednačenje Drina je propustila u 69. minutu kada je Jevtić pogodio stativu gola Sutjeske.

PRVA LIGA RS U FUDBALU

SUTJESKA (F) - DRINA (Z) 1:0 ( 0:0 )

Gradski stadion. Gledalaca:100. Sudija:Ognjlen Valjić (Banjaluka)  Strelac: Radović u  46.. Žuti kartoni: Sekulović, Rašević, Mrgud, O.Pljevaljčić (Sutjeska), Mitrović, Marković, Jokić (Drina).

Sutjeska (F): Hodžić   ,Mrgud   ,S.Pljevaljčić  (od 90.A.Ivanović) ,Rašević ,Radović ,Sekulović , Okuka (od 81.M.Ivanović)  ,Elez  ,Milić   ,O.Pljevaljčić   ,Čvoro .

Drina (Z) : Bogičević ,Trifković  ,Vasiljević, Stjepanović ( od 70.Spasojević) ,Mitrović  ,Jokić  , Blagojević   ,Marković  ,Stupar   ,Milojević ,Jeftić .

Igrač utakmice: Boško Radović (Sutjeska)

Prva liga RS Prva liga RS Prva liga Republike Srpske - Liga za opstanak Sutjeska Drina