Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
06.11.2016 13:30 | Mladost | 0 : 0 | Radnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
06.11.2016 13:00 | Čelik | 3 : 0 | Olimpic |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
06.11.2016 14:00 | Vlasenica | 4 : 1 | Mladost (R) | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
06.11.2016 14:00 | Sloga Junajted | 0 : 0 | Napredak | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Leotar
Trebinje
|
06.11.2016 14:00 | Proleter | 0 : 0 | Leotar |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
06.11.2016 14:00 | Borac | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Laktaši
Laktaši
|
06.11.2016 14:00 | Omarska | 0 : 2 | Laktaši | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
06.11.2016 14:00 | Mladost | 5 : 0 | Ljubić | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Proleter
Teslić
|
06.11.2016 14:00 | Mineral | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Željezničar (D)
Doboj
|
|
Ozren
Petrovo
|
06.11.2016 14:00 | Željezničar (D) | 1 : 0 | Ozren |
Liješće
Liješće
|
|
Vranjak
Vranjak
|
06.11.2016 14:00 | Liješće | 1 : 1 | Vranjak | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Trebava
Osječani
|
06.11.2016 14:00 | Sloga | 2 : 1 | Trebava | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Polet 1926
Brod
|
06.11.2016 14:00 | Crvena zvijezda | 2 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Hajduk
Batkuša
|
06.11.2016 14:00 | Zvijezda | 1 : 5 | Hajduk | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Skugrić
Skugrić
|
06.11.2016 14:00 | Naša krila | 4 : 2 | Skugrić | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Ozren
Paklenica
|
06.11.2016 14:00 | Rudanka | 1 : 0 | Ozren |
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Lokanj
Lokanj
|
06.11.2016 14:00 | OFK Trnovica | 1 : 2 | Lokanj | ||||||
Milići
Milići
|
|
Rudar
Ugljevik
|
06.11.2016 14:00 | Milići | 5 : 0 | Rudar | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
06.11.2016 14:00 | Lokomotiva | 1 : 5 | Mladost | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Budućnost
Pilica
|
06.11.2016 14:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Budućnost | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Radnički
Karakaj
|
06.11.2016 14:00 | Podrinje | 2 : 1 | Radnički | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
06.11.2016 14:00 | OFK Šekovići | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
06.11.2016 14:00 | Partizan | 2 : 0 | Jedinstvo |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Karanovac
Karanovac
|
06.11.2016 11:00 | Gomjenica | 2 : 2 | Karanovac | ||||||
Sloga
Gornji Podgradci
|
|
Brdo
Hambarine
|
06.11.2016 14:00 | Sloga | 0 : 3 | Brdo | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
06.11.2016 14:00 | Mladost | 0 : 2 | Lijevče | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Dubrave
Dubrave
|
06.11.2016 14:00 | Partizan | 2 : 1 | Dubrave |
Krajina
Banja Luka
|
|
Gorica
Šipovo
|
06.11.2016 11:00 | Krajina | 1 : 3 | Gorica | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
06.11.2016 14:00 | Džaja | 3 : 7 | Gomionica | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
06.11.2016 14:00 | Rekreativo | 3 : 1 | Polet Krajišnik | ||||||
Šnjegotina
Šnjegotina
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
06.11.2016 14:00 | Šnjegotina | 2 : 5 | Vrbas |
Budućnost
Skelani
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
06.11.2016 13:00 | Budućnost | 1 : 7 | Jadar | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Branjevo
Branjevo
|
06.11.2016 13:00 | Jasenica | 1 : 1 | Branjevo | ||||||
Srpski soko
Čelopek
|
|
Borac
Osmaci
|
06.11.2016 13:00 | Srpski soko | 2 : 1 | Borac | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Birač
Derventa
|
06.11.2016 13:00 | Jardan | 2 : 1 | Birač | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Tabanci
Tabanci
|
06.11.2016 13:00 | Polet | 1 : 4 | Tabanci |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
06.11.2016 14:00 | Pelagićevo | 5 : 4 | Hajduk | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Sloga
Jakeš
|
06.11.2016 14:00 | Skugrić 1964 | 4 : 1 | Sloga | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
06.11.2016 14:00 | Crkvina | 1 : 2 | Kladari Gornji | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Rudar
Stanari
|
06.11.2016 14:00 | Mladost | 3 : 2 | Rudar | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Bosna
Modrički Lug
|
06.11.2016 14:00 | Ukrina | 1 : 3 | Bosna | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Borac
Osinja
|
06.11.2016 14:00 | Bratstvo | 3 : 3 | Borac | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Polet
Čović Polje
|
06.11.2016 14:00 | Posavina | 2 : 6 | Polet |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Borac (Š)
Šibovska
|
06.11.2016 14:00 | Mladi Krajišnik | 4 : 2 | Borac (Š) | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Kozara
Turjak
|
06.11.2016 14:00 | Biseri | 4 : 7 | Kozara | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Mladost
Bajinci
|
06.11.2016 14:00 | Vrbas | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
06.11.2016 14:00 | Tamaris | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
06.11.2016 14:00 | Milan | 1 : 1 | Torpedo | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
06.11.2016 14:00 | Borac (M) | 1 : 3 | Kalemi |
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Obilić
Krepšić
|
06.11.2016 14:00 | Slijepčevići | 1 : 1 | Obilić | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Gredice
Gredice 1
|
06.11.2016 14:00 | Sveti Jovan | 1 : 5 | Gredice | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
06.11.2016 14:00 | Crvena zvijezda | 9 : 0 | Sava 04 | ||||||
Mladost (T)
Trnjaci
|
|
Jugović
Gredice 1
|
06.11.2016 14:00 | Mladost (T) | 2 : 5 | Jugović | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
06.11.2016 14:00 | Mladost (S) | 0 : 3 | OFK Brezik | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Majevica
Lopare
|
06.11.2016 14:00 | Grčica | 1 : 5 | Majevica |
Slaven
Dobrljin
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
06.11.2016 14:00 | Slaven | 4 : 1 | Berek 1975 | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Brzi
Busnovi
|
06.11.2016 14:00 | Bratstvo | 0 : 1 | Brzi | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
06.11.2016 14:00 | Podgrmeč | 3 : 1 | Plamen | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
06.11.2016 14:00 | Knežopoljac | 1 : 5 | Kozara | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Omladinac
Draksenić
|
06.11.2016 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Omladinac |
Novo doba
Čardačine
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
06.11.2016 14:00 | Novo doba | 2 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
06.11.2016 14:00 | Priboj | 1 : 1 | Proleter | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
06.11.2016 14:00 | SFK Akademac UIS | 2 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
06.11.2016 14:00 | Drina | 2 : 0 | BSK Ledinci | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
06.11.2016 14:00 | Strijelac | 2 : 4 | Sloboda | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
06.11.2016 14:00 | Balatun | 0 : 0 | Miloš Obilić |
Zadrugar
Sijekovac
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
06.11.2016 14:00 | Zadrugar | 5 : 1 | 27. Juli | ||||||
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
06.11.2016 14:00 | Borac (BL) | 1 : 0 | Ozrenski sokolovi | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
06.11.2016 14:00 | 4. juli | 2 : 5 | Radnički | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Vučijak
Majevac
|
06.11.2016 14:00 | BSK | 0 : 2 | Vučijak | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
06.11.2016 14:00 | Željezničar | 2 : 1 | Borac (K) |
Sloboda
Vinska
|
|
Omladinac
Modriča
|
06.11.2016 14:00 | Sloboda | 4 : 0 | Omladinac | ||||||
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
06.11.2016 14:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sloga 73 | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
06.11.2016 14:00 | Trebavac | 1 : 2 | Mladost (ST) | ||||||
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
06.11.2016 14:00 | Sloga (SS) | 4 : 1 | Zvijezda | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
06.11.2016 14:00 | Partizan | 3 : 3 | Crvena zvijezda |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Bratstvo
Povelič
|
06.11.2016 14:00 | Polet | 1 : 2 | Bratstvo |
Tavna
Banjica
|
|
Bjeloševac
Bjeloševac
|
06.11.2016 13:30 | Tavna | 4 : 0 | Bjeloševac | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
VSK
Velino Selo
|
06.11.2016 13:30 | Međaši | 3 : 2 | VSK | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Modran
Modran
|
06.11.2016 13:30 | OFK Batković | 3 : 1 | Modran | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Mladost
Patkovača
|
06.11.2016 13:30 | Glogovac | 1 : 2 | Mladost |
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
06.11.2016 13:30 | Magnojević 2001 | 2 : 4 | Koridor 2011 | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
06.11.2016 13:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Sloboda | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
06.11.2016 13:30 | OFK Magnojević | 3 : 1 | Omladinac | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
06.11.2016 13:30 | Panteri | 1 : 1 | Ljeljenča |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
06.11.2016 13:00 | Radnik Bumerang | 15 : 1 | Mladost | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
06.11.2016 13:00 | Gradina | 0 : 3 | SFK 2000 | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
06.11.2016 13:30 | Modriča | 0 : 5 | Banja Luka | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
06.11.2016 14:00 | Iskra | 3 : 1 | Lokomotiva |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Sofić Konjic
Buturović Polje
|
06.11.2016 19:00 | Brotnjo | 1 : 6 | Sofić Konjic | ||||||
Salines
Tuzla
|
|
Centar
Sarajevo
|
06.11.2016 17:00 | Salines | 3 : 6 | Centar | ||||||
Mostar SG
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
06.11.2016 15:30 | Mostar SG | 3 : 2 | Velež |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Ušće
Banja Luka
|
06.11.2016 18:30 | Mladost | 71 : 69 | Ušće |
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
|
Union Olimpija
Ljubljana
|
06.11.2016 17:00 | MZT Skopje Aerodrom | 97 : 96 | Union Olimpija | ||||||
Cedevita
Zagreb
|
|
Mornar
Bar
|
06.11.2016 19:00 | Cedevita | 99 : 73 | Mornar |
Borac
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
06.11.2016 18:00 | Borac | 91 : 63 | Kozara |
Brčanka
Brčko
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
06.11.2016 18:00 | Brčanka | 49 : 66 | Orlovi |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
06.11.2016 16:30 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Ljubinje |
Stakorina
Čajniče
|
|
Jahorina
Pale
|
06.11.2016 13:00 | Stakorina | 0 : 3 | Jahorina | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Maglić
Foča
|
06.11.2016 13:00 | Glasinac | 2 : 3 | Maglić | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
06.11.2016 14:30 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Ljubinje Bankom |
Velež
Nevesinje
|
|
Rudo
Rudo
|
06.11.2016 14:30 | Velež | 2 : 3 | Rudo |
Panter
Doboj
|
|
Bratunac
Bratunac
|
06.11.2016 15:00 | Panter | 3 : 0 | Bratunac |
Olimpik
Gradiška
|
|
Servitium
Gradiška
|
06.11.2016 16:00 | Olimpik | 2 : 3 | Servitium |
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
06.11.2016 17:00 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 34 : 27 | Omladinac | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
06.11.2016 14:00 | Srbac | 30 : 23 | Borac M:TEL 2 |
Katarina
Mostar
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
06.11.2016 18:00 | Katarina | 28 : 23 | Lokomotiva |
Borac
Banjaluka
|
|
Rogatica
Rogatica
|
06.11.2016 16:00 | Borac | 19 : 16 | Rogatica | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
06.11.2016 16:00 | Radnik | 26 : 13 | Nestro grupa Brod |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mira 2
Prijedor
|
06.11.2016 11:30 | Omladinac | 25 : 13 | Mira 2 | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Knežopoljka 2
Kozarska Dubica
|
06.11.2016 | Srbac | 18 : 26 | Knežopoljka 2 |