Vitez
Vitez
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
15.10.2016 15:00 | Vitez | 0 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
15.10.2016 14:30 | Olimpic | 3 : 3 | Sloboda | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
15.10.2016 15:00 | Radnik | 1 : 1 | Zrinjski | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Čelik
Zenica
|
15.10.2016 15:00 | Metalleghe-BSI | 1 : 1 | Čelik | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
15.10.2016 15:00 | Mladost | 0 : 1 | Krupa |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
15.10.2016 15:00 | Tekstilac Kort | 1 : 0 | Slavija | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Podrinje
Janja
|
15.10.2016 15:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Sloga
Doboj
|
15.10.2016 15:00 | Borac (Š) | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
15.10.2016 17:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Kozara
Gradiška
|
15.10.2016 15:00 | Drina | 1 : 1 | Kozara | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
15.10.2016 15:00 | Zvijezda 09 | 0 : 3 | Borac (BL) |
Mladost (G)
Gacko
|
|
Proleter
Dvorovi
|
15.10.2016 15:00 | Mladost (G) | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
15.10.2016 15:00 | Ilićka 01 | 1 : 1 | Jedinstvo (Bč) | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Guber
Srebrenica
|
15.10.2016 15:00 | Leotar | 3 : 0 | Guber | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Drina HE
Višegrad
|
15.10.2016 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Drina HE |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Omarska
Omarska
|
15.10.2016 15:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 1 | Omarska | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Modriča
Modriča
|
15.10.2016 15:00 | Proleter | 3 : 0 | Modriča | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
15.10.2016 15:00 | Ljubić | 3 : 1 | Borac | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
15.10.2016 15:00 | Laktaši | 0 : 1 | Sloga (S) |
Polet 1926
Brod
|
|
Trebava
Osječani
|
15.10.2016 15:00 | Polet 1926 | 5 : 0 | Trebava |
Lokanj
Lokanj
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
15.10.2016 15:00 | Lokanj | 3 : 2 | Bratstvo |
Karanovac
Karanovac
|
|
Partizan
Kostajnica
|
15.10.2016 15:00 | Karanovac | 3 : 1 | Partizan | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Kladari
Kladari
|
15.10.2016 15:00 | FSA | 2 : 1 | Kladari | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Lauš
Banja Luka
|
15.10.2016 15:00 | Brdo | 2 : 2 | Lauš |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
15.10.2016 15:00 | Vrbas | 4 : 0 | Borac |
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Ratar
Stara Topola
|
15.10.2016 15:30 | Sloboda | 4 : 3 | Ratar |
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
15.10.2016 15:00 | Radnik | 3 : 0 | Knežopoljac |
Laminci
Laminci
|
|
Borac
Mašići
|
15.10.2016 16:00 | Laminci | 3 : 0 | Borac | ||||||
Jablanica
Jablanica
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
15.10.2016 16:00 | Jablanica | 1 : 1 | 13 Skojevki |
Modriča
Modriča
|
|
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
15.10.2016 15:30 | Modriča | 7 : 0 | Mladost | ||||||
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
15.10.2016 15:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | Banja Luka |
Mladost
Rogatica
|
|
Centar
Brčko
|
15.10.2016 15:00 | Mladost | 5 : 3 | Centar |
Zrinjski
Mostar
|
|
Leotar Ocean Link
Trebinje
|
15.10.2016 18:00 | Zrinjski | 3 : 2 | Leotar Ocean Link | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Seljak
Livno
|
15.10.2016 19:00 | Čelinac | 3 : 4 | Seljak | ||||||
Salines
Tuzla
|
|
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
15.10.2016 17:00 | Salines | 4 : 3 | Mostar SG Staklorad |
Mega Leks
Beograd
|
|
Cedevita
Zagreb
|
15.10.2016 19:00 | Mega Leks | 82 : 85 | Cedevita | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
15.10.2016 21:00 | Igokea | 92 : 93 | Budućnost VOLI | ||||||
Cibona
Zagreb
|
|
Karpoš Sokoli
Skopje
|
15.10.2016 17:00 | Cibona | 102 : 79 | Karpoš Sokoli |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac m:tel
Banjaluka
|
15.10.2016 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Borac m:tel | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
15.10.2016 17:00 | Gacko | 3 : 1 | Gradina-Herceg | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
15.10.2016 18:00 | Domaljevac | 2 : 3 | Radnik | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Bosna
Sarajevo
|
15.10.2016 17:00 | Kakanj 78 | 3 : 1 | Bosna |
Majevica
Lopare
|
|
Gradiška
Gradiška
|
15.10.2016 19:00 | Majevica | 1 : 3 | Gradiška | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Tempo
Ražljevo
|
15.10.2016 19:00 | Jahorina | 3 : 0 | Tempo | ||||||
Modriča Optima
Modriča
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
15.10.2016 18:00 | Modriča Optima | 3 : 2 | Ljubinje | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
15.10.2016 18:30 | Drina | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Modriča
Modriča
|
|
BL Volley
Banjaluka
|
15.10.2016 19:00 | Modriča | 0 : 3 | BL Volley | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Gacko
Gacko
|
15.10.2016 16:00 | Derventa | 0 : 3 | Gacko | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
15.10.2016 16:00 | Radnik | 1 : 3 | HE na Drini |
Stakorina
Čajniče
|
|
Hercegovac
Bileća
|
15.10.2016 17:00 | Stakorina | 0 : 3 | Hercegovac | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Maglić
Foča
|
15.10.2016 16:00 | Jahorina | 3 : 1 | Maglić | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
15.10.2016 17:00 | Slavija | 3 : 0 | Ljubinje Bankom |
Leotar
Trebinje
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
15.10.2016 15:00 | Leotar | 2 : 3 | Zelengora |
Rudar
Ugljevik
|
|
Nikos Kanbera
Rudanka
|
15.10.2016 18:00 | Rudar | 3 : 2 | Nikos Kanbera |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Smeč
Novi Grad
|
15.10.2016 18:00 | Kotor Varoš | 3 : 1 | Smeč | ||||||
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
BL Volley 2
Banja Luka
|
15.10.2016 15:00 | Balkana MP | 3 : 0 | BL Volley 2 |
Derventa
Derventa
|
|
Čelik
Zenica
|
15.10.2016 19:00 | Derventa | 29 : 31 | Čelik | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Maglaj
Maglaj
|
15.10.2016 20:00 | Goražde | 36 : 29 | Maglaj | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Krajina
Cazin
|
15.10.2016 19:00 | Prijedor | 21 : 20 | Krajina |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
15.10.2016 | Lokomotiva | 29 : 32 | Drina | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
15.10.2016 | Mladost | 26 : 26 | Leotar |
Kozara
Kozarska Dubica
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
15.10.2016 | Kozara | 27 : 27 | Srednjoškolac | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
Teslić
Teslić
|
15.10.2016 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 29 : 21 | Teslić | ||||||
Derventa 2
Derventa
|
|
Čelinac
Čelinac
|
15.10.2016 | Derventa 2 | 24 : 31 | Čelinac | ||||||
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
15.10.2016 | Prijedor 2 | 36 : 28 | Borac M:TEL 2 | ||||||
Sloga 2
Doboj
|
|
Srbac
Srbac
|
15.10.2016 | Sloga 2 | 24 : 33 | Srbac |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Katarina
Mostar
|
15.10.2016 19:00 | Krivaja | 35 : 28 | Katarina | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Grude
Grude
|
15.10.2016 18:00 | Lokomotiva | 19 : 38 | Grude |
Doboj
Doboj
|
|
Rogatica
Rogatica
|
15.10.2016 12:00 | Doboj | 22 : 19 | Rogatica | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borja
Teslić
|
15.10.2016 17:00 | Jedinstvo | 22 : 23 | Borja | ||||||
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
15.10.2016 19:00 | Nestro grupa Brod | 17 : 20 | Dubica | ||||||
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Rogatica
Rogatica
|
15.10.2016 18:00 | Knežopoljka | 29 : 10 | Rogatica |