Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
30.10.2016 16:30 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
30.10.2016 13:30 | Sarajevo | 4 : 0 | Čelik |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
30.10.2016 14:30 | Mladost (R) | 2 : 0 | Mladost (G) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
30.10.2016 14:30 | Velež | 1 : 0 | Glasinac 2011 | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Guber
Srebrenica
|
30.10.2016 14:30 | Jedinstvo (Br) | 4 : 1 | Guber | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Drina HE
Višegrad
|
30.10.2016 14:30 | Mladost (BS) | 2 : 0 | Drina HE |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Željezničar (D)
Doboj
|
30.10.2016 11:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Željezničar (D) | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Sloga (T)
Trn
|
30.10.2016 14:30 | Ozren | 1 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Omarska
Omarska
|
30.10.2016 14:30 | Ljubić | 3 : 2 | Omarska |
Vranjak
Vranjak
|
|
Rudanka
Rudanka
|
30.10.2016 14:30 | Vranjak | 3 : 0 | Rudanka | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
30.10.2016 14:30 | Ozren | 1 : 1 | Naša krila | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
30.10.2016 14:30 | Skugrić | 4 : 3 | Zvijezda | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
30.10.2016 14:30 | Hajduk | 1 : 0 | OFK Pridjel | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
30.10.2016 14:30 | Budućnost | 4 : 3 | Crvena zvijezda |
Jedinstvo
Roćević
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
30.10.2016 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
30.10.2016 14:30 | Omladinac | 6 : 2 | OFK Šekovići | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Podrinje
Tršić
|
30.10.2016 14:30 | Sloga | 3 : 0 | Podrinje | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
30.10.2016 14:30 | Radnički | 2 : 0 | Zadrugar | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
30.10.2016 14:30 | Budućnost | 4 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Milići
Milići
|
30.10.2016 14:30 | Mladost | 5 : 1 | Milići |
Dubrave
Dubrave
|
|
Kladari
Kladari
|
30.10.2016 14:30 | Dubrave | 1 : 3 | Kladari | ||||||
Ravan
Međeđa
|
|
Sloga
Gornji Podgradci
|
30.10.2016 14:30 | Ravan | 1 : 0 | Sloga |
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Džaja
Banja Luka
|
30.10.2016 14:30 | Polet Krajišnik | 2 : 2 | Džaja | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
30.10.2016 14:30 | Gomionica | 5 : 0 | Borac | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
30.10.2016 14:30 | Budućnost | 4 : 0 | Mladost Farma Prom | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Krajina
Banja Luka
|
30.10.2016 14:30 | Sloga Nektar | 3 : 1 | Krajina | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
30.10.2016 14:30 | Gorica | 5 : 0 | Omladinac |
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Polet
Kravica
|
30.10.2016 13:00 | Jadar | 4 : 0 | Polet | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Jardan
Jardan
|
30.10.2016 13:00 | Tabanci | 1 : 1 | Jardan | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Srpski soko
Čelopek
|
30.10.2016 13:00 | Birač | 1 : 1 | Srpski soko | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Jasenica
Jasenica
|
30.10.2016 13:00 | Borac | 2 : 0 | Jasenica | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Budućnost
Skelani
|
30.10.2016 13:00 | Branjevo | 4 : 2 | Budućnost |
Posavina
Miloševac
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
30.10.2016 14:30 | Posavina | 1 : 2 | Pelagićevo | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
30.10.2016 14:30 | Polet | 4 : 3 | Bratstvo | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Ukrina
Čečava
|
30.10.2016 14:30 | Borac | 4 : 1 | Ukrina | ||||||
Bosna
Modrički Lug
|
|
Mladost
Dobrinja
|
30.10.2016 14:30 | Bosna | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Crkvina
Crkvina
|
30.10.2016 14:30 | Rudar | 3 : 1 | Crkvina | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
30.10.2016 14:30 | Kladari Gornji | 2 : 1 | Skugrić 1964 | ||||||
Sloga
Jakeš
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
30.10.2016 14:30 | Sloga | 1 : 0 | Hajduk |
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
30.10.2016 14:30 | Borac (Š) | 4 : 1 | Borac (M) | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Milan
Kosjerovo
|
30.10.2016 14:30 | Kalemi | 0 : 1 | Milan | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
30.10.2016 14:30 | Torpedo | 2 : 1 | Tamaris | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
30.10.2016 14:30 | Sloboda | 3 : 1 | Vrbas | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Biseri
Čatrnja
|
30.10.2016 14:30 | Mladost | 8 : 3 | Biseri | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Ratar
Stara Topola
|
30.10.2016 14:30 | Kozara | 3 : 1 | Ratar | ||||||
Bratstvo
Kozinci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
30.10.2016 14:30 | Bratstvo | 1 : 6 | Mladi Krajišnik |
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Obilić
Krepšić
|
30.10.2016 14:00 | Crvena zvijezda | 3 : 3 | Obilić | ||||||
Mladost (T)
Trnjaci
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
30.10.2016 14:00 | Mladost (T) | 1 : 1 | Sveti Jovan | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
30.10.2016 14:00 | Mladost (S) | 5 : 2 | Slijepčevići | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Gredice
Gredice 1
|
30.10.2016 14:00 | Grčica | 0 : 3 | Gredice | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
30.10.2016 14:00 | Majevica | 6 : 0 | Sava 04 | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Jugović
Gredice 1
|
30.10.2016 14:00 | OFK Brezik | 0 : 0 | Jugović |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
30.10.2016 14:30 | Berek 1975 | 2 : 3 | Radnik | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
30.10.2016 14:30 | Mrakovica | 6 : 0 | Sloga | ||||||
Omladinac
Draksenić
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
30.10.2016 14:30 | Omladinac | 2 : 3 | Knežopoljac | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
30.10.2016 14:30 | Kozara | 2 : 2 | Podgrmeč | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
30.10.2016 14:30 | Plamen | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Slaven
Dobrljin
|
30.10.2016 14:30 | Brzi | 2 : 2 | Slaven |
Balatun
Balatun
|
|
Novo doba
Čardačine
|
30.10.2016 14:30 | Balatun | 1 : 2 | Novo doba | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
30.10.2016 14:30 | Miloš Obilić | 4 : 0 | Strijelac | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Drina
Amajlije
|
30.10.2016 14:30 | Sloboda | 1 : 2 | Drina | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
30.10.2016 14:30 | BSK Ledinci | 5 : 0 | SFK Akademac UIS | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Priboj
Priboj
|
30.10.2016 14:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Priboj | ||||||
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
|
Brodac
Brodac
|
30.10.2016 14:30 | Proleter | 3 : 1 | Brodac | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
30.10.2016 14:30 | Semberija | 3 : 1 | Stević Jovan |
Borac (K)
Kotorsko
|
|
BSK
Bušletić
|
30.10.2016 14:30 | Borac (K) | 2 : 0 | BSK | ||||||
OFK Zborište
Zborište
|
|
4. juli
Pojezna
|
30.10.2016 14:30 | OFK Zborište | 6 : 1 | 4. juli | ||||||
Radnički
Brodsko Polje
|
|
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
30.10.2016 14:30 | Radnički | 3 : 4 | Borac (BL) | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
30.10.2016 14:30 | Ozrenski sokolovi | 4 : 2 | Zadrugar | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Polet
Podnovlje
|
30.10.2016 14:30 | 27. Juli | 0 : 8 | Polet |
Omladinac
Modriča
|
|
Partizan
Koprivna
|
30.10.2016 14:00 | Omladinac | 2 : 1 | Partizan | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
30.10.2016 14:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Sloga (SS) | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Trebavac
Vranjak
|
30.10.2016 14:00 | Zvijezda | 1 : 3 | Trebavac | ||||||
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
30.10.2016 14:00 | Mladost (ST) | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Mladost (B)
Botajica
|
|
Sloboda
Vinska
|
30.10.2016 14:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Sloboda |
Omladinac
Brestovčina
|
|
Romanovci
Romanovci
|
30.10.2016 15:30 | Omladinac | 3 : 4 | Romanovci | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Bratstvo
Orahova
|
30.10.2016 15:30 | Laminci | 8 : 1 | Bratstvo | ||||||
Jablanica
Jablanica
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
30.10.2016 15:30 | Jablanica | 0 : 5 | Stevan Dukić | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Polet
Elezagići
|
30.10.2016 15:30 | 13 Skojevki | 13 : 0 | Polet |
Župa
Milosavci
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
30.10.2016 11:00 | Župa | 2 : 3 | Crni vrh | ||||||
Biseri
Lišnja
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
30.10.2016 14:00 | Biseri | 0 : 1 | Potkozarje | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
30.10.2016 14:00 | Bratstvo | 4 : 1 | OFK Nožičko | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
30.10.2016 14:00 | Crvena zemlja | 4 : 2 | Budućnost |
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
30.10.2016 11:00 | Bobetino Brdo | 2 : 0 | Budućnost Red Star | ||||||
Sloboda
Mrtvica
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
30.10.2016 11:00 | Sloboda | 1 : 3 | Zadrugar | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Borac
Ražljevo
|
30.10.2016 11:00 | Čelik | 2 : 1 | Borac | ||||||
Mladost
Lončari
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
30.10.2016 11:00 | Mladost | 0 : 2 | Jedinstvo |
Drina
Batar
|
|
Glogovac
Glogovac
|
30.10.2016 14:30 | Drina | 6 : 4 | Glogovac | ||||||
Mladost
Patkovača
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
30.10.2016 14:30 | Mladost | 0 : 4 | OFK Janja 2009 | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
OFK Batković
Batković
|
30.10.2016 14:30 | Kolektiv | 0 : 1 | OFK Batković | ||||||
Modran
Modran
|
|
Međaši
Međaši
|
30.10.2016 14:30 | Modran | 3 : 4 | Međaši | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Tavna
Banjica
|
30.10.2016 14:30 | VSK | 3 : 2 | Tavna | ||||||
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
Borac
Trnjaci
|
30.10.2016 14:30 | Bjeloševac | 1 : 2 | Borac |
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Panteri
Zagoni
|
30.10.2016 14:30 | Koridor 2011 | 0 : 1 | Panteri | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
30.10.2016 14:30 | Ljeljenča | 1 : 2 | Sloga 94 | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
30.10.2016 14:30 | Građanski | 2 : 2 | OFK Magnojević | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
30.10.2016 14:30 | Omladinac | 0 : 3 | Obarska | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
30.10.2016 14:30 | Polet | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
30.10.2016 14:30 | Sloboda | 1 : 1 | Magnojević 2001 |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Modriča
Modriča
|
30.10.2016 14:00 | SFK 2000 | 12 : 0 | Modriča | ||||||
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
|
Gradina
Srebrenik
|
30.10.2016 13:30 | Mladost | 0 : 10 | Gradina |
Sofić
Buturović Polje
|
|
Leotar Ocean Link
Trebinje
|
30.10.2016 18:00 | Sofić | 5 : 3 | Leotar Ocean Link | ||||||
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Kaskada
Gračanica
|
30.10.2016 19:15 | Nevesinje | 8 : 2 | Kaskada | ||||||
Salines
Tuzla
|
|
Seljak
Livno
|
30.10.2016 17:00 | Salines | 2 : 2 | Seljak | ||||||
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
30.10.2016 17:00 | Mostar SG Staklorad | 5 : 2 | Tango |
Mega Leks
Beograd
|
|
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
30.10.2016 19:00 | Mega Leks | 87 : 72 | MZT Skopje Aerodrom | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Cedevita
Zagreb
|
30.10.2016 17:00 | Igokea | 69 : 84 | Cedevita |
Rogatica
Rogatica
|
|
Bratunac
Bratunac
|
30.10.2016 18:00 | Rogatica | 79 : 74 | Bratunac | ||||||
Teslić
Teslić
|
|
Sokolac
Sokolac
|
30.10.2016 18:00 | Teslić | 72 : 84 | Sokolac | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
30.10.2016 18:00 | Prijedor | 77 : 72 | Radnik BN Basket | ||||||
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Borac
Banja Luka
|
30.10.2016 18:00 | Rudar 2015 | 84 : 75 | Borac |
Lokomotiva
Mostar
|
|
Goražde Heim Meih
Goražde
|
30.10.2016 | Lokomotiva | 18 : 20 | Goražde Heim Meih |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Laktaši
Laktaši
|
30.10.2016 16:00 | Jedinstvo | 24 : 22 | Laktaši | ||||||
Doboj
Doboj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
30.10.2016 19:00 | Doboj | 22 : 25 | Radnik |
Mira 2
Prijedor
|
|
Derventa
Derventa
|
30.10.2016 | Mira 2 | 13 : 38 | Derventa |