Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
13.05.2017 19:00 | Zrinjski | 3 : 2 | Sarajevo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Radnik
Bijeljina
|
13.05.2017 17:00 | Sloboda | 2 : 0 | Radnik |
Olimpic
Sarajevo
|
|
Mladost
Kakanj
|
13.05.2017 17:00 | Olimpic | 3 : 3 | Mladost | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
13.05.2017 17:00 | Čelik | 0 : 0 | Metalleghe-BSI |
Kozara
Gradiška
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
13.05.2017 17:00 | Kozara | 2 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Drina
Zvornik
|
13.05.2017 17:00 | Podrinje | 2 : 3 | Drina |
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
13.05.2017 17:00 | Zvijezda 09 | 2 : 1 | Slavija | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Borac
Šamac
|
13.05.2017 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Borac | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
13.05.2017 17:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Sloboda |
Napredak
Donji Šepak
|
|
Guber
Srebrenica
|
13.05.2017 17:30 | Napredak | 5 : 1 | Guber | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
13.05.2017 17:30 | Leotar | 0 : 1 | Jedinstvo (Bč) | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
13.05.2017 17:30 | Ilićka 01 | 2 : 1 | Sloga Junajted | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
13.05.2017 17:30 | Mladost (G) | 2 : 2 | Glasinac 2011 |
Laktaši
Laktaši
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
13.05.2017 17:30 | Laktaši | 3 : 0 | Borac | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Modriča
Modriča
|
13.05.2017 17:30 | Ljubić | 4 : 2 | Modriča | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Omarska
Omarska
|
13.05.2017 17:30 | Proleter | 1 : 2 | Omarska | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
13.05.2017 17:30 | Željezničar Sport Team | 4 : 0 | Mladost |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Ozren
Paklenica
|
13.05.2017 17:00 | OFK Pridjel | 2 : 0 | Ozren | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Polet 1926
Brod
|
13.05.2017 17:00 | Trebava | 3 : 1 | Polet 1926 |
Lokanj
Lokanj
|
|
Rudar
Ugljevik
|
13.05.2017 17:00 | Lokanj | 4 : 2 | Rudar | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
13.05.2017 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Bratstvo |
Karanovac
Karanovac
|
|
Lauš
Banja Luka
|
13.05.2017 17:30 | Karanovac | 2 : 1 | Lauš | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Partizan
Kostajnica
|
13.05.2017 17:30 | FSA | 4 : 3 | Partizan |
Borac
Istočni Drvar
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
13.05.2017 16:30 | Borac | 3 : 0 | Vrbas | ||||||
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
13.05.2017 16:30 | Mladost Farma Prom | 3 : 1 | Polet Krajišnik |
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
13.05.2017 18:00 | Sloboda | 3 : 5 | Mladi Krajišnik |
Brodac
Brodac
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
13.05.2017 17:00 | Brodac | 2 : 1 | BSK Ledinci |
Jablanica
Jablanica
|
|
Romanovci
Romanovci
|
13.05.2017 17:30 | Jablanica | 0 : 1 | Romanovci | ||||||
Bratstvo
Orahova
|
|
Mladost
Seferovci
|
13.05.2017 17:30 | Bratstvo | 4 : 2 | Mladost |
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Drina
Batar
|
13.05.2017 17:00 | OFK Janja 2009 | 5 : 2 | Drina | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Modran
Modran
|
13.05.2017 17:00 | Borac | 4 : 0 | Modran |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
13.05.2017 17:00 | Sloga 94 | 4 : 3 | Koridor 2011 | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
13.05.2017 17:00 | Obarska | 4 : 1 | Ljeljenča |
Banjaluka
Banjaluka
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
13.05.2017 17:00 | Banjaluka | 0 : 5 | SFK 2000 |
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Čelik
Doboj
|
13.05.2017 16:00 | Sloga | 8 : 1 | Čelik |
Konjuh
Živinice
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
13.05.2017 20:00 | Konjuh | 30 : 25 | Borac M:TEL | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
13.05.2017 20:00 | Vogošća | 24 : 19 | Izviđač |
Srbac
Srbac
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
13.05.2017 19:00 | Srbac | 30 : 27 | Srednjoškolac |