ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
05.06.2016 17:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 3 | Sloga (D) | ||||||
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
|
Sloga (T)
Trn
|
05.06.2016 17:00 | LijeÅ”Äe | 2 : 3 | Sloga (T) | ||||||
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
|
05.06.2016 17:00 | LaktaŔi | 0 : 1 | Jedinstvo (Ž) | ||||||
ModriÄa
ModriÄa
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
05.06.2016 17:00 | ModriÄa | 2 : 1 | LjubiÄ | ||||||
Mladost (DS)
Donja Slatina
|
|
Ozren
Petrovo
|
05.06.2016 17:00 | Mladost (DS) | 4 : 2 | Ozren | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Proleter
TesliÄ
|
05.06.2016 17:00 | Župa | 3 : 1 | Proleter | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Omarska
Omarska
|
05.06.2016 17:00 | Sloga (S) | 1 : 3 | Omarska | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
05.06.2016 17:00 | BSK | 5 : 2 | Borac |
Rudar
Ugljevik
|
|
RadniÄki (K)
Karakaj
|
05.06.2016 17:00 | Rudar | 2 : 1 | RadniÄki (K) | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
05.06.2016 17:00 | IliÄka 01 | 4 : 3 | Mladost (BS) | ||||||
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Napredak
Donji Å epak
|
05.06.2016 17:00 | Lokomotiva | 2 : 4 | Napredak | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
05.06.2016 17:00 | Glasinac 2011 | 4 : 2 | Sloga Junajted | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Proleter
Dvorovi
|
05.06.2016 17:00 | Podrinje | 6 : 2 | Proleter | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Jedinstvo (BÄ)
BrÄko
|
05.06.2016 17:00 | Mladost (G) | 5 : 0 | Jedinstvo (BÄ) | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
05.06.2016 17:00 | Jedinstvo (Br) | 0 : 2 | Mladost (R) |
ŽeljezniÄar
Banja Luka
|
|
LijevÄe
Nova Topola
|
05.06.2016 17:00 | ŽeljezniÄar | 4 : 0 | LijevÄe | ||||||
OFK Ravan
MeÄeÄa
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
05.06.2016 17:00 | OFK Ravan | 1 : 1 | OFK Brdo | ||||||
BuduÄnost
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
05.06.2016 17:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Karanovac
Karanovac
|
05.06.2016 17:00 | Gomjenica | 0 : 1 | Karanovac | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
05.06.2016 17:00 | Progres | 4 : 2 | Naprijed |
Mladost (B)
Bajinci
|
|
Tamaris
MrÄevci
|
05.06.2016 18:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Tamaris | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
05.06.2016 18:00 | Kozara | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Borac (Å )
Å ibovska
|
|
Milan
Kosjerovo
|
05.06.2016 18:00 | Borac (Å ) | 1 : 1 | Milan | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
05.06.2016 18:00 | Ratar | 0 : 1 | Mladi KrajiŔnik | ||||||
Biseri
Äatrnja
|
|
Kladari
Gornji Kladari
|
05.06.2016 18:00 | Biseri | 2 : 3 | Kladari | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
05.06.2016 18:00 | Borac (M) | 2 : 2 | Torpedo |
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
05.06.2016 17:00 | Gomionica | 1 : 6 | Vrbas | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Sloga-Nektar
Potkozarje
|
05.06.2016 17:00 | Rekreativo | 0 : 1 | Sloga-Nektar | ||||||
Polet-KrajiŔnik
DragoÄaj
|
|
Krajina
Banja Luka
|
05.06.2016 17:00 | Polet-KrajiŔnik | 1 : 1 | Krajina | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Borac
IstoÄni Drvar
|
05.06.2016 17:00 | Džaja | 3 : 1 | Borac | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost
Zalužani
|
05.06.2016 17:00 | Omladinac | 5 : 0 | Mladost | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
Gorica
Å ipovo
|
05.06.2016 17:00 | Äelinac | 4 : 3 | Gorica |
Sloboda
Vinska
|
|
Mladost
Dobrinja
|
05.06.2016 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Kladari
Kladari Gornji
|
05.06.2016 17:00 | Bratstvo | 4 : 3 | Kladari | ||||||
Bosna
ModriÄki Lug
|
|
Crkvina
Crkvina
|
05.06.2016 17:00 | Bosna | 3 : 1 | Crkvina | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Sloga
JakeÅ”
|
05.06.2016 17:00 | Borac | 6 : 1 | Sloga | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Crvena Zvijezda
Gajevi
|
05.06.2016 17:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Crvena Zvijezda | ||||||
Jedinstvo
Crkvina
|
|
Rudar
Stanari
|
05.06.2016 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Rudar | ||||||
Ukrina
ÄeÄava
|
|
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
05.06.2016 17:00 | Ukrina | 4 : 2 | PelagiÄevo |
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
JugoviÄ
BrÄko
|
05.06.2016 18:00 | Sveti Jovan | 2 : 1 | JugoviÄ | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
05.06.2016 18:00 | Sava 04 | 1 : 1 | OFK Brezik | ||||||
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
05.06.2016 18:00 | ObiliÄ | 3 : 0 | Mladost (T) | ||||||
OFK Krbeti
Krbeti
|
|
GrÄica
BrÄko
|
05.06.2016 18:00 | OFK Krbeti | 5 : 0 | GrÄica | ||||||
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
|
Mladost (S)
SandiÄi
|
05.06.2016 18:00 | SlijepÄeviÄi | 0 : 4 | Mladost (S) | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
05.06.2016 18:00 | Gredice | 0 : 0 | Mladost 2003 |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
05.06.2016 17:00 | Sloga 94 | 3 : 6 | BSK Ledinci | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
05.06.2016 17:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Novo doba
ÄardaÄine
|
|
Majevica
Donje ZabrÄe
|
05.06.2016 17:00 | Novo doba | 3 : 0 | Majevica | ||||||
MeÄaÅ”i
MeÄaÅ”i
|
|
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
05.06.2016 17:00 | MeÄaÅ”i | 2 : 5 | MiloÅ” ObiliÄ | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina
|
|
Drina
Amajlije
|
05.06.2016 17:00 | SFK Akademac UIS | 2 : 0 | Drina | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Priboj
Priboj
|
05.06.2016 17:00 | Sloboda | 2 : 4 | Priboj | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Balatun
Balatun
|
05.06.2016 17:00 | Semberija | 7 : 3 | Balatun |
BuduÄnost (S)
Skelani
|
|
Jardan
Jardan
|
05.06.2016 17:00 | BuduÄnost (S) | 3 : 0 | Jardan |
Jablanica
Jablanica
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
05.06.2016 18:00 | Jablanica | 0 : 2 | 13 Skojevki | ||||||
Bratstvo
Orahova
|
|
Omladinac
BrestovÄina
|
05.06.2016 18:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Omladinac | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
OFK Laminci
Laminci
|
05.06.2016 18:00 | Romanovci | 0 : 5 | OFK Laminci | ||||||
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
|
|
Polet
ElezagiÄi
|
05.06.2016 18:00 | Novi Napredak | 3 : 2 | Polet | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Vilusi
Vilusi
|
05.06.2016 18:00 | Kalemi | 5 : 1 | Vilusi | ||||||
Obradovac
Obradovac
|
|
Borac
MaÅ”iÄi
|
05.06.2016 18:00 | Obradovac | 3 : 5 | Borac |
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Studenac
KobaÅ”
|
05.06.2016 18:30 | Crvena zemlja | 3 : 3 | Studenac | ||||||
BuduÄnost
Donji Galjipovci
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
05.06.2016 18:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Vrbas | ||||||
Bratstvo
PoveliÄ
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
05.06.2016 18:30 | Bratstvo | 1 : 1 | Crni vrh |
4. Juli
Pojezna
|
|
Polet
Podnovlje
|
05.06.2016 17:00 | 4. Juli | 2 : 1 | Polet | ||||||
Borac (L)
Lužani
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
05.06.2016 17:00 | Borac (L) | 0 : 3 | Borac (K) | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
ŽeljezniÄar
Pridjel Gornji
|
05.06.2016 17:00 | Hajduk | 4 : 0 | ŽeljezniÄar | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Borac 1975
Osinja
|
05.06.2016 17:00 | 27. Juli | 3 : 1 | Borac 1975 | ||||||
OFK ZboriŔte
ZboriŔte
|
|
VuÄijak
Majevac
|
05.06.2016 17:00 | OFK ZboriÅ”te | 0 : 0 | VuÄijak | ||||||
RadniÄki
Brodsko Polje
|
|
BSK
BuÅ”letiÄ
|
05.06.2016 17:00 | RadniÄki | 6 : 1 | BSK |
Omladinac
ModriÄa
|
|
Mladost
Botajica
|
05.06.2016 17:30 | Omladinac | 1 : 0 | Mladost |
Mladost
Srpska TiŔina
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2
|
05.06.2016 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Jedinstvo |
Panteri
Zagoni
|
|
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
05.06.2016 17:30 | Panteri | 3 : 1 | SteviÄ Jovan | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Omladinac
Gornja ÄaÄavica
|
05.06.2016 17:30 | Sloboda | 2 : 0 | Omladinac | ||||||
GraÄanski
Bijeljina
|
|
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
05.06.2016 17:30 | GraÄanski | 4 : 2 | OFK MagnojeviÄ | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
LjeljenÄa
LjeljenÄa
|
05.06.2016 17:30 | Proleter | 1 : 1 | LjeljenÄa | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Donja ÄaÄavica
|
05.06.2016 17:30 | Koridor 2011 | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
MagnojeviÄ 2001
Srednji MagnojeviÄ
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
05.06.2016 17:30 | MagnojeviÄ 2001 | 1 : 6 | Obarska |
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Modran
Modran
|
05.06.2016 17:30 | OFK Janja 2009 | 1 : 2 | Modran | ||||||
Mladost
PatkovaÄa
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
05.06.2016 17:30 | Mladost | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Drina
Batar
|
05.06.2016 17:30 | Glogovac | 0 : 2 | Drina | ||||||
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
|
Brodac
Brodac
|
05.06.2016 17:30 | OFK BatkoviÄ | 0 : 0 | Brodac | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
05.06.2016 17:30 | Tavna | 3 : 4 | Kolektiv | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
BjeloŔevac
BjeloŔevac
|
05.06.2016 17:30 | VSK | 0 : 3 | BjeloŔevac |
Äelzi
Donja Trnova
|
|
Jedinstvo
Glinje
|
05.06.2016 17:00 | Äelzi | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Borac
UgljeviÄka Obrijež
|
05.06.2016 17:00 | Strijelac | 2 : 1 | Borac |