Mladost (R)
Rogatica
|
|
Velež
Nevesinje
|
13.11.2016 13:30 | Mladost (R) | 4 : 0 | Velež | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
13.11.2016 13:30 | Jedinstvo (Br) | 4 : 3 | Sloga Junajted | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
13.11.2016 13:30 | Mladost (BS) | 2 : 1 | Jedinstvo (Bč) | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Drina HE
Višegrad
|
13.11.2016 13:30 | Vlasenica | 4 : 0 | Drina HE |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Ozren
Petrovo
|
13.11.2016 11:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Ozren | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Modriča
Modriča
|
13.11.2016 13:30 | Borac | 1 : 1 | Modriča |
Omladinac
Potočari
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
13.11.2016 13:30 | Omladinac | 3 : 1 | Partizan | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
13.11.2016 13:30 | Sloga | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
13.11.2016 13:30 | Radnički | 3 : 0 | OFK Šekovići | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Podrinje
Tršić
|
13.11.2016 13:30 | Budućnost | 1 : 0 | Podrinje | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
13.11.2016 13:30 | Mladost | 7 : 1 | Zadrugar | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Milići
Milići
|
13.11.2016 13:30 | OFK Trnovica | 4 : 0 | Milići |
Karanovac
Karanovac
|
|
Čelinac
Čelinac
|
13.11.2016 13:30 | Karanovac | 2 : 0 | Čelinac | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
FSA
Prijedor
|
13.11.2016 13:30 | Dubrave | 1 : 0 | FSA | ||||||
Ravan
Međeđa
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
13.11.2016 13:30 | Ravan | 2 : 3 | Mladost | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
13.11.2016 11:00 | Gomjenica | 0 : 1 | Naprijed |
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina
|
13.11.2016 13:30 | Polet Krajišnik | 1 : 0 | Šnjegotina | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
13.11.2016 13:30 | Gomionica | 3 : 0 | Rekreativo | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
13.11.2016 13:30 | Budućnost | 3 : 2 | Džaja | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
13.11.2016 13:30 | Sloga Nektar | 4 : 0 | Borac | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
13.11.2016 13:30 | Gorica | 6 : 0 | Mladost Farma Prom | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
13.11.2016 13:30 | Omladinac | 0 : 2 | Krajina |
Polet
Čović Polje
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
13.11.2016 14:00 | Polet | 3 : 0 | Pelagićevo | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Posavina
Miloševac
|
13.11.2016 14:00 | Borac | 3 : 0 | Posavina | ||||||
Bosna
Modrički Lug
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
13.11.2016 14:00 | Bosna | 2 : 6 | Bratstvo | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Ukrina
Čečava
|
13.11.2016 14:00 | Rudar | 2 : 0 | Ukrina | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Mladost
Dobrinja
|
13.11.2016 14:00 | Kladari Gornji | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Sloga
Jakeš
|
|
Crkvina
Crkvina
|
13.11.2016 14:00 | Sloga | 2 : 1 | Crkvina | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
13.11.2016 14:00 | Hajduk | 5 : 1 | Skugrić 1964 |
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Novo doba
Čardačine
|
13.11.2016 13:30 | Miloš Obilić | 2 : 3 | Novo doba | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Balatun
Balatun
|
13.11.2016 13:30 | Sloboda | 2 : 2 | Balatun | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
13.11.2016 13:30 | BSK Ledinci | 2 : 2 | Strijelac | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Drina
Amajlije
|
13.11.2016 13:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Drina | ||||||
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
13.11.2016 13:30 | Proleter | 6 : 2 | SFK Akademac UIS | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Priboj
Priboj
|
13.11.2016 13:30 | Semberija | 1 : 0 | Priboj | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Brodac
Brodac
|
13.11.2016 13:30 | Stević Jovan | 1 : 1 | Brodac |
Vučijak
Majevac
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
13.11.2016 13:30 | Vučijak | 4 : 2 | Željezničar | ||||||
OFK Zborište
Zborište
|
|
BSK
Bušletić
|
13.11.2016 13:30 | OFK Zborište | 8 : 0 | BSK | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
4. juli
Pojezna
|
13.11.2016 13:30 | Ozrenski sokolovi | 5 : 0 | 4. juli | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
13.11.2016 13:30 | 27. Juli | 0 : 4 | Borac (BL) | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
13.11.2016 13:30 | Polet | 4 : 0 | Zadrugar |
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
13.11.2016 14:00 | Crvena zvijezda | 2 : 2 | Zvijezda |
Biseri
Lišnja
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
13.11.2016 14:00 | Biseri | 1 : 3 | Budućnost |
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Polet
Mala Obarska
|
13.11.2016 14:00 | Omladinac | 4 : 1 | Polet |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
13.11.2016 13:00 | SFK 2000 | 23 : 0 | Mladost |
Beli anđeo
Popovo polje
|
|
Derventa
Derventa
|
13.11.2016 19:00 | Beli anđeo | 6 : 2 | Derventa | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Brod
Brod
|
13.11.2016 19:00 | Glasinac | 5 : 2 | Brod |
Starčevica
Banja Luka
|
|
Obilić
Prnjavor
|
13.11.2016 14:00 | Starčevica | 3 : 10 | Obilić |
Seljak
Livno
|
|
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
13.11.2016 18:00 | Seljak | 5 : 6 | Mostar SG Staklorad | ||||||
Sofić
Buturović Polje
|
|
Centar
Sarajevo
|
13.11.2016 18:30 | Sofić | 2 : 5 | Centar |
Sokrates
Banja Luka
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
13.11.2016 12:30 | Sokrates | 4 : 1 | Ljubinje | ||||||
Jošavka
Čelinac
|
|
Jahorina
Pale
|
13.11.2016 17:00 | Jošavka | 1 : 9 | Jahorina |
Una
Kozarska Dubica
|
|
Ušće
Banja Luka
|
13.11.2016 17:00 | Una | 84 : 81 | Ušće |
Krka
Novo Mesto
|
|
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
13.11.2016 12:00 | Krka | 97 : 87 | MZT Skopje Aerodrom | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Zadar
Zadar
|
13.11.2016 21:00 | Mornar | 104 : 110 | Zadar | ||||||
Cibona
Zagreb
|
|
Crvena zvezda mts
Beograd
|
13.11.2016 21:00 | Cibona | 70 : 91 | Crvena zvezda mts | ||||||
Union Olimpija
Ljubljana
|
|
FMP
Železnik
|
13.11.2016 19:00 | Union Olimpija | 89 : 85 | FMP |
Široki
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.11.2016 17:00 | Široki | 73 : 79 | Zrinjski |
Kozara
Gradiška
|
|
Rogatica
Rogatica
|
13.11.2016 16:00 | Kozara | 79 : 87 | Rogatica | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
HEO
Bileća
|
13.11.2016 18:00 | Prijedor | 74 : 54 | HEO | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
13.11.2016 18:00 | Borac | 54 : 76 | Radnik BN Basket |
Tempo
Ražljevo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
13.11.2016 14:00 | Tempo | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Maglić
Foča
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
13.11.2016 15:30 | Maglić | 3 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Glasinac
Sokolac
|
13.11.2016 17:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Glasinac |
Bratunac
Bratunac
|
|
Drina
Zvornik
|
13.11.2016 18:00 | Bratunac | 2 : 3 | Drina | ||||||
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Rudar
Ugljevik
|
13.11.2016 14:00 | Han Pijesak | 3 : 0 | Rudar |
Mladost
Brod
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
13.11.2016 18:00 | Mladost | 0 : 3 | Ukrina |
Inova
Banja Luka
|
|
Pliva
Šipovo
|
13.11.2016 15:00 | Inova | 3 : 1 | Pliva |
Laktaši
Laktaši
|
|
Leotar
Trebinje
|
13.11.2016 13:00 | Laktaši | 25 : 41 | Leotar | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
13.11.2016 18:00 | Bijeljina | 33 : 34 | ORK Borac |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Derventa 2
Derventa
|
13.11.2016 16:00 | Omladinac | 35 : 34 | Derventa 2 |
Doboj
Doboj
|
|
Laktaši
Laktaši
|
13.11.2016 18:00 | Doboj | 20 : 19 | Laktaši | ||||||
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
13.11.2016 18:00 | Nestro grupa Brod | 26 : 20 | Jedinstvo |