Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Vitez
Vitez
|
22.10.2016 15:00 | Mladost | 1 : 2 | Vitez | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
22.10.2016 15:00 | Krupa | 1 : 0 | Metalleghe-BSI | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
22.10.2016 16:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Sarajevo | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
22.10.2016 19:00 | Željezničar | 3 : 2 | Olimpic | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
22.10.2016 15:00 | Sloboda | 1 : 0 | Široki Brijeg |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
22.10.2016 15:00 | Slavija | 0 : 0 | Borac (BL) | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
|
Kozara
Gradiška
|
22.10.2016 15:00 | Zvijezda 09 | 1 : 1 | Kozara | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
22.10.2016 15:00 | Drina | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Sloga
Doboj
|
22.10.2016 15:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Podrinje
Janja
|
22.10.2016 15:00 | Borac (Š) | 0 : 3 | Podrinje | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
22.10.2016 15:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Tekstilac Kort |
Famos
Vojkovići
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
22.10.2016 15:00 | Famos | 5 : 1 | Mladost (R) | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
22.10.2016 15:00 | Drina HE | 3 : 1 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
22.10.2016 15:00 | Guber | 3 : 1 | Napredak | ||||||
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
|
Leotar
Trebinje
|
22.10.2016 15:00 | Jedinstvo (Bč) | 2 : 1 | Leotar | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
22.10.2016 15:00 | Glasinac 2011 | 3 : 1 | Mladost (G) |
Sloga (S)
Srbac
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
22.10.2016 15:00 | Sloga (S) | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
22.10.2016 15:00 | Modriča | 4 : 1 | Ljubić | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Ozren
Petrovo
|
22.10.2016 15:00 | Sloboda | 9 : 0 | Ozren | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Željezničar (D)
Doboj
|
22.10.2016 15:00 | Sloga (T) | 2 : 0 | Željezničar (D) |
Trebava
Osječani
|
|
Vranjak
Vranjak
|
22.10.2016 15:00 | Trebava | 2 : 1 | Vranjak |
Rudar
Ugljevik
|
|
Lokanj
Lokanj
|
22.10.2016 15:00 | Rudar | 1 : 1 | Lokanj | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
22.10.2016 15:00 | OFK Trnovica | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
22.10.2016 15:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Partizan |
Lauš
Banja Luka
|
|
Karanovac
Karanovac
|
22.10.2016 15:00 | Lauš | 0 : 0 | Karanovac | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Ravan
Međeđa
|
22.10.2016 11:00 | Naprijed | 4 : 0 | Ravan |
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
22.10.2016 15:00 | Mladost Farma Prom | 2 : 1 | Gomionica | ||||||
Borac
Istočni Drvar
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
22.10.2016 15:00 | Borac | 0 : 0 | Polet Krajišnik |
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
22.10.2016 15:00 | Vrbas | 0 : 4 | Torpedo |
Brodac
Brodac
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
22.10.2016 15:00 | Brodac | 3 : 0 | Jedinstvo |
Stevan Dukić
Rogolji
|
|
Obradovac
Gradiška
|
22.10.2016 16:00 | Stevan Dukić | 0 : 3 | Obradovac | ||||||
Bratstvo
Orahova
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
22.10.2016 16:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Omladinac |
Borac
Trnjaci
|
|
VSK
Velino Selo
|
22.10.2016 15:00 | Borac | 2 : 1 | VSK | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Glogovac
Glogovac
|
22.10.2016 15:00 | OFK Janja 2009 | 8 : 0 | Glogovac |
Obarska
Velika Obarska
|
|
Građanski
Bijeljina
|
22.10.2016 15:00 | Obarska | 3 : 1 | Građanski | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Panteri
Zagoni
|
22.10.2016 15:00 | Sloga 94 | 4 : 1 | Panteri |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Sinđelić
Golo Brdo
|
22.10.2016 15:00 | Ljeskovac | 1 : 1 | Sinđelić |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Iskra
Bugojno
|
22.10.2016 15:00 | Banja Luka | 2 : 0 | Iskra |
Union Olimpija
Ljubljana
|
|
Cibona
Zagreb
|
22.10.2016 17:00 | Union Olimpija | 72 : 89 | Cibona | ||||||
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Mornar
Bar
|
22.10.2016 21:00 | Budućnost VOLI | 85 : 68 | Mornar | ||||||
Zadar
Zadar
|
|
Mega Leks
Beograd
|
22.10.2016 19:00 | Zadar | 90 : 86 | Mega Leks |
Bošnjak
Hadžići
|
|
Kakanj
Kakanj
|
22.10.2016 17:00 | Bošnjak | 64 : 71 | Kakanj | ||||||
Široki
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
22.10.2016 18:00 | Široki | 73 : 65 | Sloboda | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Leotar Swisslion
Trebinje
|
22.10.2016 20:00 | Zrinjski | 82 : 73 | Leotar Swisslion | ||||||
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Građanski
Bijeljina
|
22.10.2016 19:00 | Mladost | 96 : 74 | Građanski | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Royal Bosna
Sarajevo
|
22.10.2016 19:00 | Spars | 75 : 79 | Royal Bosna |
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Teslić
Teslić
|
22.10.2016 | Radnik BN Basket | 93 : 71 | Teslić | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Student
Banja Luka
|
22.10.2016 | Sokolac | 80 : 69 | Student | ||||||
HEO
Bileća
|
|
Sutjeska
Foča
|
22.10.2016 | HEO | 82 : 73 | Sutjeska | ||||||
Varda HE
Višegrad
|
|
Rogatica
Rogatica
|
22.10.2016 | Varda HE | 79 : 67 | Rogatica | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
22.10.2016 | Bratunac | 76 : 81 | Slavija 1996 |
Borac m:tel
Banjaluka
|
|
Bosna
Sarajevo
|
22.10.2016 15:30 | Borac m:tel | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
22.10.2016 18:00 | Radnik | 3 : 0 | Kakanj 78 | ||||||
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
22.10.2016 16:00 | Gradina-Herceg | 3 : 2 | Domaljevac | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Gacko
Gacko
|
22.10.2016 19:00 | Mladost | 3 : 0 | Gacko | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Maglić
Foča
|
22.10.2016 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Maglić |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Drina
Zvornik
|
22.10.2016 18:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Drina |
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
22.10.2016 19:00 | Sloboda Tuzlafarm | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Goražde
Goražde
|
22.10.2016 16:00 | HE na Drini | 3 : 1 | Goražde | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
22.10.2016 18:30 | Gacko | 3 : 0 | Radnik | ||||||
BL Volley
Banjaluka
|
|
Derventa
Derventa
|
22.10.2016 18:00 | BL Volley | 3 : 0 | Derventa |
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Glasinac
Sokolac
|
22.10.2016 15:00 | Ljubinje Bankom | 3 : 2 | Glasinac | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Jahorina
Pale
|
22.10.2016 14:00 | Hercegovac | 3 : 1 | Jahorina |
Nikos Kanbera
Rudanka
|
|
Panter
Doboj
|
22.10.2016 16:00 | Nikos Kanbera | 1 : 3 | Panter | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Rudar
Ugljevik
|
22.10.2016 17:00 | Bratunac | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
22.10.2016 16:00 | Libero | 1 : 3 | Han Pijesak |
Servitium
Gradiška
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
22.10.2016 15:00 | Servitium | 3 : 0 | Ukrina | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Kozara
Gradiška
|
22.10.2016 13:00 | Laktaši | 3 : 2 | Kozara |
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Smeč
Novi Grad
|
22.10.2016 15:00 | Balkana MP | 3 : 2 | Smeč | ||||||
BL Volley 2
Banja Luka
|
|
Inova
Banja Luka
|
22.10.2016 15:00 | BL Volley 2 | 1 : 3 | Inova |
Leotar
Trebinje
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
22.10.2016 19:00 | Leotar | 36 : 28 | Kotor Varoš | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
22.10.2016 | Slavija | 35 : 24 | Bijeljina |
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Sloga 2
Doboj
|
22.10.2016 | Borac M:TEL 2 | 25 : 22 | Sloga 2 | ||||||
Teslić
Teslić
|
|
Derventa 2
Derventa
|
22.10.2016 | Teslić | 41 : 27 | Derventa 2 | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Kozara
Kozarska Dubica
|
22.10.2016 | Omladinac | 30 : 36 | Kozara |
Grude
Grude
|
|
Mira
Prijedor
|
22.10.2016 17:00 | Grude | 36 : 31 | Mira | ||||||
Goražde Heim Meih
Goražde
|
|
Bihać
Bihać
|
22.10.2016 19:00 | Goražde Heim Meih | 34 : 27 | Bihać | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
22.10.2016 17:00 | Izviđač CO | 33 : 28 | Krivaja |
Laktaši
Laktaši
|
|
Rogatica
Rogatica
|
22.10.2016 15:30 | Laktaši | 29 : 26 | Rogatica | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
22.10.2016 20:00 | Dubica | 22 : 29 | Knežopoljka | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
22.10.2016 18:00 | Borac | 24 : 25 | Nestro grupa Brod | ||||||
Borja
Teslić
|
|
Doboj
Doboj
|
22.10.2016 18:00 | Borja | 27 : 22 | Doboj |