Alfa Modriča
Modriča
|
|
Vranjak
Vranjak
|
10.06.2018 18:00 | Alfa Modriča | 2 : 2 | Vranjak | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
10.06.2018 18:00 | Ozren | 4 : 3 | Mladost | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Željezničar
Doboj
|
10.06.2018 18:00 | Sloga(S) | 7 : 1 | Željezničar | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
BSK
Banja Luka
|
10.06.2018 18:00 | Ljubić | 1 : 1 | BSK | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Dubrave
Dubrave
|
10.06.2018 18:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Dubrave | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Sloga(T)
Trn
|
10.06.2018 18:00 | Sloboda | 2 : 1 | Sloga(T) | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Proleter
Teslić
|
10.06.2018 18:00 | Laktaši | 0 : 0 | Proleter | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Omarska
Omarska
|
10.06.2018 18:00 | Borac | 2 : 0 | Omarska |
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
|
Leotar
Trebinje
|
10.06.2018 18:00 | Mladost(BS) | 0 : 1 | Leotar | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Drina HE
Višegrad
|
10.06.2018 18:00 | Glasinac 2011 | 2 : 1 | Drina HE | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
10.06.2018 18:00 | Jedinstvo(Br) | 8 : 4 | Jedinstvo(Bč) | ||||||
Mladost(G)
Gacko
|
|
Famos
Vojkovići
|
10.06.2018 18:00 | Mladost(G) | 4 : 4 | Famos | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Budućnost
Pilica
|
10.06.2018 18:00 | Velež | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Proleter
Dvorovi
|
10.06.2018 18:00 | Ilićka 01 | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
10.06.2018 18:00 | Guber | 1 : 2 | Mladost(R) |
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
10.06.2018 18:00 | OFK Šekovići | 4 : 3 | Partizan | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
10.06.2018 18:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Majevica
Lopare
|
10.06.2018 18:00 | BSK Ledinci | 3 : 2 | Majevica | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Čelopek
Čelopek
|
10.06.2018 18:00 | Omladinac | 2 : 0 | Čelopek | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
10.06.2018 18:00 | OFK Trnovica | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Milići
Milići
|
10.06.2018 18:00 | Radnički | 2 : 5 | Milići | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
10.06.2018 18:00 | Podrinje | 6 : 3 | Vlasenica | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Lokanj
Lokanj
|
10.06.2018 18:00 | Lokomotiva | 6 : 3 | Lokanj |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
10.06.2018 18:00 | Borac | 7 : 1 | OFK Ravan | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Gorica
Šipovo
|
10.06.2018 18:00 | Progres | 2 : 3 | Gorica | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
FSA
Prijedor
|
10.06.2018 18:00 | Sloga | 3 : 2 | FSA | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Milan
Kosjerovo
|
10.06.2018 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Milan | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
10.06.2018 18:00 | Lijevče | 1 : 2 | OFK Lauš | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Karanovac
Karanovac
|
10.06.2018 18:00 | Partizan | 1 : 5 | Karanovac | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
10.06.2018 18:00 | Naprijed | 2 : 0 | OFK Brdo |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
10.06.2018 18:00 | Mladi Krajišnik | 0 : 2 | Kalemi | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Borac(Š)
Šibovska
|
10.06.2018 18:00 | Mladost | 4 : 2 | Borac(Š) | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Biseri
Čatrnja
|
10.06.2018 18:00 | 13 Skojevki | 4 : 2 | Biseri | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
10.06.2018 18:00 | Kozara | 6 : 3 | Sloboda | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
10.06.2018 18:00 | Sloga DIPO | 3 : 3 | Potkozarje | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Ratar
Stara Topola
|
10.06.2018 18:00 | Torpedo | 2 : 3 | Ratar | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Borac(M)
Maglajani
|
10.06.2018 18:00 | Tamaris | 3 : 1 | Borac(M) |
Obilić
Krepšić
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
10.06.2018 18:00 | Obilić | 0 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Čelik
Grbavica
|
10.06.2018 18:00 | Rudar 1925 | 6 : 1 | Čelik | ||||||
Mladost(T)
Trnjaci
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
10.06.2018 | Mladost(T) | 0 : 3 | Slijepčevići | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Jugović
Gredice
|
10.06.2018 18:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Jugović | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
10.06.2018 18:00 | Sava 04 | 1 : 2 | Mladost(S) | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
10.06.2018 18:00 | Gredice | 3 : 3 | OFK Brezik |
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
10.06.2018 18:00 | Kladari Gornji | 2 : 2 | Skugrić 1964 | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
10.06.2018 18:00 | Pelagićevo | 4 : 2 | Bratstvo | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Trebavac
Vranjak
|
10.06.2018 18:00 | Hajduk | 2 : 3 | Trebavac | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
10.06.2018 18:00 | Ukrina | 2 : 0 | Borac(BL) | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Crkvina
Crkvina
|
10.06.2018 18:00 | Mladost | 1 : 1 | Crkvina | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Rudar
Stanari
|
10.06.2018 18:00 | Liješće | 3 : 2 | Rudar | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Borac(0)
Osinja
|
10.06.2018 18:00 | Vučijak | 4 : 1 | Borac(0) |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
10.06.2018 17:30 | Vrbas | 3 : 0 | Džaja | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(Bočac)
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
10.06.2018 17:30 | OFK Banja Luka 2017 | 3 : 2 | Mladost Farmaprom | ||||||
Borac
Istočni Drvar
|
|
Krajina
Banja Luka
|
10.06.2018 17:30 | Borac | 0 : 3 | Krajina | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
10.06.2018 17:30 | Šnjegotina | 10 : 2 | Omladinac | ||||||
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
10.06.2018 17:30 | Polet Krajišnik | 2 : 1 | Gomionica |
Novo doba
Čardačine
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
10.06.2018 18:00 | Novo doba | 1 : 1 | Miloš Obilić | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Drina
Amajlije
|
10.06.2018 18:00 | Semberija | 0 : 2 | Drina | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
10.06.2018 18:00 | Priboj | 3 : 3 | Obarska | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
10.06.2018 18:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Balatun
Balatun
|
10.06.2018 18:00 | Sloboda | 3 : 1 | Balatun |
Slaven
Dobrljin
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
10.06.2018 18:00 | Slaven | 2 : 4 | Plamen |
Dobor
Modriča
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
10.06.2018 18:00 | Dobor | 3 : 4 | Jedinstvo | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
10.06.2018 18:00 | Sloga | 0 : 3 | Mladost(ST) |
Modran
Modran
|
|
OFK Batković
Batković
|
10.06.2018 17:30 | Modran | 0 : 3 | OFK Batković | ||||||
Drina
Batar
|
|
Kolektiv
Međaši
|
10.06.2018 17:30 | Drina | 2 : 3 | Kolektiv | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Glogovac
Glogovac
|
10.06.2018 17:30 | Pobjeda | 2 : 2 | Glogovac | ||||||
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
VSK
Velino Selo
|
10.06.2018 17:30 | Bjeloševac | 0 : 5 | VSK |
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
10.06.2018 17:30 | Magnojević 2001 | 3 : 3 | Koridor 2011 | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Polet
Mala Obarska
|
10.06.2018 17:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Polet | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
10.06.2018 17:30 | Sava | 0 : 1 | Kovačići 08 | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Građanski
Bijeljina
|
10.06.2018 17:30 | OFK Magnojević | 3 : 1 | Građanski | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
10.06.2018 17:30 | Panteri | 3 : 2 | Omladinac |
Blatna
Blatna
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
10.06.2018 18:00 | Blatna | 0 : 3 | Kiseljak |
Bratstvo
Povelič
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
10.06.2018 18:00 | Bratstvo | 5 : 2 | Polet | ||||||
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
10.06.2018 18:00 | OFK Nožičko | 6 : 6 | Vrbas | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
10.06.2018 18:00 | Crni vrh | 5 : 0 | Budućnost | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Biseri
Lišnja
|
10.06.2018 18:00 | Župa | 5 : 2 | Biseri |
4. juli
Pojezna
|
|
Polet
Podnovlje
|
10.06.2018 17:30 | 4. juli | 4 : 0 | Polet | ||||||
Borac
Kotorsko
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
10.06.2018 17:30 | Borac | 10 : 0 | Zadrugar | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
10.06.2018 17:30 | BSK | 4 : 2 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Radnički
Brodsko Polje
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
10.06.2018 17:30 | Radnički | 2 : 1 | 27. Juli | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
10.06.2018 17:30 | Zborište | 3 : 0 | Željezničar |
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Koraj
Koraj
|
10.06.2018 17:30 | Gornji Rahić | 9 : 0 | Koraj | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
10.06.2018 17:30 | Vražići 92 | 4 : 3 | Željezničar | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Rijeka
Šerići
|
10.06.2018 17:30 | Mladost(P) | 5 : 1 | Rijeka | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Proleter
Slavinovići
|
10.06.2018 17:30 | Trešnjevka | 5 : 0 | Proleter | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
10.06.2018 17:30 | Orahovica 74 | 4 : 2 | Mladost(K) | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
10.06.2018 17:30 | Biberovo Polje | 1 : 5 | Mladost(T) | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Čelić
Čelić
|
10.06.2018 17:30 | Doboj Istok | 3 : 3 | Čelić | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
DSK
Devetak
|
10.06.2018 17:30 | Jedinstvo | 6 : 5 | DSK |
Dubrave
Dubrave
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
10.06.2018 17:30 | Dubrave | 2 : 3 | Tramošnica | ||||||
Hajduk
Orašje
|
|
Odžak 102
Odžak
|
10.06.2018 17:30 | Hajduk | 1 : 2 | Odžak 102 | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
10.06.2018 17:30 | Dragovoljac | 5 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Bok
Bok
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
10.06.2018 17:30 | Bok | 5 : 4 | HAŠK Napredak | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
10.06.2018 17:30 | Vitanovići 78 | 2 : 6 | 19 srpanj | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
10.06.2018 17:30 | Napredak | 2 : 0 | Mladost(DS) | ||||||
Sloga(P)
Prud
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
10.06.2018 17:30 | Sloga(P) | 1 : 3 | Mladost(S) |
Voćar
Šatorovići
|
|
Sloboda
Kerep
|
10.06.2018 17:30 | Voćar | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
10.06.2018 17:30 | Jedinstvo | 6 : 1 | Ograđenovac | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
10.06.2018 17:30 | 12 decembar | 5 : 2 | Omladinac 68 | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
10.06.2018 17:30 | Trebava | 1 : 0 | OFK Međiđa | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Posavina
Brod
|
10.06.2018 17:30 | Napredak | 0 : 3 | Posavina | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
OFK Vida
Vida
|
10.06.2018 17:30 | Graničar | 6 : 0 | OFK Vida | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Polet
Palanka
|
10.06.2018 17:30 | Željezničar | 2 : 4 | Polet |
Jedinstvo
Huskići
|
|
Turija
Turija
|
10.06.2018 | Jedinstvo | 0 : 3 | Turija | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
BSK
Bokavići
|
10.06.2018 | Polet | 3 : 1 | BSK | ||||||
Borac
Tabaci
|
|
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
10.06.2018 | Borac | 2 : 2 | Mladost(VB) | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
10.06.2018 | Rudar | 3 : 2 | Bukovik | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
10.06.2018 | Sloga | 4 : 6 | Stjepan Polje | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
10.06.2018 | Mladost(D) | 5 : 0 | Orahovica 77 | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Mramor
Babice
|
10.06.2018 | Pribava | 7 : 1 | Mramor |
Rudar
Bukinje
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
10.06.2018 | Rudar | 4 : 3 | Omazići 1937 | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
10.06.2018 | Srnica | 3 : 1 | Mladost 78 | ||||||
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
10.06.2018 | Gornji Rainci | 2 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Slatina
Bašigovci
|
10.06.2018 | Napredak | 1 : 0 | Slatina | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
10.06.2018 | Grivice | 3 : 3 | Vrana | ||||||
Mladost(S)
Solina
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
10.06.2018 | Mladost(S) | 2 : 0 | Mladost(GŽ) |
Konjuh
Kladanj
|
|
Mladost
Suha
|
10.06.2018 | Konjuh | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Bratstvo
Šišići
|
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
10.06.2018 | Bratstvo | 2 : 3 | Toplice | ||||||
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Jablanica
Barice
|
10.06.2018 | Gornje Dubrave | 3 : 0 | Jablanica | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Metalac
Živinice
|
10.06.2018 | Budućnost | 3 : 0 | Metalac |
Kozara
Gradiška
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
10.06.2018 12:00 | Kozara | 1 : 0 | Jedinstvo |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Stolac
Stolac
|
10.06.2018 12:00 | Tomislav | 1 : 1 | Stolac | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Velež
Mostar
|
10.06.2018 18:00 | Branitelj | 3 : 1 | Velež |
Kozara
Gradiška
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
10.06.2018 10:00 | Kozara | 5 : 0 | Jedinstvo |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Stolac
Stolac
|
10.06.2018 10:00 | Tomislav | 9 : 1 | Stolac | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Velež
Mostar
|
10.06.2018 16:00 | Branitelj | 0 : 2 | Velež |