Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
14.05.2017 17:00 | Krupa | 1 : 1 | ŽeljezniÄar |
Borac
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
14.05.2017 18:30 | Borac | 4 : 1 | Rudar Prijedor |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
14.05.2017 17:30 | Mladost (R) | 0 : 1 | Famos | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
14.05.2017 17:30 | Mladost (BS) | 3 : 2 | Vlasenica | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Drina HE
ViŔegrad
|
14.05.2017 17:30 | Jedinstvo (Br) | 3 : 1 | Drina HE | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Proleter
Dvorovi
|
14.05.2017 17:30 | Velež | 3 : 0 | Proleter |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
14.05.2017 11:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Sloga (S) | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
14.05.2017 17:30 | Ozren | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
ŽeljezniÄar (D)
Doboj
|
|
Sloga (T)
Trn
|
14.05.2017 17:30 | ŽeljezniÄar (D) | 4 : 2 | Sloga (T) |
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
Vranjak
Vranjak
|
14.05.2017 17:00 | NaŔa krila | 0 : 3 | Vranjak | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Rudanka
Rudanka
|
14.05.2017 17:00 | Zvijezda | 6 : 2 | Rudanka | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
SkugriÄ
SkugriÄ
|
14.05.2017 14:00 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | SkugriÄ | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Hajduk
BatkuŔa
|
14.05.2017 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Hajduk | ||||||
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
|
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
14.05.2017 17:00 | LijeÅ”Äe | 0 : 5 | BuduÄnost |
Mladost
Velika Obarska
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
14.05.2017 17:00 | Mladost | 2 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
BuduÄnost
Pilica
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
14.05.2017 17:00 | BuduÄnost | 5 : 1 | MiliÄi | ||||||
RadniÄki
Karakaj
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
14.05.2017 17:00 | RadniÄki | 5 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
14.05.2017 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Zadrugar | ||||||
Omladinac
PotoÄari
|
|
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
14.05.2017 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
|
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
14.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | OFK Å ekoviÄi |
Rudo
Rudo
|
|
Stakorina
ÄajniÄe
|
14.05.2017 16:30 | Rudo | 2 : 1 | Stakorina |
Brdo
Hambarine
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
14.05.2017 17:30 | Brdo | 1 : 3 | Gomjenica | ||||||
Ravan
MeÄeÄa
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
14.05.2017 17:30 | Ravan | 1 : 1 | Naprijed | ||||||
LijevÄe
Nova Topola
|
|
Sloga
Gornji Podgradci
|
14.05.2017 11:00 | LijevÄe | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
14.05.2017 17:30 | Dubrave | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
Kladari
Kladari
|
14.05.2017 17:30 | Äelinac | 1 : 1 | Kladari |
Džaja
Banja Luka
|
|
Å njegotina
Å njegotina
|
14.05.2017 16:30 | Džaja | 1 : 3 | Šnjegotina | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
14.05.2017 11:00 | Krajina | 3 : 0 | Gomionica | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
BuduÄnost
Banja Luka
|
14.05.2017 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | BuduÄnost | ||||||
Gorica
Å ipovo
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
14.05.2017 16:30 | Gorica | 3 : 0 | Sloga Nektar |
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Branjevo
Branjevo
|
14.05.2017 17:00 | Jadar | 1 : 1 | Branjevo | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
BuduÄnost
Skelani
|
14.05.2017 17:00 | Borac | 2 : 1 | BuduÄnost | ||||||
BiraÄ
Derventa
|
|
Jasenica
Jasenica
|
14.05.2017 17:00 | BiraÄ | 3 : 0 | Jasenica | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Srpski soko
Äelopek
|
14.05.2017 17:00 | Tabanci | 1 : 3 | Srpski soko | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Jardan
Jardan
|
14.05.2017 17:00 | Polet | 2 : 0 | Jardan |
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Ukrina
ÄeÄava
|
14.05.2017 16:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Ukrina | ||||||
Sloga
JakeÅ”
|
|
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
14.05.2017 16:30 | Sloga | 4 : 0 | PelagiÄevo | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
14.05.2017 17:30 | Kladari Gornji | 1 : 2 | Hajduk | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
14.05.2017 16:30 | Rudar | 2 : 2 | SkugriÄ 1964 | ||||||
Bosna
ModriÄki Lug
|
|
Crkvina
Crkvina
|
14.05.2017 16:30 | Bosna | 5 : 3 | Crkvina | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Mladost
Dobrinja
|
14.05.2017 16:30 | Borac | 3 : 1 | Mladost |
Borac (Å )
Å ibovska
|
|
Kozara
Turjak
|
14.05.2017 18:00 | Borac (Å ) | 5 : 1 | Kozara | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
14.05.2017 18:00 | Mladost | 6 : 1 | Bratstvo | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Ratar
Stara Topola
|
14.05.2017 18:00 | Torpedo | 3 : 1 | Ratar | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Biseri
Äatrnja
|
14.05.2017 18:00 | Kalemi | 3 : 3 | Biseri | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
14.05.2017 18:00 | Borac (M) | 1 : 1 | Vrbas | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Tamaris
MrÄevci
|
14.05.2017 18:00 | Milan | 3 : 0 | Tamaris |
Majevica
Lopare
|
|
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
14.05.2017 18:00 | Majevica | 4 : 2 | ObiliÄ | ||||||
GrÄica
BrÄko
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
14.05.2017 18:00 | GrÄica | 1 : 2 | OFK Brezik | ||||||
Mladost (S)
SandiÄi
|
|
JugoviÄ
Gredice 1
|
14.05.2017 18:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | JugoviÄ | ||||||
Mladost (T)
Trnjaci
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
14.05.2017 18:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | Sava 04 | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Gredice
Gredice 1
|
14.05.2017 18:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Gredice | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
14.05.2017 18:00 | Sveti Jovan | 3 : 7 | SlijepÄeviÄi |
Sloga
RakeliÄi(SaniÄani)
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
14.05.2017 17:00 | Sloga | 5 : 0 | Berek 1975 | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
14.05.2017 17:00 | Knežopoljac | 0 : 3 | Radnik | ||||||
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
|
Mrakovica
KozaruŔa
|
14.05.2017 17:00 | PodgrmeÄ | 1 : 5 | Mrakovica | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Omladinac
DrakseniÄ
|
14.05.2017 17:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
14.05.2017 17:00 | Slaven | 5 : 2 | Kozara | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Plamen
Donje VodiÄevo
|
14.05.2017 17:00 | Brzi | 2 : 2 | Plamen |
Novo doba
ÄardaÄine
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
14.05.2017 17:00 | Novo doba | 2 : 1 | Strijelac | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Balatun
Balatun
|
14.05.2017 17:00 | Drina | 1 : 1 | Balatun | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina(TrijeŔnica)
|
|
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
14.05.2017 17:00 | SFK Akademac UIS | 6 : 1 | MiloÅ” ObiliÄ | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
14.05.2017 17:00 | Priboj | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
14.05.2017 17:00 | SteviÄ Jovan | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
14.05.2017 17:00 | Semberija | 2 : 0 | Proleter |
Polet
Podnovlje
|
|
ŽeljezniÄar
Pridjel Gornji
|
14.05.2017 17:00 | Polet | 3 : 2 | ŽeljezniÄar | ||||||
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
VuÄijak
Majevac
|
14.05.2017 17:00 | Borac (BL) | 1 : 1 | VuÄijak | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
OFK ZboriŔte
ZboriŔte
|
14.05.2017 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | OFK ZboriŔte | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
14.05.2017 17:00 | 4. juli | 2 : 1 | Borac (K) | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
BSK
BuÅ”letiÄ
|
14.05.2017 17:00 | 27. Juli | 2 : 3 | BSK |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Blatna
Blatna
|
14.05.2017 17:00 | Radnik Urije | 2 : 4 | Blatna | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Rudar
Blagaj
|
14.05.2017 17:00 | Kiseljak | 3 : 2 | Rudar | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Svodna
Svodna
|
14.05.2017 17:00 | Ljubija | 1 : 0 | Svodna | ||||||
OFK Rasavci
Rasavci
|
|
MoŔtanica
BožiÄi
|
14.05.2017 17:00 | OFK Rasavci | 2 : 3 | MoŔtanica |
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
|
Omladinac
ModriÄa
|
14.05.2017 17:00 | Sloga (SS) | 0 : 3 | Omladinac | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Partizan
Koprivna
|
14.05.2017 17:00 | Trebavac | 5 : 2 | Partizan | ||||||
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
14.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Sloboda
Vinska
|
|
Mladost (ST)
Srpska TiŔina
|
14.05.2017 17:00 | Sloboda | 0 : 2 | Mladost (ST) | ||||||
Mladost (B)
Botajica
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
14.05.2017 14:00 | Mladost (B) | 3 : 4 | Sloga 73 |
Obradovac
GradiŔka
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
14.05.2017 17:30 | Obradovac | 0 : 6 | 13 Skojevki | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Polet
ElezagiÄi
|
14.05.2017 17:30 | Vilusi | 2 : 2 | Polet | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Stevan DukiÄ
Rogolji
|
14.05.2017 17:30 | Laminci | 3 : 0 | Stevan DukiÄ | ||||||
Omladinac
BrestovÄina
|
|
Borac
MaÅ”iÄi
|
14.05.2017 17:30 | Omladinac | 2 : 3 | Borac |
Polet
Mali SitneŔi
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
14.05.2017 17:00 | Polet | 1 : 2 | Potkozarje | ||||||
OFK NožiÄko
NožiÄko
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
14.05.2017 17:00 | OFK NožiÄko | 0 : 2 | Crni vrh | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Župa
Milosavci
|
14.05.2017 17:00 | Crvena zemlja | 2 : 1 | Župa | ||||||
Bratstvo
PoveliÄ
|
|
Biseri
LiŔnja
|
14.05.2017 17:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Biseri |
Jedinstvo
KoretaŔi
|
|
BuduÄnost Red Star
VuÄilovac
|
14.05.2017 11:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | BuduÄnost Red Star | ||||||
Mladost
LonÄari
|
|
Borac
Ražljevo
|
14.05.2017 11:00 | Mladost | 2 : 4 | Borac | ||||||
Äelik
Grbavica
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
14.05.2017 11:00 | Äelik | 2 : 3 | Zadrugar | ||||||
Sloboda
Mrtvica
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
14.05.2017 11:00 | Sloboda | 3 : 3 | Bobetino Brdo |
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
|
Glogovac
Glogovac
|
14.05.2017 17:00 | OFK BatkoviÄ | 7 : 1 | Glogovac | ||||||
MeÄaÅ”i
MeÄaÅ”i
|
|
Mladost
PatkovaÄa
|
14.05.2017 17:00 | MeÄaÅ”i | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
14.05.2017 17:00 | Tavna | 2 : 2 | Kolektiv | ||||||
BjeloŔevac
BjeloŔevac
|
|
VSK
Velino Selo
|
14.05.2017 17:00 | BjeloŔevac | 1 : 0 | VSK |
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
|
Panteri
Zagoni
|
14.05.2017 17:00 | OFK MagnojeviÄ | 4 : 2 | Panteri | ||||||
Jedinstvo
Donja ÄaÄavica
|
|
GraÄanski
Bijeljina
|
14.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | GraÄanski | ||||||
MagnojeviÄ 2001
Srednji MagnojeviÄ
|
|
Omladinac
Gornja ÄaÄavica
|
14.05.2017 17:00 | MagnojeviÄ 2001 | 3 : 1 | Omladinac | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Polet
Mala Obarska
|
14.05.2017 17:00 | Sloboda | 3 : 4 | Polet |
Majevica
ZabrÄe
|
|
Jedinstvo
Glinje
|
14.05.2017 12:00 | Majevica | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Äelzi
Donja Trnova
|
|
Borac
UgljeviÄka Obrijež
|
14.05.2017 12:00 | Äelzi | 4 : 2 | Borac |
Lazarevica
ÄengiÄ
|
|
SinÄeliÄ
Golo Brdo
|
14.05.2017 10:30 | Lazarevica | 3 : 9 | SinÄeliÄ | ||||||
Napredak
Dijelovi
|
|
Polet
Gornji KojÄinovac
|
14.05.2017 10:30 | Napredak | 2 : 4 | Polet |
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
14.05.2017 10:30 | Sloga | 1 : 3 | Proleter | ||||||
Sava
Gradac
|
|
KovaÄiÄi 08
KovaÄiÄi
|
14.05.2017 10:30 | Sava | 2 : 1 | KovaÄiÄi 08 |
Iskra
Bugojno
|
|
Lokomotiva
BrÄko-distrikt BiH
|
14.05.2017 17:00 | Iskra | 0 : 0 | Lokomotiva |
Mladost Poljavnice
Novi Grad
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.05.2017 13:30 | Mladost Poljavnice | 0 : 7 | Gradina | ||||||
ModriÄa
ModriÄa
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
14.05.2017 15:00 | ModriÄa | 0 : 4 | Radnik Bumerang |
Centar
BrÄko
|
|
Mladost
Rogatica
|
14.05.2017 13:00 | Centar | 2 : 1 | Mladost |
Jedinstvo 2015
BrÄko
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
14.05.2017 | Jedinstvo 2015 | 40 : 20 | Hercegovac |