Zrinjski
Mostar
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
01.04.2017 16:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Krupa | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
01.04.2017 19:00 | Željezničar | 4 : 2 | Sloboda |
Mladost
Kakanj
|
|
Čelik
Zenica
|
01.04.2017 16:30 | Mladost | 3 : 3 | Čelik | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
01.04.2017 16:30 | Vitez | 1 : 1 | Metalleghe-BSI |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Podrinje
Janja
|
01.04.2017 16:00 | Slavija | 0 : 2 | Podrinje | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
01.04.2017 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
01.04.2017 16:00 | Sloboda | 2 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
01.04.2017 16:00 | Kozara | 5 : 1 | Borac (Š) | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Sutjeska
Foča
|
01.04.2017 18:00 | Borac (BL) | 1 : 0 | Sutjeska | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
|
Drina
Zvornik
|
01.04.2017 16:00 | Zvijezda 09 | 3 : 2 | Drina |
Guber
Srebrenica
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
01.04.2017 16:00 | Guber | 3 : 0 | Sloga Junajted | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Proleter
Dvorovi
|
01.04.2017 16:00 | Drina HE | 4 : 2 | Proleter | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
01.04.2017 16:00 | Famos | 2 : 1 | Mladost (G) | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.04.2017 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Leotar |
Modriča
Modriča
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
01.04.2017 16:00 | Modriča | 4 : 1 | Sloboda | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Željezničar (D)
Doboj
|
01.04.2017 16:00 | Sloga (S) | 3 : 1 | Željezničar (D) | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Ozren
Petrovo
|
01.04.2017 16:00 | Laktaši | 1 : 1 | Ozren | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
BSK
Banja Luka
|
01.04.2017 16:00 | Ljubić | 1 : 3 | BSK | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
01.04.2017 16:00 | Proleter | 4 : 1 | Željezničar Sport Team |
Trebava
Osječani
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
01.04.2017 16:00 | Trebava | 0 : 3 | Naša krila | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Rudanka
Rudanka
|
01.04.2017 16:00 | Polet 1926 | 7 : 0 | Rudanka |
Rudar
Ugljevik
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
01.04.2017 16:00 | Rudar | 0 : 0 | Partizan |
Progres
Kneževo
|
|
Karanovac
Karanovac
|
01.04.2017 16:00 | Progres | 0 : 4 | Karanovac | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Kladari
Kladari
|
01.04.2017 11:00 | Naprijed | 2 : 1 | Kladari | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
FSA
Prijedor
|
01.04.2017 16:00 | Lauš | 1 : 0 | FSA |
Tamaris
Mrčevci
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
01.04.2017 16:30 | Tamaris | 2 : 2 | Bratstvo |
Brodac
Brodac
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
01.04.2017 16:00 | Brodac | 4 : 2 | SFK Akademac UIS |
Romanovci
Romanovci
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
01.04.2017 16:00 | Romanovci | 3 : 11 | Stevan Dukić | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Laminci
Laminci
|
01.04.2017 16:00 | Vilusi | 0 : 4 | Laminci |
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
01.04.2017 16:00 | Lokomotiva | 11 : 0 | Mladost | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
01.04.2017 16:00 | Banja Luka | 0 : 6 | SFK 2000 |
Čelik
Doboj
|
|
Sloga Kakmuž-Petrovo
Petrovo
|
01.04.2017 11:00 | Čelik | 3 : 2 | Sloga Kakmuž-Petrovo | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Centar
Brčko
|
01.04.2017 14:00 | Drina | 3 : 4 | Centar |
Sofić Konjic
Buturović Polje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
01.04.2017 18:00 | Sofić Konjic | 11 : 9 | Zrinjski | ||||||
Centar
Sarajevo
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
01.04.2017 18:00 | Centar | 3 : 2 | Tango | ||||||
Mostar SG
Mostar
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.04.2017 18:00 | Mostar SG | 11 : 2 | Leotar |
Čelinac
Čelinac
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
01.04.2017 18:00 | Čelinac | 2 : 1 | Nevesinje | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
01.04.2017 18:00 | Seljak | 3 : 3 | Brotnjo | ||||||
Salines
Tuzla
|
|
Kaskada
Gračanica
|
01.04.2017 18:00 | Salines | 7 : 1 | Kaskada |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
01.04.2017 17:00 | Lijevče | 86 : 72 | Una |
Sloboda
Tuzla
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
01.04.2017 19:30 | Sloboda | 60 : 74 | Igokea | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Kakanj
Kakanj
|
01.04.2017 18:00 | Spars | 78 : 70 | Kakanj | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Bosna
Sarajevo
|
01.04.2017 20:30 | Zrinjski | 81 : 78 | Bosna |
Bošnjak
Hadžići
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
01.04.2017 18:00 | Bošnjak | 88 : 91 | Mladost | ||||||
Široki
Široki Brijeg
|
|
Leotar Swisslion
Trebinje
|
01.04.2017 19:00 | Široki | 95 : 77 | Leotar Swisslion |
Kozara
Gradiška
|
|
HEO
Bileća
|
01.04.2017 20:00 | Kozara | 57 : 54 | HEO | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
01.04.2017 20:00 | Borac | 84 : 71 | Slavija 1996 | ||||||
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Rogatica
Rogatica
|
01.04.2017 19:00 | Rudar 2015 | 60 : 66 | Rogatica | ||||||
Teslić
Teslić
|
|
Student
Banja Luka
|
01.04.2017 18:00 | Teslić | 79 : 98 | Student |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
01.04.2017 18:00 | RMU Banovići | 76 : 62 | Orlovi | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Play Off
Sarajevo
|
01.04.2017 20:00 | Mladi Krajišnik | 55 : 78 | Play Off |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Gradiška
Gradiška
|
01.04.2017 | Pelagićevo | 1 : 3 | Gradiška | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
01.04.2017 | Libero | 0 : 3 | Modriča Optima | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
01.04.2017 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Ljubinje |
Leotar
Trebinje
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
01.04.2017 | Leotar | 1 : 3 | Ljubinje | ||||||
Zelengora
Kalinovik
|
|
Stakorina
Čajniče
|
01.04.2017 | Zelengora | 2 : 3 | Stakorina | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
01.04.2017 | Libero | 0 : 3 | Drina | ||||||
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Bratunac
Bratunac
|
01.04.2017 | Han Pijesak | 2 : 3 | Bratunac | ||||||
Smeč
Novi Grad
|
|
Inova
Banja Luka
|
01.04.2017 | Smeč | 1 : 3 | Inova | ||||||
Pliva
Šipovo
|
|
Kozara
Gradiška
|
01.04.2017 | Pliva | 0 : 3 | Kozara |
Derventa
Derventa
|
|
Krajina
Cazin
|
01.04.2017 19:00 | Derventa | 35 : 32 | Krajina | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
01.04.2017 19:30 | Konjuh | 30 : 26 | Borac M:TEL |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.04.2017 19:00 | Lokomotiva | 30 : 28 | Leotar | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Drina
Zvornik
|
01.04.2017 14:00 | ORK Borac | 35 : 24 | Drina | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
01.04.2017 18:00 | Slavija | 32 : 29 | Kozara Mlijekoprodukt |
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Kozara
Kozarska Dubica
|
01.04.2017 | Srednjoškolac | 34 : 26 | Kozara | ||||||
Teslić
Teslić
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
01.04.2017 | Teslić | 38 : 35 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Derventa 2
Derventa
|
01.04.2017 | Čelinac | 36 : 30 | Derventa 2 | ||||||
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
01.04.2017 | Borac M:TEL 2 | 31 : 19 | Prijedor 2 | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Sloga 2
Doboj
|
01.04.2017 | Srbac | 25 : 26 | Sloga 2 |
Neretva
Jablanica
|
|
Ilidža
Ilidža
|
01.04.2017 19:00 | Neretva | 23 : 23 | Ilidža | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Grude
Grude
|
01.04.2017 19:00 | Mira | 24 : 42 | Grude | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Jedinstvo Atlas Relax
Tuzla
|
01.04.2017 19:00 | Lokomotiva | 17 : 38 | Jedinstvo Atlas Relax | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Goražde Heim Meih
Goražde
|
01.04.2017 19:00 | Bihać | 29 : 25 | Goražde Heim Meih | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
01.04.2017 19:00 | Krivaja | 35 : 16 | Izviđač CO |
Laktaši
Laktaši
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
01.04.2017 15:00 | Laktaši | 22 : 26 | Jedinstvo | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
01.04.2017 18:00 | Borac | 23 : 22 | Knežopoljka |
Mira 2
Prijedor
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
01.04.2017 18:00 | Mira 2 | 19 : 23 | Omladinac |