Olimpic
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
30.04.2016 17:00 | Olimpic | 2 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Drina
Zvornik
|
30.04.2016 17:00 | Sloboda | 0 : 2 | Drina | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Travnik
Travnik
|
30.04.2016 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Travnik | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
30.04.2016 17:00 | Velež | 0 : 3 | Sarajevo | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.04.2016 17:00 | Željezničar | 0 : 0 | Zrinjski | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Čelik
Zenica
|
30.04.2016 17:00 | Vitez | 1 : 0 | Čelik | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
30.04.2016 17:00 | Radnik | 2 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
30.04.2016 17:00 | Borac | 2 : 1 | Slavija |
Borac
Šamac
|
|
Kozara
Gradiška
|
30.04.2016 16:30 | Borac | 3 : 5 | Kozara | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
30.04.2016 16:30 | Krupa | 2 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Tekstilac
Derventa
|
30.04.2016 16:30 | Mladost (VO) | 0 : 0 | Tekstilac |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Drina HE
Višegrad
|
30.04.2016 16:30 | Vlasenica | 2 : 3 | Drina HE | ||||||
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Sutjeska
Foča
|
30.04.2016 16:30 | Sloboda (MG) | 0 : 1 | Sutjeska | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Leotar
Trebinje
|
30.04.2016 16:30 | Sloboda (NG) | 2 : 2 | Leotar |
Proleter
Teslić
|
|
Željezničar
Doboj
|
30.04.2016 16:30 | Proleter | 4 : 3 | Željezničar | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Omarska
Omarska
|
30.04.2016 16:30 | Ozren | 1 : 3 | Omarska | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
30.04.2016 16:30 | Ljubić | 3 : 1 | Borac | ||||||
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
|
|
BSK
Banja Luka
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo (Ž) | 2 : 2 | BSK | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
30.04.2016 16:30 | Sloga (T) | 0 : 3 | Sloga (S) | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
Župa
Milosavci
|
30.04.2016 16:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | Župa | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Mladost (DS)
Donja Slatina
|
30.04.2016 16:30 | Liješće | 0 : 2 | Mladost (DS) | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Modriča
Modriča
|
30.04.2016 16:30 | Laktaši | 0 : 0 | Modriča |
Famos
Vojkovići
|
|
Rudar
Ugljevik
|
30.04.2016 16:30 | Famos | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
30.04.2016 16:30 | Proleter | 3 : 0 | Jedinstvo (Bč) | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
30.04.2016 16:30 | Sloga Junajted | 3 : 1 | Mladost (R) | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
30.04.2016 16:30 | Napredak | 5 : 2 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
30.04.2016 16:30 | Mladost (BS) | 2 : 2 | Mladost (G) | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Podrinje
Janja
|
30.04.2016 16:30 | Ilićka 01 | 1 : 1 | Podrinje | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
30.04.2016 16:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Glasinac 2011 |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Karanovac
Karanovac
|
30.04.2016 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Karanovac | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
30.04.2016 16:30 | OFK Brdo | 1 : 0 | Naprijed | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Progres
Kneževo
|
30.04.2016 16:30 | Dubrave | 1 : 2 | Progres | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
30.04.2016 16:30 | Lijevče | 2 : 0 | Sloga DIPO | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
30.04.2016 16:30 | OFK Lauš | 3 : 1 | OFK Ravan |
Hajduk
Batkuša
|
|
Skugrić
Skugrić
|
30.04.2016 16:30 | Hajduk | 3 : 3 | Skugrić | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Ozren
Paklenica
|
30.04.2016 16:30 | Rudanka | 2 : 4 | Ozren | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Polet 1926
Brod
|
30.04.2016 16:30 | Crvena zvijezda | 4 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
30.04.2016 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Mineral | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
30.04.2016 16:30 | Trebava | 3 : 2 | OFK Pridjel | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
30.04.2016 16:30 | Vranjak | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
30.04.2016 16:30 | Posavina | 3 : 4 | Naša krila |
Milići
Milići
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
30.04.2016 16:30 | Milići | 0 : 1 | OFK Šekovići | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
30.04.2016 16:30 | Majevica | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
Guber
Srebrenica
|
30.04.2016 16:30 | Lokanj | 1 : 1 | Guber | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
30.04.2016 16:30 | Partizan | 2 : 0 | Zadrugar | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
30.04.2016 16:30 | OFK Trnovica | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Birač
Derventa
|
30.04.2016 16:30 | Podrinje | 6 : 0 | Birač |
Velež
Nevesinje
|
|
Rudo
Rudo
|
30.04.2016 16:30 | Velež | 3 : 0 | Rudo |
Knežopoljac
Knežica
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
30.04.2016 16:30 | Knežopoljac | 2 : 1 | Plamen | ||||||
Omladinac
Draksenić
|
|
Partizan
Kostajnica
|
30.04.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 5 | Partizan | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
30.04.2016 16:30 | Berek 1975 | 4 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
30.04.2016 16:30 | Kozara | 1 : 3 | Bratstvo |
Borac (M)
Maglajani
|
|
Milan
Kosjerovo
|
30.04.2016 17:00 | Borac (M) | 0 : 2 | Milan |
Mladost
Zalužani
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
30.04.2016 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Gomionica | ||||||
Borac
Istočni Drvar
|
|
Gorica
Šipovo
|
30.04.2016 16:30 | Borac | 3 : 1 | Gorica | ||||||
Sloga-Nektar
Potkozarje
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina
|
30.04.2016 16:30 | Sloga-Nektar | 2 : 0 | Šnjegotina | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
30.04.2016 16:30 | Vrbas | 1 : 2 | Čelinac | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
30.04.2016 16:30 | Rekreativo | 0 : 0 | Omladinac | ||||||
Polet-Krajišnik
Dragočaj
|
|
Džaja
Banja Luka
|
30.04.2016 16:30 | Polet-Krajišnik | 3 : 1 | Džaja |
Crvena Zvijezda
Gajevi
|
|
Sloboda
Vinska
|
30.04.2016 17:00 | Crvena Zvijezda | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Sloga
Jakeš
|
|
Rudar
Stanari
|
30.04.2016 17:00 | Sloga | 6 : 0 | Rudar | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
30.04.2016 17:00 | Crkvina | 5 : 3 | Pelagićevo | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Jedinstvo
Crkvina
|
30.04.2016 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Kladari
Kladari Gornji
|
|
Ukrina
Čečava
|
30.04.2016 17:00 | Kladari | 5 : 0 | Ukrina | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
30.04.2016 17:00 | Bratstvo | 3 : 4 | Zvijezda | ||||||
Bosna
Modrički Lug
|
|
Borac
Osinja
|
30.04.2016 17:00 | Bosna | 3 : 5 | Borac |
Mladost (T)
Trnjaci
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
30.04.2016 16:30 | Mladost (T) | 0 : 5 | Mladost (S) | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
30.04.2016 17:00 | Omladinac | 1 : 0 | Mladost 2003 | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Gredice
Gredice 1
|
30.04.2016 17:00 | OFK Brezik | 1 : 1 | Gredice | ||||||
Jugović
Brčko
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
30.04.2016 17:00 | Jugović | 1 : 0 | Slijepčevići | ||||||
Mladost (L)
Lončari
|
|
Obilić
Krepšić
|
30.04.2016 16:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Obilić |
Drina
Amajlije
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
30.04.2016 16:30 | Drina | 5 : 2 | Sloga 94 | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Priboj
Priboj
|
30.04.2016 16:30 | Miloš Obilić | 2 : 1 | Priboj | ||||||
Majevica
Donje Zabrđe
|
|
Balatun
Balatun
|
30.04.2016 16:30 | Majevica | 3 : 3 | Balatun | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Semberija
Popovi
|
30.04.2016 16:30 | Sloga | 4 : 0 | Semberija | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
30.04.2016 16:30 | BSK Ledinci | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina
|
30.04.2016 16:30 | Jedinstvo | 5 : 2 | SFK Akademac UIS |
Srpski Soko
Čelopek
|
|
Budućnost (P)
Pilica
|
30.04.2016 17:00 | Srpski Soko | 0 : 1 | Budućnost (P) | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Polet
Kravica
|
30.04.2016 17:00 | Jardan | 1 : 1 | Polet |
Blatna
Blatna
|
|
Željezničar
Ravnice
|
30.04.2016 16:30 | Blatna | 3 : 1 | Željezničar | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Moštanica
Božići
|
30.04.2016 16:30 | Kiseljak | 3 : 1 | Moštanica | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Rasavci
Rasavci
|
30.04.2016 16:30 | Svodna | 1 : 3 | Rasavci | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
30.04.2016 16:30 | Rudar | 1 : 3 | Podgrmeč |
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
Vučijak
Majevac
|
30.04.2016 16:30 | Željezničar | 1 : 1 | Vučijak | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
BSK
Bušletić
|
30.04.2016 16:30 | Borac (K) | 7 : 0 | BSK | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
30.04.2016 16:30 | Polet | 2 : 3 | Radnički | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
OFK Zborište
Zborište
|
30.04.2016 16:30 | Zadrugar | 2 : 2 | OFK Zborište | ||||||
4. Juli
Pojezna
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
30.04.2016 16:30 | 4. Juli | 3 : 1 | 27. Juli | ||||||
Borac (L)
Lužani
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
30.04.2016 16:30 | Borac (L) | 3 : 4 | Hajduk |
Trebavac
Vranjak
|
|
Vučijak
Gnionica
|
30.04.2016 16:30 | Trebavac | 3 : 0 | Vučijak |
Modran
Modran
|
|
Brodac
Brodac
|
30.04.2016 14:00 | Modran | 0 : 2 | Brodac | ||||||
Drina
Batar
|
|
Kolektiv
Međaši
|
30.04.2016 17:00 | Drina | 0 : 3 | Kolektiv | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
Bjeloševac
Bjeloševac
|
30.04.2016 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Bjeloševac | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
VSK
Velino Selo
|
30.04.2016 17:00 | OFK Janja 2009 | 0 : 3 | VSK | ||||||
Mladost
Patkovača
|
|
Tavna
Banjica
|
30.04.2016 17:00 | Mladost | 0 : 0 | Tavna | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
OFK Batković
Batković
|
30.04.2016 17:00 | Glogovac | 1 : 2 | OFK Batković |
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
30.04.2016 11:00 | Sloga | 2 : 3 | Kovačići 08 | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
30.04.2016 11:00 | Polet | 4 : 0 | Buk |
Čengić
Čengić
|
|
Napredak
Dijelovi
|
30.04.2016 11:30 | Čengić | 2 : 2 | Napredak | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Nacional
Bijeljina
|
30.04.2016 11:00 | Borac | 6 : 0 | Nacional | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Lazarevica
Čengić
|
30.04.2016 11:00 | Polet | 5 : 0 | Lazarevica |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Drina
Zvornik
|
30.04.2016 12:00 | Široki Brijeg | 4 : 0 | Drina | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
30.04.2016 12:00 | Travnik | 1 : 1 | Olimpic | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.04.2016 12:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
30.04.2016 12:00 | Zrinjski | 7 : 0 | Mladost | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Velež
Mostar
|
30.04.2016 12:00 | Čelik | 7 : 0 | Velež | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
30.04.2016 12:00 | Rudar Prijedor | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Vitez
Vitez
|
30.04.2016 12:00 | Slavija | 2 : 1 | Vitez | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik
Bijeljina
|
30.04.2016 12:00 | Borac | 3 : 1 | Radnik |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.04.2016 10:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
30.04.2016 10:00 | Olimpic | 4 : 1 | Mladost | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Velež
Mostar
|
30.04.2016 10:00 | Drina | 0 : 1 | Velež | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
30.04.2016 10:00 | Travnik | 0 : 0 | Željezničar | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Vitez
Vitez
|
30.04.2016 10:00 | Sarajevo | 6 : 0 | Vitez | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Radnik
Bijeljina
|
30.04.2016 10:00 | Zrinjski | 5 : 0 | Radnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Borac
Banja Luka
|
30.04.2016 10:00 | Čelik | 3 : 0 | Borac | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
30.04.2016 10:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Slavija |
Velež
Nevesinje
|
|
Famos
Vojkovići
|
30.04.2016 | Velež | 3 : 0 | Famos | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Glasinac
Sokolac
|
30.04.2016 | Romanija | 0 : 3 | Glasinac | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Rudo
Rudo
|
30.04.2016 | Mladost (R) | 1 : 5 | Rudo |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Rudo
Rudo
|
30.04.2016 | Mladost (R) | 13 : 1 | Rudo | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Glasinac
Sokolac
|
30.04.2016 | Romanija | 4 : 1 | Glasinac |
Modriča
Modriča
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
30.04.2016 17:00 | Modriča | 0 : 6 | SFK 2000 | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Banjaluka
Banjaluka
|
30.04.2016 17:00 | Gradina | 2 : 0 | Banjaluka |
Mostar
Mostar
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
30.04.2016 16:00 | Mostar | 1 : 0 | Radnik Bumerang | ||||||
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Mladost
Nević Polje
|
30.04.2016 17:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Mladost |
Čelik
Doboj
|
|
Sloga Kakmuž-Petrovo
Petrovo
|
30.04.2016 14:00 | Čelik | 2 : 0 | Sloga Kakmuž-Petrovo |
Crvena zvezda mts
Beograd
|
|
Mega Leks
Beograd
|
30.04.2016 20:00 | Crvena zvezda mts | 93 : 74 | Mega Leks | 2:0 |
Vogošća
Vogošća
|
|
Igman
Ilidža
|
30.04.2016 18:00 | Vogošća | 10 : 0 | Igman | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Čelik
Zenica
|
30.04.2016 18:00 | Gradačac | 25 : 35 | Čelik | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Bosna
Sarajevo
|
30.04.2016 18:00 | Gračanica | 27 : 30 | Bosna | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sloga
Doboj
|
30.04.2016 18:00 | Sloboda | 21 : 33 | Sloga | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.04.2016 18:00 | Derventa | 34 : 26 | Zrinjski | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Maglaj
Maglaj
|
30.04.2016 18:00 | Bosna | 40 : 35 | Maglaj | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
30.04.2016 18:00 | Konjuh | 33 : 35 | Izviđač | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Krajina
Cazin
|
30.04.2016 18:00 | Prijedor | 31 : 37 | Krajina |
Mira
Prijedor
|
|
Grude
Grude
|
30.04.2016 20:00 | Mira | 24 : 25 | Grude | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
30.04.2016 20:00 | Izviđač | 38 : 23 | Krivaja | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Bihać
Bihać
|
30.04.2016 20:00 | Katarina | 23 : 28 | Bihać | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Rogatica
Rogatica
|
30.04.2016 20:00 | Jedinstvo | 31 : 21 | Rogatica | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.04.2016 20:00 | Ilidža | 32 : 20 | Zrinjski | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Goražde
Goražde
|
30.04.2016 20:00 | Lokomotiva | 31 : 25 | Goražde |