Mladost (R)
Rogatica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
12.03.2017 14:00 | Mladost (R) | 3 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Leotar
Trebinje
|
12.03.2017 14:00 | Velež | 1 : 0 | Leotar | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
12.03.2017 14:00 | Proleter | 3 : 3 | Mladost (BS) | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Famos
Vojkovići
|
12.03.2017 14:00 | Sloga Junajted | 1 : 1 | Famos |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
BSK
Banja Luka
|
12.03.2017 11:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | BSK | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
12.03.2017 14:00 | Ozren | 1 : 1 | Željezničar Sport Team | ||||||
Željezničar (D)
Doboj
|
|
Proleter
Teslić
|
12.03.2017 14:00 | Željezničar (D) | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
12.03.2017 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Borac | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Modriča
Modriča
|
12.03.2017 14:00 | Omarska | 2 : 2 | Modriča |
Vranjak
Vranjak
|
|
Ozren
Paklenica
|
12.03.2017 14:00 | Vranjak | 1 : 0 | Ozren | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Skugrić
Skugrić
|
12.03.2017 14:00 | Rudanka | 1 : 2 | Skugrić | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Hajduk
Batkuša
|
12.03.2017 14:00 | Naša krila | 1 : 1 | Hajduk | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
12.03.2017 14:00 | Zvijezda | 3 : 3 | Budućnost | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
12.03.2017 14:00 | Polet 1926 | 4 : 0 | OFK Pridjel | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Trebava
Osječani
|
12.03.2017 14:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Trebava | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Liješće
Liješće
|
12.03.2017 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Liješće |
Partizan
Donja Trnova
|
|
Radnički
Karakaj
|
12.03.2017 14:00 | Partizan | 1 : 0 | Radnički | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
12.03.2017 14:00 | OFK Šekovići | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Rudar
Ugljevik
|
12.03.2017 14:00 | Podrinje | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
12.03.2017 14:00 | Zadrugar | 4 : 1 | OFK Trnovica | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Milići
Milići
|
12.03.2017 14:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Milići |
Karanovac
Karanovac
|
|
Dubrave
Dubrave
|
12.03.2017 14:00 | Karanovac | 3 : 0 | Dubrave | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
12.03.2017 14:00 | FSA | 1 : 2 | Lijevče | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Ravan
Međeđa
|
12.03.2017 14:00 | Partizan | 1 : 1 | Ravan | ||||||
Kladari
Kladari
|
|
Brdo
Hambarine
|
12.03.2017 14:00 | Kladari | 3 : 0 | Brdo | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Lauš
Banja Luka
|
12.03.2017 14:00 | Mladost | 0 : 0 | Lauš | ||||||
Sloga
Gornji Podgradci
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
12.03.2017 14:00 | Sloga | 2 : 4 | Naprijed |
Hajduk
Kožuhe
|
|
Crkvina
Crkvina
|
12.03.2017 14:00 | Hajduk | 9 : 0 | Crkvina | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
12.03.2017 14:00 | Rudar | 6 : 3 | Bratstvo | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Polet
Čović Polje
|
12.03.2017 14:00 | Borac | 7 : 1 | Polet | ||||||
Sloga
Jakeš
|
|
Mladost
Dobrinja
|
12.03.2017 14:00 | Sloga | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
12.03.2017 14:00 | Pelagićevo | 2 : 2 | Skugrić 1964 | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Ukrina
Čečava
|
12.03.2017 14:00 | Kladari Gornji | 5 : 2 | Ukrina |
Beli anđeo
Popovo polje
|
|
Brod
Brod
|
12.03.2017 20:30 | Beli anđeo | 3 : 0 | Brod |
Starčevica
Banja Luka
|
|
Gradiška
Gradiška
|
12.03.2017 20:00 | Starčevica | 4 : 2 | Gradiška |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Čelinac
Čelinac
|
12.03.2017 14:00 | Brotnjo | 4 : 1 | Čelinac | ||||||
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Kaskada
Gračanica
|
12.03.2017 17:00 | Nevesinje | 8 : 4 | Kaskada | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Salines
Tuzla
|
12.03.2017 17:00 | Seljak | 3 : 2 | Salines |
Jahorina
Pale
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
12.03.2017 20:00 | Jahorina | 3 : 0 | Ljubić | ||||||
Ugljevik
Ugljevik
|
|
Jošavka
Čelinac
|
12.03.2017 20:00 | Ugljevik | 9 : 2 | Jošavka |
Budućnost BN
Bijeljina
|
|
Modriča
Modriča
|
12.03.2017 17:00 | Budućnost BN | 100 : 70 | Modriča | ||||||
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Šamac
Šamac
|
12.03.2017 15:00 | Zvornik Basket | 90 : 46 | Šamac | ||||||
Drina Birač
Zvornik
|
|
Princip
Zvornik
|
12.03.2017 20:00 | Drina Birač | 70 : 92 | Princip |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Borac 72
Istočni Drvar
|
12.03.2017 17:00 | Mladost | 86 : 78 | Borac 72 | ||||||
Ušće
Banja Luka
|
|
Igokea 2
Aleksandrovac
|
12.03.2017 16:00 | Ušće | 54 : 81 | Igokea 2 |
Krka
Novo Mesto
|
|
Cibona
Zagreb
|
12.03.2017 19:00 | Krka | 95 : 91 | Cibona | ||||||
Zadar
Zadar
|
|
Union Olimpija
Ljubljana
|
12.03.2017 19:00 | Zadar | 81 : 78 | Union Olimpija |
Sutjeska
Foča
|
|
Kozara
Gradiška
|
12.03.2017 19:00 | Sutjeska | 90 : 68 | Kozara | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Student
Banja Luka
|
12.03.2017 19:00 | Rogatica | 81 : 73 | Student | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Prijedor
Prijedor
|
12.03.2017 20:00 | Bratunac | 66 : 64 | Prijedor |
Čelik
Zenica
|
|
Brčanka
Brčko
|
12.03.2017 16:00 | Čelik | 84 : 49 | Brčanka | ||||||
Play Off
Sarajevo
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
12.03.2017 17:30 | Play Off | 87 : 60 | Orlovi |
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Leotar
Trebinje
|
12.03.2017 18:00 | Bijeljina | 22 : 24 | Leotar |
Mira
Prijedor
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
12.03.2017 17:00 | Mira | 25 : 25 | Lokomotiva |
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Rogatica
Rogatica
|
12.03.2017 18:00 | Nestro grupa Brod | 14 : 19 | Rogatica | ||||||
Doboj
Doboj
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
12.03.2017 17:00 | Doboj | 28 : 35 | Dubica | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Borja
Teslić
|
12.03.2017 19:30 | Radnik | 30 : 26 | Borja |