Olimpic
Sarajevo
|
|
Vitez
Vitez
|
11.03.2017 15:00 | Olimpic | 0 : 0 | Vitez | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
11.03.2017 15:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda
Tuzla
|
11.03.2017 15:00 | Radnik | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
11.03.2017 15:00 | Metalleghe-BSI | 0 : 1 | Željezničar | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
11.03.2017 15:00 | Mladost | 0 : 1 | Zrinjski | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Čelik
Zenica
|
11.03.2017 15:00 | Krupa | 0 : 0 | Čelik |
Sutjeska
Foča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
11.03.2017 14:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Slavija | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Drina
Zvornik
|
11.03.2017 14:00 | Borac (Š) | 0 : 2 | Drina | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
11.03.2017 14:00 | Rudar Prijedor | 5 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
11.03.2017 14:00 | Tekstilac Kort | 0 : 1 | Borac (BL) | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Kozara
Gradiška
|
11.03.2017 14:00 | Podrinje | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
11.03.2017 14:00 | Sloga | 5 : 2 | Sloboda |
Mladost (G)
Gacko
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
11.03.2017 14:00 | Mladost (G) | 1 : 3 | Napredak | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
11.03.2017 14:00 | Glasinac 2011 | 2 : 0 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
11.03.2017 14:00 | Jedinstvo (Bč) | 5 : 0 | Vlasenica | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Drina HE
Višegrad
|
11.03.2017 14:00 | Guber | 1 : 2 | Drina HE |
Sloga (T)
Trn
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
11.03.2017 14:00 | Sloga (T) | 4 : 4 | Ljubić | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Laktaši
Laktaši
|
11.03.2017 14:00 | Sloboda | 1 : 3 | Laktaši | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
11.03.2017 14:00 | Mineral | 3 : 4 | Sloga (S) |
Lokanj
Lokanj
|
|
Omladinac
Potočari
|
11.03.2017 14:00 | Lokanj | 5 : 2 | Omladinac | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Budućnost
Pilica
|
11.03.2017 14:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Budućnost |
Derventa
Derventa
|
|
Glasinac
Sokolac
|
11.03.2017 19:15 | Derventa | 3 : 0 | Glasinac |
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Sofić Konjic
Buturović Polje
|
11.03.2017 16:00 | Tango | 5 : 4 | Sofić Konjic | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Leotar
Trebinje
|
11.03.2017 15:00 | Zrinjski | 11 : 5 | Leotar | ||||||
Centar
Sarajevo
|
|
Mostar SG
Mostar
|
11.03.2017 18:00 | Centar | 4 : 6 | Mostar SG |
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Sokrates
Banja Luka
|
11.03.2017 21:00 | Brčko Zdravlje | 5 : 2 | Sokrates |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Prnjavor
Prnjavor
|
11.03.2017 19:00 | Lijevče | 61 : 69 | Prnjavor |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
11.03.2017 17:00 | Igokea | 70 : 64 | Partizan NIS | ||||||
Cedevita
Zagreb
|
|
FMP
Železnik
|
11.03.2017 19:00 | Cedevita | 104 : 92 | FMP |
Kakanj
Kakanj
|
|
Spars
Sarajevo
|
11.03.2017 19:00 | Kakanj | 89 : 71 | Spars | ||||||
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Royal Bosna
Sarajevo
|
11.03.2017 19:00 | Mladost | 66 : 86 | Royal Bosna | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Građanski
Bijeljina
|
11.03.2017 17:30 | Zrinjski | 97 : 82 | Građanski | ||||||
Široki
Široki Brijeg
|
|
Leotar Swisslion
Trebinje
|
11.03.2017 18:00 | Široki | 83 : 75 | Leotar Swisslion | ||||||
Bošnjak
Hadžići
|
|
Sloboda
Tuzla
|
11.03.2017 18:00 | Bošnjak | 65 : 76 | Sloboda |
Varda HE
Višegrad
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
11.03.2017 19:00 | Varda HE | 96 : 67 | Rudar 2015 | ||||||
HEO
Bileća
|
|
Borac
Banja Luka
|
11.03.2017 19:00 | HEO | 77 : 51 | Borac | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
11.03.2017 18:00 | Sokolac | 84 : 86 | Radnik BN Basket |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
11.03.2017 18:00 | RMU Banovići | 106 : 64 | Rudar Sport | ||||||
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
|
Impuls
Ilidža
|
11.03.2017 18:00 | Jedinstvo BHT | 76 : 30 | Impuls |
Mladost
Rogatica
|
|
Velež
Nevesinje
|
11.03.2017 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Velež | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
11.03.2017 18:00 | Rudo | 1 : 3 | Zelengora |
Nikos Kanbera
Rudanka
|
|
Libero
Bijeljina
|
11.03.2017 18:00 | Nikos Kanbera | 3 : 0 | Libero | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
11.03.2017 18:00 | Drina | 2 : 3 | Han Pijesak | ||||||
Panter
Doboj
|
|
Rudar
Ugljevik
|
11.03.2017 18:00 | Panter | 3 : 0 | Rudar |
Servitium
Gradiška
|
|
Kozara
Gradiška
|
11.03.2017 18:00 | Servitium | 3 : 2 | Kozara | ||||||
Olimpik
Gradiška
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
11.03.2017 18:00 | Olimpik | 0 : 3 | Ukrina | ||||||
Mladost
Brod
|
|
Laktaši
Laktaši
|
11.03.2017 18:00 | Mladost | 1 : 3 | Laktaši |
Prijedor
Prijedor
|
|
Inova
Banja Luka
|
11.03.2017 18:00 | Prijedor | 1 : 3 | Inova | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
BL Volley 2
Banja Luka
|
11.03.2017 18:00 | Kotor Varoš | 3 : 1 | BL Volley 2 | ||||||
Pliva
Šipovo
|
|
Smeč
Novi Grad
|
11.03.2017 18:00 | Pliva | 3 : 0 | Smeč |
Čelik
Zenica
|
|
Derventa
Derventa
|
11.03.2017 18:00 | Čelik | 27 : 44 | Derventa | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
11.03.2017 20:00 | Zrinjski | 37 : 26 | Krivaja | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Goražde
Goražde
|
11.03.2017 19:00 | Maglaj | 23 : 22 | Goražde | ||||||
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
|
Sloga
Doboj
|
11.03.2017 19:00 | Vogošća Poljine Hills | 36 : 26 | Sloga | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Prijedor
Prijedor
|
11.03.2017 19:00 | Krajina | 31 : 25 | Prijedor |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
11.03.2017 19:00 | Kotor Varoš | 21 : 18 | Lokomotiva | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Mladost
Banja Luka
|
11.03.2017 18:00 | ORK Borac | 23 : 20 | Mladost | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
11.03.2017 18:00 | Slavija | 33 : 25 | Drina | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Laktaši
Laktaši
|
11.03.2017 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 35 : 24 | Laktaši |
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
Srbac
Srbac
|
11.03.2017 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 28 : 19 | Srbac | ||||||
Kozara
Kozarska Dubica
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
11.03.2017 | Kozara | 33 : 30 | Borac M:TEL 2 | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
11.03.2017 | Čelinac | 44 : 34 | Omladinac | ||||||
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Teslić
Teslić
|
11.03.2017 | Srednjoškolac | 27 : 29 | Teslić |
Katarina
Mostar
|
|
Neretva
Jablanica
|
11.03.2017 19:00 | Katarina | 34 : 33 | Neretva | ||||||
Goražde Heim Meih
Goražde
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
11.03.2017 19:00 | Goražde Heim Meih | 30 : 13 | Izviđač CO | ||||||
Jedinstvo Atlas Relax
Tuzla
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
11.03.2017 19:30 | Jedinstvo Atlas Relax | 33 : 22 | Krivaja | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Bihać
Bihać
|
11.03.2017 18:30 | Ilidža | 39 : 30 | Bihać |
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Laktaši
Laktaši
|
11.03.2017 18:00 | Knežopoljka | 34 : 17 | Laktaši |