Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sloboda
Tuzla
|
15.04.2017 16:30 | Krupa | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Radnik
Bijeljina
|
15.04.2017 16:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
15.04.2017 19:30 | Željezničar | 0 : 0 | Sarajevo |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
15.04.2017 18:00 | Široki Brijeg | 0 : 1 | Metalleghe-BSI | ||||||
Mladost
Kakanj
|
|
Vitez
Vitez
|
15.04.2017 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Vitez |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
15.04.2017 16:30 | Slavija | 0 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
15.04.2017 16:30 | Podrinje | 1 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
15.04.2017 16:30 | Sloga | 3 : 1 | Borac (Š) | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Sutjeska
Foča
|
15.04.2017 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Sutjeska | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Drina
Zvornik
|
15.04.2017 16:30 | Kozara | 2 : 0 | Drina | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
15.04.2017 16:30 | Borac (BL) | 1 : 0 | Zvijezda 09 |
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
15.04.2017 16:30 | Sloga Junajted | 5 : 3 | Mladost (R) | ||||||
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
|
Proleter
Dvorovi
|
15.04.2017 16:30 | Jedinstvo (Bč) | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
15.04.2017 16:30 | Guber | 1 : 2 | Glasinac 2011 | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
15.04.2017 16:30 | Drina HE | 3 : 2 | Mladost (G) | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Velež
Nevesinje
|
15.04.2017 16:30 | Vlasenica | 1 : 3 | Velež | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
15.04.2017 16:30 | Famos | 0 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Leotar
Trebinje
|
15.04.2017 16:30 | Mladost (BS) | 2 : 3 | Leotar | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
15.04.2017 16:30 | Jedinstvo (Br) | 2 : 2 | Napredak |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
15.04.2017 16:30 | Mineral | 0 : 7 | Jedinstvo | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
15.04.2017 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Sloga (T)
Trn
|
15.04.2017 16:30 | Omarska | 3 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Željezničar (D)
Doboj
|
15.04.2017 16:30 | Modriča | 0 : 0 | Željezničar (D) | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Ozren
Petrovo
|
15.04.2017 16:30 | Borac | 2 : 0 | Ozren | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
BSK
Banja Luka
|
15.04.2017 16:30 | Sloga (S) | 2 : 5 | BSK | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
15.04.2017 16:30 | Laktaši | 1 : 3 | Željezničar Sport Team | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Proleter
Teslić
|
15.04.2017 16:30 | Ljubić | 5 : 2 | Proleter |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Vranjak
Vranjak
|
15.04.2017 16:30 | OFK Pridjel | 2 : 5 | Vranjak | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
15.04.2017 16:30 | Crvena zvijezda | 1 : 1 | Zvijezda | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
15.04.2017 16:30 | Sloga | 1 : 2 | Naša krila | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Rudanka
Rudanka
|
15.04.2017 16:30 | Liješće | 1 : 1 | Rudanka | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Ozren
Paklenica
|
15.04.2017 16:30 | Trebava | 3 : 0 | Ozren | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Skugrić
Skugrić
|
15.04.2017 16:30 | Polet 1926 | 4 : 0 | Skugrić | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Hajduk
Batkuša
|
15.04.2017 16:30 | Budućnost | 2 : 2 | Hajduk |
Podrinje
Tršić
|
|
Lokanj
Lokanj
|
15.04.2017 16:30 | Podrinje | 1 : 2 | Lokanj | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
15.04.2017 16:30 | Zadrugar | 2 : 0 | OFK Šekovići | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
15.04.2017 16:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Milići
Milići
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
15.04.2017 16:30 | Milići | 2 : 0 | Partizan | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
15.04.2017 16:30 | OFK Trnovica | 2 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
15.04.2017 16:30 | Mladost | 0 : 6 | Sloga | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Radnički
Karakaj
|
15.04.2017 16:30 | Budućnost | 0 : 0 | Radnički |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Karanovac
Karanovac
|
15.04.2017 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Karanovac | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Kladari
Kladari
|
15.04.2017 16:30 | Progres | 2 : 4 | Kladari | ||||||
Sloga
Gornji Podgradci
|
|
Partizan
Kostajnica
|
15.04.2017 16:30 | Sloga | 1 : 2 | Partizan | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
FSA
Prijedor
|
15.04.2017 11:00 | Naprijed | 0 : 0 | FSA | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Čelinac
Čelinac
|
15.04.2017 16:30 | Gomjenica | 1 : 0 | Čelinac | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
Dubrave
Dubrave
|
15.04.2017 16:30 | Lauš | 0 : 0 | Dubrave | ||||||
Ravan
Međeđa
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
15.04.2017 16:30 | Ravan | 0 : 1 | Lijevče |
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
|
Džaja
Banja Luka
|
15.04.2017 16:30 | Mladost Farma Prom | 2 : 2 | Džaja | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
15.04.2017 16:30 | Krajina | 0 : 3 | Rekreativo | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina
|
15.04.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 3 | Šnjegotina | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
15.04.2017 16:30 | Gorica | 2 : 0 | Vrbas | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
15.04.2017 16:30 | Sloga Nektar | 1 : 0 | Polet Krajišnik | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
15.04.2017 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Gomionica |
Rudar
Stanari
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
15.04.2017 15:30 | Rudar | 4 : 0 | Pelagićevo | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Sloga
Jakeš
|
15.04.2017 15:30 | Borac | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
15.04.2017 15:30 | Polet | 0 : 3 | Hajduk | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Crkvina
Crkvina
|
15.04.2017 15:30 | Bratstvo | 5 : 2 | Crkvina | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Mladost
Dobrinja
|
15.04.2017 15:30 | Ukrina | 2 : 0 | Mladost |
Milan
Kosjerovo
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
15.04.2017 17:30 | Milan | 4 : 0 | Mladi Krajišnik |
Mladost (S)
Sandići
|
|
Obilić
Krepšić
|
15.04.2017 17:00 | Mladost (S) | 0 : 0 | Obilić |
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
15.04.2017 16:30 | Podgrmeč | 3 : 4 | Berek 1975 | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
15.04.2017 16:30 | Bratstvo | 8 : 0 | Knežopoljac | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
15.04.2017 16:30 | Slaven | 3 : 1 | Sloga | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
15.04.2017 16:30 | Brzi | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
15.04.2017 16:30 | Plamen | 2 : 0 | Mrakovica | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Omladinac
Draksenić
|
15.04.2017 16:30 | Kozara | 2 : 0 | Omladinac |
Novo doba
Čardačine
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
15.04.2017 16:30 | Novo doba | 5 : 0 | SFK Akademac UIS | ||||||
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
15.04.2017 16:30 | Proleter | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
15.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | BSK Ledinci |
Zadrugar
Sijekovac
|
|
BSK
Bušletić
|
15.04.2017 15:30 | Zadrugar | 3 : 0 | BSK | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
4. juli
Pojezna
|
15.04.2017 15:30 | 27. Juli | 1 : 1 | 4. juli | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
15.04.2017 15:30 | Polet | 1 : 1 | Borac (BL) | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
15.04.2017 15:30 | Ozrenski sokolovi | 3 : 1 | Željezničar | ||||||
Radnički
Brodsko Polje
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
15.04.2017 15:30 | Radnički | 1 : 2 | Borac (K) | ||||||
OFK Zborište
Zborište
|
|
Vučijak
Majevac
|
15.04.2017 15:30 | OFK Zborište | 1 : 4 | Vučijak |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Ljubija
Ljubija
|
15.04.2017 16:30 | Radnik Urije | 1 : 9 | Ljubija | ||||||
OFK Rasavci
Rasavci
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
15.04.2017 16:30 | OFK Rasavci | 4 : 3 | Kiseljak | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Blatna
Blatna
|
15.04.2017 16:30 | Moštanica | 3 : 2 | Blatna | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Rudar
Blagaj
|
15.04.2017 16:30 | Svodna | 2 : 1 | Rudar |
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Omladinac
Modriča
|
15.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Omladinac |
Romanovci
Romanovci
|
|
Borac
Mašići
|
15.04.2017 17:00 | Romanovci | 1 : 1 | Borac | ||||||
Stevan Dukić
Rogolji
|
|
Mladost
Seferovci
|
15.04.2017 17:00 | Stevan Dukić | 5 : 1 | Mladost | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Vilusi
Vilusi
|
15.04.2017 17:00 | Obradovac | 3 : 1 | Vilusi |
Borac
Trnjaci
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
15.04.2017 16:30 | Borac | 1 : 6 | OFK Janja 2009 |
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
15.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | OFK Magnojević | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Panteri
Zagoni
|
15.04.2017 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Panteri |
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
15.04.2017 16:30 | Polet | 0 : 1 | Ljeskovac |
Mladost
Nević Polje
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
15.04.2017 16:00 | Mladost | 0 : 10 | Široki Brijeg |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
15.04.2017 15:00 | Radnik Bumerang | 2 : 2 | Banja Luka | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
15.04.2017 15:00 | SFK 2000 | 7 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
|
Iskra
Bugojno
|
15.04.2017 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Iskra | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Modriča
Modriča
|
15.04.2017 16:00 | Gradina | 0 : 2 | Modriča |
Centar
Brčko
|
|
Sokolac
Sokolac
|
15.04.2017 16:00 | Centar | 4 : 0 | Sokolac |
Mostar SG
Mostar
|
|
Centar
Sarajevo
|
15.04.2017 19:30 | Mostar SG | 5 : 3 | Centar |
Zrinjski
Mostar
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
15.04.2017 19:00 | Zrinjski | 80 : 85 | Igokea | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Bosna
Sarajevo
|
15.04.2017 18:00 | Spars | 76 : 80 | Bosna | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Kakanj
Kakanj
|
15.04.2017 19:30 | Sloboda | 79 : 61 | Kakanj |
Bošnjak
Hadžići
|
|
Leotar Swisslion
Trebinje
|
15.04.2017 18:00 | Bošnjak | 86 : 88 | Leotar Swisslion | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
15.04.2017 19:00 | Građanski | 86 : 80 | Mladost |
HEO
Bileća
|
|
Bratunac
Bratunac
|
15.04.2017 19:30 | HEO | 87 : 79 | Bratunac | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
15.04.2017 19:00 | Sokolac | 75 : 63 | Slavija 1996 | ||||||
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Rogatica
Rogatica
|
15.04.2017 16:00 | Radnik BN Basket | 87 : 68 | Rogatica | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sutjeska
Foča
|
15.04.2017 20:00 | Borac | 79 : 76 | Sutjeska | ||||||
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Student
Banja Luka
|
15.04.2017 19:00 | Rudar 2015 | 88 : 80 | Student |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Brčanka
Brčko
|
15.04.2017 19:00 | Sloboda | 60 : 56 | Brčanka | ||||||
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
15.04.2017 17:00 | Rudar Sport | 59 : 66 | Orlovi |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Maglić
Foča
|
15.04.2017 | Ljubinje | 1 : 3 | Maglić | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
15.04.2017 | Glasinac | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Jahorina
Pale
|
15.04.2017 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Jahorina |
Neretva
Jablanica
|
|
Grude
Grude
|
15.04.2017 19:00 | Neretva | 24 : 41 | Grude | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Jedinstvo Atlas Relax
Tuzla
|
15.04.2017 18:30 | Ilidža | 17 : 29 | Jedinstvo Atlas Relax | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Goražde Heim Meih
Goražde
|
15.04.2017 19:00 | Mira | 36 : 26 | Goražde Heim Meih | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Katarina
Mostar
|
15.04.2017 19:00 | Lokomotiva | 26 : 39 | Katarina | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
15.04.2017 19:00 | Bihać | 25 : 24 | Izviđač CO |
Radnik
Bijeljina
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
15.04.2017 17:00 | Radnik | 34 : 33 | Knežopoljka |