Mladost (R)
Rogatica
|
|
Leotar
Trebinje
|
26.03.2017 15:00 | Mladost (R) | 2 : 0 | Leotar | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
26.03.2017 15:00 | Velež | 1 : 0 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
26.03.2017 15:00 | Proleter | 1 : 0 | Vlasenica | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Drina HE
ViŔegrad
|
26.03.2017 15:00 | Sloga Junajted | 2 : 1 | Drina HE |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
26.03.2017 11:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
26.03.2017 15:00 | Ozren | 4 : 3 | LjubiÄ | ||||||
ŽeljezniÄar (D)
Doboj
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
26.03.2017 15:00 | ŽeljezniÄar (D) | 1 : 1 | LaktaÅ”i | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Omarska
Omarska
|
26.03.2017 15:00 | Mladost | 4 : 2 | Omarska |
Vranjak
Vranjak
|
|
SkugriÄ
SkugriÄ
|
26.03.2017 15:00 | Vranjak | 2 : 0 | SkugriÄ | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Hajduk
BatkuŔa
|
26.03.2017 15:00 | Ozren | 1 : 0 | Hajduk | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
26.03.2017 15:00 | Rudanka | 1 : 0 | BuduÄnost | ||||||
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
Polet 1926
Brod
|
26.03.2017 15:00 | NaŔa krila | 1 : 4 | Polet 1926 | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Trebava
OsjeÄani
|
26.03.2017 15:00 | Zvijezda | 4 : 1 | Trebava | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
26.03.2017 15:00 | Crvena zvijezda | 4 : 3 | Sloga |
Omladinac
PotoÄari
|
|
RadniÄki
Karakaj
|
26.03.2017 15:00 | Omladinac | 0 : 4 | RadniÄki | ||||||
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
|
BuduÄnost
Pilica
|
26.03.2017 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | BuduÄnost | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
26.03.2017 15:00 | Partizan | 2 : 0 | Mladost | ||||||
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
26.03.2017 15:00 | OFK Å ekoviÄi | 0 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
26.03.2017 15:00 | Podrinje | 2 : 3 | MiliÄi | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
26.03.2017 15:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Lokomotiva |
Dubrave
Dubrave
|
|
LijevÄe
Nova Topola
|
26.03.2017 15:00 | Dubrave | 4 : 1 | LijevÄe | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
Ravan
MeÄeÄa
|
26.03.2017 15:00 | Äelinac | 0 : 0 | Ravan | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
LauÅ”
Banja Luka
|
26.03.2017 15:00 | Partizan | 3 : 4 | LauÅ” | ||||||
Kladari
Kladari
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
26.03.2017 15:00 | Kladari | 2 : 0 | Gomjenica |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
26.03.2017 14:30 | Vrbas | 4 : 0 | Gomionica | ||||||
Å njegotina
Å njegotina
|
|
BuduÄnost
Banja Luka
|
26.03.2017 14:30 | Å njegotina | 3 : 1 | BuduÄnost | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
26.03.2017 14:30 | Rekreativo | 1 : 2 | Sloga Nektar | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Gorica
Å ipovo
|
26.03.2017 14:30 | Džaja | 1 : 3 | Gorica |
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
|
Crkvina
Crkvina
|
26.03.2017 14:30 | PelagiÄevo | 5 : 0 | Crkvina | ||||||
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
|
Mladost
Dobrinja
|
26.03.2017 14:30 | SkugriÄ 1964 | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Ukrina
ÄeÄava
|
26.03.2017 14:30 | Hajduk | 7 : 1 | Ukrina | ||||||
Sloga
JakeÅ”
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
26.03.2017 14:30 | Sloga | 5 : 0 | Bratstvo | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Polet
ÄoviÄ Polje
|
26.03.2017 14:30 | Rudar | 3 : 0 | Polet | ||||||
Bosna
ModriÄki Lug
|
|
Borac
Osinja
|
26.03.2017 14:30 | Bosna | 3 : 3 | Borac |
Ratar
Stara Topola
|
|
Borac (Å )
Å ibovska
|
26.03.2017 16:00 | Ratar | 1 : 0 | Borac (Å ) | ||||||
Bratstvo
Kozinci
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
26.03.2017 16:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Vrbas | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Tamaris
MrÄevci
|
26.03.2017 16:00 | Kozara | 5 : 0 | Tamaris | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Milan
Kosjerovo
|
26.03.2017 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Milan | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
26.03.2017 16:00 | Sloboda | 4 : 1 | Borac (M) | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
26.03.2017 16:00 | Torpedo | 2 : 0 | Kalemi |
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
|
JugoviÄ
Gredice 1
|
26.03.2017 16:00 | ObiliÄ | 3 : 1 | JugoviÄ | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
26.03.2017 16:00 | OFK Brezik | 4 : 0 | Sava 04 | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Gredice
Gredice 1
|
26.03.2017 16:00 | Majevica | 2 : 3 | Gredice | ||||||
GrÄica
BrÄko
|
|
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
26.03.2017 16:00 | GrÄica | 0 : 3 | SlijepÄeviÄi | ||||||
Mladost (S)
SandiÄi
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
26.03.2017 16:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Sveti Jovan | ||||||
Mladost (T)
Trnjaci
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
26.03.2017 16:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | Crvena zvijezda |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Mrakovica
KozaruŔa
|
26.03.2017 15:00 | Berek 1975 | 1 : 1 | Mrakovica | ||||||
Sloga
RakeliÄi(SaniÄani)
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
26.03.2017 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Kozara | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Plamen
Donje VodiÄevo
|
26.03.2017 15:00 | Knežopoljac | 3 : 3 | Plamen | ||||||
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
|
Brzi
Busnovi
|
26.03.2017 15:00 | PodgrmeÄ | 3 : 3 | Brzi |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Novo doba
ÄardaÄine
|
26.03.2017 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | Novo doba | ||||||
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
|
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
26.03.2017 15:00 | MiloÅ” ObiliÄ | 0 : 1 | BSK Ledinci | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
26.03.2017 15:00 | Balatun | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
26.03.2017 15:00 | Strijelac | 2 : 5 | Proleter | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Semberija
Popovi
|
26.03.2017 15:00 | Drina | 3 : 2 | Semberija | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina(TrijeŔnica)
|
|
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
26.03.2017 15:00 | SFK Akademac UIS | 1 : 0 | SteviÄ Jovan | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Brodac
Brodac
|
26.03.2017 15:00 | Priboj | 2 : 2 | Brodac |
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
26.03.2017 14:30 | 27. Juli | 1 : 0 | Borac (K) | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
RadniÄki
Brodsko Polje
|
26.03.2017 14:30 | Polet | 4 : 1 | RadniÄki | ||||||
ŽeljezniÄar
Pridjel Gornji
|
|
VuÄijak
Majevac
|
26.03.2017 14:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 3 | VuÄijak | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Ozrenski sokolovi
BoljaniÄ
|
26.03.2017 14:30 | 4. juli | 2 : 5 | Ozrenski sokolovi | ||||||
BSK
BuÅ”letiÄ
|
|
OFK ZboriŔte
ZboriŔte
|
26.03.2017 14:30 | BSK | 3 : 0 | OFK ZboriŔte | ||||||
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
26.03.2017 14:30 | Borac (BL) | 2 : 0 | Zadrugar |
Omladinac
ModriÄa
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
26.03.2017 15:00 | Omladinac | 0 : 4 | Crvena zvijezda | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Zvijezda
KruŔkovo Polje
|
26.03.2017 15:00 | Partizan | 2 : 1 | Zvijezda | ||||||
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
|
Mladost (ST)
Srpska TiŔina
|
26.03.2017 15:00 | Sloga (SS) | 2 : 6 | Mladost (ST) | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
26.03.2017 15:00 | Trebavac | 2 : 0 | Sloga 73 | ||||||
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Mladost (B)
Botajica
|
26.03.2017 15:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | Mladost (B) |
Laminci
Laminci
|
|
Romanovci
Romanovci
|
26.03.2017 15:30 | Laminci | 7 : 1 | Romanovci | ||||||
Bratstvo
Orahova
|
|
Obradovac
GradiŔka
|
26.03.2017 15:30 | Bratstvo | 1 : 4 | Obradovac | ||||||
Borac
MaÅ”iÄi
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
26.03.2017 15:30 | Borac | 1 : 5 | 13 Skojevki | ||||||
Stevan DukiÄ
Rogolji
|
|
Polet
ElezagiÄi
|
26.03.2017 15:30 | Stevan DukiÄ | 1 : 0 | Polet |
Drina
Batar
|
|
Mladost
PatkovaÄa
|
26.03.2017 15:30 | Drina | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
26.03.2017 15:30 | Glogovac | 1 : 3 | Kolektiv | ||||||
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
|
VSK
Velino Selo
|
26.03.2017 15:30 | OFK BatkoviÄ | 1 : 1 | VSK | ||||||
MeÄaÅ”i
MeÄaÅ”i
|
|
BjeloŔevac
BjeloŔevac
|
26.03.2017 15:30 | MeÄaÅ”i | 4 : 0 | BjeloÅ”evac | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Borac
Trnjaci
|
26.03.2017 15:30 | Tavna | 2 : 0 | Borac |
Panteri
Zagoni
|
|
GraÄanski
Bijeljina
|
26.03.2017 15:30 | Panteri | 2 : 1 | GraÄanski | ||||||
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
|
Polet
Mala Obarska
|
26.03.2017 15:30 | OFK MagnojeviÄ | 4 : 2 | Polet | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
26.03.2017 15:30 | Obarska | 6 : 0 | Sloboda | ||||||
Jedinstvo
Donja ÄaÄavica
|
|
MagnojeviÄ 2001
Srednji MagnojeviÄ
|
26.03.2017 15:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | MagnojeviÄ 2001 |
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
26.03.2017 15:00 | Mladost | 0 : 4 | Banja Luka |
Igman
IstoÄna Ilidža
|
|
ObiliÄ
Pale
|
26.03.2017 | Igman | 64 : 63 | ObiliÄ |
Una
Kozarska Dubica
|
|
Prnjavor
Prnjavor
|
26.03.2017 17:30 | Una | 53 : 76 | Prnjavor | ||||||
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
LijevÄe
Nova Topola
|
26.03.2017 18:00 | Mladost | 83 : 61 | LijevÄe |
Slavija 1996
IstoÄno Sarajevo
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
26.03.2017 18:00 | Slavija 1996 | 73 : 66 | Rudar 2015 | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Borac
Banja Luka
|
26.03.2017 20:00 | Bratunac | 70 : 61 | Borac |
BrÄanka
BrÄko
|
|
RMU BanoviÄi
BanoviÄi
|
26.03.2017 18:00 | BrÄanka | 57 : 74 | RMU BanoviÄi |
Zelengora
Kalinovik
|
|
Velež
Nevesinje
|
26.03.2017 | Zelengora | 3 : 2 | Velež | ||||||
SmeÄ DN
BrÄko
|
|
Libero
Bijeljina
|
26.03.2017 | SmeÄ DN | 2 : 3 | Libero | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Drina
Zvornik
|
26.03.2017 | Rudar | 2 : 3 | Drina | ||||||
Mladost
Brod
|
|
Nikos Kanbera
Rudanka
|
26.03.2017 | Mladost | 3 : 2 | Nikos Kanbera | ||||||
Balkana MP
MrkonjiÄ Grad
|
|
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
|
26.03.2017 | Balkana MP | 0 : 3 | Kotor VaroÅ” | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Vožd
Prijedor
|
26.03.2017 | Kozara | 3 : 0 | Vožd |
Rogatica
Rogatica
|
26.03.2017
18:00
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
26.03.2017 18:00 | Rogatica | : | LaktaŔi | |||
Jedinstvo
BrÄko
|
26.03.2017
12:00
|
Radnik
Bijeljina
|
26.03.2017 12:00 | Jedinstvo | : | Radnik |
Derventa
Derventa
|
|
Mira 2
Prijedor
|
26.03.2017 11:00 | Derventa | 41 : 18 | Mira 2 |