Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
02.09.2018 20:00 | Široki Brijeg | 0 : 3 | Željezničar |
Omarska
Omarska
|
|
Sloga(T)
Trn
|
02.09.2018 17:00 | Omarska | 4 : 3 | Sloga(T) | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Laktaši
Laktaši
|
02.09.2018 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Laktaši | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Ozren
Petrovo
|
02.09.2018 17:00 | Dubrave | 5 : 1 | Ozren | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Vranjak
Vranjak
|
02.09.2018 11:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Vranjak |
Velež
Nevesinje
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
02.09.2018 17:00 | Velež | 2 : 0 | Glasinac 2011 | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Proleter
Dvorovi
|
02.09.2018 17:00 | Jedinstvo(Br) | 4 : 2 | Proleter | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Budućnost
Pilica
|
02.09.2018 17:00 | Mladost(R) | 3 : 0 | Budućnost |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
BSK
Banja Luka
|
02.09.2018 17:00 | Mladost | 2 : 1 | BSK | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Čelinac
Čelinac
|
02.09.2018 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Čelinac | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
02.09.2018 11:00 | Krajina | 2 : 0 | Naprijed |
Sloga
Jakeš
|
|
Hajduk
Batkuša
|
02.09.2018 17:00 | Sloga | 3 : 2 | Hajduk | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
02.09.2018 17:00 | Naša krila | 6 : 1 | Zvijezda | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
02.09.2018 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Mineral | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Željezničar
Doboj
|
02.09.2018 17:00 | Rudanka | 7 : 0 | Željezničar | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Trebava
Osječani
|
02.09.2018 17:00 | Skugrić | 0 : 1 | Trebava |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Majevica
Lopare
|
02.09.2018 17:00 | Sloboda | 9 : 1 | Majevica | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
02.09.2018 17:00 | Podrinje | 4 : 1 | Vlasenica | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
02.09.2018 17:00 | BSK Ledinci | 3 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
02.09.2018 17:00 | Rudar 1925 | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
02.09.2018 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Partizan | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
02.09.2018 17:00 | Birač | 2 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Milići
Milići
|
02.09.2018 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Milići | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
02.09.2018 17:00 | Čelopek | 2 : 0 | OFK Šekovići |
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
02.09.2018 17:00 | Podgrmeč | 0 : 0 | Radnik | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
02.09.2018 17:00 | Plamen | 4 : 1 | Gomjenica | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Brzi
Busnovi
|
02.09.2018 17:00 | Ljubija | 2 : 1 | Brzi | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Svodna
Svodna
|
02.09.2018 17:00 | Mrakovica | 0 : 4 | Svodna | ||||||
OFK Ravan
Međeđa
|
|
Slaven
Dobrljin
|
02.09.2018 17:00 | OFK Ravan | 2 : 4 | Slaven |
Kalemi
Trebovljani
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
02.09.2018 17:30 | Kalemi | 6 : 1 | Mladi Krajišnik | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
02.09.2018 17:30 | 13 Skojevki | 4 : 1 | Torpedo | ||||||
Borac
Maglajani
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
02.09.2018 17:30 | Borac | 1 : 4 | Sloga DIPO | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
02.09.2018 17:30 | Potkozarje | 1 : 2 | Omladinac | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
02.09.2018 17:30 | Župa | 4 : 1 | Tamaris | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
02.09.2018 17:30 | Biseri | 1 : 1 | Sloboda |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
02.09.2018 17:00 | Mladost Farmaprom | 5 : 0 | Rekreativo | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
02.09.2018 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Gomionica | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
02.09.2018 17:00 | Džaja | 4 : 2 | OFK Banja Luka 2017 | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
02.09.2018 17:00 | Budućnost | 4 : 3 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Borac
Drvar
|
02.09.2018 17:00 | Sloga Nektar | 6 : 0 | Borac | ||||||
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
02.09.2018 17:00 | Polet Krajišnik | 1 : 2 | Vrbas |
Ukrina
Čečava
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
02.09.2018 17:00 | Ukrina | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Borac(K)
Kotorsko
|
|
BSK
Bušletić
|
02.09.2018 17:00 | Borac(K) | 4 : 2 | BSK | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
02.09.2018 17:00 | Pelagićevo | 1 : 2 | Skugrić 1964 | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
02.09.2018 17:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Hajduk | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
02.09.2018 17:00 | Trebavac | 1 : 1 | Borac(BL) | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
02.09.2018 17:00 | Rudar | 0 : 3 | Kladari Gornji |
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Jugović
Gredice 1
|
02.09.2018 17:00 | Crvena zvijezda | 5 : 2 | Jugović | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
02.09.2018 17:00 | Slijepčevići | 0 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Grčica
Brčko
|
02.09.2018 17:00 | Sava 04 | 1 : 2 | Grčica | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Borac
Ražljevo
|
02.09.2018 17:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Borac | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
02.09.2018 17:00 | Obilić | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
02.09.2018 17:00 | Gredice | 3 : 1 | Mladost(S) | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Mladost(L)
Lončari
|
02.09.2018 17:00 | Mladost 2003 | 7 : 3 | Mladost(L) |
Novo doba
Čardačine
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
02.09.2018 17:00 | Novo doba | 2 : 0 | Zadrugar | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
02.09.2018 17:00 | Proleter | 1 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Kolektiv
Međaši
|
02.09.2018 17:00 | Balatun | 2 : 3 | Kolektiv | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Semberija
Popovi
|
02.09.2018 17:00 | Miloš Obilić | 4 : 1 | Semberija | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Priboj
Priboj
|
02.09.2018 17:00 | Stević Jovan | 1 : 0 | Priboj | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
02.09.2018 17:00 | Obarska | 0 : 0 | OFK Magnojević |
Budućnost
Skelani
|
|
Borac
Osmaci
|
02.09.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Borac | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Branjevo
Branjevo
|
02.09.2018 17:00 | Tabanci | 1 : 0 | Branjevo | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Polet
Kravica
|
02.09.2018 17:00 | Jardan | 0 : 4 | Polet | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Jadar
Kasaba
|
02.09.2018 17:00 | Jasenica | 4 : 1 | Jadar |
Rudar
Blagaj
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
02.09.2018 17:00 | Rudar | 3 : 2 | Knežopoljac | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
02.09.2018 17:00 | Rasavci | 1 : 0 | Berek 1975 | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
02.09.2018 17:00 | Radnik Urije | 0 : 3 | Kozara |
Polet
Elezagići
|
|
Jablanica
Jablanica
|
02.09.2018 17:30 | Polet | 5 : 2 | Jablanica | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Borac
Mašići
|
02.09.2018 17:30 | Obradovac | 5 : 0 | Borac | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
02.09.2018 17:30 | Vilusi | 0 : 2 | Bratstvo(K) |
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
02.09.2018 17:00 | Budućnost | 2 : 7 | OFK Nožičko | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
02.09.2018 17:00 | Bratstvo | 7 : 2 | Crvena zemlja |
Liješće
Liješće
|
|
Zborište
Zborište
|
02.09.2018 17:00 | Liješće | 2 : 2 | Zborište | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
02.09.2018 17:00 | Polet | 5 : 3 | Zadrugar | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
02.09.2018 17:00 | 27. Juli | 1 : 1 | Ozrenski sokolovi |
Posavina
Miloševac
|
|
Sloga
Srednja Slatina
|
02.09.2018 17:00 | Posavina | 5 : 1 | Sloga | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Crkvina
Crkvina
|
02.09.2018 17:00 | Partizan | 2 : 3 | Crkvina | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Dobor
Modriča
|
02.09.2018 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Dobor |
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
02.09.2018 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Koridor 2011 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
02.09.2018 17:00 | Ljeljenča | 7 : 1 | Magnojević 2001 | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
02.09.2018 17:00 | Polet | 2 : 2 | Proleter | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
02.09.2018 17:00 | Građanski | 4 : 3 | Sloga 94 | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
02.09.2018 17:00 | Kovačići 08 | 1 : 1 | Omladinac |
Ostojićevo
Ostojićevo
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
02.09.2018 17:00 | Ostojićevo | 1 : 1 | Pobjeda | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
VSK
Velino Selo
|
02.09.2018 17:00 | Ljeskovac | 1 : 1 | VSK | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Međaši
Međaši
|
02.09.2018 17:00 | Glogovac | 3 : 1 | Međaši | ||||||
Drina
Batar
|
|
Borac
Trnjaci
|
02.09.2018 17:00 | Drina | 1 : 0 | Borac | ||||||
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
Tavna
Banjica
|
02.09.2018 17:00 | Sloga 2 | 7 : 3 | Tavna | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
02.09.2018 17:00 | OFK Batković | 3 : 0 | Polet |
Vlašić
Turbe
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
02.09.2018 16:30 | Vlašić | 3 : 0 | Brekovica 78 |
Seona
Seona
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
02.09.2018 16:30 | Seona | 2 : 0 | Dinamo | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
02.09.2018 16:30 | Svatovac | 3 : 1 | Lokomotiva |
Natron
Maglaj
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
02.09.2018 16:30 | Natron | 1 : 2 | Usora | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
02.09.2018 16:30 | SAŠK Napredak | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Žepče
Žepče
|
02.09.2018 16:30 | Radnik | 4 : 0 | Žepče | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
02.09.2018 16:30 | Ilijaš | 5 : 1 | Krivaja | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Moševac
Moševac
|
02.09.2018 16:30 | Azot | 2 : 3 | Moševac | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Borac
Jelah
|
02.09.2018 16:30 | Pobjeda | 4 : 1 | Borac |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Kamešnica
Podhum
|
02.09.2018 16:30 | Branitelj | 2 : 0 | Kamešnica | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
02.09.2018 16:30 | Bjelopoljac | 0 : 2 | Brotnjo | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
02.09.2018 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Tomislav | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Neum
Neum
|
02.09.2018 16:30 | Rama | 1 : 1 | Neum | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Grude
Grude
|
02.09.2018 16:30 | Klis | 1 : 0 | Grude | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Posušje
Posušje
|
02.09.2018 16:30 | Troglav 1918 | 0 : 2 | Posušje |
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga(P)
Prud
|
02.09.2018 16:30 | Dubrave | 0 : 2 | Sloga(P) | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Napredak
Matići
|
02.09.2018 16:30 | Mladost(S) | 0 : 2 | Napredak | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
02.09.2018 16:30 | Mladost(DS) | 4 : 6 | Sloga(T) | ||||||
Bok
Bok
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
02.09.2018 16:30 | Bok | 0 : 4 | 19 srpanj | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Kostrč
Kostrč
|
02.09.2018 16:30 | Vitanovići 78 | 1 : 8 | Kostrč |
Vražići 92
Vražići
|
|
DSK
Devetak
|
02.09.2018 16:30 | Vražići 92 | 3 : 0 | DSK | ||||||
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
02.09.2018 16:30 | Mladost(B) | 1 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
02.09.2018 16:30 | Trešnjevka | 5 : 1 | Mladost(K) | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Polet
Palanka
|
02.09.2018 16:30 | Gornji Rahić | 1 : 0 | Polet | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
02.09.2018 16:30 | Rijeka | 3 : 2 | Doboj Istok | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
02.09.2018 16:30 | Proleter | 1 : 2 | Jedinstvo |
Vareš
Vareš
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
02.09.2018 16:30 | Vareš | 2 : 0 | Zmaj | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Proleter
Makljenovac
|
02.09.2018 16:30 | Stupčanica | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Napredak
Šije
|
02.09.2018 16:30 | Novi Šeher | 2 : 1 | Napredak |
Mladost
Vidovice
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
02.09.2018 16:30 | Mladost | 3 : 1 | OFK Brčko | ||||||
Korpar
Grebnice
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
02.09.2018 16:30 | Korpar | 4 : 0 | Tramošnica | ||||||
Mladi Zadrugar
Donji Rahić
|
|
Ravne
Zovik
|
02.09.2018 16:30 | Mladi Zadrugar | 5 : 1 | Ravne | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
02.09.2018 16:30 | Frankopan | 4 : 1 | Dinamo 75 |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
02.09.2018 16:30 | Biberovo Polje | 3 : 0 | Trebava | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Sloboda
Kerep
|
02.09.2018 16:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Sloboda | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
02.09.2018 16:30 | 12 decembar | 4 : 2 | OFK Međiđa | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Izbor
Brčko
|
02.09.2018 16:30 | Željezničar | 4 : 2 | Izbor | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
02.09.2018 16:30 | Voćar | 7 : 1 | Ograđenovac | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
02.09.2018 16:30 | Koraj | 0 : 3 | Graničar | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
02.09.2018 16:30 | OFK Vida | 0 : 0 | Omladinac 68 |
Sloga
Bikodže
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
02.09.2018 16:30 | Sloga | 3 : 1 | Orahovica 77 | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Turija
Turija
|
02.09.2018 16:30 | Mladost(D) | 4 : 1 | Turija | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Pribava
Pribava
|
02.09.2018 16:30 | Stjepan Polje | 3 : 3 | Pribava | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
BSK
Bokavići
|
02.09.2018 16:30 | Špionica 1953 | 2 : 0 | BSK | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Polet
Hrvati
|
02.09.2018 16:30 | Bukovik | 1 : 0 | Polet | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
02.09.2018 16:30 | Mladost(P) | 2 : 1 | Rudar |
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
02.09.2018 16:30 | OFK Tuzla | 3 : 2 | Vrana | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Partizan
Kiseljak
|
02.09.2018 16:30 | Srnica | 2 : 0 | Partizan | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
02.09.2018 16:30 | Rudar | 2 : 5 | Mladost 78 | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
02.09.2018 16:30 | Metalac | 3 : 0 | Rainci | ||||||
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Slatina
Bašigovci
|
02.09.2018 16:30 | Mladost(GŽ) | 4 : 1 | Slatina |
Dijamant
Grđevac
|
|
Uskok
Dobrinje
|
02.09.2018 | Dijamant | 2 : 1 | Uskok | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Monjare
Kološići
|
02.09.2018 | Kralupi | 2 : 0 | Monjare | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Moštre
Moštre
|
02.09.2018 | Ljiljan | 0 : 0 | Moštre | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Omladinac
Porijećani
|
02.09.2018 | Poriječani | 5 : 0 | Omladinac | ||||||
Liješeva
Liješeva
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
02.09.2018 | Liješeva | 2 : 1 | Bratstvo |
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Dinamo
Vranje
|
02.09.2018 17:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Dinamo | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
02.09.2018 19:00 | Vojvodina | 1 : 4 | Crvena zvezda | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
02.09.2018 21:00 | Partizan | 1 : 0 | OFK Bačka |
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Inđija
Inđija
|
02.09.2018 19:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Inđija | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
02.09.2018 16:30 | Bežanija | 0 : 1 | Radnički 1923 | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Borac
Čačak
|
02.09.2018 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | Borac | ||||||
Sindjelić
Beograd
|
|
Sloboda
Užice
|
02.09.2018 16:30 | Sindjelić | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Teleoptik
Zemun
|
02.09.2018 16:30 | Zlatibor | 2 : 1 | Teleoptik | ||||||
Javor
Ivanjica
|
|
Trajal
Kruševac
|
02.09.2018 19:00 | Javor | 1 : 0 | Trajal |
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
02.09.2018 17:00 | OFK Titograd | 0 : 0 | Sutjeska |
Berane
Berane
|
|
Arsenal
Tivat
|
02.09.2018 16:00 | Berane | 0 : 2 | Arsenal | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
02.09.2018 16:00 | Bokelj | 4 : 2 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
02.09.2018 16:00 | Igalo | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Dečić
Tuzi
|
02.09.2018 16:00 | Jezero | 2 : 1 | Dečić | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
02.09.2018 16:00 | Kom | 2 : 2 | Otrant-Olympic |
Burnley
Burnley
|
|
Manchester United
Manchester
|
02.09.2018 17:00 | Burnley | 0 : 2 | Manchester United | ||||||
Cardiff City
Cardiff
|
|
Arsenal
London
|
02.09.2018 14:30 | Cardiff City | 2 : 3 | Arsenal | ||||||
Watford
Watford
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
02.09.2018 17:00 | Watford | 2 : 1 | Tottenham Hotspur |
Levante
Valencia
|
|
Valencia
Valencia
|
02.09.2018 12:00 | Levante | 2 : 2 | Valencia | ||||||
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Espanyol
Barcelona
|
02.09.2018 16:15 | Deportivo Alavés | 2 : 1 | Espanyol | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Huesca
Huesca
|
02.09.2018 18:30 | Barcelona | 8 : 2 | Huesca | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Sevilla
Sevilla
|
02.09.2018 20:45 | Real Betis | 1 : 0 | Sevilla |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
02.09.2018 15:30 | RB Leipzig | 1 : 1 | Fortuna | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
02.09.2018 18:00 | Schalke 04 | 0 : 2 | Hertha BSC |
Fiorentina
Firenze
|
|
Udinese
Udine
|
02.09.2018 18:00 | Fiorentina | 1 : 0 | Udinese | ||||||
Atalanta
Bergamo
|
|
Cagliari
Cagliari
|
02.09.2018 20:30 | Atalanta | 0 : 1 | Cagliari | ||||||
Chievo
Verona
|
|
Empoli
Empoli
|
02.09.2018 20:30 | Chievo | 0 : 0 | Empoli | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Frosinone
Frosinone
|
02.09.2018 20:30 | Lazio | 1 : 0 | Frosinone | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Napoli
Napoli
|
02.09.2018 20:30 | Sampdoria | 3 : 0 | Napoli | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Genoa
Genova
|
02.09.2018 20:30 | Sassuolo | 5 : 3 | Genoa | ||||||
Torino
Torino
|
|
SPAL
Ferrara
|
02.09.2018 20:30 | Torino | 1 : 0 | SPAL |
Rennes
Rennes
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
02.09.2018 17:00 | Rennes | 2 : 0 | Bordeaux | ||||||
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
|
Amiens SC
Amiens
|
02.09.2018 15:00 | Saint-Étienne | 0 : 0 | Amiens SC | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
02.09.2018 21:00 | Monaco | 2 : 3 | Olympique Marseille |
Travnik
Travnik
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
02.09.2018 16:30 | Travnik | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Radnik
Bijeljina
|
02.09.2018 17:00 | Krupa | 3 : 1 | Radnik | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Čelik
Zenica
|
02.09.2018 17:30 | Borac | 2 : 0 | Čelik | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Sloboda
Tuzla
|
02.09.2018 18:00 | Zvijezda 09 | 4 : 1 | Sloboda | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
02.09.2018 11:00 | Slavija | 0 : 3 | Sarajevo |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
02.09.2018 12:00 | Sloga | 0 : 2 | Željezničar Sport Team | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Krajina
Cazin
|
02.09.2018 12:00 | Podgrmeč | 4 : 2 | Krajina | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
02.09.2018 12:00 | Kozara | 0 : 2 | Metalleghe BSI |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
02.09.2018 12:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Proleter
Teslić
|
02.09.2018 12:00 | Modriča | 7 : 0 | Proleter | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Tekstilac
Derventa
|
02.09.2018 12:00 | Zvijezda | 1 : 1 | Tekstilac |
Radnički
Lukavac
|
|
Podrinje
Janja
|
02.09.2018 12:00 | Radnički | 1 : 1 | Podrinje | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
02.09.2018 12:00 | Gradina | 3 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
02.09.2018 12:00 | Slaven | 1 : 0 | Sloga(GC) |
Rudar
Kakanj
|
|
Bosna
Visoko
|
02.09.2018 12:00 | Rudar | 4 : 1 | Bosna | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
02.09.2018 12:00 | Olimpik | 7 : 0 | Goražde |
NK Vitez
Vitez
|
|
Iskra
Bugojno
|
02.09.2018 12:00 | NK Vitez | 4 : 0 | Iskra | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
02.09.2018 12:00 | Novi Travnik | 4 : 1 | Krivaja |
Velež
Mostar
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
02.09.2018 12:00 | Velež | 4 : 0 | Tomislav | ||||||
Grude
Grude
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
02.09.2018 12:00 | Grude | 1 : 1 | Brotnjo | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Troglav 1918
Livno
|
02.09.2018 12:00 | GOŠK | 1 : 1 | Troglav 1918 |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
02.09.2018 13:00 | Sarajevo | 3 : 2 | Čelik | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
02.09.2018 16:00 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Tuzla City |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
02.09.2018 10:00 | Borac | 9 : 0 | Sloboda | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
02.09.2018 10:00 | Sloga | 0 : 5 | Željezničar Sport Team | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Krajina
Cazin
|
02.09.2018 10:00 | Podgrmeč | 2 : 1 | Krajina | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
02.09.2018 10:00 | Kozara | 3 : 1 | Metalleghe BSI |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
02.09.2018 10:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Bratstvo | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Proleter
Teslić
|
02.09.2018 10:00 | Modriča | 6 : 0 | Proleter | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Tekstilac
Derventa
|
02.09.2018 10:00 | Zvijezda | 1 : 0 | Tekstilac |
Radnički
Lukavac
|
|
Podrinje
Janja
|
02.09.2018 10:00 | Radnički | 5 : 1 | Podrinje | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
02.09.2018 10:00 | Gradina | 2 : 1 | Sloga(T) | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
02.09.2018 10:00 | Slaven | 4 : 1 | Sloga(GC) |
Rudar
Kakanj
|
|
Bosna
Visoko
|
02.09.2018 10:00 | Rudar | 5 : 1 | Bosna | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
02.09.2018 10:00 | Olimpik | 9 : 0 | Goražde |
NK Vitez
Vitez
|
|
Iskra
Bugojno
|
02.09.2018 10:00 | NK Vitez | 2 : 1 | Iskra | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Travnik
Travnik
|
02.09.2018 10:00 | Borac | 0 : 0 | Travnik | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
02.09.2018 10:00 | Novi Travnik | 2 : 7 | Krivaja |
Velež
Mostar
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
02.09.2018 10:00 | Velež | 4 : 1 | Tomislav | ||||||
Grude
Grude
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
02.09.2018 10:00 | Grude | 5 : 4 | Brotnjo |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
02.09.2018 11:00 | Sarajevo | 5 : 0 | Čelik | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
02.09.2018 14:00 | Zvijezda 09 | 0 : 1 | Tuzla City |
Polet 1926
Brod
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
02.09.2018 10:00 | Polet 1926 | 13 : 0 | OFK Spartak 2013 |
Polet 1926
Brod
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
02.09.2018 10:00 | Polet 1926 | 1 : 0 | OFK Spartak 2013 |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
02.09.2018 17:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | Banja Luka |