XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 271 utakmica za dan
Nedelja, 16 Septembar 2018

Fudbal

16.09.2018 19:00 Voždovac 1 : 3 Čukarički
16.09.2018 16:00 Spartak ŽK 0 : 1 Napredak
16.09.2018 16:00 Sindjelić 2 : 0 Radnički 1923
16.09.2018 16:00 Zlatibor 2 : 0 Borac
16.09.2018 16:00 Javor 2 : 0 Sloboda
16.09.2018 16:00 OFK Žarkovo 0 : 1 Trajal
16.09.2018 16:30 GOŠK 1 : 3 Mladost
16.09.2018 19:30 Željezničar 1 : 0 Radnik
16.09.2018 16:30 Mladost 1 : 1 Sloga(S)
16.09.2018 16:30 Dubrave 2 : 0 Proleter
16.09.2018 11:00 Jedinstvo 4 : 1 Laktaši
16.09.2018 16:30 Velež 1 : 0 Ilićka 01
16.09.2018 16:30 Jedinstvo(Br) 1 : 2 Stakorina
16.09.2018 16:30 Mladost(G) 0 : 3 Jedinstvo(Bč)
16.09.2018 16:30 Mladost(R) 3 : 2 Proleter
16.09.2018 16:30 Mladost 0 : 2 OFK Lauš
16.09.2018 16:30 Sloga 5 : 2 BSK
16.09.2018 11:00 Krajina 2 : 0 OFK Brdo
16.09.2018 16:30 Sloga 3 : 2 Naša krila
16.09.2018 16:30 Sloga 3 : 2 Zvijezda
16.09.2018 16:30 Rudanka 3 : 2 Vučijak
16.09.2018 16:30 Crvena zvijezda 4 : 3 Mineral
16.09.2018 16:30 Skugrić 6 : 0 Željezničar
16.09.2018 16:30 Sloboda 4 : 1 Podrinje
16.09.2018 16:30 BSK Ledinci 3 : 0 Majevica
16.09.2018 16:30 Rudar 1925 2 : 0 Vlasenica
16.09.2018 16:30 Jedinstvo 4 : 0 OFK Trnovica
16.09.2018 16:30 Birač 1 : 2 Mladost
16.09.2018 16:30 Omladinac 3 : 1 Partizan
16.09.2018 16:30 Čelopek 4 : 0 Lokomotiva
16.09.2018 16:30 OFK Šekovići 2 : 0 Milići
16.09.2018 16:30 Rudo 1 : 3 Sokolac
16.09.2018 16:30 Romanija 1 : 3 Han Pijesak
16.09.2018 16:30 Podgrmeč 4 : 1 Plamen
16.09.2018 16:30 Ljubija 1 : 1 Radnik
16.09.2018 16:30 Mrakovica 1 : 1 Gomjenica
16.09.2018 16:30 OFK Ravan 1 : 0 Brzi
16.09.2018 16:30 Slaven 0 : 1 Svodna
16.09.2018 17:00 13 Skojevki 5 : 0 Mladi Krajišnik
16.09.2018 17:00 Borac 3 : 3 Kalemi
16.09.2018 17:00 Potkozarje 1 : 0 Torpedo
16.09.2018 17:00 Biseri 1 : 1 Tamaris
16.09.2018 17:00 Sloboda 1 : 3 Kozara
16.09.2018 16:30 Džaja 2 : 1 Rekreativo
16.09.2018 16:30 Budućnost 2 : 3 Gomionica
16.09.2018 16:30 Šnjegotina 3 : 0 OFK Banja Luka 2017
16.09.2018 16:30 Sloga Nektar 5 : 3 OFK Spartak 2013
16.09.2018 16:30 Vrbas 2 : 1 Borac
16.09.2018 16:30 Ukrina 1 : 0 Sloga 73
16.09.2018 16:30 Borac(K) 5 : 1 Borac(O)
16.09.2018 16:30 Pelagićevo 1 : 6 Budućnost
16.09.2018 16:30 Bratstvo 2 : 0 BSK
16.09.2018 16:30 Trebavac 0 : 0 Skugrić 1964
16.09.2018 16:30 Rudar 1 : 8 Hajduk
16.09.2018 16:30 Kladari 1 : 2 Borac(BL)
16.09.2018 17:00 Slijepčevići 0 : 0 Jugović
16.09.2018 17:00 Sava 04 2 : 1 Crvena zvijezda
16.09.2018 17:00 Zadrugar 1 : 6 OFK Brezik
16.09.2018 17:00 Obilić 1 : 1 Grčica
16.09.2018 17:00 Gredice 3 : 0 Borac
16.09.2018 17:00 Mladost 2003 4 : 1 Jedinstvo
16.09.2018 17:00 Mladost(L) 1 : 0 Mladost(S)
16.09.2018 16:30 Proleter 0 : 3 Zadrugar
16.09.2018 16:30 Balatun 0 : 0 Novo doba
16.09.2018 16:30 Miloš Obilić 0 : 0 Jedinstvo
16.09.2018 16:30 Stević Jovan 4 : 3 Kolektiv
16.09.2018 16:30 Obarska 6 : 2 Semberija
16.09.2018 16:30 OFK Janja 2009 3 : 0 Priboj
16.09.2018 16:30 Drina 1 : 0 OFK Magnojević
16.09.2018 16:00 Budućnost 3 : 0 Pecka
16.09.2018 16:00 Tabanci 2 : 0 Lokanj
16.09.2018 13:00 Jardan 2 : 2 Borac
16.09.2018 16:00 Jasenica 0 : 3 Branjevo
16.09.2018 16:00 Jadar 3 : 1 Polet
16.09.2018 16:30 Rasavci 3 : 1 Moštanica
16.09.2018 16:30 Omladinac 2 : 1 Berek 1975
16.09.2018 16:30 Kiseljak 0 : 9 Kozara
16.09.2018 17:00 Romanovci 3 : 0 Jablanica
16.09.2018 17:00 Laminci 1 : 0 Polet
16.09.2018 17:00 Vilusi 0 : 2 Mladost
16.09.2018 16:30 Budućnost 5 : 2 Polet
16.09.2018 11:00 Bratstvo 3 : 0 Vrbas
16.09.2018 16:30 Milan 3 : 4 OFK Nožičko
16.09.2018 16:30 Crni vrh 3 : 0 Crvena zemlja
16.09.2018 16:30 Liješće 3 : 1 4. juli
16.09.2018 16:30 Polet 3 : 0 Radnički
16.09.2018 16:30 27. Juli 3 : 1 Zborište
16.09.2018 16:30 Ozrenski sokolovi 5 : 1 Zadrugar
16.09.2018 16:30 Mladost(D) 5 : 1 Sloga
16.09.2018 16:30 Partizan 2 : 0 Jedinstvo
16.09.2018 16:30 Omladinac 2 : 1 Crvena zvijezda
16.09.2018 13:00 Mladost(B) 0 : 3 Crkvina
16.09.2018 16:30 Zvijezda 4 : 2 Dobor
16.09.2018 11:00 Bobetino Brdo 5 : 0 Sloboda
16.09.2018 11:00 Čelik 0 : 3 Budućnost Red Star
16.09.2018 11:00 Strijelac 3 : 0 Polet
16.09.2018 16:00 Ljeljenča 2 : 0 Koridor 2011
16.09.2018 16:00 Polet 1 : 4 Panteri
16.09.2018 16:00 Kovačići 08 1 : 1 Proleter
16.09.2018 16:00 Omladinac 7 : 2 Sloga 94
16.09.2018 16:00 Ostojićevo 1 : 4 Ljeskovac
16.09.2018 16:00 Glogovac 2 : 3 Pobjeda
16.09.2018 16:00 Drina 3 : 3 VSK
16.09.2018 16:00 Sloga 2 3 : 0 Međaši
16.09.2018 16:00 OFK Batković 1 : 1 Borac
16.09.2018 16:00 Polet 0 : 1 Tavna
16.09.2018 10:30 Borac 3 : 3 OFK Buk
16.09.2018 10:30 Budućnost 2 : 0 Modran
16.09.2018 10:30 Sloga 2 : 1 Piperci
16.09.2018 10:30 Mladen Perić 6 : 2 Lazarevica
16.09.2018 10:30 Nacional 2 : 2 Sava
16.09.2018 16:30 TOŠK 3 : 2 Slaven
16.09.2018 16:00 Vlašić 4 : 0 Busovača
16.09.2018 16:00 Krajišnik 1 : 0 Kiseljak
16.09.2018 16:00 Borac 3 : 0 Sloga
16.09.2018 16:00 Svatovac 3 : 1 Seona
16.09.2018 16:00 Bosna(M) 3 : 2 Priluk
16.09.2018 16:00 Natron 1 : 1 Vis
16.09.2018 16:00 SAŠK Napredak 7 : 2 Famos
16.09.2018 16:00 Radnik 4 : 0 Usora
16.09.2018 16:00 Bosna Union 2 : 3 Jedinstvo
16.09.2018 16:00 Ilijaš 2 : 0 Žepče
16.09.2018 16:00 Pobjeda 5 : 0 Krivaja
16.09.2018 16:00 Branitelj 2 : 0 Bjelopoljac
16.09.2018 16:00 Sloga 1 : 1 Brotnjo
16.09.2018 16:00 Klis 3 : 0 Tomislav
16.09.2018 16:00 Troglav 1918 4 : 1 Neum
16.09.2018 16:00 Posušje 5 : 0 Grude
16.09.2018 16:00 Željezničar 2 : 1 Omladinac
16.09.2018 16:00 Rudar 1 : 2 Vitez
16.09.2018 16:00 Elektrobosna 1 : 1 Mladost
16.09.2018 16:00 Fojnica 1 : 1 Radnik
16.09.2018 16:00 Kaćuni 1 : 1 Dnoluka
16.09.2018 16:30 Mladost(S) 0 : 1 Sloga(P)
16.09.2018 16:30 Mladost(DS) 1 : 0 Dubrave
16.09.2018 16:30 Bok 2 : 2 Napredak
16.09.2018 16:30 Vitanovići 78 1 : 3 Dragovoljac
16.09.2018 16:30 Kostrč 4 : 1 Mladost (D)
16.09.2018 16:00 Mladost(T) 2 : 0 DSK
16.09.2018 16:00 Mladost(B) 4 : 1 Vražići 92
16.09.2018 16:00 Trešnjevka 3 : 2 Željezničar
16.09.2018 16:00 Gornji Rahić 0 : 0 Orahovica 74
16.09.2018 16:00 Rijeka 0 : 0 Mladost(K)
16.09.2018 16:00 Proleter 0 : 1 Doboj Istok
16.09.2018 16:00 Stupčanica 6 : 1 Fortuna
16.09.2018 16:00 Novi Šeher 0 : 1 Zmaj
16.09.2018 16:00 Nemila 2 : 3 Napredak
16.09.2018 15:00 Novi Grad 0 : 4 Mladost
16.09.2018 14:00 Jug 7 : 1 Biser 96
16.09.2018 17:00 Ozren 4 : 1 Bojnik
16.09.2018 13:30 Mošćanica 4 : 2 Igman
16.09.2018 12:00 UNIS 7 : 0 Stup
16.09.2018 11:00 Butmir 1 : 2 Vrbanjuša
16.09.2018 16:00 Junak 2 : 1 Rakitno
16.09.2018 16:00 Šator 0 : 4 Drinovci
16.09.2018 16:00 Bigeste 5 : 1 Kupres
16.09.2018 16:00 Mostar 0 : 3 Lokomotiva
16.09.2018 16:00 Kruševo 4 : 2 Cim
16.09.2018 16:00 Iskra 2 : 1 Višići
16.09.2018 16:00 Buna 0 : 6 Blagaj
16.09.2018 16:00 Brnjaci 3 : 0 Šantići
16.09.2018 16:00 Bilalovac 8 : 1 Nova Bila
16.09.2018 16:00 OFK Lugovi 3 : 2 Karaula
16.09.2018 16:30 Korpar 0 : 0 OFK Brčko
16.09.2018 16:30 Mladi Zadrugar 4 : 2 Mladost
16.09.2018 16:30 Frankopan 4 : 0 Tramošnica
16.09.2018 16:30 Dinamo 75 0 : 3 Ravne
16.09.2018 16:00 Biberovo Polje 2 : 0 Jedinstvo
16.09.2018 16:00 12 decembar 1 : 1 Trebava
16.09.2018 16:00 Željezničar 2 : 0 Sloboda
16.09.2018 16:00 Voćar 2 : 0 OFK Međiđa
16.09.2018 16:00 Koraj 3 : 4 Izbor
16.09.2018 16:00 OFK Vida 4 : 1 Ograđenovac
16.09.2018 16:00 Omladinac 68 4 : 0 Graničar
16.09.2018 16:00 Sloga 2 : 3 Mladost(D)
16.09.2018 16:00 Mramor 3 : 0 Orahovica 77
16.09.2018 16:00 Stjepan Polje 4 : 0 Turija
16.09.2018 16:00 Špionica 1953 0 : 0 25 maj
16.09.2018 16:00 Bukovik 2 : 1 Pribava
16.09.2018 16:00 Mladost(P) 3 : 2 BSK
16.09.2018 16:00 Rudar 5 : 1 Polet
16.09.2018 16:00 OFK Tuzla 2 : 1 Mladost(S)
16.09.2018 16:00 Srnica 3 : 0 Vrana
16.09.2018 16:00 Rudar 2 : 0 Grivice
16.09.2018 16:00 Napredak 3 : 2 Partizan
16.09.2018 16:00 Metalac 1 : 1 Mladost 78
16.09.2018 16:00 Slatina 2 : 0 Gornji Rainci
16.09.2018 16:00 Kralupi 1 : 0 Uskok
16.09.2018 16:00 Ljiljan 0 : 2 Dijamant
16.09.2018 16:00 Poriječani 3 : 0 Monjare
16.09.2018 16:00 Liješeva 1 : 1 Moštre
16.09.2018 16:00 Bratstvo 0 : 2 Omladinac
16.09.2018 16:00 Brka 1948 4 : 0 Zelinja 76
16.09.2018 16:00 Sloboda 4 : 2 Mionica 85
16.09.2018 16:00 Posavina 4 : 4 Napredak
16.09.2018 16:00 Memići 5 : 3 Mladost
16.09.2018 16:00 Spreča 2 : 2 Radnik 018
16.09.2018 16:00 Krušik 2 : 0 Pasci 78
16.09.2018 16:00 Sapna 1 : 0 Bijeljevac
16.09.2018 16:00 Borac 5 : 2 Oskova
16.09.2018 16:00 Jablanica 0 : 2 Gornje Dubrave
16.09.2018 16:00 Konjuh 1 : 1 Budućnost
16.09.2018 15:30 Otrant 0 : 0 Bokelj
16.09.2018 15:30 Arsenal 0 : 0 Igalo
16.09.2018 15:30 Dečić 2 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
16.09.2018 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Berane
16.09.2018 15:30 Kom 0 : 0 Jezero
16.09.2018 14:30 Wolverhampton 1 : 0 Burnley
16.09.2018 17:00 Everton 1 : 3 West Ham United
16.09.2018 18:30 Real Valladolid 0 : 1 Deportivo Alavés
16.09.2018 16:15 Espanyol 1 : 0 Levante
16.09.2018 12:00 Leganés 0 : 1 Villarreal
16.09.2018 20:45 Sevilla 0 : 2 Getafe
16.09.2018 15:30 Werder 1 : 1 Nürnberg
16.09.2018 18:00 Freiburg 3 : 3 Stuttgart
16.09.2018 20:30 Cagliari 1 : 1 Milan
16.09.2018 18:00 Empoli 0 : 1 Lazio
16.09.2018 15:00 Genoa 1 : 0 Bologna
16.09.2018 15:00 Juventus 2 : 1 Sassuolo
16.09.2018 12:30 Roma 2 : 2 Chievo
16.09.2018 15:00 Udinese 1 : 1 Torino
16.09.2018 17:00 Bordeaux 3 : 3 Nîmes
16.09.2018 21:00 Olympique Marseille 4 : 0 Guingamp
16.09.2018 15:00 Nantes 0 : 0 Reims
16.09.2018 16:30 Gradina 1 : 5 Iskra
16.09.2018 16:30 Alfa 1 : 4 Emina
16.09.2018 16:30 Libero 6 : 0 Fortuna
16.09.2018 16:30 Široki Brijeg 3 : 1 Mladost
16.09.2018 16:30 Sloboda 0 : 5 Sana 2014
16.09.2018 17:00 Radnik 1 : 3 Borac
16.09.2018 12:00 Sloga 4 : 4 Sloboda
16.09.2018 12:00 Jedinstvo 0 : 1 Željezničar Sport team
16.09.2018 12:00 Kozara 0 : 1 Krajina
16.09.2018 12:00 Metalleghe BSI 2 : 1 Rudar Prijedor
16.09.2018 12:00 Orašje 1 : 2 Bratstvo
16.09.2018 12:00 Zvijezda 3 : 0 Sloga
16.09.2018 12:00 Borac 0 : 2 Proleter
16.09.2018 12:00 Tuzla City 9 : 0 Podrinje
16.09.2018 12:00 Gradina 3 : 1 Radnički
16.09.2018 12:00 Slaven 4 : 0 Sloga(T)
16.09.2018 12:00 Sloga(GC) 0 : 5 Budućnost
16.09.2018 12:00 Olimpik 4 : 1 Sutjeska
16.09.2018 12:00 Borac 0 : 4 Kiseljak
16.09.2018 12:00 Igman 2 : 0 Čapljina
16.09.2018 12:00 Velež 3 : 1 Stolac
16.09.2018 12:00 Grude 1 : 2 Branitelj
16.09.2018 14:00 Krupa 1 : 0 Zvijezda 09
16.09.2018 10:00 Sloga 4 : 0 Sloboda
16.09.2018 10:00 Podgrmeč 1 : 0 Borac
16.09.2018 10:00 Jedinstvo 1 : 3 Željezničar Sport team
16.09.2018 10:00 Kozara 4 : 1 Krajina
16.09.2018 10:00 Metalleghe BSI 1 : 2 Rudar Prijedor
16.09.2018 10:00 Orašje 2 : 9 Bratstvo
16.09.2018 10:00 Zvijezda 2 : 3 Sloga
16.09.2018 10:00 Borac 0 : 4 Proleter
16.09.2018 10:00 Tuzla City 1 : 1 Podrinje
16.09.2018 10:00 Gradina 1 : 1 Radnički
16.09.2018 10:00 Slaven 1 : 3 Sloga(T)
16.09.2018 10:00 Sloga(GC) 0 : 5 Budućnost
16.09.2018 10:00 Olimpik 7 : 1 Sutjeska
16.09.2018 10:00 Borac 0 : 2 Kiseljak
16.09.2018 10:00 Krivaja 2 : 3 Travnik
16.09.2018 10:00 Igman 2 : 2 Čapljina
16.09.2018 10:00 Velež 7 : 0 Stolac
16.09.2018 10:00 Grude 0 : 1 Branitelj
16.09.2018 12:30 Krupa 4 : 1 Zvijezda 09
16.09.2018 10:00 Željezničar 0 : 4 Borac
16.09.2018 10:00 Polet 1926 14 : 0 Sloga(S)
16.09.2018 10:00 Rudar Prijedor 1 : 5 Kozara
16.09.2018 10:00 Proleter 0 : 2 Tekstilac Kort
16.09.2018 11:00 Drina HE 1 : 0 Slavija