Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
08.10.2016 15:30 | Slavija | 4 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sutjeska
Foča
|
08.10.2016 15:30 | Kozara | 3 : 1 | Sutjeska | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
08.10.2016 15:30 | Sloboda | 2 : 0 | Borac (Š) | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
08.10.2016 15:30 | Sloga | 3 : 3 | Rudar Prijedor | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
08.10.2016 15:30 | Podrinje | 1 : 0 | Tekstilac Kort |
Famos
Vojkovići
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
08.10.2016 15:30 | Famos | 6 : 0 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Leotar
Trebinje
|
08.10.2016 15:30 | Drina HE | 0 : 3 | Leotar | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
08.10.2016 15:30 | Guber | 1 : 2 | Ilićka 01 | ||||||
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
|
Velež
Nevesinje
|
08.10.2016 15:30 | Jedinstvo (Bč) | 2 : 0 | Velež |
Laktaši
Laktaši
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
08.10.2016 15:30 | Laktaši | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
08.10.2016 15:30 | Sloga (S) | 4 : 3 | Ljubić | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
08.10.2016 15:30 | Modriča | 0 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Sloga (T)
Trn
|
08.10.2016 15:30 | Sloboda | 2 : 0 | Sloga (T) |
Polet 1926
Brod
|
|
Vranjak
Vranjak
|
08.10.2016 15:30 | Polet 1926 | 3 : 2 | Vranjak | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
08.10.2016 15:30 | Trebava | 5 : 0 | Budućnost | ||||||
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Rudanka
Rudanka
|
08.10.2016 15:30 | OFK Pridjel | 3 : 0 | Rudanka |
Rudar
Ugljevik
|
|
Budućnost
Pilica
|
08.10.2016 15:30 | Rudar | 0 : 3 | Budućnost |
Brdo
Hambarine
|
|
Karanovac
Karanovac
|
08.10.2016 15:30 | Brdo | 2 : 4 | Karanovac | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
Ravan
Međeđa
|
08.10.2016 15:30 | Lauš | 3 : 0 | Ravan | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Čelinac
Čelinac
|
08.10.2016 15:30 | Progres | 3 : 0 | Čelinac |
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
08.10.2016 15:30 | Mladost Farma Prom | 1 : 1 | Vrbas | ||||||
Borac
Istočni Drvar
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina
|
08.10.2016 15:30 | Borac | 0 : 0 | Šnjegotina |
Bratstvo
Kozinci
|
|
Mladost
Bajinci
|
08.10.2016 16:00 | Bratstvo | 0 : 3 | Mladost |
Brzi
Busnovi
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
08.10.2016 15:30 | Brzi | 2 : 0 | Kozara |
Novo doba
Čardačine
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
08.10.2016 15:30 | Novo doba | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
08.10.2016 15:30 | Semberija | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
08.10.2016 15:30 | Stević Jovan | 1 : 1 | BSK Ledinci | ||||||
Brodac
Brodac
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
08.10.2016 15:30 | Brodac | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
08.10.2016 15:30 | Priboj | 2 : 0 | Miloš Obilić | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
|
Balatun
Balatun
|
08.10.2016 15:30 | SFK Akademac UIS | 3 : 1 | Balatun | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
08.10.2016 15:30 | Drina | 7 : 1 | Strijelac |
Romanovci
Romanovci
|
|
Jablanica
Jablanica
|
08.10.2016 16:00 | Romanovci | 2 : 3 | Jablanica | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Bratstvo
Orahova
|
08.10.2016 16:00 | Mladost | 0 : 6 | Bratstvo |
Borac
Trnjaci
|
|
Kolektiv
Međaši
|
08.10.2016 15:30 | Borac | 0 : 1 | Kolektiv |
Obarska
Velika Obarska
|
|
Panteri
Zagoni
|
08.10.2016 15:30 | Obarska | 3 : 1 | Panteri |
Lazarevica
Čengić
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
08.10.2016 15:30 | Lazarevica | 2 : 7 | Ljeskovac |
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
08.10.2016 19:00 | Mostar SG Staklorad | 6 : 3 | Nevesinje | ||||||
Kaskada
Gračanica
|
|
Sofić
Buturović Polje
|
08.10.2016 19:00 | Kaskada | 3 : 2 | Sofić | ||||||
Brotnjo Premier SK
Čitluk
|
|
Zrinjski
Mostar
|
08.10.2016 18:00 | Brotnjo Premier SK | 1 : 1 | Zrinjski |
Cedevita
Zagreb
|
|
Zadar
Zadar
|
08.10.2016 19:00 | Cedevita | 120 : 62 | Zadar |
Drina
Zvornik
|
|
Majevica
Lopare
|
08.10.2016 17:00 | Drina | 3 : 0 | Majevica | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Jahorina
Pale
|
08.10.2016 18:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Jahorina | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Gradiška
Gradiška
|
08.10.2016 18:00 | Tempo | 0 : 3 | Gradiška |
Glasinac
Sokolac
|
|
Stakorina
Čajniče
|
08.10.2016 16:00 | Glasinac | 3 : 1 | Stakorina | ||||||
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Jahorina
Pale
|
08.10.2016 15:00 | Ljubinje Bankom | 1 : 3 | Jahorina | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Hercegovac
Bileća
|
08.10.2016 18:00 | Maglić | 3 : 0 | Hercegovac |
Drina
Zvornik
|
|
Rudar
Ugljevik
|
08.10.2016 14:30 | Drina | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Nikos Kanbera
Rudanka
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
08.10.2016 16:00 | Nikos Kanbera | 3 : 1 | Han Pijesak | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Libero
Bijeljina
|
08.10.2016 15:00 | Bratunac | 3 : 1 | Libero |
Prijedor
Prijedor
|
|
BL Volley 2
Banja Luka
|
08.10.2016 14:30 | Prijedor | 3 : 0 | BL Volley 2 | ||||||
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Inova
Banja Luka
|
08.10.2016 16:00 | Balkana MP | 0 : 3 | Inova |
Konjuh
Živinice
|
|
Derventa
Derventa
|
08.10.2016 19:00 | Konjuh | 24 : 20 | Derventa | ||||||
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Goražde
Goražde
|
08.10.2016 17:00 | Borac M:TEL | 31 : 21 | Goražde | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
08.10.2016 19:00 | Maglaj | 30 : 27 | Krivaja |
Mladost
Banja Luka
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
08.10.2016 | Mladost | 23 : 26 | Kotor Varoš | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
08.10.2016 19:00 | Leotar | 30 : 24 | Lokomotiva | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
08.10.2016 | Drina | 27 : 24 | ORK Borac | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
08.10.2016 | Kozara Mlijekoprodukt | 28 : 25 | Slavija |
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
08.10.2016 | Srednjoškolac | 0 : 10 | Omladinac |
Ilidža
Ilidža
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
08.10.2016 18:30 | Ilidža | 30 : 26 | Lokomotiva | ||||||
Grude
Grude
|
|
Bihać
Bihać
|
08.10.2016 19:00 | Grude | 51 : 15 | Bihać | ||||||
Goražde Heim Meih
Goražde
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
08.10.2016 19:00 | Goražde Heim Meih | 27 : 26 | Krivaja | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
08.10.2016 20:00 | Katarina | 32 : 40 | Izviđač CO |
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Doboj
Doboj
|
08.10.2016 18:00 | Dubica | 37 : 18 | Doboj | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
08.10.2016 19:30 | Borac | 29 : 30 | Jedinstvo | ||||||
Borja
Teslić
|
|
Radnik
Bijeljina
|
08.10.2016 18:00 | Borja | 24 : 28 | Radnik |