Željezničar
Sarajevo
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
11.11.2018 16:30 | Željezničar | 2 : 3 | Tuzla Siti | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
11.11.2018 13:30 | GOŠK | 1 : 0 | Krupa | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
11.11.2018 13:30 | Sloboda | 0 : 1 | Široki Brijeg |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
11.11.2018 11:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Mladost | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Omarska
Omarska
|
11.11.2018 13:30 | Vranjak | 2 : 3 | Omarska | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Borac
Šamac
|
11.11.2018 13:30 | Ozren | 1 : 4 | Borac |
Velež
Nevesinje
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
11.11.2018 13:30 | Velež | 1 : 2 | Mladost(G) | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
11.11.2018 13:30 | Mladost(R) | 2 : 0 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
11.11.2018 13:30 | Budućnost | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Famos
Vojkovići
|
11.11.2018 13:30 | Proleter | 2 : 2 | Famos |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Krajina
Banja Luka
|
11.11.2018 13:30 | Mladost | 1 : 2 | Krajina | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
11.11.2018 13:30 | Gorica | 1 : 0 | OFK Lauš | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
11.11.2018 13:30 | Naprijed | 1 : 1 | BSK | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
FSA
Prijedor
|
11.11.2018 13:30 | Partizan | 0 : 3 | FSA | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Čelinac
Čelinac
|
11.11.2018 13:30 | OFK Brdo | 2 : 1 | Čelinac |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Birač
Derventa
|
11.11.2018 13:30 | Sloboda | 2 : 2 | Birač | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
11.11.2018 13:30 | Čelopek | 0 : 2 | Rudar 1925 | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
11.11.2018 13:30 | OFK Šekovići | 2 : 0 | BSK Ledinci | ||||||
Milići
Milići
|
|
Podrinje
Tršić
|
11.11.2018 13:30 | Milići | 2 : 1 | Podrinje | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Majevica
Lopare
|
11.11.2018 13:30 | Lokomotiva | 7 : 0 | Majevica | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
11.11.2018 13:30 | Partizan | 1 : 2 | Vlasenica | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
11.11.2018 13:30 | Mladost | 1 : 1 | OFK Trnovica |
Biseri
Čatrnja
|
|
Župa
Milosavci
|
11.11.2018 14:00 | Biseri | 0 : 3 | Župa | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
11.11.2018 14:00 | Sloboda | 2 : 1 | Potkozarje | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Borac
Maglajani
|
11.11.2018 14:00 | Kozara | 1 : 0 | Borac | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
11.11.2018 14:00 | Tamaris | 0 : 3 | 13 Skojevki | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
11.11.2018 14:00 | Omladinac | 2 : 1 | Kalemi | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
11.11.2018 14:00 | Sloga DIPO | 4 : 0 | Torpedo |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
11.11.2018 13:30 | Sloga Nektar | 6 : 0 | Omladinac | ||||||
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
11.11.2018 13:30 | Polet Krajišnik | 3 : 0 | Šnjegotina | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
11.11.2018 13:30 | Vrbas | 1 : 2 | Budućnost | ||||||
Borac
Drvar
|
|
Džaja
Banja Luka
|
11.11.2018 13:30 | Borac | 0 : 3 | Džaja | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
11.11.2018 13:30 | Gomionica | 4 : 1 | Rekreativo |
Trebavac
Vranjak
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
11.11.2018 13:30 | Trebavac | 5 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
11.11.2018 13:30 | Rudar | 3 : 2 | Bratstvo | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
11.11.2018 13:30 | Kladari Gornji | 3 : 1 | Pelagićevo | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Borac(K)
Kotorsko
|
11.11.2018 13:30 | Borac(BL) | 5 : 1 | Borac(K) | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Ukrina
Čečava
|
11.11.2018 13:30 | Hajduk | 5 : 0 | Ukrina | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Borac(O)
Osinja
|
11.11.2018 13:00 | Skugrić 1964 | 1 : 0 | Borac(O) | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
11.11.2018 13:30 | BSK | 2 : 0 | Budućnost |
Gredice
Gredice 1
|
|
Jugović
Gredice 1
|
11.11.2018 14:00 | Gredice | 3 : 1 | Jugović | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Obilić
Krepšić
|
11.11.2018 14:00 | Mladost 2003 | 4 : 1 | Obilić | ||||||
Mladost(L)
Lončari
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
11.11.2018 14:00 | Mladost(L) | 2 : 0 | Zadrugar | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
11.11.2018 14:00 | Mladost(S) | 5 : 1 | Sava 04 | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
11.11.2018 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Slijepčevići | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
11.11.2018 14:00 | Borac | 4 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
11.11.2018 14:00 | Grčica | 1 : 0 | OFK Brezik |
Obarska
Velika Obarska
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
11.11.2018 13:30 | Obarska | 1 : 0 | Zadrugar | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
11.11.2018 13:30 | OFK Janja 2009 | 3 : 0 | Stević Jovan | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
11.11.2018 13:30 | Drina | 1 : 0 | Miloš Obilić | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Balatun
Balatun
|
11.11.2018 13:30 | OFK Magnojević | 3 : 0 | Balatun | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
11.11.2018 13:30 | Priboj | 11 : 0 | Proleter | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Novo doba
Čardačine
|
11.11.2018 13:30 | Semberija | 0 : 4 | Novo doba | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
11.11.2018 13:30 | Kolektiv | 2 : 0 | Jedinstvo |
4. juli
Pojezna
|
|
Zborište
Zborište
|
11.11.2018 13:30 | 4. juli | 0 : 7 | Zborište |
Jedinstvo
Obudovac
|
|
Posavina
Miloševac
|
11.11.2018 14:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Posavina | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
11.11.2018 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Crkvina
Crkvina
|
11.11.2018 14:00 | Mladost(ST) | 2 : 3 | Crkvina | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
11.11.2018 14:00 | Partizan | 4 : 0 | Zvijezda |
Panteri
Zagoni
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
11.11.2018 13:30 | Panteri | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
11.11.2018 13:30 | Koridor 2011 | 0 : 0 | Magnojević 2001 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
11.11.2018 13:30 | Ljeljenča | 5 : 1 | Sloga 94 | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
11.11.2018 13:30 | Polet | 0 : 1 | Omladinac | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
11.11.2018 13:30 | Građanski | 2 : 2 | Kovačići 08 |
VSK
Velino Selo
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
11.11.2018 13:30 | VSK | 3 : 0 | Ostojićevo | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Međaši
Međaši
|
11.11.2018 13:30 | Pobjeda | 8 : 0 | Međaši | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Tavna
Banjica
|
11.11.2018 13:30 | Glogovac | 3 : 1 | Tavna | ||||||
Drina
Batar
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
11.11.2018 13:30 | Drina | 2 : 0 | Polet | ||||||
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
OFK Batković
Batković
|
11.11.2018 13:30 | Sloga 2 | 1 : 0 | OFK Batković |
TOŠK
Tešanj
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
11.11.2018 13:30 | TOŠK | 3 : 2 | Metalleghe BSI |
FK Vitez
Vitez
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
11.11.2018 13:30 | FK Vitez | 4 : 1 | Bratstvo | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Krajina
Cazin
|
11.11.2018 13:30 | Krajišnik | 3 : 2 | Krajina | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Iskra
Bugojno
|
11.11.2018 13:30 | Kiseljak | 4 : 1 | Iskra | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Travnik
Travnik
|
11.11.2018 13:30 | Brekovica 78 | 0 : 1 | Travnik | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Busovača
Busovača
|
11.11.2018 13:30 | Rudar | 3 : 1 | Busovača |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
11.11.2018 13:30 | Dinamo | 2 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Seona
Seona
|
|
Sloga
Tojšići
|
11.11.2018 13:30 | Seona | 5 : 1 | Sloga | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Priluk
Priluk
|
11.11.2018 13:30 | Svatovac | 2 : 1 | Priluk |
Vis
Kosova
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
11.11.2018 13:30 | Vis | 9 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Žepče
Žepče
|
11.11.2018 13:30 | Usora | 1 : 1 | Žepče | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
11.11.2018 13:30 | Natron | 0 : 3 | Krivaja | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Moševac
Moševac
|
11.11.2018 13:30 | SAŠK Napredak | 1 : 2 | Moševac | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Borac
Jelah
|
11.11.2018 13:30 | Radnik | 6 : 0 | Borac | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Azot
Vitkovići
|
11.11.2018 13:30 | Ilijaš | 2 : 0 | Azot |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Klis
Buturović Polje
|
11.11.2018 13:30 | Branitelj | 0 : 3 | Klis | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
11.11.2018 13:30 | Troglav 1918 | 3 : 2 | Rama | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
11.11.2018 13:30 | Posušje | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Grude
Grude
|
|
Turbina
Jablanica
|
11.11.2018 13:30 | Grude | 5 : 0 | Turbina | ||||||
Neum
Neum
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
11.11.2018 13:30 | Neum | 1 : 0 | Bjelopoljac |
Fojnica
Fojnica
|
|
Mladost
Nević Polje
|
11.11.2018 13:30 | Fojnica | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Dnoluka
Kruščica
|
|
Elektrobosna
Jajce
|
11.11.2018 13:30 | Dnoluka | 2 : 1 | Elektrobosna |
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Hajduk
Orašje
|
11.11.2018 13:30 | Vitanovići 78 | 2 : 2 | Hajduk | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Bok
Bok
|
11.11.2018 13:30 | Kostrč | 2 : 1 | Bok | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
11.11.2018 13:30 | Mladost (D) | 4 : 3 | Mladost(DS) | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
11.11.2018 13:30 | Dragovoljac | 0 : 0 | Mladost(S) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Dubrave
Dubrave
|
11.11.2018 13:30 | 19 srpanj | 2 : 1 | Dubrave | ||||||
Sloga(T)
Tolisa
|
|
Napredak
Matići
|
11.11.2018 13:30 | Sloga(T) | 0 : 3 | Napredak |
DSK
Devetak
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
11.11.2018 13:30 | DSK | 2 : 3 | Orahovica 74 | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
11.11.2018 13:30 | Željezničar | 3 : 1 | Mladost(K) | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Polet
Palanka
|
11.11.2018 13:30 | Vražići 92 | 3 : 2 | Polet | ||||||
Mladost(T)
Tinja
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
11.11.2018 13:30 | Mladost(T) | 1 : 4 | Doboj Istok | ||||||
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
11.11.2018 13:30 | Mladost(B) | 2 : 1 | Ingram | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
11.11.2018 13:30 | Trešnjevka | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Proleter
Slavinovići
|
11.11.2018 13:30 | Gornji Rahić | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
11.11.2018 13:30 | Rijeka | 2 : 2 | Omazići 1937 |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Koraj
Koraj
|
11.11.2018 13:30 | Biberovo Polje | 3 : 0 | Koraj | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Voćar
Šatorovići
|
11.11.2018 13:30 | OFK Vida | 5 : 2 | Voćar | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
11.11.2018 13:30 | Omladinac 68 | 0 : 0 | Željezničar | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
12 decembar
Rajska
|
11.11.2018 13:30 | Graničar | 5 : 3 | 12 decembar | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
11.11.2018 10:00 | Ograđenovac | 0 : 5 | Jedinstvo | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
11.11.2018 13:30 | Izbor | 2 : 0 | Trebava | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Sloboda
Kerep
|
11.11.2018 13:30 | OFK Međiđa | 0 : 3 | Sloboda |
Sloga
Bikodže
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
11.11.2018 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Bukovik | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
11.11.2018 13:30 | Mladost(P) | 7 : 1 | Špionica 1953 | ||||||
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
11.11.2018 13:30 | Rudar | 3 : 1 | Stjepan Polje | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Mramor
Babice
|
11.11.2018 13:30 | Polet | 3 : 3 | Mramor | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
11.11.2018 13:30 | BSK | 5 : 1 | Mladost(D) | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
11.11.2018 13:30 | Pribava | 5 : 0 | Orahovica 77 | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Turija
Turija
|
11.11.2018 13:30 | 25 maj | 3 : 1 | Turija |
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Metalac
Živinice
|
11.11.2018 13:30 | OFK Tuzla | 2 : 1 | Metalac | ||||||
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Napredak
Tupkovići
|
11.11.2018 13:30 | Mladost(GŽ) | 1 : 0 | Napredak | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Rudar
Bukinje
|
11.11.2018 13:30 | Slatina | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Srnica
Treštenica
|
11.11.2018 13:30 | Rainci | 2 : 0 | Srnica | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
11.11.2018 13:30 | Mladost 78 | 4 : 1 | Vrana | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Grivice
Grivice
|
11.11.2018 13:30 | Partizan | 1 : 1 | Grivice |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Sapna
Sapna
|
11.11.2018 13:30 | Krušik | 2 : 1 | Sapna |
Sloboda
Užice
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
11.11.2018 13:00 | Sloboda | 2 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
11.11.2018 13:00 | OFK Žarkovo | 2 : 2 | Zlatibor | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Javor
Ivanjica
|
11.11.2018 13:00 | Metalac | 4 : 1 | Javor |
Berane
Berane
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
11.11.2018 13:00 | Berane | 0 : 1 | Jedinstvo | ||||||
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
|
Dečić
Tuzi
|
11.11.2018 13:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 1 : 0 | Dečić | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
11.11.2018 13:00 | Bokelj | 1 : 3 | Otrant-Olympic | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Arsenal
Tivat
|
11.11.2018 13:00 | Igalo | 1 : 0 | Arsenal | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Kom
Podgorica
|
11.11.2018 13:00 | Jezero | 2 : 1 | Kom |
Arsenal
London
|
|
Wolverhampton
Wolverhampton
|
11.11.2018 17:30 | Arsenal | 1 : 1 | Wolverhampton | ||||||
Chelsea
London
|
|
Everton
Liverpool
|
11.11.2018 15:15 | Chelsea | 0 : 0 | Everton | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Fulham
London
|
11.11.2018 13:00 | Liverpool | 2 : 0 | Fulham | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Manchester United
Manchester
|
11.11.2018 17:30 | Manchester City | 3 : 1 | Manchester United |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Huesca
Huesca
|
11.11.2018 12:00 | Deportivo Alavés | 2 : 1 | Huesca | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Real Betis
Sevilla
|
11.11.2018 16:15 | Barcelona | 3 : 4 | Real Betis | ||||||
Celta de Vigo
Vigo
|
|
Real Madrid
Madrid
|
11.11.2018 20:45 | Celta de Vigo | 2 : 4 | Real Madrid | ||||||
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Villarreal
Villarreal
|
11.11.2018 18:30 | Rayo Vallecano | 2 : 2 | Villarreal | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Espanyol
Barcelona
|
11.11.2018 18:30 | Sevilla | 2 : 1 | Espanyol |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
11.11.2018 15:30 | RB Leipzig | 3 : 0 | Bayer Leverkusen | ||||||
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
11.11.2018 18:00 | Eintracht | 3 : 0 | Schalke 04 |
Atalanta
Bergamo
|
|
Internazionale
Milano
|
11.11.2018 12:30 | Atalanta | 4 : 1 | Internazionale | ||||||
Chievo
Verona
|
|
Bologna
Bologna
|
11.11.2018 15:00 | Chievo | 2 : 2 | Bologna | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Udinese
Udine
|
11.11.2018 15:00 | Empoli | 2 : 1 | Udinese | ||||||
Roma
Roma
|
|
Sampdoria
Genova
|
11.11.2018 15:00 | Roma | 4 : 1 | Sampdoria | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Lazio
Roma
|
11.11.2018 18:00 | Sassuolo | 1 : 1 | Lazio | ||||||
Milan
Milano
|
|
Juventus
Torino
|
11.11.2018 20:30 | Milan | 0 : 2 | Juventus |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Caen
Caen
|
11.11.2018 15:00 | Bordeaux | 0 : 0 | Caen | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Dijon
Dijon
|
11.11.2018 17:00 | Olympique Marseille | 2 : 0 | Dijon | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Nantes
Nantes
|
11.11.2018 17:00 | Rennes | 1 : 1 | Nantes | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
PSG
Paris
|
11.11.2018 21:00 | Monaco | 0 : 4 | PSG |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
11.11.2018 13:30 | Zvijezda 09 | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
11.11.2018 13:30 | Slavija | 1 : 3 | Borac | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Čelik
Zenica
|
11.11.2018 16:00 | Velež | 4 : 2 | Čelik |
Modriča
Modriča
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
11.11.2018 12:00 | Modriča | 5 : 0 | Jedinstvo |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Posušje
Posušje
|
11.11.2018 13:00 | Tomislav | 2 : 2 | Posušje | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Leotar
Trebinje
|
11.11.2018 13:00 | Stolac | 1 : 0 | Leotar |
Zrinjski
Mostar
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
11.11.2018 14:30 | Zrinjski | 1 : 2 | Zvijezda 09 |
Modriča
Modriča
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
11.11.2018 10:00 | Modriča | 5 : 2 | Jedinstvo |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Posušje
Posušje
|
11.11.2018 11:00 | Tomislav | 1 : 0 | Posušje | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Leotar
Trebinje
|
11.11.2018 11:00 | Stolac | 4 : 1 | Leotar |
Zrinjski
Mostar
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
11.11.2018 13:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Zvijezda 09 |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
11.11.2018 10:00 | Željezničar Sport Team | 0 : 3 | Borac | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Modriča
Modriča
|
11.11.2018 10:00 | Proleter | 0 : 3 | Modriča | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Željezničar
Doboj
|
11.11.2018 10:00 | Tekstilac Kort | 2 : 1 | Željezničar | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Sloga(S)
Saničani(Rakelići)
|
11.11.2018 10:00 | Mineral | 14 : 0 | Sloga(S) |
Mladost
Gacko
|
|
Stakorina
Čajniče
|
11.11.2018 11:00 | Mladost | 6 : 0 | Stakorina |
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
11.11.2018 10:00 | Željezničar Sport team | 3 : 0 | Borac | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Modriča
Modriča
|
11.11.2018 10:00 | Proleter | 4 : 2 | Modriča | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Željezničar
Doboj
|
11.11.2018 11:30 | Tekstilac Kort | 1 : 3 | Željezničar | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
11.11.2018 10:00 | Mineral | 4 : 0 | Radnik Urije |
Rosa Brandis
Turbe
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
11.11.2018 13:00 | Rosa Brandis | 0 : 2 | Široki Brijeg |
Beli anđeo
Popovo polje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
11.11.2018 19:30 | Beli anđeo | 5 : 3 | Zrinjski | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Centar
Sarajevo
|
11.11.2018 17:00 | Seljak | 5 : 1 | Centar |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Brčko Zdravlje
Brčko
|
11.11.2018 18:00 | Ljubinje | 8 : 7 | Brčko Zdravlje |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Policajac
Banja Luka
|
11.11.2018 15:30 | Ljubić | 2 : 9 | Policajac |
Mornar
Bar
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
11.11.2018 19:00 | Mornar | 95 : 99 | Budućnost VOLI |
Kakanj
Kakanj
|
|
Spars
Sarajevo
|
11.11.2018 | Kakanj | 81 : 78 | Spars |
Budućnost BN Basket
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
11.11.2018 19:00 | Budućnost BN Basket | 95 : 87 | Borac | ||||||
Drina-Princip
Zvornik
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
11.11.2018 18:00 | Drina-Princip | 60 : 72 | Radnik BN Basket | ||||||
Student-Igokea
Banja Luka
|
|
Prijedor
Prijedor
|
11.11.2018 20:00 | Student-Igokea | 68 : 57 | Prijedor |
WBS
Teslić
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
11.11.2018 00:00 | WBS | 94 : 69 | Rudar 2015 |
SKK Borac 1947
Banja Luka
|
|
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
11.11.2018 18:00 | SKK Borac 1947 | 45 : 50 | Mladost Bulldogs |
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
Jedinstvo Piemonte
Tuzla
|
11.11.2018 | Rudar Sport | 59 : 70 | Jedinstvo Piemonte |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Breza 1934
Breza
|
11.11.2018 | Ilijaš | 3 : 0 | Breza 1934 |
Mladost
Brčko
|
|
Majevica
Lopare
|
11.11.2018 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Majevica |
Tuzla
Tuzla
|
|
Tešanj
Tešanj
|
11.11.2018 12:00 | Tuzla | 0 : 3 | Tešanj |
Rudo
Rudo
|
|
Gacko 2
Gacko
|
11.11.2018 18:00 | Rudo | 3 : 0 | Gacko 2 |
Briješće
Sarajevo
|
|
Jajce
Jajce
|
11.11.2018 | Briješće | 34 : 31 | Jajce | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Velež
Mostar
|
11.11.2018 | Donji Vakuf | 38 : 30 | Velež |
Kozara
Gradiška
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
11.11.2018 17:30 | Kozara | 34 : 32 | Kotor Varoš |
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Laktaši
Laktaši
|
11.11.2018 17:30 | Srednjoškolac | 27 : 32 | Laktaši | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
Sloga
Prnjavor
|
11.11.2018 14:00 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 30 : 22 | Sloga | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Kaluđer
Banja Luka
|
11.11.2018 15:00 | Srbac | 27 : 21 | Kaluđer |
Vitez
Vitez
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
11.11.2018 | Vitez | 35 : 30 | Sloga 2013 | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Iskra(S)
Stolac
|
11.11.2018 | Zrinjski | 35 : 27 | Iskra(S) | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Krajina
Cazin
|
11.11.2018 | Turbina | 20 : 36 | Krajina |
Radnik
Bijeljina
|
|
Borja
Teslić
|
11.11.2018 16:00 | Radnik | 50 : 13 | Borja | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
11.11.2018 13:30 | Leotar | 16 : 19 | Omladinac |
Srbac
Srbac
|
|
Borac 2
Banja Luka
|
11.11.2018 13:00 | Srbac | 32 : 23 | Borac 2 |